Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Czy może mi ktoś powiedzieć (opisać) w jaki sposób zamrozić konto w WoW'' ie (bo nie za dobrze znam, język angielski)? Z góry wielkie dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 17:25, lukas1144 napisał:

Czy może mi ktoś powiedzieć (opisać) w jaki sposób zamrozić konto w WoW'' ie (bo nie za dobrze
znam, język angielski)? Z góry wielkie dzięki!


wsadz do zamrazarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 17:25, lukas1144 napisał:

Czy może mi ktoś powiedzieć (opisać) w jaki sposób zamrozić konto w WoW'' ie (bo nie za dobrze
znam, język angielski)? Z góry wielkie dzięki!

Ekhm, po skończeniu abonamentu konto samo się zamrozi. Jak będziesz chciał reaktywować to po prostu zapłacisz znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 17:49, Czedwik napisał:

Ekhm, po skończeniu abonamentu konto samo się zamrozi. Jak będziesz chciał reaktywować to po
prostu zapłacisz znowu.

Tyle, że po skończeniu mi sie pierwszego miesiąca grania, kiedy właśnie sobie zaplanowałem, że nie będe w tym miesiącu grał, panowie z Blizzarda sami sobie pobrali pieniądze z mojej kart kredytowej ;/
Więc wie może ktoś jak zamrozić konto w WoW'' ie, bo jeżeli w przyszłym tygodniu Blizzard znowu pobierze sobie piniądze z mojej karty, to mówiąc dealikatnie będę miał przechlapane u rodziców... Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 18:36, lukas1144 napisał:

Więc wie może ktoś jak zamrozić konto w WoW'' ie, bo jeżeli w przyszłym tygodniu Blizzard znowu
pobierze sobie piniądze z mojej karty, to mówiąc dealikatnie będę miał przechlapane u rodziców...
Proszę o pomoc!


Wchodzisz na swoje konto: klikasz change subscripcion: pod wyborem za ile miechów chcesz zapłaciź jest canel recurring subscription plan- zaznaczasz update i voila.

recurring- nawracający

Używanie słownika nie boli tak samo jak nauka angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym do tej gry wymagana jest znajomość angielskiego (ewentualnie niemieckiego, francuskiego lub hiszpańskiego, jeśli chce się grać na innych ^^). Jak się go nie zna to wypada chociaż zapoznać się z podstawami. Takie moje zdanie w tej kwestii. Inaczej nawet, jak widać nawet opcji niektórzy nie mogą zrozumieć :/ Poza tym FAQ na stronie WoW też po coś stworzono...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 17:23, Sth`Devilish napisał:

Tzn, że to macro po każdym wciśnięciu będzie zmieniać aktualny tracking w takiej przykładowej kolejności:
gold/undeads/veins/herbs


Dokładnie tak!:) To jest jedno z najbardziej przydatnych macros od wyjścia patcha 2.0 :)

Simple macro now that changes between track herbs, track minerals - bind it to a mouse key and you can change it every few second or so as you run along.

/castsequence [nocombat] find herbs, find minerals

For hunters/warlocks, it is easy to add in the other tracks, or make your own. Simply substitue for one of the finds below, or add on to the end, seperated only by a comma.

Tu masz link do dokładniejszego opisu i dodatkowych opcji: http://ui.worldofwar.net/macros.php?id=420

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 23:41, Czedwik napisał:

Poza tym FAQ na stronie WoW też po coś stworzono...


Niestety współczesnemu pokoleniu internautów trzeba takie rzeczy tłumaczyć łopatologicznie i na upartego zmuszać do myślenia. A wszystkiemu winni ludzie, którzy non stop pomagają mimo wszystko :) Pewnie też byłbym taki "nie oświecony", gdyby nie to że w moim przypadku nikt mi nie pomagał i do wszystkiego musiałem sam dojść, a jak teraz widzę pytania co niektórych nt WoW to aż mnie żal łapie, że tacy ludzie się rodzą... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 23:53, GanD napisał:

Tu masz link do dokładniejszego opisu i dodatkowych opcji: http://ui.worldofwar.net/macros.php?id=420


Wielkie dzięki za macro :) A z tym bindem do przycisku na myszce to niezły pomysł - tymbardziej, że niedawno kupiłem wreszcie nowszego i mam coś więcej poza te 2 standardowe (mam 5 teraz):]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 00:01, Sth`Devilish napisał:

A z tym bindem do przycisku na myszce to niezły pomysł


Co ja bym zrobił bez myszki-5tki! Normalnie do grania używam często kombinacji shift+, alt+,ctrl+, bo brakuje mi miejsca na klawiaturze, zajęte mam praktycznie wszystkie przydatne przyciski (czyli nie licząc insert/delete itp.;), 5 mniej bez myszki to byłaby tragedia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 10:28, CH1CKEN napisał:

Tylko #$%@ by to kupił.... Podaj choć jeden powód jak możnaby na takiej stronie zarobić??


reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanko - warto jest robic reset talentow na dalsze lvl do 70 lvl z markship na beast czy zostawić na starym bulidzie. Nie naleze do bagatych graczy wiec reset bedzie dla mnie kosztowny gdyz juz kilka razy resetowalem. Itemy mam raczej mizerne. O gram huntem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używaj builda najlepszego do PvE, jeśli nadal levelujesz. Grunt to aby mieć taki, który zapewni najwygodniejsze zdobywanie kolejnych poziomów. O resecie najlepiej pomyśleć po 70 lvl. I to też zależy czy wybierasz PvE czy PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdydyś miał wydać 50g na reset talentów, to naprawdę jest nic w TBC. Na 70lv zarobienie 50g to wykonanie 3-4 questów, czasami nawet mniej. Także nie masz, co się zastanawiać, zmieniaj build pod levelowanie. No chyba że masz party do instancji, z którym będziesz chodził zamiast samotnie robić questy, ale gdybyś miał, to pewnie byś o to nie pytał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Gram nocnym elfem, wojownikiem. Czy ktoś mógł by mi dać ogólne rady jak poprowadzić moją postać? Byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 22:02, TigerXP napisał:

Mam pytanie. Gram nocnym elfem, wojownikiem. Czy ktoś mógł by mi dać ogólne rady jak poprowadzić
moją postać? Byłbym wdzięczny.


Wszystko zależy od tego, jakim warriorem chcesz grać i jaki styl gry preferujesz. Na wstępie ostrzegam, ze od warriora bardzi często oczekuje się, aby stał z tarczą na oierwszej linii i robił za tanka (ściągał na siebie dmg). To zwykle znacząco redukuje obrażenia, jakie i ty mozesz zadać. Jeżeli chcesz grać pod publikę :-), to wal dużo w drzewko protection (skill sunder armor bardzo ważny ;-)).
Natomiast możesz iść na DPS, ale wtedy nie będziesz w stanie wytrzymać tyle dmg, ile jesteś w stanie grając tankiem.
Jeżeli jednak lubisz DPS ;-P, masz do wyboru drzewko arms albo fury. Jeśli arms, to wtedy polecam używać czegoś 2H (np. jakis miecz oburęcznya albo młot ;-)). Jeśli Fury, to najlepszym rozwiązaniem są dwie bronie jednoręczne (np. dwa miecze do main i off hand).
BTW, Staraj się koncentorwać na jednym drzewku, a ewentualne pozostałe punkty po rozwiięciu głównego tree , dopiero wsadzasz w jakieś inne ;-).
I pamiętaj .. z mojego doświdczenia, do końcowych instancji (pow. lv 60 itd ;-), i do grupowego PvE, ludzie najczęściej oczekuja , ze bedziesz tankował.
Natomiast do levelowania, jak również do PvP (BG, itd), najlepsza jest jedna z wersji DPSowych. Ja generalnie polecam drzewko fury i dwa mieczyki ;-), aż dobijesz do max lv. Potem w zależności od zapotrzebowania, zostajesz przy DPS, albo przestawiasz się na tankowanie i drzewko protection (ja tak zrobiłem swojego czasu ;-)).
Aha i jeszcze jedno ;-). Gra tankiem to nie przelewki. Zwykle twoja śmierć ozancza wipe i game over, także trzeba znać się na rzeczy (podobnie jak z healerami , ale IMO Tank ważniejszy od healera).
Jak coś przeoczyłem , to dlatego, ze nie grałem juz z pół roku i troche wyszło się z wprawy ;-P. A jak wróce niedługo mam nadzieję, to warriorem nie bede grał na 100%. Dosyć juz się natankowałem swojego czasu (a do PvP są znacznie lepsze klasy, niż woj).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się