Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III Beta - już gramy! Pytajcie o wszystko!

230 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2011 o 19:39, vegost napisał:

Jak tak czytam komentarze i oglądam gameplaye to wychodzę z założenia, że Diablo 3 nigdy
nie miało być mroczne. Oczywiście zwiastuny pokazywały, że będzie strach i groza. Jak
w głównym zwiastunie gry. Jak przychodzi co do czego to wcale tak nie jest. Jest gorzej,
żle i bez życia. Jak zwykle, Blizzard jest mistrzem manipulacji, ale poprzez zwiastuny
a nie grami. Jak było ze StarCraftem 2 tak i teraz z Diablo3. Wyszło gorzej niż miało
być podejrzewam. Oczywiście gra po 11 latach musi być awesome tak ? Nope. Nazwa Diablo
już nie budzi euforii ;(


A co niby było złego w SC2 poza Fabułom(bajeczką odczarowywaniu królewny zaklętej w potwora)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 19:43, ZubenPL napisał:

A co niby było złego w SC2 poza Fabułom(bajeczką odczarowywaniu królewny zaklętej w potwora)


Grafika, która nie była przebojem lata ;) Po 10 latach liczyłem na grę roku ;p Z resztą z Diablo 3 jest tak samo. Za dużo oczekujemy od Blizzarda. To nie te czasy. Ludzie się zmieniają i nie ci sami ludzie tworzą gry. Każdy ma inną wizję nowych kontynuowanych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 19:47, vegost napisał:

Grafika, która nie była przebojem lata ;) Po 10 latach liczyłem na grę roku ;p Z resztą
z Diablo 3 jest tak samo. Za dużo oczekujemy od Blizzarda. To nie te czasy. Ludzie się
zmieniają i nie ci sami ludzie tworzą gry. Każdy ma inną wizję nowych kontynuowanych
gier.


Grafika w SC2 akurat była taka jak chcieli fani czyli taki sam styl jak w jedynce. A jeśli chodzi o technologie pierwszy SC też był zacofany. Jakoś nikt na nią nie narzekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 18:46, vegost napisał:

Zgadzam się z Myszastym w każdej kwestii :) Według mnie Diablo 3 idzie tutaj na łatwiznę
i nie daję nam żadnej wolnej ręki w kreowaniu postaci. Brak statystyk daje nam jednakowe
buildy postaci do końca gry.

Hmm już w D2 większość postaci robiło się w stylu: siły tyle co pod itemy, a potem maks zręczność pod blok i resztę w witalność, albo tylko pakowało się w witalność, bo resztę można było mieć z przedmiotów. Pomijam już kwestię, że wszyscy biegali w tych samych przedmiotach, bo były najskuteczniejsze. Ludzie sami ograniczyli sobie możliwość wyboru, więc blizz to wywalił, po co komu zbędny system punktów skoro i tak wszyscy robią to samo.

Dnia 21.09.2011 o 18:46, vegost napisał:

Nie wiem czy to prawda czy nie, ale podobno będziemy zmieniać
tylko skille ? :(

Tak i to wystarcza z tego co wyczytałem z wrażeń z bety F&F. Po odblokowaniu wszystkich skilli masz do wyboru maksymalnie 6 z nich + 3 pasywne i musisz tak skonfigurować postać, żeby dawała sobie rade w każdej sytuacji.
Do tego dochodzi system run, z których każda daje różne efekty w różnych umiejętnościach (graficznie też się różnią i to czasem znacznie), a i tak zanim uzbiera się runkę najwyższego poziomu (i to pod konkretnego skilla) minie sporo czasu. Polecam zapoznać się z oficjalnym kalkulatorem umiejętność, każdy stwierdzi, że buildów jest "..uj" ;] - http://eu.battle.net/d3/pl/calculator/barbarian

Osobiście jestem spokojny o Diablo 3, chyba nie oczekujecie, że po 11 latach dostaniemy to samo tylko w grafice 3d?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jaki jest klucz do Bety?
2. Czy Diablo 3 jest uproszczone względem poprzednich części(pytam o okrojone drzewko umiejętności)?
3. Czy poziom trudności jest zadowalający?
4. Jaki jest klucz do Bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja też mam 2 pytania jeśli wolno nie wiem czy ktoś już je zadał nie przerzuciłem każdego postu napisanego tutaj ale w podpowiedziach Myszastego nie zauważyłem tych informacji(jeśli jednak są to bardzo przepraszam)

1.Jak fizyka(w sensie niszczenie ścian, stołów itp przedmiotów w lochach).Fajny dodatek czy coś na co nawet nie zwraca się uwagi?

2.Jak ze zbieranymi przedmiotami.Są ciekawe w wykonaniu i warte kolekcjonowania czy zwykły przemiał co chwila bo następny ma ciut lepsze staty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 19:57, Runners_High napisał:

Osobiście jestem spokojny o Diablo 3, chyba nie oczekujecie, że po 11 latach dostaniemy
to samo tylko w grafice 3d?


Nom własnie ja oczekiwałem jednak czegoś więcej... Dlatego teraz tak ciężko mi się pogodzić. Marzyła mi się grywalność z Diablo 1 i większe tereny jak w Diablo 2. Może coś tam jest i ma coś wspólnego, ale jednak boję się inwestować w tą grę. I ten system co poszedł totalnie na casual. Nic nie trzeba robić i nic myśleć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 20:23, Sareth14 napisał:

Da się wrzucić bete na torenty?! Dobra żartuje, jak się gra monkiem?


Beta już jest ale crack pozwala tylko na pooglądanie sobie miasta bo potworów ani NPC nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 20:24, ZubenPL napisał:

> Da się wrzucić bete na torenty?! Dobra żartuje, jak się gra monkiem?

Beta już jest ale crack pozwala tylko na pooglądanie sobie miasta bo potworów ani NPC
nie ma

uuuu pirat, uciekaj; moderatorzy są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera sami piraci tu są ;p Brakuje jeszcze opaski, haka i Izabeli <3

@EpicznaImmersja trzeba mieć tylko konto na Battle-necie :) I zgodzić się na udział w testach. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 20:43, EpicznaImmersja napisał:

Czy to prawda, że trzeba mieć SC2 albo WoWa żeby dostać invite''a?

Mam wszystkie gry Blizza na koncie i nie mam invite - trzeba mieć szczęście, lub być z prasy/osobą znaną w środowisku, jak TB, czy day[9].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 20:59, akodo_ryu napisał:

Mam wszystkie gry Blizza na koncie i nie mam invite - trzeba mieć szczęście, lub być
z prasy/osobą znaną w środowisku, jak TB, czy day[9].


Trudno byś miał skoro nie rozesłali jeszcze zaproszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować