Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2008 o 19:03, Kamexo napisał:

Ty to robiłeś? 0o


Tak, to mój pierwszy projekt w PS (nie licząc kilku "fotoszopek") więc miejscami jej sporo brakuje niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 20:32, Szczur22 napisał:

Widać że posklejane z wielu różnych map. Brakuje czegoś charakterystycznego na tej mapce.


Nie znasz się Szczuras, mi sie podoba ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 20:32, Szczur22 napisał:

Widać że posklejane z wielu różnych map. Brakuje czegoś charakterystycznego na tej mapce.


Nie posklejane z wielu, tylko:
-góry wyłącznie z okolic Grim Batol, więc się powtarzają,
-znaczki na mapie to chyba zrozumiałe, że się powtórzą,
-kolor zieleni dobrałem sam i dorabiałem po kawałku.

Mapa ma wyglądać jak warcraftowska, natomiast zgodzę się, że nie ma "czegoś charakterystycznego", to dopiero pierwszy projekt, a już mam pomysły jak ją urozmaicić, więc odrobinę cierpliwości, a będzie wyglądała jak te z gry..mam nadzieję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.08.2008 o 20:58, dzordzi napisał:

Mapa ma wyglądać jak warcraftowska, natomiast zgodzę się, że nie ma "czegoś charakterystycznego",
to dopiero pierwszy projekt, a już mam pomysły jak ją urozmaicić, więc odrobinę cierpliwości,
a będzie wyglądała jak te z gry..mam nadzieję:D


Świetna jak na początek. Jeszcze pare szlifów i będzie wyglądać jak te blizzardowskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 18:23, dzordzi napisał:

Troszkę mi się ostatnimi czasy nudzi...


Niezłe nawet, prawie nadawałoby się na jakiś fake :) Ale raczej na 100% Blizzard już od dawna wie co tam jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard wie to na pewno (ofc są szlify głównie ze względu na rozwój technologii), ale póki co nic nam nie pokazał, a że jestem maniakiem na punkcie Grim Batol właśnie to troszku się pobawiłem. Kto wie, może chociaż moja mapka przypomina w jakimś stopniu Grim Batol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam kolejny zestaw pytań dotyczący mojego shamana :P No więc wbiłem ten 40 lv. i ...
1. Mimo iż ataki z Stormstrike i Windfury są fizyczne (chyba ;p) to zdarza się iż przeciwnik je resistnie :P Dlaczego?
2. Stormstrike zostawia 12-sekundowy efekt, 2 kolejne obrażenia od Nature są zwiększone o 20%, czy wlicza się w to windfury? (Po stormstrike walnełem critem z WF za 800 (przeważnie wchodzą za 600) i nie wiem czy to przypadek czy może WF rzeczywiście zadaje nature damage :P ?
3. Czy ataki z WF oraz z Stormstrike''a dużo stracą przy dual wieldzie :P ? Na razie biegam z 2h toporem (Reveger? nie wiem, jakaś kosa z instancji Scarlet Monastery). Bo nie wiem czy wogóle dawać w ten dual wield, nie wiadomo czy będę używał ;/ Zależy mi na tym żeby walić duże crity, mój rekord to jakieś 2,5 k (Combo z samych critów, WF normalny atak + Stormstrike :D) Tyle że na magu :P
No i czy będzie możliwe walenie takiego damage z dual wieldem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=51655384&sid=1
http://forums.wow-e urope.com/thread.html?topicId=16591699&sid=1
http://forums.wow-europe.com/thread.ht ml?topicId=15061506&sid=1
http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=120 21519&sid=1
http://www.wowwiki.com/Shamans

edit: Linki jak zwykle ze zbędną spacją, a mieli to naprawić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 05:47, Rangarog napisał:

Zależy mi
na tym żeby walić duże crity, mój rekord to jakieś 2,5 k (Combo z samych critów, WF normalny
atak + Stormstrike :D) Tyle że na magu :P
No i czy będzie możliwe walenie takiego damage z dual wieldem ?

Typowe i jakże błędne podejście "ale DW ma mniejsze cyferki". Nawet taki drobiazg jak większy uptime Flurry, gdy krytujesz częściej, daje kopa do DPS, a oprócz tego casterzy nie cierpią gdy bije ich DW, bo pushbacki są wtedy straszne, a jak już jakiś cast się przeciśnie, to i tak wchodzi shock.
Poza tym, jaki attack speed ma 2h, 3.6-3.8? Nawet przy flurry, wychodzi ci WFka średnio co 15 sekund - licząc stormstrike, zejdziesz może do 12. Przy DW z flurry masz 2 x ~2.2s, więc praktycznie 2 razy częściej, a 2h wcale nie są 2 razy mocniejsze, by to usprawiedliwić.

O ile u Warriora 2h jest ewidentnie lepsze do PvP, to jest to związane z Mortal Strike i rozłożeniem talentów, u Shamana enh wszystko jest w 1 drzewie i działa na oba typy broni.

Więc - jasne, że z 2 x 1h nigdy nie będziesz miał takich krytów jak 2h. Ale dmg będzie większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dzięki bardzo, w sumie DW mi się bardziej podoba, tylko mi chodziło o to czy Stormstrike jest przy tym opłacalny i czy faktycznie DPS jest duży, a crity chyba aż takie małe nie będą co ;p ?
A i jak to jest w dualu? Szybszą broń do offhandu? Bo tak słyszałem ale nie wiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 09:06, L33T napisał:

ehm, to jak ty grasz ? Bo gra jest, o ile od maja się nic nie zmieniło, po angielsku.

Co innego czytać questy po angielsku, a co innego tematy, gdzie angielszczyzna często wykracza poza podstawową i podpiera tony jakiś wyliczeń, niezbyt oczywistych na pierwszy rzut oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie uczę się (jeszcze) angielskiego, a w WoW-ie radzę sobie świetnie. :)
Potrafię bezproblemowo zrozumieć tekst pisany, gorzej z wysławianiem się. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 08:50, Rangarog napisał:

A i jak to jest w dualu? Szybszą broń do offhandu? Bo tak słyszałem ale nie wiem ;/


Nie wiem od kogo to słyszałeś, ale więcej ich nie słuchaj. Szamani nie używają szybkiej broni. Wolna do maina, wolna do offa i na obu windfury. Nosiłem Fist of Reckoning od 61. aż do momentu kiedy spadł Fool''s Bane w Kara, mimo że mogłem wziąć dwa epickie daggery. "Slow, slower, shaman weapon."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 15:58, Corvin 0451 napisał:

> A i jak to jest w dualu? Szybszą broń do offhandu? Bo tak słyszałem ale nie wiem
;/

Nie wiem od kogo to słyszałeś, ale więcej ich nie słuchaj.


Nie wiem jak tam szamani, ale warriorzy i rogue zawsze maja szybszą broń w offie, a wolniejszą w mainie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkąd WW jest oburęczny, warriorów ta zasada nie dotyczy. Wolny/Wolny jest minimalnie lepszy, kosztem bardziej skokowego rage, więc na execute raczej powinno się zmienić oh na szybki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pilne pytanie. Ponownie ktoś się włamał na moje konto. Pomimo tego, że zmieniłem hasło i sformatowałem dysk. Jak można zmienić pytanie do hasła? Proszę o pomoc, ktoś bezczelnie mi hackuje konto. Może doradzicie mi co mam robić w tej chwili. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się