Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2009 o 21:15, Vesania666 napisał:

> > niech mi ktoś poda jeden z najlepszych buildów do lvlowania warriora ;) z góry
dzięki
>
>
> Ja obecnie leveluję sobie w Arms i jest dobrze, choć po ostatnim nerfie Deep Wounds
jest
> ciut gorszy niż był :) Zobacz sobie profil Falgrim z Defias Brotherhood, bo nie
chce
> mi się talentów wklejać. Generalnie teraz każdym buildem można levelować, każdy
ma swoje
> plusy i minusy, wszystko zależy od stylu gry i tego czy chcesz po drodze coś potankować

> czy też pobawić się w PvP. Ale od 60tego to raczej Fury z Titan''s Grip, czyli dwoma

> dwurąkami naraz.

niemam zamiaru chodzić na PVP od 1-80, ani żadnych instancji (chyba, że będę miał na
nich questy), interesuje mnie build pod Fury ;) ale sprawdze twój



http://www.wowhead.com/?talent=LAbZMxxcVVuRtR0zAo ----> jesli chodzi Ci o totalny exp bez pvp inst etc. tylko exp mysle ze bedzie dobry;] i polecam jeszcze miec sporo hit ratingu;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poczytaj o zmianach jakie zaszły a nie bluzgaj na prawo i lewo samemu mając mgliste pojęcie o tym co mówisz, najlepiej nie odpisuj ponieważ to nie chat i jak mówiłem zalecam duży kubek gorącego l2p wtedy może pogadamy.. może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam za odpowiedzi na pytania które zadałem wcześniej.:P
Jeszcze jedna rzecz mnie gryzie:mam już 13 lvl większość questów jakie udało mi się znaleźć zrobiłem i teraz dostałem od Thralla quest w lochach.Jak do takiego znaleźć drużynę?Czekać aż przejdzie tam tędy jakaś drużyna i spróbować się do nich doczepić czy zacząć szukać gildii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam zrobiłem konto na tryialu chodzi mi o to ze zrobiłem to zeby nie opłacac pierwszego miesiaca wiec kiedy minie 10 dni tryjalu i aktualizuje na normalna wersjie i bede miał ten misiacv to ta postac sie usunie ktora grałęm te 10 dni

ps jak sie auktalizuje na normalna wersjie ?

prosze was o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Postać stworzona na koncie trialowym nie zostanie skasowana. Będziesz mógł grać nią dalej po pełnej aktywacji konta.
2. Jak aktywować konto?
https://www.wow-europe.com/ - przechodzisz do działu account management, logujesz się na swoje konto trialowe dalej postępujesz zgodnie z instrukcjami (będziesz musiał w odpowiednim momencie podać Twój cd-key).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm.. musisz skorzystać "modułu" lfg (w tych ikonkach obok karty postaci, listy znajomych, talentów itd) LUB co imho bedzie skuteczniejsze i prostsze... napisz na /2 czyli na trade channel... albo znajdziesz grupe, ewentualnie jeśli bedziesz miał więcej szczęscia jakiś hlvl cie boostnie- jest to w orgimmar więc może ktoś się "skusi" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy do healowania na bg będzie dobry armor pvp epic(60lvl) - http://www.wowwiki.com/Warlord%27s_Aegis czy może jednak spróbować zdobyć judgementa - http://www.wowwiki.com/Judgement_Armor ? Tylko problem taki, czy jak będę robił raidy, to czy nie wbije lvla za szybko.

I jeszcze czy paladynem na 80lvlu mogę robić solo raidy jakieś? Chodzi mi głownie o Molten Core czy Blackwing Lair.

I jeszcze jedno: czy armory T3 są jeszzce do zdobycie po przeniesieniu Naxxramasa? Po widzę że do tego setu http://www.wowwiki.com/Redemption_Armor trzeba (było?) robić Naxxramas.

Pytam bo chciałbym skompletować wszystkie sety :D Najpierw dla paladina, a później dla rogala :P Ale na razie będę Was zadręczał pytaniami o paladyna -hehe- :P

Edit:
Jeszcze sobie przypomniałem: ciężko zdobyć mounta Barona Rivendare (Stratholme)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 10:23, orzech76 napisał:

jak to w odpowiednim momecie mam zauktulizowac koto to znaczy w jakim ?


Gdy już skończy Ci się trial, wchodzi na podana wcześniej stronę i klikasz na zakładkę Account Management. Logujesz się i szukasz kolejnej zakładki która umożliwi Ci dodanie klucza do pełnej wersji. Przy czym, musisz mieć oryginalna grę z kluczem i kartę pre-paid (lub jeśli płacisz przelewem będziesz musiał podać konkretne informacje)

Tak to powinno mniej więcej wyglądać. Jeśli coś się nie zgadza to, przepraszam za wprowadzanie w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja czytałem ze wystarczy zr sie ma konto traliowe i nie trzeba opłacac pierwszego miesiaca te konto trailiowe robiłęm na kodzie z podstawki

ps. gram orkiem wojownikiem i mnie wkurza ze madzy mnie z dystansu nawalaja i mnie spowolniaja według was opłaca sie wziac krwawego elfa paladyna ? mam 1 dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 09:58, kacper2691 napisał:

Czy do healowania na bg będzie dobry armor pvp epic(60lvl) - http://www.wowwiki.com/Warlord%27s_Aegis
czy może jednak spróbować zdobyć judgementa - http://www.wowwiki.com/Judgement_Armor
? Tylko problem taki, czy jak będę robił raidy, to czy nie wbije lvla za szybko.


Na bank wbijesz 60+ zanim zdobędziesz zestaw z rajdów.
Instancje w podstawce są bardzo rozbudowane, a żeby zdobyć zestaw trzeba je robić wielokrotnie.
Ponadto potrzebowałabyś gromadki podobnych sobie maniaków, którym chciałoby się tam chodzić.
Więc zostaje Ci sprzęt za honor.

Dnia 22.01.2009 o 09:58, kacper2691 napisał:

Edit:
Jeszcze sobie przypomniałem: ciężko zdobyć mounta Barona Rivendare (Stratholme)?


Ostatnio zdaje się trochę zwiększyli szanse, widziałam kilka osób na nim.
Ale ponownie - trzeba by zabijać Barona wielokrotnie, być może dziesiątki razy, zbierając po drodze dużo expa.
Potrzebowałbyś konta z samą podstawką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 13:15, Cat In A Bag napisał:


> %$#$% ale teraz to locka każdy kto nie śpi grając jeździ jak chce
>

Człowieku przestań gadać głupoty... Nie wiem na jakim ty serwerze grasz i w jakiej battlegroupie
jesteś i z jakimi lockami walczyłeś, jak byli w zielonych itemkach to może, może... Pozostałych
klas nie uwzględniałem bo to banał, no mag stawia jeszcze spory opór, ale druty, shamany,
warki i tak dalej to ja na śniadanie zjadam ;) A blok na demona? Od czego są trinkety...



OMG. Demon to jakas parodia, každy šrednio inteligenty rogal walnie expose i wchodzác masz 0 armoru. Wygraleš gratuluje. Feral robi z locka nalešnik, paladyn to juž wogõle užywajác dwõch klawiszy. Mage može zaczač atakowač jak go do 35% hp zjedziesz a i tak nie masz szans. Jedyny grywalny na chwile obecna build locka to destro. Moze z kolejnymi buffami coš sie zmieni. Czekam mõj lock tež.

Dnia 21.01.2009 o 13:15, Cat In A Bag napisał:

Ładnie to zresztą widać w statsach, 50 najlepszych drużyn to głównie pałki i dk, czasem
się jakiś rogal z priestem dis zawieruszy :P Blizzowi pogratulować balansu klas...


Džizas. Tych teamõw jest tyle, bo obie klasy to plate, a poczátki bez resi zmusily ludzi do kombinowania wlasnie w ten sposõb. Teraz zacznie sie to pomalu zmieniač, bez obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja czytałem ze wystarczy zr sie ma konto traliowe i nie trzeba opłacac pierwszego miesiaca te konto trailiowe robiłęm na kodzie z podstawki

ps. gram orkiem wojownikiem i mnie wkurza ze madzy mnie z dystansu nawalaja i mnie spowolniaja według was opłaca sie wziac krwawego elfa paladyna ? mam 1 dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 13:05, orzech76 napisał:


ps. gram orkiem wojownikiem i mnie wkurza ze madzy mnie z dystansu nawalaja i mnie spowolniaja
według was opłaca sie wziac krwawego elfa paladyna ? mam 1 dodatek


Naprawde nie musisz tego samego co trzy godziny wklejač na forum. Každy widzi, przeczyta i jak znajdzie czas odpowie.

Každa klasa jest dobra, paladyn jest jedná z silniejszych postaci w tym MMO. Wszystko sprawdž sam, bo ty bedziesz tym gral. Da Ci to coš jak pieciu napisze že sie oplaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wręcz przeciwnie, to ty chyba nie widziałeś jak wygląda walka na 80lvl. Po pierwsze, resilience gówno daje, wolę latać z Fel Armor i sprzętem PvE, niż z Demon Armor i sprzętem PvP, bo inaczej tracę coś koło 600+ spellpower i trudno mi coś ubić, a kryty wchodzą jak wchodziły. Rogal jak mu krytnie i ma dobry sprzęt rozwala locka na CHEAP SHOCIE, więc nawet nie ma się jak z tego trinketować. Jak zrobisz trinket, on walnie CoS i w 6 sekund już na pewno Cię zabije (Wound Posion+Mind Numbling Posion+Crippling Poison wszystko naraz ftw!). A zabranie Felkowi Paranoi wcale nie pomaga (genialny pomysł Blizza przenieść jedyny sensowny anty-stealth skill do VW jako efekt uboczny Consume Shadows, na pewno będę tego co chwila używać) :S. Z huntem to też prawda, sam pet rozwala locka, a jak do tego dodasz spam auto/steady shotów (i insta Aimed Shot, żeby nie móc się zbytnio podleczyć) to nie mam nawet po co rzucać dotów.

Demon Formy nigdy nie próbowałem, ale nie zamierzam iść w full Demonology tylko po to, żeby raz na 3 minuty mieć jakiekolwiek szanse z rogalem/DK/warkiem (szczególnie, że jak mu coś nie wychodzi to i tak robi CoS+Vanish i czeka aż forma zejdzie).

Co do SL/SL, on jest martwy. Próbowałem buildu na SL/FL (SiphonLife/Felguard) i o ile jest świetny do grindu, to w PvP dalej giniesz jak wcześniej, a brak Devour Magic/Spell Lock jest jeszcze gorszy).

A filmiki to ostatnia rzecz jaka może przekonać o walce pvp, pomijając fakt że większość jest z BC (a od tego czasu duuuużo się zmieniło), to można znaleźć filmiki pvp o np. "ownującym" warku pvp używającym Ravagera (i faktycznie, na filmiku tym procem zabija sporo ludzi, i ani jeden nie ucieka i nie ubija go z daleka).

Ostatnim gwoździem do trumny jest to, że (jeśli wierzyć sk-gaming) obecnie są całe 2 teamy z lockiem w top 100 (na bodajże 12 i 90 miejscu w 3v3) i jeden lock w top100 graczy (co prawda aż nr4 z affli, ale tylko pokazuje, jaki skill/team trzeba mieć). Za to jest zalew Pala/DK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to jestem w szoku z tym co blizzard zrobil. Moze retri palek w PvP jest dobry ale w PvE.. znow sytuacja wrocila do normy a wrecz do paradoksu...

Otoz wczoraj na naxie 25 man bylem 5 w DPSie a to ze wzgledu na ciagle AoE mobkow na bossach bylem juz 5-11. Co smieszniejsze Warlock niewazne czy na AoE czy na pojedynczym celu robil najlepszy DPS tuz za nim rogale i... shadow priest(WTF? Oo). Ogolnie teraz w DPSie to baaardzo dziwne rzeczy sie dzieja szamek ench tuz za rogalami warrior TG miazdzy na PvP... co ten Blizzard porobil z tymi klasami... istny bajzel i balagan. Nie wiadomo ktora klasa grac do czego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 13:54, goomis74 napisał:

Co smieszniejsze Warlock niewazne czy na AoE czy na pojedynczym
celu robil najlepszy DPS tuz za nim rogale i... shadow priest(WTF? Oo).

Skandal! Shadow Priest śmiał zrobić dmg! Powróćmy do TBC i stackowania SP dla many, podczas gdy w 2 robią tyle DPS co 1 inna klasa.
Te czasy się skończyły. Buffy podzielone między różne klasy, przez co "czyste" DPSy mają być na czele, ale nie tak jak kiedyś, gdy SP miał 1500, a Hunter 3000, tylko różnice na poziomie 5-10%. A czym innym jest Warlock jak nie DPSem? Szczególnie teraz, gdy realnie używają petów do DPSu, a nie zjadają dla bufa.
Balans jest przyzwoity, Locki, Magowie i Hunterzy na górze, Rogale poza HAT speciem niżej - to akurat do poprawki ma iść z czasem - a reszta poniżej o pare procent, wszystko się zgadza. Warki i Deep Woundy czeka nerf, więc i oni znajdą miejsce. Ale jeśli liczysz na to, że granie klasą X = automatycznie #1 DPS, zapomnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 14:16, KaPe napisał:

Balans jest przyzwoity, Locki, Magowie i Hunterzy na górze, Rogale poza HAT speciem niżej
- to akurat do poprawki ma iść z czasem - a reszta poniżej o pare procent, wszystko się
zgadza. Warki i Deep Woundy czeka nerf, więc i oni znajdą miejsce. Ale jeśli liczysz
na to, że granie klasą X = automatycznie #1 DPS, zapomnij.

Hmm, no nie wiem... Ja np. wczoraj na Sartharionie (+2 addy) miałem 2 miejsce w dps, jako elemental szaman. Ta specjalizacja akurat otrzymała duży przyrost zadawanych obrażeń. Najbardziej mam wrażenie, że w tym patchu największe ulepszenia otrzymał właśnie elemental szaman i dk (zresztą tylko ten jeden jedyny dk w raidzie był wyżej ode mnie w damage, a za nami o 2-3% w tyle lock, mag i rogale).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się