Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2008 o 16:52, DemoBytom napisał:

Z komiksowej trylogi Sunwell na pewno wyszły w polsce 2 pierwsze tomy. Wiem bo oba posiadam..
Takie sobie szczerze mówiąc, ale poczytać się da :)

Również je posiadam, ale jest jeszcze seria, która nazywa się po prostu Warcraft Comic. Poza tym wyjdzie jeszcze kolejna manhwa, Warcraft: Legends (zbiór kilku krótkich historyjek, pierwszy z kilku zaplanowanych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 16:56, oOreVenOo napisał:

Wszystko zależy od gildii. Osobiście wole raidy po 4 godz niż po 12. Po takim czasie spędzonym przy kompie zachowuje się tak jak bym 5 flaszek jedna po drugiej wypił, więc nie dziękuję.


Hmm... lubię rajdy i ogólnie drużynowe PVE.. ale 12h rajdować? toćby mnie wynieść musieli :/ ja przy 2h rajdzie już padam, zwyczajnie resta od kompa na chwilę potrzebuję.. A najgorzej jak się trafi na kretynów, którzy nawet za "z/w kibelek" potrafią się wkurzać, bo "czas tracą" o_O''
Ech, szkoda, ale do prawdziwej rajdującej gildii raczej w życiu nie przystąpię :/ A trochę szkoda, bo to mnie w WoW najbardziej kręci właśnie :/

>>Czedwik
>Również je posiadam, ale jest jeszcze seria, która nazywa się po prostu Warcraft Comic.

To kojarzę, kilka stron chyba nawet w niecie było, nie?

>Poza tym wyjdzie jeszcze kolejna manhwa, Warcraft: Legends (zbiór kilku krótkich historyjek, pierwszy z kilku zaplanowanych).

A o tym nie słyszałem.. Mam nadzieję, że lepsze niż Sunwell..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś poszukuje gildii na Burning Legion to polecam "Gnomes Ate My Thong". Bardzo fajny klimat, i świetne świetnie prowadzi się rozmowy na Guild chatcie. :-). Wyrozumiały założyciel, dużo konkursów. Tylko jeden warunek: trzeba znać angielski. Mój nick jak coś to "Xavkas".

Gildia jest stworzona po to aby pomagać lvlować low-lvl postacie, więc przystępujcie. Napiszcie do mnie, a ja wam podam nick od założyciela gildii (teraz nie pamiętam jak się nazywal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 22:38, rob300i napisał:

Jak ktoś poszukuje gildii na Burning Legion to polecam "Gnomes Ate My Thong". Bardzo
fajny klimat, i świetne świetnie prowadzi się rozmowy na Guild chatcie. :-). Wyrozumiały
założyciel, dużo konkursów. Tylko jeden warunek: trzeba znać angielski. Mój nick jak
coś to "Xavkas".

Gildia jest stworzona po to aby pomagać lvlować low-lvl postacie, więc przystępujcie.
Napiszcie do mnie, a ja wam podam nick od założyciela gildii (teraz nie pamiętam jak
się nazywal :-)


UWAGA!!! w tym poście nie znajdziesz nic co wnosiłoby coś do tematu, ot tak moje wywody z nudów:)Ostrzegałem...

Może się czepiam, ale gdzie tu pomagać w levelowaniu?:) To teraz idzie tak szybko, że nie opłaca mi się iść na taki Uldaman, bo już pojutrze trzeba robić Sunken Temple:p

Dobra, dobra - to były żarty, głupie...fajny pomysł, ogólne urozmaicenie gry, a też niektóre low level insty mają świetny design, a iść tam na 70 to żadna radocha. Next, konkursy? Chciałbym wiedzieć jakie, u nas tylko hazard kto więcej zrolluje:P

Nawet chętnie zagrałbym altem, był temat poruszany wcześniej, ale zrobiłem już huntera (tak tego co mówią, że jest dla dzieci - a g*** prawda, pisze to paladyn:) i dla dzieci to może być dowolny healer, bo healować w odpowiedniej chwili i odpowiednią osobe to małpa się może nauczyć - taki offtop) i mam zamiar do mojego roczku w WoW (18.06) podnieść do 70, potem się zobaczy:)

BTW ostatnie zdanie mnie rozwaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No WoW to raczej raidy. PvP osobiście nie polecam, 4 battlegroundy mogą doprowadzić po miesiącu grania do nerwicy z nudów. Niestety PvP w WoWie jest słabe w porównaniu do Guild Warsa choćby gdzie tam ono imo jest najlepsze ze wszystkich MMORPG. Raidy to podstawa ale fakt na to trzeba mieć czas i chęci, w sumie nie wiem czego więcej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 23:25, oOreVenOo napisał:

Niestety PvP w WoWie jest słabe w porównaniu do Guild Warsa


Do PVP najlepszy jest Lineage ;] i basta ;P

>Raidy to podstawa ale fakt na to trzeba mieć czas i chęci, w sumie nie wiem czego więcej. :)

Czas czas czas.. A tego mi najczęściej brakuje. Zwykle mam jeden dzień w tygodniu (sobota, czasem niedziela) kiedy mogę posiedzieć dłużej..A tak zwykle godzinka, 2 z przerwami siedzę.. Więc nie bardzo jest kiedy i jak się na coś ustawiac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 23:25, oOreVenOo napisał:

No WoW to raczej raidy. PvP osobiście nie polecam, 4 battlegroundy mogą doprowadzić po
miesiącu grania do nerwicy z nudów. Niestety PvP w WoWie jest słabe w porównaniu do Guild
Warsa choćby gdzie tam ono imo jest najlepsze ze wszystkich MMORPG. Raidy to podstawa
ale fakt na to trzeba mieć czas i chęci, w sumie nie wiem czego więcej. :)



Nie zapominaj o arenach bo w sumie PvP w WoW-ie teraz głównie na nich sie opiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 23:08, dzordzi napisał:

dla dzieci
to może być dowolny healer, bo healować w odpowiedniej chwili i odpowiednią osobe to
małpa się może nauczyć - taki offtop) i mam zamiar do mojego roczku w WoW (18.06) podnieść
do 70, potem się zobaczy:)

To co powiedzieć o DPSach, którzy nawet nie muszą celów zmieniać i zawsze biją "odpowiednią osobę". Może w pięknych czasach MC tak było, gdy healer leczył tanka, będąc na follow i używając makra z Emergency Monitor + Flash Heal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 02:43, SoieR napisał:

Chciałeś powiedzieć farmienie itemków... ?



Nie, bynajmniej. Mowie, a raczej pisze o arenach PvP (!) nie o farmieniu itemów. Moze nie wiesz ale w WoW-ie jest opcja grania aren 2v2, 3v3 i 5v5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli farmienie itemów.
Wiele ludzi (większość?) chodzi tam tylko po to aby odbębnićo swoje tygodniowe punkciki.
Moja cała stara gildia która zabiera się za BT (400+ osób) właśnie tak robi. Po prostu PVP straciło dla nich urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 09:00, Selv napisał:

Czyli farmienie itemów.
Wiele ludzi (większość?) chodzi tam tylko po to aby odbębnićo swoje tygodniowe punkciki.
Moja cała stara gildia która zabiera się za BT (400+ osób) właśnie tak robi. Po prostu
PVP straciło dla nich urok.



Zacznijmy od tego ze WoW nigdy nie byl dobry pod względem PvP tylko zawsze nastawiony był na rozgrywkę PvE i chwała bogu za to (ale chyba juz wczesniej ktos o tym pisal xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 09:00, Selv napisał:

Czyli farmienie itemów.
Wiele ludzi (większość?) chodzi tam tylko po to aby odbębnićo swoje tygodniowe punkciki.
Moja cała stara gildia która zabiera się za BT (400+ osób) właśnie tak robi. Po prostu
PVP straciło dla nich urok.


A po co myślisz że większość ludzi chodzi na PvE? "Chcecie poświęcić kolejny dzień na progress? Nieeee! Ja jeszcze potrzebuje tego z SSC, tamtego z Magtheridona i paru rzeczy z Karazhanu!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 09:17, Zygfryt00 napisał:

Zacznijmy od tego ze WoW nigdy nie byl dobry pod względem PvP tylko zawsze nastawiony
był na rozgrywkę PvE i chwała bogu za to (ale chyba juz wczesniej ktos o tym pisal xD)


Czyli farm itemków... Myślisz, że co ja robię ? Przegrywam wszystkie 10 walk bo nawet nie chce mi się tam biegać.

@KaPe

A co ja niby teraz magiem robie jak nie wciskam jednego klawisza ? W sumie każdy boss nie wymagał ode mnie jeszcze nie wiadomo czego. Leo, Shade of Akama, Najentus, całe MH (nie wiem jak Archimonde) opierdało się na wciskaniu jednego klawisza i może używaniu Q+E (bieg w lewo,prawo). O Kara, Grullu, Maggym nie wspomnę bo tam jak jestem to robie zapas kawy na wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 12:43, Vic napisał:

A po co myślisz że większość ludzi chodzi na PvE? "Chcecie poświęcić kolejny dzień na
progress? Nieeee! Ja jeszcze potrzebuje tego z SSC, tamtego z Magtheridona i paru rzeczy
z Karazhanu!"


A ja jednak wolałbym sobie trochę powipe''ować na Kaelu :) Bo:
A) Walka jest prześwietna
B) Jest śmiesznie
C) Tankowanie capernianki owns (kiting striderów na vash śmierdzi i jest frustrujący :/ )
D) Moge se potrzymać przez chwile legendary weapon :D
E) Powiększają się moje umiejętności i zgranie w grupie
F) Last but not least... niczego już nie potrzebuje z instancji przed MH/BT (no, są ofc małe upgrade''y) :p

Po dwóch raidach robimy go już do fazy nr 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 12:50, oOreVenOo napisał:

O Kara, Grullu, Maggym nie wspomnę bo tam jak jestem to robie
zapas kawy na wieczór.


E tam, Grulla sie robi w pół godzinki, godzinke, Magga tak samo albo i krócej, a Kara w dwie i pół godzinki, jak się robi w takim tempie to nie ma czasu kawy się napić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 12:53, Latniak napisał:

Po dwóch raidach robimy go już do fazy nr 4 :)


Fajnie masz że się za niego zabieracie, dużo gildii całkowicie go olało i poszło na pierwszych bossów MH/BT jak wyszedł 2.4 - między innymi moja stara gildia, za co mam do nich pewien żal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 13:02, Vic napisał:

> Po dwóch raidach robimy go już do fazy nr 4 :)

Fajnie masz że się za niego zabieracie, dużo gildii całkowicie go olało i poszło na pierwszych
bossów MH/BT jak wyszedł 2.4 - między innymi moja stara gildia, za co mam do nich pewien
żal ;)


Kiedyś po TK nie mieliśmy co robić(3/4, jeszcze Kaela nie zaczęliśmy), a za mało czasu na Vash było, to poszliśmy sobie do MH, Rage padł za pierwszym razem (chociaż chyba 10 osób zostało po 40% ;p ).

Ale oczywiście priorytetem jest teraz Vash, dopóki go nie zabijemy to nie idziemy nigdzie dalej. I bardzo dobrze, bo ta walka jest genialna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się