Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Prosze o odpowiedz na te pytania:

Czy abonament staniał?
Jak ma się teraz po wyjsciu dodatku Warlock?
Czy dziala w rozdzielce 1600x1200 i na Windowsie Vista?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 21:34, KaRkAsZo napisał:

Czy abonament staniał?

Cały czas tak samo: 12,99 euro za miesiąc

Dnia 28.06.2009 o 21:34, KaRkAsZo napisał:

Jak ma się teraz po wyjsciu dodatku Warlock?

Na starcie dodatku było słabo, teraz już lepiej. Niedługo (3.2) będzie jeszcze lepiej.

Dnia 28.06.2009 o 21:34, KaRkAsZo napisał:

Czy dziala w rozdzielce 1600x1200 i na Windowsie Vista?

Dlaczego niby nie? Jasne, że działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 21:34, KaRkAsZo napisał:

Prosze o odpowiedz na te pytania:

Czy abonament staniał?
Jak ma się teraz po wyjsciu dodatku Warlock?
Czy dziala w rozdzielce 1600x1200 i na Windowsie Vista?

1. Nie
2. Normalnie nie jest op a jak umiesz grać to TOPujesz DPS metery, jak nie umiesz to psioczysz ze postac jest znerfiona(Tak można na affli robić 6k dps w T7,5 wiem bo widziałem), reszta gra demo lub destro i robi jakieś tam śmieszne 2,5-3k dps(Ale znajomy grał Destro i nawet dochodził do 3,8-4k więc pewnie można więcej wycisnąć)
3. Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 23:20, CH1CKEN napisał:

Fury, na wyższym levelu (70+) Arms.


A to zależy. Ja osobiście wolę jednak Arms od początku, chociaż przyznaję że nie wymaksowałem żadnego wojownika na maksa. Ale paru próbowałem i na początkowych poziomach Arms jest duuużo lepsze. Fury nie ma aktywnych zdolności poza standardowymi, dopiero na bodaj 40-tym dostaje Whirlwinda. Do tego momentu Arms u mnie wygrywa dzięki używalnemu co chwila Overpower. Zwłaszcza poziomy 30-40 to duża przewaga Arms, gdy dzięki Taste for Blood Overpower jest używalny co cooldown a whirlwinda jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 00:10, the_bishop napisał:

jaki jest hit cap dla locka?

http://justfuckinggoogleit.com/
http://wowmb.net/forums/f104/30669-whats_hit_cap_mr_wolf/

Vaadeer
6k można w affli nawt i w t7.5 ale po co jak po ostatnim patchu destro robi wiecej za pomocą 4guzików + corru i coa cod badz coe zaleznie od sytuacji.

a co do 4.5k dps lockiem to cięzko powiedzieć czy dużo czy mało bo to zależy od walki,buffów,gearu najprostszym wyznacznikiem jest lalka no ale cóż na kukiełce zrobisz milion dps no ale mało który boss to atm tank and spank ;> a zreszta dps nie jest wyznacznikiem, bo jak umrzesz dps sie nie zmienia dmg już tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz rację. Wojownika levelowalem preTBC ;p A teraz z Taste of Blood Arms jest znośniejsze i to na niższym levelu już ;p Co do 40vla - to wtedy warrior dostaje mortal strike (arms)/bloodthirst (fury) i to jest pierwszy prawdziwy atak ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 08:21, Dregorio napisał:

Widziałem ze warrior robił 7300DPS czy mag może zrobić więcej? Jeśli nie to ile może
wyciągnąć na raidzie w T7,5 (chodzi mi o maga)

Chyba na jakiejś walce z adami, gdzie nabija sobie dps whirlwindem. W stylu Kologarna i bicia obu rąk naraz - co jest zupełnie bezużyteczne, ale zawyża wyniki. Single target, warrior jest obecnie dość kiepski, dopiero po nabraniu sprzętu zaczyna odbijać się od dnia. Zapomnij o 7k na normalnych walkach - właściwie jakąkolwiek klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Destro nie używa Corruption, a wyniki na dummy są nieprawidłowe. Na kukle potrafię robić coś koło 3k dpsu, podczas gdy w VoA potrafię zrobić i 5k. Zazwyczaj testem na dps jest Patchwerk, bo to w zasadzie też kukła, ale dostajesz wszystkie raid buffy do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 12:14, DragonLord napisał:

Na kukle potrafię robić coś koło 3k dpsu, podczas gdy w VoA potrafię zrobić i 5k.


A wziąłeś pod uwagę buffy grupowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 08:45, CH1CKEN napisał:

W sumie masz rację. Wojownika levelowalem preTBC ;p A teraz z Taste of Blood Arms jest
znośniejsze i to na niższym levelu już ;p Co do 40vla - to wtedy warrior dostaje mortal
strike (arms)/bloodthirst (fury) i to jest pierwszy prawdziwy atak ;p


Jak mówię, ja nie mam pojęcia jak wygląda levelowanie powyżej 40-go, bo tyle ma mój najmocniejszy woj. Ale gdy go levelowałem robiłem to w Fury i zmieniłem ok 30-ki na Arms to różnica była olbrzymia. Robiłem też paru od zera żeby się nimi pobawić, od początku w Arms i grywa się nimi dobrze. Fury było dla mnie zbyt pasywne a walka dwiema brońmi nieefektywna - zbyt wiele missów wchodziło, obrażenia zadawane może i nie były złe, ale sam też dużo obrywałem. Może gdy już się ma Whirlwinda i Bloodthirst to się zmienia, ale nie zamierzam sprawdzać. Arms ma Mortal Strike i swojego Overpowera co cooldown i dużo lepiej pasuje mi do stylu grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok a jak jest teraz z warriorem na 80lvl - głównie pvp z talentami? Są jeszcze warriorzy z Titans gripem czy raczej teraz tylko na Arms?

I jeszcze kto ma większe możliwosci dps/tankowania - paladin czy warrior? Tak ogólnie z tego co sami zauważyliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 14:51, Kresseleth napisał:

Ok a jak jest teraz z warriorem na 80lvl - głównie pvp z talentami? Są jeszcze warriorzy
z Titans gripem czy raczej teraz tylko na Arms?

Na początku większaość chodzi pod Arms ( sam tak robie ) żeby zdobyć gear. Potem podobno ( sam tego nie testowałem ) Fury jest lepsze.

Dnia 29.06.2009 o 14:51, Kresseleth napisał:


I jeszcze kto ma większe możliwosci dps/tankowania - paladin czy warrior? Tak ogólnie
z tego co sami zauważyliście.

Z tego co ja zauważyłem to Protladyni mają lepiej z utrzymaniem AoE aggro. Sam dość duzo tankuje moim Dwarfem Warriorem i jak leci AoE to dość trudno utrzymać aggro, ale przy normalnych packach jak ludzie atakują po jednym targecie to jest dobrze. Co do DPS''a to Warrior na początku jest bardzo słaby. DPS woja jest bardzo zależny od gearu, więc z początku nie zdziw się jak będziesz wyciągał 1,5k DPs na hc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się