Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2009 o 03:25, the_bishop napisał:

jaki powinien miec Haste destro warlock rajdujacy ulduar 25 i 10 man HM ?


A destro to nie na crit rate jechał? Affliction to haste musi mieć jak najwyższy...

Edit: przejrzałam Armory i większość znanych mi locków od Ulduaru ma haste w okolicach 310. Destro ofc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki. Kurcze zastanawiam sie nad 2 bulidami oba destro http://eu.wowarmory.com/character-talents.xml?r=Laughing+Skull&cn=Defenetly&gn=Five+Hundred+Fights
to moj aktualny build. Moj gear nie jest najlepszy haste ma mały i crit tez jakoś nie kozaczy, zbudowałem cos takiego http://talent.mmo-champion.com/?warlock=030000000000000000000000000003220030003000000000000000005203205210331051035030351&glyph=021714000000&version=9767 - 3 pointy w affi " Suppression " daje mi 3% do hit rating - wtedy z hit rating mam spokój i mogę wymienić na itemki które dają zamiast hit rating wiecej crita/haste (: demo zostaje tak samo natomiast w destro zrezygnował bym z Soul Leech i z Improved Soul Leech, zostały by mi 2 talenty, wiec jednej wcisnął bym do Destructive Reach, wczesniej mialem 1/2. no a drugi to zostawiłbym w Soul Leech no ale co tam jeden talent raczej nic nie zmieni a szkoda bo dzieki Improved Soul Leech naprawdę nie szybko byłem OOM co myslicie :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, tutaj to odpuszczę, bo żadnego locka jeszcze nie wylevelowałam do poziomu gdzie martwiłabym się o rajdy (właściwie jedyną moją rajdową postacią jest szamanka resto), więc musisz poczekać, aż się reszta obudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem:
http://eu.wowarmory.com/character-talents.xml?r=Laughing+Skull&cn=Defenetly&gn=Five+Hundred+Fights
jest najpopularniejszy bo najefektywniejszy, ulepszony soul leech zmniejsza ilość użytych life tapów (co prawda jest to minimalne ale widać to ładnie na dłuższych walkach)

Jeżeli chodzi o hit, jesteś w gildii raidującej więc pewnie masz aktywnego balance druida albo shadow priesta on ci daje te 3% resztę powinieneś wyciągnąć z gearu.

Ja osobiście te parę punktów w destro wydałem na coś innego niż soul leech ze względu na własne potrzeby, oraz na pewnego bossa.

Crit a haste: ja sam mam 540hasta i 20.5% crita nie licząc talentów, i ja wole inwestować w haste ze względu na Backdraft, i po prostu tak wole natomiast część osób inwestuję w crit ze względu na Pyroclasm. Wybór należy do ciebie, ale i tak najkorzystniejsze będzie inwestowanie tylko w sp :)

No i najważniejsze nie kieruj się tylko moją wypowiedzią każdy gra trochę inaczej najlepiej niech jeszcze z paru warlocków się wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Warlockow czy czar z talentow Siphon Life zostal jakos skasowany , resetowalem talenty i nie mam tego czaru i trener tez go nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytanie. Może mi ktoś podać build leveling dla rogue. Czy używać mieczy czy sztyletów. I jaka rotacja skilli. proszę o pomoc. I jakie trucizny na jaka bron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oba buildy są dobre, jeżeli nie masz problemu z hitem i nie musisz za niego poświęcać za dużo statów to idziesz w ten z Replenishment (wyciąga więcej dpsu), jeżeli nie, to w ten z Suppression. Ja osobiście (gear w większości ilvl213) mam wciąż braki hita, a do tego mnóstwo spiritu na gearze więc gram na wersji Suppression/LifeTap glyph i potrafię i tak wyciągnąć 5-5,5k na niektórych walkach pokroju Emalon/Patch. Minusem jest to, że musisz pamiętać o Life Tapie co 20 sekund by utrzymać buff z glypha).

Haste jest lepszy od crita (do tego stopnia, że np. 60 haste ze spellstone jest warte mniej więcej tyle samo, co 49crit rating i +1% damage od spelli dd). Według skali EJ Haste:Crit = 1:1,5.

A brakujący talenty, oprócz Destructive Reach, możesz wsadzić w Shadowfury, zawsze coś, co można użyć na trashach/podczas ruchu (a 1/3 w Soul Leech jest całkowicie bezużyteczne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie odnośnie protladyna. Czy jest on dobrym tankiem ? A może lepszym od Warriora ? Porównuję z Wojownikiem, ponieważ zamieżam levelować nową postać i nie wiem czy brać Warriora, czy Paladyna. Postać robiłbym głównie ( w sumie to tylko ) dla tanka, na PvP nie patrząc. A i co myślicie o rasie dla obydwu klas ? Na forum blizza wszyscy jadą po krasnalach, że po nerfie raciala jest już bezużyteczny ;/ Jak Alliance to niby tylko Human.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz tanka to jako healer Ci mówię: Death Knight :D Ze wszystkich którym healowałam oni najrzadziej aggro gubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2009 o 15:10, Murith napisał:

Mam takie pytanie odnośnie protladyna. Czy jest on dobrym tankiem ? A może lepszym od
Warriora ? Porównuję z Wojownikiem, ponieważ zamieżam levelować nową postać i nie wiem
czy brać Warriora, czy Paladyna. Postać robiłbym głównie ( w sumie to tylko ) dla tanka,
na PvP nie patrząc. A i co myślicie o rasie dla obydwu klas ? Na forum blizza wszyscy
jadą po krasnalach, że po nerfie raciala jest już bezużyteczny ;/ Jak Alliance to niby
tylko Human.

Ja leveluje Paladyna, w retri co prawda, ale nie mam problemów z tankowaniem jak trzeba. Jest dualspec, mozna sobie przerzucać w razie potrzeby, na instancjach jestem prawie zawsze tankiem ;)
Bardzo przyjemnie się leveluje paladyna, kiedyś nie mogłam przebić 20-30 levela, a teraz nawet bez heirloomów to jest straszny easy mode. Z odopowiednimi talentami w retri nie brakuje many praktycznie nigdy i masz instant heal jak potrzebujesz; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Nie, nie DK odpada, już się nastawiłem na Paladyna albo Warriora :P Warriora aktualnie mam i najwiekszym problemem jest zbieranie addów, albo tankowanie casterów *.*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się