Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Witam, moze mi ktos polecic kim bym mial zaczac gre caster czy mele? Tak czytajac niektore posty mozna stwierdzic ze caster jest troceh nudna klasa w AoC. Bardzo mnie korci Nacromancer (ten trupy ktore moze przyzywac). Jest moze ktos kto posiada ta postac i troche ja opisac :D. I dwa jezeli jest do dupy to czy ktos moze mi polecic inna clase i troceh ja opisac z gory thx!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widuję mnóstwo Hunterów w Gladiarorze, którzy uzywają go i do PvP i do PvE, a np magów w gladiatorze tylko w PvP. dla jednych klas Gladiator jest dobry, i do PvP, i PvE? a dla innych tylko do PvP ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 11:15, Vesania666 napisał:

widuję mnóstwo Hunterów w Gladiarorze, którzy uzywają go i do PvP i do PvE, a np magów
w gladiatorze tylko w PvP. dla jednych klas Gladiator jest dobry, i do PvP, i PvE? a
dla innych tylko do PvP ?

No właśnie to zależy od klasy i speca, aczkoliwek w s3 raidy t5 można spokojnie robić, wyjątkiem są bronie które wręcz miażdżą wszystkie inne na które trzeba się upracować a tu wystarczy odmęczyć kilka bg ;], arenówki mają to do siebie że są przepakowane staminą która jest bardzo potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 08:56, SoieR napisał:

...gorzej jak jest na odwrót ;>


Wtedy to właśnie jest trudność w ekspieniu :P
Swoją droga kiedyś grałem w Lineage 2 - tam możnabyło udeżyć i zjechać każdego, niezależnie od klasy, rasy itd. I naprawdę to lubiłem.. Taki dreszczyk większy jak się grało. Te emocje gdy się widziało kolesia z czerwonym nickiem (znaczy zabił gracza niedawno) :) A i praktyczne to było, np. ktoś nas strasznie wkurzał, podkradał moby, czy ogólnie męczył? PK go i po problemie :)
W WoWie mi tego czasem brakuje.. :/ Niedawno grałem, koło mnie kręcił się jakiś kompletnie skretyniały lock, który ciągle mnie zaczepiał o Duele, ściagał na mnie moby i ogólnie był denerwujący.. A ja mu właściwie nic zrobić nie mogłem <frustracja> :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 11:52, SoieR napisał:

> widuję mnóstwo Hunterów w Gladiarorze, którzy uzywają go i do PvP i do PvE, a np
magów
> w gladiatorze tylko w PvP. dla jednych klas Gladiator jest dobry, i do PvP, i PvE?
a
> dla innych tylko do PvP ?
No właśnie to zależy od klasy i speca, aczkoliwek w s3 raidy t5 można spokojnie robić,
wyjątkiem są bronie które wręcz miażdżą wszystkie inne na które trzeba się upracować
a tu wystarczy odmęczyć kilka bg ;], arenówki mają to do siebie że są przepakowane staminą
która jest bardzo potrzebna


aktualnie Gladiator dla huntera smierdzi w pve poprostu hunterow sa setki na kazdym serverze z czego wieszkosc to totalne nooby a ze gldaiator to latwe epicki wiekszosc z nich go ma i niema dostepu do niczego lepszego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Horda pół biedy...tam są aż 4 polskie gildie!!!(ironia) W ally jest jedna ffa (w niej właśnie jestem) a jedna raidowa, która niedawno się przemieniła w międzynarodową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myslalem zeby grac po stronie Ally (nie wiem dlaczego ale jakos nie lubie Hordy :)
Serwer hmmm.. Bez znaczenia czy tam duzo polakow czy malo. Wiecej moze byc lepiej bo moze ktos do nasz dolaczy albo bedziemy wspolnie rajdowac pozniej. Tam gdzei teraz gram jest jednawieksza i jedna malutka gildia.
Jesli chodzi o typ serwer to jakos niekoniecznie usmiecha mi sie PvP jako, ze wole PvE ;) Wiec albo Normal albo RP. Ja bym glosowal za Normal, bo mniej restrykcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc zrób ankiete na GS''ie , jaki serwer wybieramy i stronę. Jak wszystko będzie wiadome (np. tydzień czasu) to robimy gildie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 14:37, graczomaniak napisał:

Więc zrób ankiete na GS''ie ,


No i jest ankieta ;) Mam nadzieje, ze bedzie jako taki odzew ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 16:48, Volvox napisał:

No i jest ankieta ;) Mam nadzieje, ze bedzie jako taki odzew ;)


A gdzie wybór serwera RPPVP? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 16:55, DemoBytom napisał:

A gdzie wybór serwera RPPVP? :P


No prosze, nie wiedzialeml ze takie sa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki kiedy polski dystrybutor wow''a (każdy chyba wie o kogo chodzi) obniży cene prepiadów i samych gier zgodnie z kursem euro? czy ktos wie ile kosztuje prepaid w innym kraju? Czy ta znizka ze 119 do 99 jest juz wyrazem dopasowania kursu euro do zlotowki?

Chcę wrócić do wowa od 25 czerwca, koniec sesji letniej, i dlatego chcialbym wiedzieć, czy dobrze pisze czy też źle, czy to sie juz dokonało, czy też nie. Różnica w cenie samych battlechestow była widoczna, więc czy można liczyc na cos więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A swoja droga to jaka klase byscie polecali dla nowej gildii? ;)
Nalatalem sie juz Magiem, wiec trzeba cos nowego sprobowac.

Najbardziej nastawiam sie na Shamana, Priesta albo Druida. Macie jakies doswiadczenia z tymi klasami?
Shammy ciekawy bo ma bardzo szeroki zestaw zdolnosci i mozna albo pojsc w DPS albo w leczenie. Poczatkowo myslalem o Palladynie (nawet mam jednego niskopoziomowego alta), ale nudnawy byl, wiec moze shammy lepszy?
Wybor poniedzy Priestem, a drutem jeszcze trudniejszy. Jakos bardziej mi priest odpowiada bo jak juz cos robic to dobrze (leczyc), ale slyszalem, ze druid w leczeniu nie gorszy, a przy tym bardziej wszechstronny (DPS na 2 sposoby lub heal). Jak sie wam gralo tymi klasami?

PS. Troszke kusi tez warrior albo Hunter z uwagi na leczenie Dranei (przez co nie trzeba sie za czesto zatrzymywac, ale te klasy chyba za nudne, nie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Druid nie tylko jet dpsem na "dwa sposoby" healerem ale i tankiem ^^ ALLinONE ;D robisz co chcesz, łatwo go lvlować (zaleta warka/rogala że nie używa many do tłuczenia mobów w feralu a mane używasz tylko w chwili podleczenia się a potem znów wchodzisz w formę i mana sie regeneruje), masz skradanie się więc i na serwerze pvp zabawa przednia bez ganków (mo może nie tak częstych ;D) dużo możliwości ucieczki i masa innych rożnych rzeczy ;D

A priest hmm... też ciekawa klasa ;] i ma mind control ^^ (zrzucanie innych z przepaści, używanie humanoidalnych mobów do własnych celów- ale widze coś niezbyt chętnie porzez kapłanów używana umiejętność, nie wiem czemu ;( ) potężne doty, fear leczenie ;>

więcej już nie pomoge, decyzja należy do ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam hunta i powiem ci że wcale nie jest nudny (jak dla mnie) można nim wiele ciekawych rzeczy robić, solować q np. ale to już wymaga pomyślunku ^^ raczej mało wnerwiająca klasa jak naściąga się za dużo mobów wystarczy fd i po kłopocie, do tego masz dużo zwierzaków do wyboru [ps: pet czasami mądrzejszy od innych graczy ^^]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam coś od siebie o szamanie, wszestronna hybryda, może od biedy i tankowac ( tak iluzorycznie), i leczyć DPS, choć do melee bym go nie brał, bo za mało HP na takiego fightera, choć i z bliska ma earth shocka i paroma innymi instant castami przywali, jednak mana szybko potrafi wtedy zlatywać.
Oczywista zaleta, totemy działajace na drużynę, choć Soaring Totem w przydaje się tylko na poczatku, a postawienie 4 z różnego elementu równa się niezły buff. Cwaniak szybko spiepszy, taka druidzia wilcza forma także jest przez niego posiadana.
Jeżeli chodzi o leczenie to ustępuje nieznacznie priestowi, a levelowanie przy użyciu restoration build to prawdziwy ból, przydaje sdię tylko w party.
Co de tego porównania z pallasem to przyznać trzeba iż pomiajając oczywiste lepsze możliwości leczenia shamana paladyn w moim odczuciu jest wydajniejszy, na kl;ate więcej przyjmie, banke ma i dłużej przezyje, jakoś dłużej utrzymywałem się przy życiu palem. Niestety ta wszestronność shamana czyni z niego rczej klase wsparcia niż odpowiednio głónwego DPS''a czy tanka.
Szamani hordy są wzbogaceni o quest na 58 lvl, którego dranei szaman nie posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huterem gram ponad rok i nie zmieniłbym go ^^. Poprostu klasa do stałego, dobrego DPS''u, z którą trudno się obejśc na raidzie. Do tego możliwości farmy solo, pełno skilli, możliwośc kitowania mobów (moje ulubione zajęcie :)).
Osobiście w nowej gildii zrobiłbym sobie shamana (Taurena muuuuuuuu :P), albo locka :). Ciekawią mnie obie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Taurena druida chociaż lubię też wojowników. W druidzie lubię to, że jest mobilny oraz może się zamieniać w zwierzęta. A w wojowniku?-No cóż, lubię być tankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się