Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Forsaken Warrio lub Tauren Hunter, tak bym to widział. Ale o hunterze nie myślałem na początku :)

Ile jest prawdy w tym, że hunter często już sam nie tłucze mobów tylko stoi z boku i patrzy na farmiącego peta?

Ale słuchaj - lepiej mieć mining,jewel i sporo zarabiać czy leather skining i sobie szyć ciuchy (bo ani hunter ani warlk nie mogą chyba tam wiele więcej niż leather na sobie targać)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pet huntera wymiata taka prawda czasem wystarczy się ograniczyć to jakiegoś stinga na przeciwniku a pet sobie sam tłucze :)

Do zarabiania bierze się dwie profesje zbierackie:
Minig/skining
Herbalism/skining

Warlock ograniczony jest do cloth armora, za to Hunter może nosić maksymalnie mail armor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orc hunter to tak średnio bo ma masę raciali do melee. Za to Tauren Hunter z Herbalismem i np. Miningiem brzmi fajnie :) A co masz do powiedzenia o Dwarfie w tej konfiguracji? Jakie są wady broni palnej w porównaniu np. do łuków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako Tauren Hunter brałbym herbalism skining, jako dwarf szedłbym w mining enginering. Tylko nie wiem czym się łatwiej zaczyna, moja znajomość systemu gry jest stuprocentowo zerowa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 10:45, Sephirath napisał:

Orc hunter to tak średnio bo ma masę raciali do melee. Za to Tauren Hunter z Herbalismem
i np. Miningiem brzmi fajnie :) A co masz do powiedzenia o Dwarfie w tej konfiguracji?
Jakie są wady broni palnej w porównaniu np. do łuków :)

Raciale i tak mają małe znaczenie potem(kilka do pvp się przydaje). Guny zazwyczaj mają mniejszy speed ale większy dmg od bow-ów. Nie wiem jak na serwerach pve/rp ale na moim pvp(Spinebreaker) łatwiej o dobry łuk niż o dobry gun.
W odniesieniu do mojego serweru polecam wziąc herbalism/mining przy dobiciu 70lvl i robieniu questów, gdy sprzedawałem to co zebrałem/wykopałem zebrało się około 4k golda. Możliwe że ceny u nas są zawyżone, i na starych serwach pve zarobisz polowe z tego lub mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

inżynieria jest fajna ale ma wadę przedmioty które tworzysz jej wymagają co ogranicza trochę pole manewru w handlu. Imo graj jak chcesz i kim chcesz w ten sposób nauczysz się dobrze grać. Polecam przelecieć raz czy dwa po wow-wiki i brać się za grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamierzam grać na jednym z nowych serwerów. Warto dolaczyc za 3 tygodnie do tego Twojego?. I chyba jednak tauren hunter brzmi najfajniej do rozpoczęcia przygody z WoWem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 10:58, Sephirath napisał:

Ja zamierzam grać na jednym z nowych serwerów. Warto dolaczyc za 3 tygodnie do tego Twojego?.
I chyba jednak tauren hunter brzmi najfajniej do rozpoczęcia przygody z WoWem :-)

Serwery pvp to całkiem inna zabawa niż pve. Ja naprzykład nie wyobrażam sobie tego ze na zwykłych pve, można wyłączyć pvp i expić "ramie w ramie" z przeciwną frakcją. Na pvp jest lepiej, masz to poczucie że gdzieś z za rogu wyskoczy twój wróg i co wtedy? Czy uda ci się go zabić, a moze zdołasz uciec.
Ja na huntera w hordzie poleciłbym Trolla(Berserker- boost do dpsu), Tauren imho nie pasuje, a i jego racial(5% wiecej hp) przydaje się chyba bardziej warkowi. Graj jednak kim chcesz, i gdzie chcesz. Inni kochają serwery pvp, inni ich nienawdzią. Zależy co lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 10:58, Sephirath napisał:

Ja zamierzam grać na jednym z nowych serwerów. Warto dolaczyc za 3 tygodnie do tego Twojego?.
I chyba jednak tauren hunter brzmi najfajniej do rozpoczęcia przygody z WoWem :-)


Sephi, graj taką klasą jaką chcesz. Każda klasa jest dobra. Gold to teraz żaden problem, przy dostępnej ilości dailisów. Jedyny problem woja, to to że w instancjach wszyscy go widzą jako tanka, a jako protection ciężko się farmi golda. I nie zapominaj, że zawsze możesz z czasem zmienić klasę, a WLK będziesz mógł sobie zrobić jeszcze death knighta (jednego jako tanka, drugiego jako farmera golda :)).

Co do sprzętu - wyjdzie WLK i obecny sprzęt nie będzie miał żadnego znaczenia, więc tym nie ma się co martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki serwer pvp mi polecacie? Gram na pve ale chce tez spróbować czegoś nowego z stąd moje pytanie.
i jeszcze co znaczą słowa ihmo (imo) albo nerfować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam Wszystkich... Mam problem gralem na serv Azjob-Nerbu czy jakos tak ale mnijesza o to po wgraniu patcha i wpisaniu passow wyskakuje mi zebym wyral inny serv i proponuje mi tam kilka... nie moge wejsc wogole na swoje postacie wie ktos moze o co chodzi? z gory thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chce sobie pograc w WoW ale to za jakies hmm 3-5 miesiecy bo wtedy uzbieram kase i mam pytanie na jakich servach sie najlepiej gra?

Pozdro

Sory że pod innym postem i nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 11:43, Jaquera23 napisał:

witam Wszystkich... Mam problem gralem na serv Azjob-Nerbu czy jakos tak ale mnijesza
o to po wgraniu patcha i wpisaniu passow wyskakuje mi zebym wyral inny serv i proponuje
mi tam kilka... nie moge wejsc wogole na swoje postacie wie ktos moze o co chodzi? z
gory thx

przeczytaj breaking news serwery sa wyłączone mój też jeszcze nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 12:44, Lord Sebuuu 10 napisał:

ja nie mam WoW bo za to sie placi 30 zl co miesiac xD

Nie 30 tylko 50 lol... IMHo to nie jest wygórowane. Stworzyli świtną grę to niech zarabiają...
BTW- dlaczego privy są illlegal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 11:34, Dregorio napisał:

Jaki serwer pvp mi polecacie? Gram na pve ale chce tez spróbować czegoś nowego z stąd
moje pytanie.
i jeszcze co znaczą słowa ihmo (imo) albo nerfować?

czy mógłby mi koś łaskawie odpowiedzieć^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 12:52, Dregorio napisał:

> Jaki serwer pvp mi polecacie? Gram na pve ale chce tez spróbować czegoś nowego
z stąd
> moje pytanie.
> i jeszcze co znaczą słowa ihmo (imo) albo nerfować?
czy mógłby mi koś łaskawie odpowiedzieć^^


IMO - według mnie , moim zdaniem itd.

nerfować? Można cos nerfic, czyli psuc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się