Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Właśnie planuje sobie pograć trochę shamanem na raidach, ale nie mam za bardzo pojęcia ile potrzeba mu statsów na pree naxx do heala.

Wiem, że trzeba daawć głównie w int i speell power, mp5 i haste tylko ile trzeba gdzies tak miec, żeby moc wybierać sie na naxx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 02:10, dupcio napisał:

witam was potrzebowałbym parę addonów co wygląd gry zmieniają na jakiś fajniejszy
http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/default.aspx pod tym linkiem szukałem pod
hasłem visual prosiłbym o podanie paru linków do takich addonów



Co rozumiesz poprzez "fajniejsze"? Modyfikacji jest mnóstwo i raczej polecam samemu szukać i wybrać to co sie najbardziej podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 17:02, DemoBytom napisał:

Tja info o nowej rasie - Wispach, czy nowej klasie - Bardzie z zaimplementowanym guitar
hero chyba nie pobiją w tym roku :/ Ciańki ten Prima Aprilis.. Czyżby kryzys?


Co ty gadasz, P1mp My Mount było dobre ;> Ja nawet z początku nie spojrzałem na datę i dałem się nabrać... Sobie pomyślałem "ale ta gra schodzi na psy, rury wydechowe na kocie!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 13:47, Kresseleth napisał:

> witam was potrzebowałbym parę addonów co wygląd gry zmieniają na jakiś fajniejszy

> http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/default.aspx pod tym linkiem szukałem
pod
> hasłem visual prosiłbym o podanie paru linków do takich addonów


Co rozumiesz poprzez "fajniejsze"? Modyfikacji jest mnóstwo i raczej polecam samemu szukać
i wybrać to co sie najbardziej podoba.

poprostu inne dałbys mi pare linków i bym se powybierał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne pytanko. Od kilku dni gram w wowa i tak sobie wczoraj pomyślałem o dodatkowej profesji (kowal) Więc poszedłem sobie do Orgrimmar i spytałem pierwszego lepszego strażnika gdzie znajdę Trenera kowalstwa. Poszedłem więc we wskazanie miejsce i owszem znalazlem tego kowala ale nie mogę wybrac dodatkowej profesji.... Moze mi ktos wytłumaczyc co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 15:50, Nevrac napisał:

Moze mi ktos wytłumaczyc co mam zrobic?


A ile już profesji masz? Można mieć max 2 główne. Więc jeśli masz, powiedzmy skinning i mining, to już więcej nie weźmiesz.
Tylko first aid, fishing i cooking, jako dodatkowe profesje można mieć wszystkie..

>@pimp my mount

Ogólnie to nie taki najgłupszy pomysł by był :) Może nie rury wydechowe na kocie, ale jakieś dodatkowe akcesoria do powieszenia.. Czemu nie? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 14:23, Doreczek napisał:

W jakiej profesji najwięcej zarabia się golda?

ogolnie to taki w miare pewny zysk masz ze zbierackich
>Jakie profesje powinien mieć DK? Minning i ?
bs na przyklad ze wzgledu na to ze matsy z miningu wykorzystasz przy skilowaniu i jescze zyskasz bonusik po wyskilowaniu ;), byle nie enchanting, drogie do lvlowania i wk^&%*#$% do lvlowania, chcesz ludzom zrobic przysluge enchantujac im gear za friko to jescze zostaniesz obrzucony blotem/zagroza reportem jesli ukradniesz im itemek (tak.. ;P)/popsujesz sobie nerwy tlumaczac im gdzie wrzucic itemek do enchantowania/ i inne nie przewidziane sytuacje- nie polecam ;P ewentualnie kupic jakies tanie itemki z ah i na nich ale znow troche szkoda matsy palic tak daremnie.... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 16:57, SoieR napisał:

> W jakiej profesji najwięcej zarabia się golda?
ogolnie to taki w miare pewny zysk masz ze zbierackich
>Jakie profesje powinien mieć DK? Minning i ?
bs na przyklad ze wzgledu na to ze matsy z miningu wykorzystasz przy skilowaniu i jescze
zyskasz bonusik po wyskilowaniu ;), byle nie enchanting, drogie do lvlowania i wk^&%*#$%
do lvlowania, chcesz ludzom zrobic przysluge enchantujac im gear za friko


To nie rób przysług. Enchanty na szczęście można nakładać wielokrotnie i nadal się skill podnosi. Ja po prostu albo rzucałem kilka razy na ten sam przedmiot sobie, albo kupowałem jakiś biały od vendora czy na któryś questowy rzucałem. Po co tracić czas aż się ludzie przywleką i jeszcze nerwy jeśli coś im się nie spodoba? Za darmo to ja swoim gildiowym robię. :-)
Poza tym zgadza się - czasożerny, drogi i ciężko na nim zarobić. Chociaż niektóre materiały z enchantingu są bardzo drogie więc jeśli się wie jak je farmić to można zbić trochę kasy (ale to czasochłonne) i niektóre są potrzebne w tailoringu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 19:03, pkapis napisał:

Poza tym zgadza się - czasożerny, drogi i ciężko na nim zarobić. Chociaż niektóre materiały
z enchantingu są bardzo drogie więc jeśli się wie jak je farmić to można zbić trochę
kasy (ale to czasochłonne) i niektóre są potrzebne w tailoringu.

Tyle, że wtedy interesuje cię disenchanting, a nie sam enchanting, a do tego nie trzeba maksować skilla - co poza tym, pozwala zaoszczędzić mase kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem sobie w triala i chciałbym kupić klucz aktywacyjny do pełnej wersji. Czy podczas robienia upgrade''u będę musiał podać numer karty pre-paid od razu? Czy też będę mógł kupić pre-paida za miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 22:06, KaPe napisał:

Tyle, że wtedy interesuje cię disenchanting, a nie sam enchanting, a do tego nie trzeba
maksować skilla - co poza tym, pozwala zaoszczędzić mase kasy.


Tak, o ile ktoś zamierza podbić enchanting do pewnego poziomu i potem zarabiać. Do disenchantu przedmiotów też trzeba mieć pewne minimum w skillu, a to się daje nabić wyłącznie enchantingiem. Można też levelować skokowo. Najpierw inwestycja aż dojdzie się do materiałów drogich, pofarmienie i sprzedaż, kolejny skok do następnych drogich, itd. Tylko to będzie zżerało duuuuużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się