Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2008 o 21:39, oOreVenOo napisał:

Składasz zamówienie w sklepie gram.pl. Po zakończeniu dostajesz przekierowanie automatycznie
na stronę banku, wszystko opłacasz, dokonujesz transakcji itp itd. Gdy wszystko zostanie
zakończone po max 5-10 min otrzymasz nr karty pre paid na maila.

Oh na maila...hmm tyle, że moja beznadziejna strona z mailem przysyła poczte po tygodniu czekania lol. No ale niby taniej za karte online...trudna decyzja-.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Składasz zamówienie w sklepie gram.pl. Po zakończeniu dostajesz przekierowanie automatycznie
> na stronę banku, wszystko opłacasz, dokonujesz transakcji itp itd. Gdy wszystko zostanie
> zakończone po max 5-10 min otrzymasz nr karty pre paid na maila.
Oh na maila...hmm tyle, że moja beznadziejna strona z mailem przysyła poczte po tygodniu czekania lol. No ale niby taniej za karte online...trudna decyzja-.-
post się zdublował-.- sry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam konta na onecie, o2 i gmailu. Gmail działa bezproblemowo, na onecie poczta przychodzi z opóźnieniem kilkugodzinnym (czasem kilka dni nawet), a o2 mam zawalone spamem (coś koło 1500, już nie chce mi się usuwać ;p). Co ciekawe, filt na o2 nie wykrywa ŻADNEGO spamu, za to jak tylko dostaję prawdziwy mail (aktywowanie konta na forum, przypomnienie hasła etc.) to za każdym razem wkłada mi go do "spamu" :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm no muszę pomyśleć. xD Dzięki za pomoc. Chyba się zdecyduje na ta kartę online..jeśli siostra zgodzi się użyć jej konta ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 21:42, oOreVenOo napisał:

> Czy ktoś wie, kiedy wkońcu będzie s2 za honor ?

Wnet, S4 jest już na PTR z tego co wiem więc jeszcze z 1-2 tyg max.


Nie. Blizzard obiecał tylko, że zapowie nowy sezon 2 tyg przed startem. Nie było takiej zapowiedzi, więc nie za tydzień i nie za dwa ;)
Osobiście obstawiam lipiec, ale to tylko zgadywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 22:02, DragonLord napisał:

Mam konta na onecie, o2 i gmailu. Gmail działa bezproblemowo, na onecie poczta przychodzi
z opóźnieniem kilkugodzinnym (czasem kilka dni nawet)(...)

Tia, zdarzyło mi się już parę razy, że ktoś mi wysłał ważny mail na konto onetowe i doszedł po paru godzinach. Do tego dostajesz koło 3 sztuk spamu dziennie od samego Onetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 22:36, Vic napisał:

> Mam konta na onecie, o2 i gmailu. Gmail działa bezproblemowo, na onecie poczta przychodzi

> z opóźnieniem kilkugodzinnym (czasem kilka dni nawet)(...)
Tia, zdarzyło mi się już parę razy, że ktoś mi wysłał ważny mail na konto onetowe i doszedł
po paru godzinach. Do tego dostajesz koło 3 sztuk spamu dziennie od samego Onetu.


Na onecie, o2 i nawet na Wp tak się niestety dzieje... Gmail działa wspaniale. Nierozumiem założycieli tych poczt dlaczego nie mogą tego naprawić, by przyspieszyć otrzymywanie mailów aktywacyjnych lub coś w tym stylu...Wielki plus dla Gmail.

pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy S1,2,3... miał być co 6 miesięcy. Oblicz kiedy wyszedł Vangeful i dodaj 6 miechów. Wypada na czerwiec, zobaczymy jak będą się tego trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 11:05, oOreVenOo napisał:


Ale tez zalezy ktory czerwca, bo jak tak na poczatku to ok, lae jak mi Blizz da pod koniec to kkbai ide na shamana p Jak juz moim lockiem mam 40k honoru. Dziennie na luzie robie 4k więc do nastego czerwca spokonie zrobie to 75k (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak średnio rozumiem co napisałeś ale postaram się odpisać. Jaką różnice robi Ci to czy będzie to 1 bądź 11 czerwca ? Honor Ci nie ucieknie, wyjdzie S2 to wymienisz, a jeżeli boisz się capu to po prostu wybieraj za honor coś co się na pewno przyda, a dużo nie kosztuje. Masz wszystkie Vindicatory i trinkety z PvP ? Nie ? To wybierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 11:05, oOreVenOo napisał:

Każdy S1,2,3... miał być co 6 miesięcy. Oblicz kiedy wyszedł Vangeful i dodaj 6 miechów.
Wypada na czerwiec, zobaczymy jak będą się tego trzymać.


Nie przypominam sobie, żeby Blizz kiedykolwiek obiecywał ile będą trwać sezony arenowe, więc nie wiem skąd ci się nagle wzięła magiczna liczba 6. S1 trwał trochę ponad 5 miesięcy, S2 niecałe 5. A S3 już trwa ponad 6, niedługo będzie 6,5 i jakoś świat się jeszcze nie zawalił. Skończy się jak Blizz uzna, że już pora (jak zwykle). A skoro obiecali, że zapowiedzą 2 tygodnie przed, to raczej tego bym się trzymał.

Ale spodziewałbym się powiązania z Kil'jaedenem, tzn. jak sensowna liczba gildii go ubije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 12:06, CH1CKEN napisał:


Cap honoru wynosi 75 k, sprawdzone ; ) A właśnie bedzie coś lepszego niz Vindicatory ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania: Gdzie mogę nauczyć mojego 20lvl Tauren Worriora używania dwuręcznych toporów oraz zwykłych mieczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 12:21, skubsa napisał:

>
Cap honoru wynosi 75 k, sprawdzone ; ) A właśnie bedzie coś lepszego niz Vindicatory
?


Nowe przedmioty mają przydomek Guardian''s, możesz je sobie obejrzeć na stronach z przedmiotami. Niektóre z nich do zakupienia będą wymagać arena ratingu: Buty-1700, Ringi-1650, Brejsersy-1575

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 13:14, Vic napisał:

>

Ale mi chodzi czy za honor dadzą lepsze itemy niż Vindicatory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 13:19, skubsa napisał:

> >
Ale mi chodzi czy za honor dadzą lepsze itemy niż Vindicatory

Dokładnie to ci napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 12:58, rob300i napisał:

Mam pytania: Gdzie mogę nauczyć mojego 20lvl Tauren Worriora używania dwuręcznych toporów oraz zwykłych mieczy?


Spytaj Weapon Mastera w którejś ze stolic..
Toporów możesz nauczyć się w Orgrimmarze, mieczy w Undercity albo Silvermoon.

http://www.wowwiki.com/Weapon_master

Normalnie kosztuje to 10s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się