Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie


Dnia 25.05.2008 o 11:35, DemoBytom napisał:

"You think you are a shadow priest, but you
will be forced to be a healbot in your raids.
You should prepare to jump off a cliff,
When suddenly everything is your fault."

;]


Ja dodam od siebie "That''s the World of Warcraft That You Play!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 11:35, DemoBytom napisał:

Taka piosenka o WoWie mi się przypomniała o priestach:
"You think you are a shadow priest, but you
will be forced to be a healbot in your raids.
You should prepare to jump off a cliff,
When suddenly everything is your fault."

;]


Stare to :) Teraz bywa, że shadow prieści dostają więcej miejsc w rajdzie niż Holy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 16:23, Vic napisał:

Stare to :) Teraz bywa, że shadow prieści dostają więcej miejsc w rajdzie niż Holy.

Nie wiem dlaczego. Dośc, że robią żaden DPS to jeszcze nic pożytecznego, bo gdzie na 25tkach shackli sie używa? Już lepiej wziąc dodatkowy heal, który więcej zrobi pożytecznego dla raidu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry temat na to ale przed chwilą zszokowało mnie to że drugi dodatek do WoW-a pojawi się w sieci. Nie wiem jak to możliwe ale już jest, może to i fake, ale znamy przypadki gdzie gry były w sieci długo przed ich premierami sklepowymi jak np. w Assassin''s Creed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 16:54, L33T napisał:

Klucz ? Pewnie na stronie Blizza będzie wcześniej niż w sklepach.


Nie klucz, cała gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emm dobra moment, o tym co masz decyduje key który jest dodany do konta sama gra będzie do pobrania tak jak i podstawka z pierwszym dodatkiem więc nie wiem co Cię tak dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 17:04, L33T napisał:

Emm dobra moment, o tym co masz decyduje key który jest dodany do konta sama gra będzie
do pobrania tak jak i podstawka z pierwszym dodatkiem więc nie wiem co Cię tak dziwi.


To wiem że klucz o wszystkim decyduje, ale to jest cała gra, którą chyba nie można jeszcze pobrać legalnie. Zauważyłem także teraz że to co jest w sieci to wersja beta, widocznie ktoś z "Zamieci" musiał udostępnić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 17:10, SoieR napisał:

nie... widocznie oszuści szukają naiwnych ;P


Też możliwe, dlatego napisałem wcześniej że to może być fake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 16:31, graczomaniak napisał:

> Stare to :) Teraz bywa, że shadow prieści dostają więcej miejsc w rajdzie niż Holy.

Nie wiem dlaczego. Dośc, że robią żaden DPS to jeszcze nic pożytecznego, bo gdzie na
25tkach shackli sie używa? Już lepiej wziąc dodatkowy heal, który więcej zrobi pożytecznego
dla raidu.:)


Pierwszego bierze się chociażby dlatego, że daje debuffy na celu: Misery - 5% większy dmg z czarów, Shadow Weaving - 10% większy shadow dmg. W 25-tkach wzrost dps rekompensuje niższe osobiste dps priesta niż niektórych innych klas. A czemu więcej, to nie wiem ;) Zwrot many z Vampiric Embrace wpływa na wzrost dps u pewnych klas (Warlock,Hunter,Mag), ale czy naprawdę jest taki przydatny?
A dodatkowy healer zajmuje miejsce, które mogłoby pójść dla dpsa. Od czasu pojawienia się enrage timerów jest tendencja, aby brać na walkę minimalną liczbę healerów z jaką da się przeźyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, szczególnie, że jak idzie 2 shadowpriestów to na odnowe many łapią się zazwyczaj healerzy, dopiero potem DPS. Osobiście, jak długo raiduje i miałem w raidzie shadowpriesta, ani razu nie dostałem się z nim do grupy. Podobnie magowie, choc ci czasami mają więcej szczęscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 12:48, graczomaniak napisał:

Ciekawe, jednak Kil''Jaeden nie ginie, a jedynie wycofuje się spowrotem do portalu. Wygląda na to, że ten boss może jeszcze kiedyś w WoW powrócić tak jak było to z Kaelem :) Widzę, że ta gilda wyprzedziła Nihilum w first killach (jedynie Eredar Twins Nihilum mieli jako pierwsi). No, ale SK Gaming to w sumie nie gildia, a przede wszystkim marka, obecna także w innych "dyscyplinach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2008 o 17:58, Czedwik napisał:

Ciekawe, jednak Kil''Jaeden nie ginie, a jedynie wycofuje się spowrotem do portalu. Wygląda
na to, że ten boss może jeszcze kiedyś w WoW powrócić tak jak było to z Kaelem :)


Akurat to, że nie zginie było wiadome od początku^^ BTW głupio by było, jeśli zginąłby ktoś odpowiedzialny za stworzenie króla Lisza:) Może kiedyś pobawimy się nie tylko z Kil''jaedenem, ale też z samym Sargerasem. Raid 100 osób, to dopiero przeżycie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 19:11, dzordzi napisał:


> Ciekawe, jednak Kil''Jaeden nie ginie, a jedynie wycofuje się spowrotem do portalu.
Wygląda
> na to, że ten boss może jeszcze kiedyś w WoW powrócić tak jak było to z Kaelem :)


Akurat to, że nie zginie było wiadome od początku^^ BTW głupio by było, jeśli zginąłby
ktoś odpowiedzialny za stworzenie króla Lisza:) Może kiedyś pobawimy się nie tylko z
Kil''jaedenem, ale też z samym Sargerasem. Raid 100 osób, to dopiero przeżycie:P



Może zrobią tak że dołaczymy do Aegwyn kiedy walczyła z Sargerasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 19:11, dzordzi napisał:

Raid 100 osób, to dopiero przeżycie:P


Tak, 2 klatki na sekunde i 5 minutowy lag ;) Cos takiego grajacy w WoW mogli doswiadczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raidów 100 osobowych nie będzie. Blizzard raczej dąży do zrobienia raidów dla jak najmniejsze liczy graczy (np. teraz każdy raid w WotLK będzie miał również 10 osobową wersję). A co do pomaganie Aegwynn w zabiciu Sargerasa - trochę to głupie, bo ona tego dokonała sama (no i w sumie to go nie zabiła, bo on opętał jej nienarodzonego syna, Medivha).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 21:52, Czedwik napisał:

Raidów 100 osobowych nie będzie. Blizzard raczej dąży do zrobienia raidów dla jak najmniejsze
liczy graczy (np. teraz każdy raid w WotLK będzie miał również 10 osobową wersję). A
co do pomaganie Aegwynn w zabiciu Sargerasa - trochę to głupie, bo ona tego dokonała
sama (no i w sumie to go nie zabiła, bo on opętał jej nienarodzonego syna, Medivha).


Wiem co będzie jak pojawi się 100 osób naraz i wiem do czego dąży Blizz, od wielkich raidów mamy Lineage, ale pomarzyć nie zaszkodzi.
Co do wątku z Sargerasem to ciekawe gdzie teraz podziewa się Medivh i dusza Sargerasa o ile taką miał. Może to zostało gdzieś wyjaśnione i tylko to opuściłem nieopatrznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No SK Gaming zaliczyło first world killa, jednak że widziałeś ich ogłoszenie rekrutacyjne ? "Wymagamy graczy, którzy nie mają szkoły, pracy, przyjaciół i są prawdziwymi europejskimi raidowcami". Wszystko fajnie, masa epików, wrażeń itp itd. Tylko jakim kosztem ? Tego typu gildie to większości nolify i to pewnie w niektórych przypadkach może nawet dosłownie. Wole dorwać KJ za parę miesięcy niż takim kosztem teraz jak oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się