Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Ani trochę mnie ta wiadomość cieszy, wolałbym ujrzeć WotLK dopiero na początku następnego roku, tak jak to było z TBC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 12:14, Sth`Devilish napisał:

Ani trochę mnie ta wiadomość cieszy, wolałbym ujrzeć WotLK dopiero na początku następnego
roku, tak jak to było z TBC.


No mnie do końca też nie. Bo wątpię, żebym z moją gildią wyrobił się z ubiciem nawet 3 pierwszych bossów w Sunwell. Chociaż możliwe, że WotLK wyjdzie dopiero na gwiazdkę, czyli niespełna miesiąc różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byłem w party do jakiegoś lochu i lider kazał komuś ''summon''. Czy, że co i jak wezwać? Może i głupie pytanie, ale jestem bardzo początkujący :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 13:26, Mroczny Rev napisał:

Kiedyś byłem w party do jakiegoś lochu i lider kazał komuś ''summon''. Czy, że co i
jak wezwać? Może i głupie pytanie, ale jestem bardzo początkujący :P


koło instancji jest zawsze Meeting Stone (taki duży kamień, dzięki któremu można przywołać resztę drużyny) i przywołujesz nim kumpli z party, tylko potrzeba 2 osób, przynajmniej jedna musi być ze wsazanym lvlem (np. do Deadmines na 15-20 lvl) nie możesz przywołać 70 lvl, ale 70 lvl może pomóc w przywołaniu komuś ze wskazanym lvlem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 10:46, CH1CKEN napisał:

Sprawdź jaki status ma postać na armory. Zapewne to wina armory, spróbuj się wylogować
i wtedy dodać/aktualizować postać.


A przepraszam, możesz coś więcej powiedzieć? Bo ja to tak nie bardzo się znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, gram od 2 tygodni w Alliance, mam już lvl 36 rogue''a i warriora lvl 28 i centralnie nie mogę się przekonać do klimatu Alliance :/ Cały czas mi po głowie chodzi pomysł rollnięcia w przyszłości Undead DK, Taurena Warriora itd, jak widzę hordę to aż żal mi ich zabijać, jak słyszę gdziekolwiek tematy muzyczne to czuje się jakoś tak dziwnie (podobają mi się), jak widzę sam banner hordy to aż mi się łezka w oku kręci :/ Z drugiej strony na moim serwerze po stronie hordy coś nie mogłem sobie znaleźć znajomych "pro" do aren/pvp/instancji :( Co robić, co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 17:50, Sth`Devilish napisał:

Z drugiej strony na moim
serwerze po stronie hordy coś nie mogłem sobie znaleźć znajomych "pro" do aren/pvp/instancji
:( Co robić, co robić...


Hmmm... Zmienić serwer?

Ups. Sorry za dubla, zagapiłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 17:50, Sth`Devilish napisał:

Kurde, gram od 2 tygodni w Alliance, mam już lvl 36 rogue''a i warriora lvl 28 i centralnie
nie mogę się przekonać do klimatu Alliance :/ Cały czas mi po głowie chodzi pomysł rollnięcia
w przyszłości Undead DK

Z tym akurat nie będzie problemu, bo wystarczy mieć dowolną inną postać na 55 poziomie i można tworzyć DK. Oczywiście w tym przypadku (bo grasz na RPPvP) zwyczajnie stworzysz tego DK na osobnym serwerze. Co do klimatu - ja tam jakoś nie miałem problemu z przyzwyczajeniem się do Alliance, za to jak niedawno pojawiłem się na swojej od dawna już nie używanej postaci Hordy to jakiś tak dziwnie się czułem widząc Alliance jako tych "czerwonych" ;) Chociaż podobnie jak i ty, ja nie miałem co robić już tą postacią Hordy, bo nie grałem nią kiedyś wiele miesięcy, więc potem na tamtym serwerze już nikogo nie znał. No i przy tej okazji rollnąłem Alliance wtedy... I w sumie nie jestem zawiedziony, bo progress do Black Temple zrobiłem, a na tym zapewne nie koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram krasnoludem paladynem, na raid nie pójdę bez 20 beczek jakiegoś trunku../czuję klimat, natomiast nie czułem go grając takim nelfem, a już kompletnie ufokiem. Po stronie hordy natomiast istnieją dla mnie przede wszystkim trolle i undeady, ale i tak mój krasnal ogrodowy ich przebija:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, dam jeszcze szanse Alliance :) W sumie ma też swoje zalety.

BTW, wiecie może jak usprawnić to macro?

/script ToggleSheath()
/cast Stealth(Rank 2)

Próbuję zrobić takie, żeby przy wchodzeniu w Stealth wyjmowało mi bronie (ale te meele, nie thrown) i niby działa to, ale nie do końca (po wyjściu ze stealth chowa bronie z powrotem, co mi nie pasuje, gdyż w gruncie rzczy wyjmuje wtedy broń do rzucania). Wie ktoś jak to naprawić, żeby przy ponownym kliknięciu (wychodzeniu ze stealth), nie robiło tego samego (może dodać jakiś skrypt wykrywający czy Stealth jest włączony... tak żeby używało opcji sheath/un-sheath tylko wtedy kiedy Stealth nie jest włączone)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 22:50, Sth`Devilish napisał:

BTW, wiecie może jak usprawnić to macro?

/script ToggleSheath()
/cast Stealth(Rank 2)

Próbuję zrobić takie, żeby przy wchodzeniu w Stealth wyjmowało mi bronie (ale te meele,
nie thrown) i niby działa to, ale nie do końca (po wyjściu ze stealth chowa bronie z
powrotem, co mi nie pasuje, gdyż w gruncie rzczy wyjmuje wtedy broń do rzucania). Wie
ktoś jak to naprawić, żeby przy ponownym kliknięciu (wychodzeniu ze stealth), nie robiło
tego samego (może dodać jakiś skrypt wykrywający czy Stealth jest włączony... tak żeby
używało opcji sheath/un-sheath tylko wtedy kiedy Stealth nie jest włączone)?


Opcja [stealth] powinna pomóc a dokładnie [nostealth].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 17:50, Sth`Devilish napisał:

Kurde, gram od 2 tygodni w Alliance, mam już lvl 36 rogue''a i warriora lvl 28 i centralnie
nie mogę się przekonać do klimatu Alliance :/ Cały czas mi po głowie chodzi pomysł rollnięcia
w przyszłości Undead DK, Taurena Warriora itd, jak widzę hordę to aż żal mi ich zabijać,
jak słyszę gdziekolwiek tematy muzyczne to czuje się jakoś tak dziwnie (podobają mi się),
jak widzę sam banner hordy to aż mi się łezka w oku kręci :/ Z drugiej strony na moim
serwerze po stronie hordy coś nie mogłem sobie znaleźć znajomych "pro" do aren/pvp/instancji
:( Co robić, co robić...


Zrobiłeś coś na przekór sobie bo nie mogłeś znalezc pro graczy tak? to musisz byc biedny serio ale dam ci rade co możesz zrobić -OWNED

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 02:25, hammerfall87 napisał:

Zrobiłeś coś na przekór sobie bo nie mogłeś znalezc pro graczy tak? to musisz byc biedny
serio ale dam ci rade co możesz zrobić -OWNED


Najnowsze badania wykazują, że 99% ludzi na świecie nadużywa słow tj "OWNED", często nie wiedząc nawet co to znaczy i do jakich sytuacji na prawdę to słowo pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 04:14, Sth`Devilish napisał:

> Zrobiłeś coś na przekór sobie bo nie mogłeś znalezc pro graczy tak? to musisz byc
biedny
> serio ale dam ci rade co możesz zrobić -OWNED

Najnowsze badania wykazują, że 99% ludzi na świecie nadużywa słow tj "OWNED", często
nie wiedząc nawet co to znaczy i do jakich sytuacji na prawdę to słowo pasuje...


Miało być get owned ale cóż.A tak serio miło sie gra alliancami ? znalazles tam swoich kolegów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.08.2008 o 04:14, Sth`Devilish napisał:

Najnowsze badania wykazują, że 99% ludzi na świecie nadużywa słow tj "OWNED", często
nie wiedząc nawet co to znaczy i do jakich sytuacji na prawdę to słowo pasuje...


Do jakich sytuacji to słowo naprawdę pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się