Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2009 o 23:25, Bingolo napisał:

Mam takie pytanie:wpisałem klucz do dodatku BC do WoW''a i kiedy się loguje pojawia się
komunikat że muszę zainstalować BC.Da się jakoś to pominąć bez instalowania,tak żebym
mógł to zrobić później?



A niby jak chcesz grać bez zainstalowanego dodatku?? Jak zarejestrujesz na stronce klucz to nie możesz właczyć WoWa na kompie na którym go nie ma zainstalowanego nawet jakbys chciał nie wchodzić do lokacji z dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę to głupie, ale nie da rady. Dopóki nie zainstalujesz TBC, nie będziesz mógł grać na takim koncie. Nie da rady też tego cofnąć. Mogłeś się nas spytać zawczasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 09:41, orzech76 napisał:

witam wasd mam problem mam adon pozwlajcy mi questyy szybciej wykonac i jak go wkleich
prsze o instrukcjie


Wklej go do katalgu
*\World of Warcraft\Interface\AddOns

Addon powinien sie utomatycznie wlaczyc razem z gra jezeli nie to po zalogowaniu w grze jak bedziesz mial wybor postaci w dolnym lewym rogu masz napisz addons i przy nazwie danego addonu daj "fajeczke"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 18:35, kacper2691 napisał:

męczę z pvp :P). Zaciekawiło mnie jednak w jakiś sposób może ta postać dwa swordy 2H.
czy to jest możliwe czy wymaga jakiegoś talentu?


Zerknij na dowolny talent builder, choćby ten na stronie Blizzarda. Wraz z WotLK doszły nowy talenty i ostatni u wojownika w drzewku Fury pozwala używac broni dwuręcznych jak jednoręcznych, chociaż są też pewne minusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 12:27, pkapis napisał:

Zerknij na dowolny talent builder, choćby ten na stronie Blizzarda. Wraz z WotLK doszły
nowy talenty i ostatni u wojownika w drzewku Fury pozwala używac broni dwuręcznych jak
jednoręcznych, chociaż są też pewne minusy.


Jutro patch, minusów już nie będzie.
Mam tylko nadzieję, że ten patch naprawdę zniweluje lagi w Naxx 25-man. Bo rajdy w środy to jak narazie tylko strata czasu, przynajmniej na moim realmie... Ostatnio na Anub''Rakhan mieliśmy takie lagi, że jak RL stwierdził, że to nie ma sensu i żebyśmy wipeneli to zajeło nam to ponad 5 mminut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 21:17, Beneath napisał:

:OO z tym rogalem to juz calkiem mi pojechales nie wiem co powiedziec :-|
Tak serio :) twinki do pvp sa raczej na bg x0-x9 : /, a co do rogala to calkiem ownujesz
:> przeciez nie tylko istnieje ambush i backstab nie?;dd masz troche wiecej specow
jak stunlocker , full dps etc. i widac , ze czesto widzisz rogali na bg albo ogladasz
Wcm ---> zobacz przynajmniej jeden film Shaza albo Neylo :> , hymm czlowieku to
jaki ty masz internet ?xD pozatym of nie to serv pryvvatny ;] wiec nie ma AZ tak duzych
scinek od maszyny :F


Rogalem nigdy nie grałem jeszcze, dlatego pytam. Ale tu masz racje, że rogali to tylko na bg widzę wielu, choć na instach tez się zdarzają. Na bg(AB) zwykle siedzą przy fladze i czekają na kogoś, kto będzie chciał flagę odbić, a na WG pilnują bazy. Grac, to gam na globalu(Steamwheedle Cartel) ale moje neo 1 mega ostatnio płata mi figle i z latency ponad 500 gram(a wieczorami 1,5k), wiec nie jest to takie łatwe i przyjemne. A przy 60 osobach na AV i DC się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 12:27, pkapis napisał:

> męczę z pvp :P). Zaciekawiło mnie jednak w jakiś sposób może ta postać dwa swordy
2H.
> czy to jest możliwe czy wymaga jakiegoś talentu?

Zerknij na dowolny talent builder, choćby ten na stronie Blizzarda. Wraz z WotLK doszły
nowy talenty i ostatni u wojownika w drzewku Fury pozwala używac broni dwuręcznych jak
jednoręcznych, chociaż są też pewne minusy.


Fakt, nie zwróciłem uwagi. Mea culpa. Tylko teraz czy te minusy są bardzo zauważalne? Tzn. czy jest wielka różnica pomiędzy dual-wield przy 2x 1H sword a przy 2x 2H sword. Czy też przy każdej innej kombinacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 13:15, kacper2691 napisał:

Na bg(AB) zwykle siedzą przy fladze
i czekają na kogoś, kto będzie chciał flagę odbić, a na WG pilnują bazy.


Ja swoim gram ofensywnie na AB :) Tzn idę do bazy przejętej przez wroga i czekam aż wszyscy ją opuszczą i zostanie np tylko jedna osoba, nie będąca Warriorem/Warlockiem/Hunterem/DK, wtedy tylko nakładam Sap i od razu klikam na flagę (w 99% przypadków udaje mi się przejąć flagę zanim Sap zejdzie z wroga), po czym znikam. Jak użyje się tego z głową i (WAŻNE!) na BG w twojej drużynie nie ma idiotów, którzy tam zaraz pobiegną, to potrafi nieźle namieszać w szykach wroga. Gorzej jak jednak pobiegną, wtedy gra potrafi się zamienić z 3:2 na 0:5... A to przecież tylko odwrócenie uwagi.

Dnia 20.01.2009 o 13:15, kacper2691 napisał:

A przy 60 osobach na AV i DC się zdarza.


A nie 80 czasem? 40 vs 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 13:28, Sth`Devilish napisał:

> Na bg(AB) zwykle siedzą przy fladze
> i czekają na kogoś, kto będzie chciał flagę odbić, a na WG pilnują bazy.

Ja swoim gram ofensywnie na AB :) Tzn idę do bazy przejętej przez wroga i czekam aż wszyscy
ją opuszczą i zostanie np tylko jedna osoba, nie będąca Warriorem/Warlockiem/Hunterem/DK,
wtedy tylko nakładam Sap i od razu klikam na flagę (w 99% przypadków udaje mi się przejąć
flagę zanim Sap zejdzie z wroga), po czym znikam. Jak użyje się tego z głową i (WAŻNE!)
na BG w twojej drużynie nie ma idiotów, którzy tam zaraz pobiegną, to potrafi nieźle
namieszać w szykach wroga. Gorzej jak jednak pobiegną, wtedy gra potrafi się zamienić
z 3:2 na 0:5... A to przecież tylko odwrócenie uwagi.


Ciekawy pomysł ;) Trzeba będzie wypróbować. A masz jakiś konkretny talent tree na bg? Fakt, że było już podanych wiele ale przydałby się takie konkretne podsumowanie co i do czego. I jeszcze na bg z daggerami czy swordami najlepiej?

Dnia 20.01.2009 o 13:28, Sth`Devilish napisał:

> A przy 60 osobach na AV i DC się zdarza.

A nie 80 czasem? 40 vs 40.

Tak 80 ale u mnie nigdy nie dało się dobić do takiej liczby graczy na raz :P Zwykle utrzymuje się w okolicach 60 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest dodatek a ja dopiero teraz dostalem nowy sprzet...
Sprawa wyglada tak mam shamana na 70 lvlu i gdy już wbije 80 chcialem sie spytac o talenty.. interesuje mnie drzewnko enchantment. Glownie chodzi mi o pvp (z pve sobie poradze :) ) Proszę jakas propzycje talentow od doswiadczonego Shamka :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 18:23, KaPe napisał:

Wygląda na to, że 3.0.8 już jutro... przy czym "już" to lekkie przejęzyczenie.


Ja bym był za wersję- pojutrze. Bo zawsze jak wprowadzają w środę nowy patch, to dopiero w czwartek są komfortowe warunki do gry. A bez żadnych problemów da sę grac po tygodniu, kiedy wychodzi mini-patch poprawaiający błędy tego wiekszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z Was ma postać na realmie doomhammer na lvl 75+ po stronie hordy to bardzo proszę o kontakt bo potrzebna pomoc na 5-cio osobowy quest w zul''drak potocznie nazywany blood ring w northendzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 19:52, dulak napisał:

Jeśli ktoś z Was ma postać na realmie doomhammer na lvl 75+ po stronie hordy to bardzo
proszę o kontakt bo potrzebna pomoc na 5-cio osobowy quest w zul''drak potocznie nazywany
blood ring w northendzie :)


O lol. Nie mów mi że nie możesz nikogo znaleźć. Ile razy jestem w Zul''Drak dostaje pare whispów "hi, lf1m dps for arena q, wanna come?". Musi być bardzo mało hordy na doomhammer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warlock? A co w nim trudnego, rogal zawsze miał przewagę z lockiem, a teraz po nim przejeżdża na jednym stunlocku. Zresztą mało kto po nim nie jedzie. Zamiast Sapować po prostu zabij.

@kacper2691

Dostałeś link do shadowpanther, tam masz buildy, do pvp teraz imo tylko sztylety dla chorego burst damage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argetlam,też mam problem z addonem.Zrobiłem tak jak napisałeś,ale ni jak nie potrafię go wywołać podczas gry,by pojawił się na ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 21:05, DragonLord napisał:

Warlock? A co w nim trudnego, rogal zawsze miał przewagę z lockiem, a teraz po nim przejeżdża
na jednym stunlocku. Zresztą mało kto po nim nie jedzie. Zamiast Sapować po prostu zabij.


Ale nie rozumiesz, chodzi o SZYBKIE przejęcie flagi samemu dla odwrócenia uwagi. A tak zacznę go atakować to zaraz zjadą się całe tłumy i po zabawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się