Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gabe Newell chce powrotu gier Electronic Arts na Steam

54 postów w tym temacie

Jak najbardziej chciałbym powrotu EA na Steama. Mam tam obecnie ponad setkę gier i jakoś nie uśmiecha mi się tworzenie kolejnego konta w innym serwisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja steam bardziej lubię niż wspaniałego M$ live. Zazwyczaj sprawuje się bardzo dobrze, czasami ma swoje humory, ale to czasami :D Wszystko się ładnie ściąga, wszelkie płatności są dobrze realizowane. Dla porównania, przemogłem się i chciałem zakupić Grek cywilization patch czy jakoś tak do AoEO. Patrzę, jest forma płatności PayPal, no to co przelewały i jazda. Jakie było moje zdziwienie gdy kazano mi podać swoją kartę kredytową. Co się okazało albo masz kartę kredytową albo kupujesz punkty na kartce. Więc po co PayPal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 14:45, Fang napisał:

John Riccitiello - "Wy zobaczycie nasze gry jak my (gracze) zobaczymy nowego Half-Lif-a"
:D


Newell w tym momencie powinien być zmotywowany do jego wydania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam za EA nie tęsknie. Miałem raptem 3 gry od Bioware. Ich strata. Nie planuje korzystania z nowej platformy a gier których nie ma na steam po prostu nie kupię.

Proste ? proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 14:44, Zgreed66 napisał:

Kasa, kasa, kasa :]


Pfff...Bullshit. Źle. Facet, to nie tak.

KASA, KASA, KASA! WIĘCEJ KASY!

Trza to wyraźnie zaznaczyć.
No, teraz w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja to piękna rzecz :) ale chyba tutaj, wolałbym zostać tylko przy Steamie i nie mieć nic wspólnego ze "Steam wannabe" od EA. Kto lubi sobie komplikować życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 14:44, piorko90 napisał:

Ja steam bardziej lubię niż wspaniałego M$ live.


Niesamowite, jak bardzo opinie na dany temat czasem się różnią. Nie przepadam za Microsoftem (czy raczej polityką prowadzoną przez rzeczoną firmę), a jednak GFWL uważam za nieporównywalnie mniej uciążliwy system, wymarzony wręcz dla gier kładących nacisk na tryb dla pojedynczego gracza.
Przynajmniej pozwala na instalację danego tytułu bez bólu głowy, wymogu połączenia z internetem i uciążliwości, które Steam zapewnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 14:51, vegost napisał:

Piękne słowa, tylko że stoją za nimi inne "money, cash". Thanks.


A od kiedy to coś złego? W tej branży chodzi tylko o kasę. Myślałem, że gracze przestali być na tyle naiwini by wierzyć w zapewnienia o "dobru graczy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasa misiu, kasaaaa :) A ja bym chciał, aby gry działały na takiej platformie jaką sobie wybiorę :D marzenie. Zresztą póki co nie potrzebuję wybierać, z żadnej w zasadzie nie korzystam i jakoś mnie to nie ogranicza. Chyba jedyna gra przy jakiej opadałem na dłuższą metę steama to było hmmm ... Lost Planet... chyba tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 15:16, Henrar napisał:

> Piękne słowa, tylko że stoją za nimi inne "money, cash". Thanks.

A od kiedy to coś złego? W tej branży chodzi tylko o kasę. Myślałem, że gracze przestali
być na tyle naiwini by wierzyć w zapewnienia o "dobru graczy".


Bardzo, ale to bardzo się mylisz.
Fanatycy Valve/platformy Steam to ta sama grupa, co miłośnicy firmy Apple - klapki na oczach i bezkrytyczne uwielbienie dla swojego guru. To wręcz przerażające.
Sony wychowało sobie równie potulne owieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 15:26, Principes napisał:

Sony wychowało sobie równie potulne owieczki.


Ta, a MS, Nintendo, EA i cała reszta nie wychowało podobnych "owieczek". Na tym się opiera marketing w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Origin jako sama platforma dystrybucji jest o wiele lepsza i mniej uciazliwa niz Steam. Mam tam kilka gier i loguje sie tylko i wylacznie wtedy gdy sciagam gierke. Nikt mnie nie zmusza do odpalania Origin jak chce w cos zagrac i to mi sie podoba. Dla mnie bez roznicy czy EA wrzuci swoje gierki na Steam czy nie. Szczegolnie ze kluczyki do gier EA w dniu premiery sa w takich cenach jak w promocjach swiatecznych na Steamie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 16:23, Stingerji napisał:

Origin jako sama platforma dystrybucji jest o wiele lepsza i mniej uciazliwa niz Steam.
Mam tam kilka gier i loguje sie tylko i wylacznie wtedy gdy sciagam gierke.

Do czasu, czyt. do BF3, który już będzie wymagał Origin do działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować