Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Neostrada TP - Pożal się Boże

3174 postów w tym temacie

zależy... może mieć za 40zł i za ileś tam. Chodzi o typ umowy. Jest umowa na czas nieokreślony i na czas określony :) np. na 2 lata. W przypadku tej na dwa lata płaci się oczywiście mniej. Zależy też kiedy podpisywał umowę, może być tak że podpisał tą na Neo 128 za 300 zł na dwa lata a w tym czasie cena Neo 128 wzrosła 10krotnie Wtedy taka osoba przez dwa lata płaci nadal 300zł. Z neo są nawet problemy w podpisywaniu umow ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 22:10, Widek napisał:

O ludzie ale jestem wkur!!! Nie dosc ze mi sie komp restartuje to teraz Neo mi sie wylacza
argh!!



Mi również coraz częściej pojawia się problem z " odłączeniem od usługi" , nie rozumiem czemu jak wcześniej mi nie występował tak teraz nie ma wręcz dnia bez przynajmniej jednego disconnecta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam Neo 128 i jestem zadowolony, pozwala wmiare szybko sie poruszać po internecie gdy ma sie jeszcze 2 progrramy macromedi, jak macie neo i używacie Internet Exploer, to szkoda mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Niewiem czemu aż tak fakacie na neo. Mam w domu opcje 512 i modem/router i śmiga gracko.
Net szaleje aż miło gry online tez to czego chcieć więcej.
Raz tylko jakimś cudem coś się porypało bo się routerek zresetował ale po rekonfigu chodzi nadal.
(Tzn. Wszystko pamiętał tylko z routera zrobił się modem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 23:33, Yarr napisał:

Mam w pracy dlatego fakam. Rozłącza średnio 5 razy w tygodniu. Shit i tyle.


Zaraz masz modem neo czy router

Bo jak modem to się niedziwię......
Jak router to się zdziwię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko 5 razy w tygodniu?:) Szczęściarz:) Mi srednio musi... musi rozłączyc przynajmniej od 2 - 4 razy dziennie czyli od okolo 14 - 28 w tygodniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Masz modem-router Neostrady czy zwykły modem.

Bo jesli ten zwykły to fakt działa to koszmarnie choć musze przyznać że tu gdzie pracuję net jest przez taki modem pociągnięty i jakos od roku jak ją zamówiono śmiga ładnie podejżanie ładnie.

Czego niemogłem powiedzieć o wcześniejszym lanie który ciągle szwankował.

Nawet gdybym chciał w domu coś innego niż neo to i tak niemoge bo się wspólnota na wiercenie ścian i kładzenie kabli niezgadza.
A kablówki niepotrzebuję bo mnie i tak w domu niema cały boży dzionek to kto by to oglądał....
Chyba tylko kanarki :)
Zresztą Neo to jest jedyne wyjście gdy niemasz innej mozliwości na łacznośc ze światem. Zwłasza jak masz więcej niż pięciu pracowników to Zus za ch#@$#@e papieru nieweźmie. Wszystko musi byc przesyłane elektronicznie.
I wtedy neo jest nieoceniona .


Wiesz ona jest jaka jest ale mimo wszystko lepsze to niż nic.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko male mam: na dniach bede zamawial neo i teraz mam problem poniewaz musze podlaczyc 2 kompy do niej wiec sa dwa wyjscia:
1. Zamowic neo z Livebox - modem+router razem i placic 10zl miesiecznie TPSA.
2. Zamowic normalnie neo ze zwyklym modemem i kupic sobie routera - to pewnie jakies 200-250zl jednorazowo.

Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2006 o 11:00, taungar napisał:

1. Zamowic neo z Livebox - modem+router razem i placic 10zl miesiecznie TPSA.


przy livebox`ie nie potrzeba już modemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 11:00, taungar napisał:

Pytanko male mam: na dniach bede zamawial neo i teraz mam problem poniewaz musze podlaczyc
2 kompy do niej wiec sa dwa wyjscia:
1. Zamowic neo z Livebox - modem+router razem i placic 10zl miesiecznie TPSA.
2. Zamowic normalnie neo ze zwyklym modemem i kupic sobie routera - to pewnie jakies 200-250zl
jednorazowo.

Co radzicie?



Tzn. Ja mam tak jak na rysónku połączone wszystko i smiga idealnie.
Modem router mam jako router ustawiony i jako że miał tylko jedno wyjście pan w tepsie kazał kupić swicza.
Zrobiłem jak trzeba czyli wg instrukcji i działa. Dwa kompy równolegle mają net. Czyli ja gram online a zona coś z neta zasysa. Wadą jest to że się kompy wzajemnie niewidzą ale zamiast sieci wewnętrznej mamy oboje po flashu to się da zyc. A jak chcemy pograć ze sobą to poprostu korzystamy z dwu dodatkowych kart sieciowych i kabla skrosowanego i niema kłopotu tylk otroche kombinacji.
I najważniejsze jak masz szanse załatw sobie lepszy router niż to co TP.sa daje. On na początek jest dobry ale z czasem zaczyna denerwować swoją niską funkcjonalnością.
A zresztą mi tam neo starczy.... w tej wersji w jakiej jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coz pierwszy zgrzyt z neo - chcialem zamowic Livebox a tu sie okazuje, ze mozna go zamowic ale czkeac na urzadzenie trzeba dluuugo bo po prostu ich nie maja :))))))
Pozostaje mi wiec wziac normalny modem za 1zl, ale musze rozdzielic net na 2 kompy wiec jakie wyjscie?? Kupic router?? Macie moze jakies propozycje co do modelu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 12:20, taungar napisał:

Kupic router?? Macie moze jakies propozycje co do modelu??


Robry router można miec juz za niewiele ponad 100zł. Wystarczą podstawowe funkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 13:17, Dziki Marczak napisał:

Neostrada to szajssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jakie zatem proponujesz alternatywy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 13:17, Dziki Marczak napisał:

Neostrada to szajssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Duza przesada. Neostrada to bardzo dobra usługa. A do kitu sa tylko ludzie ją obsługujący - monterzy, ludzie z niebieskiej linii itp. Jakby większośc się znała na swojej robocie to korzystanie z usługi tepsy byłoby znacznie lepsze. Tymczasem do działu obsługi klienta sa wybierani laicy, którzy umieją tylko powiedziec schemat:
-Jaki ma pan modem?
-Próbował pan podłączyć inny?
-A czy komputer jest w porzadku, może ma wirusy?
Nie wiem kto im wymysla te pytania, ale samodzielne myślenie też im nie za bardzo idzie.
Tak poza tym to usługa jest w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 12:20, taungar napisał:

Kupic router?? Macie moze jakies propozycje co do modelu??


Kup router. Ja korzystam z Asmaxa AR 804u i przez rok nie mialem z nim zadnego problemu

http://sklep.benchmark.pl/pelny_14012.html

Na stronie www.benchmark.pl masz niezly poradnik - wybierz z gornego menu Top 10, a potem Osprzet ADSL i w zaleznosci od tego ile chcesz wydac na router dopasuj sobie cos.

Alternatywa dla routera jest ICS, czyli udostepnianie internetu z kompa-serwera na ten drugi, ale nie polecam (bo "serwer" musi wtedy caly czas pracowac). Mozesz tez wrecz postawic serwer linuksowy na jakims osobnym kompie i dzielic przy pomocy switcha, ale to juz byloby chyba niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować