Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2008 o 14:10, Sth`Devilish napisał:

> Oj inaczej razczej jest na tym realmie co masz postac na 55 mozesz robic dk

To poczytaj sobie http://www.worldofwarcraft.com/wrath/features/deathknight/gameplay.xml
:) Wyraźnie pisze, że wystarczy mieć jedną postać na 55 lvl gdziekolwiek, chociaż faktycznie
brzmi to troszkę bez sensu.


Jak widze ze sie pomylilem ale to akurat gdzie na ten temat czytalem gdzies nie pamietam byl betatest najwyrazniej oni sie pomylili ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że bezsensem będzie jeśli Blizzard jednocześnie z premierą WotLK zdecyduje się otworzyć nowe serwery. Skoro po jednym DK będzie można stworzyć na każdym serwerze to na tych nowych może okazać się tak, że będzie większość DK, a innych klas będzie brakować, co sprawia, że gra na takim serwerze będzie miała mały sens. Najlepiej by było jakby Blizz trochę z otwarciem nowych serwerów by poczekał. Inaczej będziemy mieli alt-serwery dla DK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze myślisz, bo z pewnością od groma graczy będzie chciało spróbować czegoś nowego, chociażby liznąć :) Ja już się z kumplem na to przygotowujemy i rollujemy paladynów przed WotLK :D Będziemy sobie farmić Death Knightów, jako że paladyn będzie antyklasą dla DK (a do tego otrzymuje solidny buff i revamp w WotLK) ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście o takim drobiazgu jak brak migracji na nowe serwery do otwarcia AQ/3 miesięcy, czy ile tam. Podpięcie darmowego 55lvl DK pod to nie byłoby trudne, i musiałbyś go ręcznie odblokować na serwerze. Naprawde, Blizzard to nie tacy idioci, jak wielu myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 16:12, KaPe napisał:

Zapomnieliście o takim drobiazgu jak brak migracji na nowe serwery do otwarcia AQ/3 miesięcy,
czy ile tam. Podpięcie darmowego 55lvl DK pod to nie byłoby trudne, i musiałbyś go ręcznie
odblokować na serwerze. Naprawde, Blizzard to nie tacy idioci, jak wielu myśli.


Ale przecież na stronie oficjalnej WotLK pisze, że wystarczy mieć postać z lvl 55+ na dowolnym serwerze i można wtedy stworzyć DK. Z tego wynika, że można na serwerze "x" mieć 55 lvl, a na serwerze "y" zrobić DK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nowe serwery mają nieco inne zasady, i na 100% nie pozwolą tam na darmowy 55lvl postacie, jeśli blokują migracje z dokładnie tego samego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 17:45, Jaddeth napisał:

Wie ktoś jak wysłać lub sprzedać na aukcji przedmiot o statusie "soulbound"?


Nie da się. Taki ich urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 17:19, KaPe napisał:

Ale nowe serwery mają nieco inne zasady, i na 100% nie pozwolą tam na darmowy 55lvl postacie,
jeśli blokują migracje z dokładnie tego samego powodu.

Tymczasowe zablokowanie tworzenia DK na nowych serwerach jeśli nie będzie się tam miało postaci na 55 levelu wydaje się być dobrym pomysłem. Jednak i to można obejść transferując jedną z postaci (chyba, że nawet płatny transfer zablokują), chociaż to rozwiązanie bardziej dla osób z armią altów, gdzie spokojnie mogą jedną postać "poświęcić" do czegoś takiego ;) W każdym razie - mam nadzieję, że jakoś to rozwiążą. Inaczej nowe serwery przez pierwsze miesiące mogą być niegrywalne, no bo jak tu normalnie robić instancje czy raidy mając nadmiar jednej klasy, a znikome ilości niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 21:09, mic02 napisał:

Dire cat? Oo
Może catform druida? Napisz więcej.

wiem tylko tyle ze to kolejna z druidzkich form i nic więcej gracze z mojej gildii ciągle o tym mówią ale konkretów nie mogą podać wiec postanowiłem zasięgnąć jezyka. wiem tylko ze bear będzie sie różnił od dire beara i ze cat będzie sie różnił od dire cat.
juz znalazłem ;/ http://wow.battlenet.pl/news/6761/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 18:07, Czedwik napisał:

Jednak i to można obejść transferując
jedną z postaci (chyba, że nawet płatny transfer zablokują)

Tak przecież robią z nowymi. Albo jest otwarty całkowicie od początku, albo jest ten 3 miesięczny(?) okres, gdzie w ogóle nie można się przenosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 21:16, mic02 napisał:

Dobra, wysiadam, na stronach o wotlku nic o tym nie ma... Najwyżej shadowstep catforma,
ale dire cat - pierwsze słyszę.

jaka znowu shadowstep catforma? zwyczajnie feral szarza bedzie uzyteczna w kocie i tyle;) a dire cat form to coś czego "domagają" się druidzi w wolk ale tak właściwie nik nie wie co miałaby ona "mieć" bo straszny niedźwiadek wnosi więcej armoru (odpowiednik płytówek), może więcej ap albo coś takiego ale to można by i w talentach dodać, swoją drogą to troche po głupiemu zrobionye że druid ma takie "nierówne" nazewnictwo form, imo mogliby się najpierw uczyć kota a na 40 nauczyć miśka ktory już ma armor jak z płytówek a nie robić bajzel z tym dire -beer- form ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 21:44, SoieR napisał:

> Dobra, wysiadam, na stronach o wotlku nic o tym nie ma... Najwyżej shadowstep catforma,

> ale dire cat - pierwsze słyszę.
jaka znowu shadowstep catforma? zwyczajnie feral szarza bedzie uzyteczna w kocie i tyle;)


You sir are wrong!:) To działa jak Shadowstep rogue''a (po za stealth): http://pl.youtube.com/watch?v=n2mueF8xHl4&NR=1 .

EDIT: Grałeś feral druidem w instancjach? Podpowiem ci jak wygląda taka gra: hit, hit, death. Podczas gdy taki np rogue odpali Evasion i czuje się bezpiecznie. Ale też bez przesady: feral druidzi tyle ostatnio dostają, że jeszcze trochę i rogue'a w ogóle nie będzie się opłacało robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram troll-hunter i nie wiem czy bede mogl uzywac mieczow itp. poki co (16lvl) nie moge;/ wiec da rade?;]
i druga sprawa.. czy to prawda, ze jak zaczynam grac na trialu i kupuje sobie orginala, to przez pare dni bede m ial zablokowane party itp?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 23:21, ThoruS napisał:

gram troll-hunter i nie wiem czy bede mogl uzywac mieczow itp. poki co (16lvl) nie moge;/
wiec da rade?;]
i druga sprawa.. czy to prawda, ze jak zaczynam grac na trialu i kupuje sobie orginala,
to przez pare dni bede m ial zablokowane party itp?;/


Oczywiście, że możesz walczyć mieczami. Musisz się tylko tego nauczyć w jednym z głównych miast u weapon mastera. Nie pamiętam dokładnie, w którym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 23:21, ThoruS napisał:

gram troll-hunter i nie wiem czy bede mogl uzywac mieczow itp. poki co (16lvl) nie moge;/
wiec da rade?;]
i druga sprawa.. czy to prawda, ze jak zaczynam grac na trialu i kupuje sobie orginala,
to przez pare dni bede m ial zablokowane party itp?;/


W Undercity możesz nauczyć się używać mieczy.
Póki masz konto trialowe masz nałożone ograniczenia... max 20lvl, profesje na max 100 skilla, nie możesz używać AH ect. Dopiero jak upgradeujesz konto to normalnego wtedy wszystko zostanie odblokowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 23:21, ThoruS napisał:

gram troll-hunter i nie wiem czy bede mogl uzywac mieczow itp. poki co (16lvl) nie moge;/
wiec da rade?;]
i druga sprawa.. czy to prawda, ze jak zaczynam grac na trialu i kupuje sobie orginala,
to przez pare dni bede m ial zablokowane party itp?;/


Jak już kupisz pełniaka, to własnie wtedy ograniczenia związane z kontem trialowym zostaną zniesione (do tych przede wszystkim zaliczają się wspomniane przez Jeggreda ograniczenia oraz brak możliwości handlowania z innymi graczami oraz korzystania ze skrzynki pocztowej) i nie ma czegoś takiego jak "zablokowane party".

Jeśli chodzi o miecze: idź do wieży ze sterowcami na wschód od wejścia do Orgrimmar i poleć jednym z nich do Undercity (w Tirisfal Glades). Tam zapytaj dowolnego strażnika o drogę do "Weapon master", a jak już do niego trafisz to możesz nauczyć się walki mieczami i kuszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się