Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

A oto filmowy wyraz sprzeciwu hordy na Palladynów :)
http://ftp.hrafninflygur.se/HF_wow_filmer/Another_poor_bubbleboy.wmv
Jak ktoś będzie miał problemy z odtworzeniem, albo mu się spodoba (swoją drogą mam andzieje że wielu pozna jakiej piosenki to przeróbka) to proszę bardzo:
http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=25961
tutaj można ściągnąć. Co tu więcej dodać :)
Hey Blizzard leave the hord alone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ELo!

Dnia 16.08.2006 o 20:38, Maxi33 napisał:

Mogł by mi ktoś podać jakis fajne drzewko talentów dla PRIESTA(discipline i holy)?Jestem shadow
ale zastanawiam się nad holy i proszę o drzewko HOLY/DISCIPLINE!
POZDRO!!



Polecam stronkę http://wow-loot.com/priest.htm

lista itemków :) + co gdzie wypada + przykładowe drzewka talentów + co najlepiej nosić przy takim rozłożeniu talentów
Osobiście biegam Trolem => disc/holly,wcześniej próbowałem holly ale na serwerach pvp z takim ustawieniem sobie nie pograsz :P .... myśle ,ze jeszcze pare Instancji i przechodze na "szadoł" :))

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram taurenem hunterem i chcialbym sie dowiedziec, czy moge poslugiwac sie lukiem? mam 16 lvl a u weapon trainera (?) nauczylem sie korzystac z lasek, ale lukow tam nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj innego weapon trainera (w innej stolicy):P
Każdy ma co innego, zreszta jest to napisane w dialogu z nim ><
Wystarczy czytac? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 12:08, Slave napisał:

gram taurenem hunterem i chcialbym sie dowiedziec, czy moge poslugiwac sie lukiem? mam 16 lvl
a u weapon trainera (?) nauczylem sie korzystac z lasek, ale lukow tam nie ma...

Idź do UC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś przybliżyć czym różnią się dwie drogi Engineringu (goblinów i gnomów)? Nie wiem którą wybrać. Proszę o szybką odpowiedź.
Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem. I czy jeszcze mógłby ktoś mi podać adres jakiegoś (dobrego) drzewka talentów dla Huntera, i nazwę programu w którym można nagrywać filmy z gier, takie jak tu góry tej strony (chodzi mi o nagrywanie WoWa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 12:08, Slave napisał:

gram taurenem hunterem i chcialbym sie dowiedziec, czy moge poslugiwac sie lukiem? mam 16 lvl
a u weapon trainera (?) nauczylem sie korzystac z lasek, ale lukow tam nie ma...


Powinieneś znaleźć weapon trainera który uczy łuków Orgrimarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 14:58, KrzysiekP napisał:

Zapomniałem. I czy jeszcze mógłby ktoś mi podać adres jakiegoś (dobrego) drzewka talentów dla
Huntera, i nazwę programu w którym można nagrywać filmy z gier, takie jak tu góry tej strony
(chodzi mi o nagrywanie WoWa).

Fraps... taki znany program. Ale bez dobrego sprzetu nie bedzie ladnie nagrywal (kompy nowych generacji...). Talenty. A jaki lvl? Pozatym można popytać innych graczy w grze, a jak dostanie się do dobrej gildii to sami ci pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 20:38, Stwór napisał:

Ja polecam Ravenholdt to serwerek RP-PvP:) A co do talentów, skoro jesteś początkujący to sam
jeszcze nie raz nie dwa będziesz zmieniał talenty, testował różne ustawienia:) nie ma sensu
juzteraz obmyślać jak sie będzi grało:) Zwłaszcza że talenty możesz sobie zmieniać:)


Grasz teraz na Ravenoldt? A na Vashj cos jeszcze dzialasz czy juz tam spasowales?
(Zurgan z vashj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 20:47, Kazumek napisał:

postanowilem wybrac jakis nowy serwer na poczatek, teraz pytanie ktore sa nowe, jest gdzies
opis serwerow i data ich utworzenia?


Aerie jest na przyklad nowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, mam małe pytanko która karta by była lepsza do wowa HiS Radeon x1600 Pro IceQ czy GeForce 6600 ??
chodzi mi o fps :P lub doradzcie jakąś do 400-450zl AGP :) dzięki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 01:43, Jackoi napisał:

witam, mam małe pytanko która karta by była lepsza do wowa HiS Radeon x1600 Pro IceQ czy GeForce
6600 ??
chodzi mi o fps :P lub doradzcie jakąś do 400-450zl AGP :) dzięki wielkie :)

Bez przesady... WoW to nie shooter ;]
Obie te karty w zupełności wystarczą do gry w WoW-a, ba, nawet o wiele starsze karty nie będą miały z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 01:43, Jackoi napisał:

witam, mam małe pytanko która karta by była lepsza do wowa HiS Radeon x1600 Pro IceQ czy GeForce
6600 ??


Ja bym tobie polecił model Radeona w wykonaniu HiS, z tego co słyszałem ma bardzo dobrą wydajność i rewelacyjne chłodzenie, a co jak co, ale o dobrą wentylację w kompie także wypada się martwić, jak zamierzasz dłuuugo grać ;] A jeszcze bardziej opłacało by się poszukać modelu Radeon x1600 XT z pamięcami DDR3 (ma ogólnie wyższe taktowania niż modele Pro i wg benchark.pl ogólnie jest o wiele lepszy od Pro), ale to może być nie lada wyzwanie (u mnie zniknęły wszystkie zanim w ogóle zdąrzyłem spytać, bo sam chciałem sobie to kupić, więc muszę się Pro zadowolić :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 20:25, Ziemas napisał:

Grasz teraz na Ravenoldt? A na Vashj cos jeszcze dzialasz czy juz tam spasowales?
(Zurgan z vashj)


Tak gram na Ravenholdt :) A na Vashj? czasem raz na jakisczas wpadne zobaczyć co słychać i tyle.. nie mam tam czego szukac niestety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się