Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2008 o 22:26, Kamexo napisał:

Rzeczywiście, da się odczuć momentami.. ;(


No, a najbardziej boli w Hordzie poziom RP... Ilekroć przejdę się po Stormwind widzę TŁUMY graczy odgrywających swoje role, chodzących w specjalnych strojach, gadających normalnie itd, ostatnio nawet pewna gildia krasnoludów urządziła popijawę w karczmie, gdzie gotowali i serwowali piwsko ;) Albo np paladyni tu i tam chodzący i dyskutujący na temat plagi, rycerzy śmierci czy i przestępczości, czy też rogue przyjmujący zlecenia na zabicie kogoś (jest nawet topic na forum, gdzie ktoś wyznacza nagrodę za czyjąś głowę i wystarczy tylko udowodnić screenshotem żeby sięgnąć po gotówkę :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 23:42, Sth`Devilish napisał:

> Rzeczywiście, da się odczuć momentami.. ;(

No, a najbardziej boli w Hordzie poziom RP... Ilekroć przejdę się po Stormwind widzę
TŁUMY graczy odgrywających swoje role, chodzących w specjalnych strojach, gadających
normalnie itd, ostatnio nawet pewna gildia krasnoludów urządziła popijawę w karczmie,
gdzie gotowali i serwowali piwsko ;) Albo np paladyni tu i tam chodzący i dyskutujący
na temat plagi, rycerzy śmierci czy i przestępczości, czy też rogue przyjmujący zlecenia
na zabicie kogoś (jest nawet topic na forum, gdzie ktoś wyznacza nagrodę za czyjąś głowę
i wystarczy tylko udowodnić screenshotem żeby sięgnąć po gotówkę :)).

a na jakim serwerze grasz RP? PVP? i nazwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 23:42, Sth`Devilish napisał:

> Rzeczywiście, da się odczuć momentami.. ;(


Chętnie bym się przetransferował na taki server RP, nie mam tylko żadnej karty płatniczej czy kredytowej by zapłacic za transfer ;( Powiedz, na którem grasz, to jak bedzie taki we Free Migration to sie przeniosę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 09:07, Kamexo napisał:

> > Rzeczywiście, da się odczuć momentami.. ;(

Chętnie bym się przetransferował na taki server RP, nie mam tylko żadnej karty płatniczej
czy kredytowej by zapłacic za transfer ;( Powiedz, na którem grasz, to jak bedzie taki
we Free Migration to sie przeniosę :)

ja chciałbym RPPVP i tam zacząć grę bo nie dość ze udawać własną postać to jeszcze hordziakow wszędzie zabijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nowego kompa i chciałbym teraz utworzyć drugie konto.Jak to wyjdzie najtaniej?Chodzi mi o utworzenie nowego konta i przeniesienie tam jednej postaci.Dotychczas opłacałem grę pre paidami więc czy muszę zmienić formę płatności na kartę płatniczą? Muszę znowu zakupić podstawkę i dodatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 11:03, żyrafa napisał:

Kupiłem nowego kompa i chciałbym teraz utworzyć drugie konto.Jak to wyjdzie najtaniej?Chodzi
mi o utworzenie nowego konta i przeniesienie tam jednej postaci.Dotychczas opłacałem
grę pre paidami więc czy muszę zmienić formę płatności na kartę płatniczą? Muszę znowu
zakupić podstawkę i dodatek?


Jeśli chcesz mieć drugie konto musisz kupić podstawkę (albo po prostu klucz, zdaje się że na stronie Blizzarda można, tyle że z podstawką dostaniesz miesiąc gry). Dodatek też, jeśli chcesz z niego korzystać. Ale nowy komputer nie oznacza, że musisz tworzyć nowe konto. Możesz na nim zainstalować WoWa i grać spokojnie na starym koncie przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 11:15, pkapis napisał:

> Kupiłem nowego kompa i chciałbym teraz utworzyć drugie konto.Jak to wyjdzie najtaniej?Chodzi

> mi o utworzenie nowego konta i przeniesienie tam jednej postaci.Dotychczas opłacałem

> grę pre paidami więc czy muszę zmienić formę płatności na kartę płatniczą? Muszę
znowu
> zakupić podstawkę i dodatek?

Jeśli chcesz mieć drugie konto musisz kupić podstawkę (albo po prostu klucz, zdaje się
że na stronie Blizzarda można, tyle że z podstawką dostaniesz miesiąc gry). Dodatek też,
jeśli chcesz z niego korzystać. Ale nowy komputer nie oznacza, że musisz tworzyć nowe
konto. Możesz na nim zainstalować WoWa i grać spokojnie na starym koncie przecież.


Ale chcę stworzyć nowe bo wtedy brat przeniesie sobie postać i będziemy mogli w tym samym czasie grać;)

PS. Kurde to może wyjść kolo 600zl... podstawka + dodatek 100 zł, wyjdzie wotlk 2x100zl,przeniesienie postaci 100 zł, 2x pre paidy 200 zł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2008 o 12:59, żyrafa napisał:

PS. Kurde to może wyjść kolo 600zl... podstawka + dodatek 100 zł, wyjdzie wotlk 2x100zl,przeniesienie
postaci 100 zł, 2x pre paidy 200 zł....


Przetransferowanie postaci nie jest takie drogie 0o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 09:07, Kamexo napisał:

> > Rzeczywiście, da się odczuć momentami.. ;(

Chętnie bym się przetransferował na taki server RP, nie mam tylko żadnej karty płatniczej
czy kredytowej by zapłacic za transfer ;( Powiedz, na którem grasz, to jak bedzie taki
we Free Migration to sie przeniosę :)


Defias Brotherhood, RP-PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 12:59, żyrafa napisał:

Ale chcę stworzyć nowe bo wtedy brat przeniesie sobie postać i będziemy mogli w tym samym
czasie grać;)


No, jeśli chcecie mieć dwa konta, podstawkę definitywnie. Prepaida nie musisz wtedy kupować przez miesiąc, bo podstawka Ci da, a jeszcze warto założyć najpierw konto trialowe, to będzie dodatkowych 10 dni.
Nie mam pojęcia jak się płaci za transfer postaci i czy można między kontami.

Dnia 07.08.2008 o 12:59, żyrafa napisał:

PS. Kurde to może wyjść kolo 600zl... podstawka + dodatek 100 zł, wyjdzie wotlk 2x100zl,przeniesienie
postaci 100 zł, 2x pre paidy 200 zł....


WotlK i tak nie wyjdzie jeszcze przez kilka miesięcy, jest trochę czasu żeby dozbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 12:59, żyrafa napisał:

PS. Kurde to może wyjść kolo 600zl... podstawka + dodatek 100 zł, wyjdzie wotlk 2x100zl,przeniesienie
postaci 100 zł, 2x pre paidy 200 zł....


* podstawia + dodatek - 85 zł
* WotLK w momencie premiery to jakieś 130 zł
* przeniesienie postaci - 20€, czyl jakieś 65 zł

Pamiętaj jedno - postaci przenosić można WYŁĄCZNIE pomiędzy własnymi kontami (czyli zarejestrowanymi na to samo imię, nazwisko i adres - nie muszę mówić chyba jaki problem możecie mieć potem przez to). Poza tym, wydaje mi się że musisz miec już TBC na takowym koncie (na 100% jeżeli ta postać, którą przenosisz to BE/Draenei i ma powyżej 60 lvlu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 13:14, Sth`Devilish napisał:

Pamiętaj jedno - postaci przenosić można WYŁĄCZNIE pomiędzy własnymi kontami (czyli zarejestrowanymi
na to samo imię, nazwisko i adres - nie muszę mówić chyba jaki problem możecie mieć potem
przez to). Poza tym, wydaje mi się że musisz miec już TBC na takowym koncie (na 100%
jeżeli ta postać, którą przenosisz to BE/Draenei i ma powyżej 60 lvlu).


Hmmm kurde szkoda, że w nazwisku jest tylko pierwsza litera bo nie pamiętam jakie dałem:P:P Dziwne że wszystko mogę zmienić tylko tego nie. A mam pytanko jeżeli jest nazwisko np P***** to znaczy, że jest ono na 6 liter czy to nie ma nic wspólnego i każdy ma tyle samo gwiazdek? Jeżeli gwiazdki oznaczają na ile liter jest nazwisko to bym juz sobie wszystko przypomniał:P
Z trialowym kontem chyba nic z tego bo 2 postacie mam na 70 więc odrazu muszę stworzyć konto z wow+tbc.

PS. A i jeszcze jedno. Musze mieć konta opłacane kartą płatniczą żeby przenieść postać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 13:25, żyrafa napisał:

Z trialowym kontem chyba nic z tego bo 2 postacie mam na 70 więc odrazu muszę stworzyć
konto z wow+tbc.


Nie, nawet nie masz takiej możliwości (chyba że czegoś nie wiem). Zawsze najpierw tworzysz konto zwykłego WoWa, a potem dodajesz klucz TBC. Możesz spokojnie założyć konto trial, chwilę później podać na nim klucze do WoW i TBC i będziesz miał pełne konto z dodatkiem. Całość zajmie Ci pięć minut. Dwie dodatkowe zalety - masz 10 darmowych dni i przy tworzeniu triala nie musisz podać metody płatności, a przy tworzeniu pełnego tak (a więc musisz mieć już i prepaida kupionego albo kartę kredytową).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram hunterem ale całkowicie nie mam pojęcia jak właściwie rozdać moje talenty, by łatwo było mi łoić tych z przeciwnej strony. Może ktoś podać link z rozłorzonymi talentami patrząc by zadawać jak największe obrażenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 13:25, żyrafa napisał:

Hmmm kurde szkoda, że w nazwisku jest tylko pierwsza litera bo nie pamiętam jakie dałem:P:P
Dziwne że wszystko mogę zmienić tylko tego nie. A mam pytanko jeżeli jest nazwisko np
P***** to znaczy, że jest ono na 6 liter czy to nie ma nic wspólnego i każdy ma tyle
samo gwiazdek? Jeżeli gwiazdki oznaczają na ile liter jest nazwisko to bym juz sobie
wszystko przypomniał:P


A co to, Koło Fortuny? :) Jak nazwisko jest utajnione, to oczywiste, że liczba gwiazdek nie ma nic do rzeczy... Na obu kontach dane muszą być TAKIE SAME i basta. Danych osobowych i adresowych NIE DA się zmienić, raz ustawione zostają tak na zawsze.

Dnia 07.08.2008 o 13:25, żyrafa napisał:

PS. A i jeszcze jedno. Musze mieć konta opłacane kartą płatniczą żeby przenieść postać?


No raczej. Oba konta muszą być opłacone.

Tak trudno tobie poczytać FAQ na stronie z twoim kontem? Wszystko tam pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 14:54, TtittaX napisał:

Gram hunterem ale całkowicie nie mam pojęcia jak właściwie rozdać moje talenty, by łatwo
było mi łoić tych z przeciwnej strony. Może ktoś podać link z rozłorzonymi talentami
patrząc by zadawać jak największe obrażenia???


wowwiki.com, wpisujesz hunter builds i dostaniesz kilkanaście buildów na wszystkie drzewa, opisanych czy są dobre na PvE, na PVP, solo, etc. Dla różnych klas różnie to wygląda, ale dla huntera akurat chyba całkiem ładnie były opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 15:03, Sth`Devilish napisał:


A co to, Koło Fortuny? :) Jak nazwisko jest utajnione, to oczywiste, że liczba gwiazdek
nie ma nic do rzeczy... Na obu kontach dane muszą być TAKIE SAME i basta. Danych osobowych
i adresowych NIE DA się zmienić, raz ustawione zostają tak na zawsze.


Nie poprostu są 2 opcje nazwisk do wyboru, których jestem pewien.I teraz nie wiem ktore. Jedno jest na 9 liter drugie na 6 więc możliwe, że właśnie to na 6 sugerując się liczbą gwiazdek:P

PS. A można napisać do pomocy technicznej aby udostępnili mi nazwisko?:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 15:03, Sth`Devilish napisał:

Wszystko tam pisze...


Raczej jest napisane ;]

@żyrafa
Napisać nie zaszkodzi, ale wątpię, by podawali jakiekolwiek dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 16:00, żyrafa napisał:

PS. A można napisać do pomocy technicznej aby udostępnili mi nazwisko?:P:P


A jak napiszesz do banku żeby ci podali personalia właściciela konta, to myślisz że ci je podadzą? Pomyśl no :) Przecież to śmierdzi próbą włamania na konto / wyłudzenia danych osobowych na kilometr. Takie dane są poufne i nie ma mowy żeby ci je podali. Jak nie pamiętasz, to twój problem, ja np swoje nazwisko pamiętam i problemu nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się