Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Weź ty prosze nie wspominaj o ele szamanach bo dostaje drgawek na myśl o nich... naprawili im thunderka (z15y do 20-tak jak miało być) to jak grzmotkie tym przy fladze na ab czy eoots to instant kaplica QQ, dobrze że wybrałem inzynierie i mam spadochron chociaż ./fleeeeeeeex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie. Czy wie ktos moze kiedy przyjezdza do SW Darkmoon faire festival? Bo w kalendarzu pisze mi ze na pcozatku lutego znow bedzie jakis event z tym zwiazany. Ja nie chce czekac tak dlugo i sie pytamczy on tlyko w te dni przyjezdza czy caly miesiac gdzies jest np. w mulgore shatt lub gdzies w tych regionach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2009 o 22:16, DragonLord napisał:

Wielkie dzięki za te linki, o coś takiego mi chodziło :D
Przczytałem to wszystko i już wiem co i jak, ja generalnie preferuje affli bo wtedy się czuję taki naprawdę lockowski ;]
Dodam do rotacji Immo, mimmo, że nie bardzo mi się onno w niej podoba ze względów estetycznych bym powiedział ;]
W ogóle zastanawiam się czy spamowanie drain life w przerwach między recastm dotów nie byłoby lepsze niż shadowbolty (133/sec; drain soul przy 25% hp 189/sec)-zakładam, że nie ofc, gdyż autor posta się o drain life nawet nie zająknął (by może nie ma ono bonusów ze spell power, czy coś, albo robi znacznie mniejszy damage po prostu, no nie wiem :P)

Są też dysputy o tankowaniu jako dk, 53 strony całe ^^
Znasz może jakies takie bardziej skondensowane opracowanie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 16:42, tkoeman napisał:

W ogóle zastanawiam się czy spamowanie drain life w przerwach między recastm dotów nie
byłoby lepsze niż shadowbolty (133/sec; drain soul przy 25% hp 189/sec)-zakładam, że
nie ofc, gdyż autor posta się o drain life nawet nie zająknął (by może nie ma ono bonusów
ze spell power, czy coś, albo robi znacznie mniejszy damage po prostu, no nie wiem :P)

Moje Drain Life (2k spell power) zadaje 600-700+ dmg w zależności od ilości dubuffów od warlocków (i rajdowych buffów, ale wszystkie spelle to dostają). Mój Shadowbolt, wierzyć addonowi, ma 1300dps licząc kryty (aczkolwiek gram na hybrydzie 53/14/4, więc w pełnym rajdowym specu miałbym Ruin dla zwiększonych krytów). Poniżej 25% drain soul w normalnych grupach 5-man zadaje 7-8k dmg/3sec (-haste), co przekłada się na 2,5k dps, a mój rekord na rajdzie gdy procnął mi odpowiedni trinket to 11,2k/tick (szkoda, że było już po Bloodluście :P). Tak więc Drain Life jest raczej nieopłacalne.

Dnia 22.01.2009 o 16:42, tkoeman napisał:

Są też dysputy o tankowaniu jako dk, 53 strony całe ^^
Znasz może jakies takie bardziej skondensowane opracowanie? ;]

Raczej nie, a na tym forum wychodzą najbardziej wiarodajne wyniki (akurat teraz sporo gadają o tankowaniu po zmianie CD do tankowania - Iceborn Forti i Bone Shield i tym, że duża rzesza ludzi chce być "cool" i tankować jako Dual Wield :P). Możesz poszukać na jakiś stronach DK only, albo zapytać się wujka google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 14:48, RAVvy napisał:

Mógłby ktoś się pofatygować i sprawdzić, czy takie staty+gear dla combat rogala są ok,
bo nie wiem, czy przypadkiem nie przesadziłem ze Staminą, a za mało w agi... http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Burning+Legion&n=Arxnett


Zacznijmy od tego, że masz dopiero 24 lvl, więc za bardzo w sprzęcie nie możesz przebierać :P No ale dobra, podpowiem żebyś nie błądził:

1) Przede wszystkim zamień bronie miejscami, w Main Hand (MH) ZAWSZE powinna być broń o najwyższym Min-Max Damage (ponieważ najczęściej używasz Sinister Strike lub Hemorphage zależnie od speca, a te skille zadają obrażenia z bronii i to jako instant, a nie "next meele attack")

2) Do OH (Off Hand) w każdym specu po za Mutilate (Assassination) zaleca się jak najszybszą broń, dzięki czemu będziesz częściej aplikować Poisony, które przecież zadają spory procent obrażeń u Rogue''a...

3) Priorytet statów (do levelowania naturalnie): Agility, Attack Power, Crit Chance, potem też Hit Chance (warto od Outlandu skupić się na tym stacie, jako że większy Hit Chance to generalnie wyższe obrażenia i bardziej stały DPS). Stamina jest tylko ważna w PvP, choć i tak Rogue przecież powinien szybko zabijać i znikać, a nie rzucać się w tłum wrogów. Jeszcze jedno - po co tobie przedmioty z +Spirit, +Intellect? Zamierzasz uzywać jakichś czarów jako Rogue? xD Widać, że w ogóle nie znasz podstaw tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chciałem przykoksić i mieć dużo hp, dlatego brałem dużo staminy, nie patrząc na to co jest obok :D. Dobra czyli hp mało dużo agility, dzięki wielkie. A co do podstaw, to kiedyś trzeba zacząć naukę, nie? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2009 o 17:09, DragonLord napisał:

Raczej nie, a na tym forum wychodzą najbardziej wiarodajne wyniki (akurat teraz sporo
gadają o tankowaniu po zmianie CD do tankowania - Iceborn Forti i Bone Shield i tym,
że duża rzesza ludzi chce być "cool" i tankować jako Dual Wield :P). Możesz poszukać
na jakiś stronach DK only, albo zapytać się wujka google.

Dual wield-no właśnie, ja myślałem o tym by w end game byc (głównie) MT na frost z 2x1h. Ale z tego co czytałem 2h jest lepszą opcją (teraz jest jeszcze jest rune of stone gargoyle na 2h tylko).
Hmmm...
Obecnie są dwie opcje:
1. http://www.wowhead.com/?item=40402 + http://www.wowhead.com/?item=39344
2. http://www.wowhead.com/?item=40406
Coż opcja 2 zdziebko łatwiejsza do zdobycia, to na pewno :P
Ja mam plan zrobic sobie Titansteel Destroyer i zobaczyc do czego będę miec szczęście w naxx po prostu ;]
A w DK tanku najlepsze jest to, że zamiast jednego tanking drzewka są 3, to dużo ciękawsza gra chociażby podczas lvlowania 70-80. :)

***
Nowy patch miał dodac tanking sigil-ktos ma linka do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się wbić w końcu lvl 60 i w dodatku załapałem się na run Molten Core :D Cofam wszystko co mówiłem o siedzeniu na 60lvl paladynem :P Teraz się zaczyna prawdziwa zabawa na instach i raidach. Świetna sprawa jak samemu healuje na Blood Furnance czy ramparts. Szkoda tylko że na raidach trzeba rollowac epiki. A najgorsze to że rollują różne klasy epiki np. dla paladyna. Czy zawsze tak jest, czy to się zmienia w dalszych raidach? Teraz jeszcze spam na trade chanell o itemki do questa paladina :P Na AH albo ciężko znaleźć, a jak już są to w kosmicznych cenach :/

I jeszcze raz zapytam: czy paladynem można solowac raidy? Może nie całe ale któregoś bossa chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukam osób chętnych uzyskać darmowe 30 dni i unikatowego mounta z programu Recruit a Friend. Niestety wymagane jest posiadanie konta zarejestrowanego na inny kraj niż Polska. W zamian chciałbym dostać troszkę golda na dobry początek gry. Oferty proszę kierować tutaj lub na GG: 4869612

Tylko osoby z serwera: Burning Legion

Pozdrawiam,
Morthal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troche gupi jestem ale kiedy grałem to usunołem prze przpadkiem jaks furie gram ortkiem i lepiej wale gdzie moge kupic tka sama ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 00:01, orzech76 napisał:

troche gupi jestem ale kiedy grałem to usunołem prze przpadkiem jaks furie gram ortkiem
i lepiej wale gdzie moge kupic tka sama ?


czy ty mówić po polsku ? nie zrozumiałem, żadnego słowa z twojej wypowiedzi Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 23:31, kacper2691 napisał:

A najgorsze to że rollują różne klasy epiki np. dla paladyna


W tej grze już od dawna nie ma czegoś takiego jak "epiki dla paladyna", chyba że mówisz o jakimś loocie pre-TBC lub tych dosłownie kilku trinketach klasowych na krzyż. Prawie każdy przedmiot w TBC/WotLK jest użyteczny dla więcej niż jednej klasy/speca, tymbardziej po zmianach z Spell Damage & Healing -> Spell Power. Dochodzi do takich śmiesznych sytuacji, gdzie przedmiot który niegdyś był użyteczny wyłącznie np dla healerów teraz jest bardzo dobry również dla casterów.

Dnia 22.01.2009 o 23:31, kacper2691 napisał:

I jeszcze raz zapytam: czy paladynem można solowac raidy? Może nie całe ale któregoś
bossa chociaż?


Raczej nie. Jeżeli jesteś Retribution i masz healera to można spróbować niektórych bossów pre-TBC, ewentualnie Protadin + healer + dowolny dps (my tak farmimy sobie bossów w Zul''Gurub dla mountów). Ale bez znajomości taktyk może być nieciekawie, nawet na 80 lvlu nie można sobie pozwolić na brak tej wiedzy :) Ostatnio tak w 10 (z czego kilka ~70tek) zrobiliśmy wypad do Blackwing Lair i było nieco problemu już na drugim bossie (Vaelstrasz)... O raidach z TBC to już w ogóle zapomnij bez super składu, których zna się na rzeczy (Kael''thas i Archimonde oraz całe Sunwell Plataeu nadal boli jeżeli ma się w grupie kogoś kto nie zna taktyk lub jest nie ostrożny, z resztą w SP chyba nawet 80 lvl nie robi dużej różnicy dla tych trashy...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 23:44, MortalPL napisał:

Witam,

Szukam osób chętnych uzyskać darmowe 30 dni i unikatowego mounta z programu Recruit a
Friend. Niestety wymagane jest posiadanie konta zarejestrowanego na inny kraj niż Polska.
W zamian chciałbym dostać troszkę golda na dobry początek gry. Oferty proszę kierować
tutaj lub na GG: 4869612

Tylko osoby z serwera: Burning Legion

Pozdrawiam,
Morthal


Jesli chcesz to ja Ci moge wysłać recruit a frienda ale niestety nic Ci nie dam bo nie mam postaci na Burning Legion:) No chyba że, wbijesz na Shattered Halls to moge Ci sypnąć troche kasy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

onyxie jako paladyn powinieneś spox wysolować na 80 (była już solowana na 70 po 3.0 dzięki zmianom dla retri- mam tu na myśli głównie "nieskończoną" mane, oraz bodajże resto drutek nawet przed 3.0 dawał sobie rade) w prot/retri przynajmniej, holyemu może to zająć wiecznośc ;P, mc we 2 osoby ładnie leci, w kara jako prot można przy kilku (2-3?) bosach sobie poradzić jednak już wymagany jest całkiem porządny gear z 80

ps: aha w mc preferowany drutek ze względy na możliwość zdejmowania klątw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 00:20, Sth`Devilish napisał:

> A najgorsze to że rollują różne klasy epiki np. dla paladyna

W tej grze już od dawna nie ma czegoś takiego jak "epiki dla paladyna", chyba że mówisz
o jakimś loocie pre-TBC lub tych dosłownie kilku trinketach klasowych na krzyż. Prawie
każdy przedmiot w TBC/WotLK jest użyteczny dla więcej niż jednej klasy/speca, tymbardziej
po zmianach z Spell Damage & Healing -> Spell Power. Dochodzi do takich śmiesznych
sytuacji, gdzie przedmiot który niegdyś był użyteczny wyłącznie np dla healerów teraz
jest bardzo dobry również dla casterów.


Chodzi mi właśnie o loot armorów epickich pre-TBC. Teoretycznie jak najedzie ktoś myszka na niego, to widzi że:"''Classes: Paladin". A na 5 paladynów których mieliśmy w teamie(wszyscy lvl70+) rolowało chyba 9 osób. No chyba że coś się zmieniło i również inne klasy mogą teraz takich używać. Bo w tym wypadku(jak i prawie zawsze), to swoja wiedzę czerpię z wiki :) Widzę jeszcze że armory począwszy od TBC są wykupywane za jakieś różne tokeny. I tutaj pytanie: czy te tokeny każdy dostaje po instancji w takiej samej ilości, czy też są rollowane. Trochę lipnie, że aby skompletować cały set trzeba ta samą inste robić masakryczną ilość razy i w dodatku czekać tydzień aby móc wejść znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 10:36, Doreczek napisał:

Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi? Poniżej screen...

W skrócie zawiesili ci konto na 72 godziny. Na e-maila na którego jesteś zarejestrowany wysłali informacje Dlaczego konto zostało zawieszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się