Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2009 o 00:48, pkapis napisał:

Tak, o ile ktoś zamierza podbić enchanting do pewnego poziomu i potem zarabiać. Do disenchantu
przedmiotów też trzeba mieć pewne minimum w skillu, a to się daje nabić wyłącznie enchantingiem.
Można też levelować skokowo. Najpierw inwestycja aż dojdzie się do materiałów drogich,
pofarmienie i sprzedaż, kolejny skok do następnych drogich, itd. Tylko to będzie zżerało
duuuuużo czasu.


Na szczęście w łatce 3.1 zmniejszą wymagania do chyba najdroższej części enchantingu czyli 250-300 skill. Więc jak ktoś jest w pobliżu tego miejsca to radze zaczekać z dalszym levelowaniem aż do łatki 3.1. Która w sumie powinna być już niedługo, zakładając że wyjdzie razem z końcem sezonu 5-tego aren, który jest planowany na 14 kwietnia (z oczywistą możliwością przesunięcia tej daty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 10:29, kaczek93 napisał:

Witam. Mam pytanie dotyczące abonamentu a dokładnie ile złotych wychodzi za 1 miesiąc
grania?


Tyle ile za 12,99 Euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar wrocic do WoW-a po dosc dlugiej przerwie (prawie rok). W zwiazku z tym szukam serwera z mala-srednia iloscia Polakow, preferuje servery PvP,lecz PvE ostatecznie tez moze byc ;] Wczesniej grałem na Burning Legion i Blade''s Edge, niestety atmosfera serverow i kultura wiekszosci graczy pozostawiala wiele do zyczenia ;]
Z gory dzieki za wszystkie propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy server dla mnie okazał się najlepszy :) czyli Nordrassil l jest kultura i wszystko czego player zapragnie, ludzie przyjaźni,pomagają z questami dodatkowo jest pełno gildii które wspierają (noobów) czyli chodzą z nimi na dungeony itp.
Oczywiście nie brakuje rajdowych gildii tylko dla full epic na 80 lvl. Radze horde chyba ze wolisz więcej polaków (alliance)
oczywiście nie jest ich dużo bo chyba po jednej gildi na alliance jak i horde no ale przynajmniej atmosferka jest:), tylko ze sobie z nimi nie porajdujesz no ale dungeony polecam, przynajmniej na początek. Oczywiście jest to server Normal a więc nie musisz się martwić czy przy robieniu questa ktoś cię killnie no chyba ze włączysz sobie pvp
ale przeważnie się go nie aktywuje gdy nie masz przewagi, chyba że komuś chcesz pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 15:29, miszcz929 napisał:

Mam zamiar wrocic do WoW-a po dosc dlugiej przerwie (prawie rok). W zwiazku z tym szukam
serwera z mala-srednia iloscia Polakow, preferuje servery PvP,lecz PvE ostatecznie tez
moze byc ;] Wczesniej grałem na Burning Legion i Blade''s Edge, niestety atmosfera serverow
i kultura wiekszosci graczy pozostawiala wiele do zyczenia ;]
Z gory dzieki za wszystkie propozycje.

Ja mogę zaprosić na PvP server Burning Blade do ally, gram tam w gildii Amber, atmosfera servera przyjemna tylko ostatnio sporo Czechów nam przymigrowało, mimo to jest dobrze ;) Raidujemy praktycznie wszystko, co się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Horda to polecam Mazrigos - mało Polaków ;p, średnia ilość ludzi, masa gildii (dużo hardcore''owych (jedna nawet w top10) i masa casualowych), do tego PuGi prawie wszystkiego (naxx, os, eoe normal i hero, stary content też - AQ, MC i BWL), brak healerów i tanków (jak wszędzie ;p), mało alliance :( Ode mnie masz 4x16 slot bag i 20-30 golda na start ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 18:45, Schirokko napisał:

co sądzicie o tym enchancie na back z tailora http://thottbot.com/s55769 ?

Odnawia 300 many jak procnie przy cascie spella. Czy jest on mocna przydatny do shaman
heal, czy może lepiej któryś z innych enchantów założyć.


A może lepiej http://thottbot.com/i39003 ? zawsze to jedna profesja wolna będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam taką prośbę. Czy ktoś mógłby mi podać link do stronki z większością (może wszystkimi) utworami muzycznymi z World of Warcraft do posłuchania i ściągnięcia? Chodzi mi na przykład o "Power of The Horde" albo "Lament of The Highborne" itd. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fatalnym, tragicznym i kompletnie bezcelowym. Lock to najgorsza postać w grze, Blizzard ich nienawidzi, ciągle nerfuje i nie nadają się do niczego - wystarczy poczytać forum Blizowe. Tylko czasem nie zajrzyj na fora innych klas, bo one są w jeszcze gorszym stanie. Najgorsze z tego wszystkiego jest to, że nerfy nadciągają także dla DK, więc już wszystkie klasy będą bezużyteczne.

Innymi słowy - jest to pytanie z serii "który kolor jest lepszy, żółty czy niebieski", tudzież "nasłuchałem się ludzi, którzy płaczą nad każdą zmianą i mi zamieszali w głowie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 20:36, KaPe napisał:

Lock to najgorsza postać w grze,

Oj tutaj się nie zgadzam. Lock nie jest najsilniejszą klasą, ale zdecydowanie nie najgorszą. Zwłaszcza, że po 3.1 będzie jedną z najlepszych.
>Blizzard ich nienawidzi, ciągle nerfuje i nie nadają się do niczego
W TBC też lockowie byli mocni. Nie wiem skąd wyciągasz te wnioski. A czytanie forum klasowych jak ludzie się użalają jakie to ich klasy są słabe mi się znudziło... wystarczy spojrzeć na pala... retras zabija mnie w pięć sekund, czyt. w trakcie trwania stuna, a im jeszcze mało.

Dnia 04.04.2009 o 20:36, KaPe napisał:

Najgorsze z tego wszystkiego jest to, że nerfy nadciągają także dla DK, więc już wszystkie
klasy będą bezużyteczne.

Już ci odrazu powiem, że gram DK. Nerfy dla DK są jak najbardziej uzasadnione. Zgadzam się za usunięciem Shadow of Death i przesunięciem gargulca jako ostatni talent, bo jest zdecydowanie za mocny, aby znajdować się na początku drzewka. Trochę szkoda mi usunięcia Aur, ale trudno. Jeszcze mówisz, że DK jest słaby? No cóż, może zabrzmi to chamsko, ale nie chcę cie urazić, ale: naucz się grać.

No i pytanie ode mnie do reszty:
-czy przy starcie nowego sezonu arena point''y są resetowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 21:14, RaXX napisał:

No i pytanie ode mnie do reszty:
-czy przy starcie nowego sezonu arena point''y są resetowane?


Co do pierwszej części twojej wypowiedzi... Ja obstawiam, że KaPe użył sarkazmu :P.

A co do punktów... Tak, są resetowane tak samo jak twój raiting. Dlatego między końcem sezonu 5 i początkiem 6 będzie tydzień albo dwa przerwy, żebyś mógł spokojnie wydać swoje punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 21:14, RaXX napisał:

> Lock to najgorsza postać w grze,
Oj tutaj się nie zgadzam. Lock nie jest najsilniejszą klasą, ale zdecydowanie nie najgorszą.
Zwłaszcza, że po 3.1 będzie jedną z najlepszych.
>Blizzard ich nienawidzi, ciągle nerfuje i nie nadają się do niczego
W TBC też lockowie byli mocni. Nie wiem skąd wyciągasz te wnioski. A czytanie forum klasowych
jak ludzie się użalają jakie to ich klasy są słabe mi się znudziło... wystarczy spojrzeć
na pala... retras zabija mnie w pięć sekund, czyt. w trakcie trwania stuna, a im jeszcze
mało.
> Najgorsze z tego wszystkiego jest to, że nerfy nadciągają także dla DK, więc już
wszystkie
> klasy będą bezużyteczne.
Już ci odrazu powiem, że gram DK. Nerfy dla DK są jak najbardziej uzasadnione. Zgadzam
się za usunięciem Shadow of Death i przesunięciem gargulca jako ostatni talent, bo jest
zdecydowanie za mocny, aby znajdować się na początku drzewka. Trochę szkoda mi usunięcia
Aur, ale trudno. Jeszcze mówisz, że DK jest słaby? No cóż, może zabrzmi to chamsko, ale
nie chcę cie urazić, ale: naucz się grać.

No i pytanie ode mnie do reszty:
-czy przy starcie nowego sezonu arena point''y są resetowane?

/facepalm => za całokształt "twórczośći", sorry ale niesamowity fail ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 19:36, revolt505 napisał:

Witam. Ja mam taką prośbę. Czy ktoś mógłby mi podać link do stronki z większością (może
wszystkimi) utworami muzycznymi z World of Warcraft do posłuchania i ściągnięcia? Chodzi
mi na przykład o "Power of The Horde" albo "Lament of The Highborne" itd. Z góry dziękuję
za odpowiedź.

Power of the Horde nie jest utworem z WoWa, a zrobionym przez LvL80 Elite Tauren Chieftain, a w grze pojawia się tylko podczas ich koncertu (chyba ;p). Lament of the Highborne też został dodany w grze później i można go usłyszeć tylko jak ktoś odda specjalny quest.

Ogólnie oba utwory nie wchodzą w skład soundtracka z WoWa, TBC czy WotLK ;p Oba możesz posłuchać na stronie Blizzarda (trailery) czy poszukać na YouTube.

Soundtracka (bardzo okrojony + W3 i W2) możesz posłuchać też tutaj: http://www.wow-europe.com/shared/wow-com/downloads/mp3player/en/sound-page.htm

Pełne soundtracki z gry na audio CD były dołączone do edycji kolekcjonerskich.

Ogólnie jakakolwiek inna próba ich zdobycia będzie nielegalna (piracka) ;p
Może znajdziesz gdzieś na iTunes też, ale wątpię byś kupił :D

Lista tytułów na OST:

WoW:
01 - Main Title- Legends of Azeroth
02 - Exclusive Track- The Shaping of the World
03 - Exclusive Track- Legacy
04 - Exclusive Track- Song of Elune
05 - Exclusive Track- Echoes of the Past
06 - A Call To Arms
07 - Intro Movie- Seasons of War
08 - Stormwind
09 - Orgrimmar
10 - The Undercity
11 - Thunder Bluff
12 - Darnassus
13 - Ironforge
14 - Elwynn Forest
15 - Duskwood
16 - Dun Morogh
17 - Burning Steppes
18 - Shimmering Flats
19 - Felwood
20 - Stranglethorn Vale
21 - Tanaris
22 - Teldrassil
23 - Tavern
24 - Moonfall
25 - Ruins
26 - Temple
27 - Lurking
28 - Sacred
29 - Graveyard
30 - War

TBC:
1. The Burning Legion (Main Title)
2. Shards of the Exodar
3. The Sin'dorei
4. The Dark Portal (Cinematic Intro)
5. Origins
6. Bloodmyst
7. Wastelands
8. Caverns of Time – The Battle of Mount Hyjal
9. Azuremyst Isle
10. Silvermoon City
11. Netherstorm
12. Caverns of Time – The Escape from Durnholde
13. Outland Suite
14. The Tower of Karazhan
15. Illidan
16. Caverns of Time – Opening of the Dark Porta
17. Hellfire
18. The Gates of Ahn'Qiraj (Exclusive Track)
19. Shadow of the Necropolis (Exclusive Track)
20. Taverns (Exclusive Track)
21. Lament of the Highborne (Exclusive Track) (a jednak wchodzi ;p)

WotLK:
1. Wrath Of The Lich King
2. Dragon's Rest
3. Arthas, My Son
4. Path of Tears
5. Crystalsong
6. Dalaran
7. God Hunters
8. Forged in Blood
9. Mountains of Thunder
10. Secrets Long Forgotten
11. The Kalu'ak
12. The Eye of Eternity
13. Garden of Life
14. The Culling
15. Howling Fjord
16. Rise of the Vrykul
17. Borean Tundra
18. Totems of the Grizzlemaw
19. The Wrath Gate
20. Angrathar's Shadow
21. Assault on New Avalon


PS. Google nie boli xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 21:59, SoieR napisał:

/facepalm => za całokształt "twórczośći", sorry ale niesamowity fail ;D

Taaaa... sorry, ale cię nie zrozumiałem trochę. Powiedz mi co źle napisałem, bo nie widzę tu nic śmiesznego... .

@Jeggred
Dzięki za odpowiedź. Co do sarkazmu, być może :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 23:12, Doreczek napisał:

O co chodzi z tym w wowheadzie? or a 6 gold 42 silver compensation at level 80?


Mając 80 lvl zamiast expa dostajesz jego równowartość w goldzie. Czyli quest bardziej opłaca się robić na 80 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na necie szukałem jednej strony z całą zawrtością informacji na temat patcha 3.10 nie udało mi się mogłby mi ktos napisac jakie konkretne zmiany przewiduje ten patch w ponktach bym prosił 1. 2. 3. itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się