Zaloguj się, aby obserwować  
Industry

Co byś zrobił gdybyś miał 50 miliardów??

304 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2007 o 19:02, fataem napisał:

-komp marzenie, ale tak, aby nie żarł tyle energii co elektorwnia cieplna

Za tyle pieniędzy, kupiłbyś sobie własną elektrownię xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 19:42, gorn63 napisał:

Nie zamieszczaj obrazków nie związanych z tematem!

Nie przeczytałeś jego postu. Ten obrazek był akurat związany z tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2007 o 19:20, Firaxo napisał:

Za tyle pieniędzy, kupiłbyś sobie własną elektrownię xD

A potem ścigałby mnie Greenpeace, za zatruwanie środowiska naturalnego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybudował bym se sale kinową z basenem i barem wewnątrz do tego podłączył bym kompa i konsole(wszystkie, a jak). Pózniej zbudował bym se stadion na 5 000tys. ludzi i złożył klub piłkarski, ewentualnie zainwestował w już istniejący. Zainwestował bym na giełdzie itp.itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyh, ja bym założył salon gier, zbudował ładny i samowystarczalny dom+bunkier przeciwnuklerany/biologiczny/chemiczny i byłby git :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 19:53, gorn63 napisał:

A ja myślałem że z postem.

Z tematem gdyż chciał sobie kupić właśnie tego smoka którego umieścił w obrazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą część przeznaczyłbym na cele charytatywne. Drugą część przeznaczyłbym na jakiś dochodowy biznes, żeby można teraz było zarabiać jak i dla przyszłych pokoleń. Następną przekazałbym rodzinie. Za ostatnią część urządziłbym sobie wypasione życie. Obowiązkowo własny samolot i podróże po całym świecie.Zbudowałbym kilka pięknych domów rozrzuconych w różnych zakątkach. O zakupach nie wspomnę. X)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 20:03, Belmundo napisał:

Kupiłbym Microsoft, Ubisoft, Vivendi, EA, Nintendo, Sony i Konami :)

Nie wystarczyłoby chyba na EA, nie mówiąc już o Microsofcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Ja bym fundował CD-A najnowsze gry na cover. do pierwszego numeru rzuciłym Trylogie PoP i Wh4k razem z dodatkami. Wszytko za cene 15 zł:P. Patrzłbym jak konkurencja z płaczem zamyka interes haha!;D.
- 20 miliardów dałbym na rozbudowe Nasielska(miasto znajdujące się niedaleko mojego domu) i patrzyl jak staje się tam lokalnym bohaterem, ktoremu nawet wystawia się pomnik:P. Z zadupia zrobiłbym dużą aglomeracje.
- Nakupowałbym mase gier i książek, bo z bólem patrze jak w obu kategoriach uciekają mi fajne tytuły.
- Zbudowałbym sobie profesjonalna sale kinową i oglądał na niej najnowsze filmy.
- Standardowo kupiłbym przpotężnego kompa, i inne sprzęty elektroniczne(mp4 itd.).
- Kupiłbym gram.pl i kazał sobie przerobić status na własnotutułowca<lol>.
- Zainwestowałbym w warsztat ojca, albo wogóle stworzyłbym całą sieć warsztatów samochodowych.
- Spora częśc zainwestowałbym w cele charytatywne:P.
- Reszta do banku.
...To kiedy dostanę tą kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zrobilbym cos pozytecznego dla spoleczenstwa.kupilbym bilety dla wszystkich poslow i senatorow ireszty darmozjadow i wyslal w podroz na antarktyde, albo nie do USA niech sie z nimi tam pomecza, chociaz to bardzo brutalne ale polacy juz duzo przeszli. jednego sojusznika mozna poswiecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, gdybym miał:

1. Kupiłbym wille gdzieś na wybrzeżu Hiszpanii lub Francji, w każdym razie górzyście i ciepło.
2. Kupiłbym troszkę nowych samochodów, minimum za 20 mld.
3. Kupiłbym broni za 500 mln.
4. Kupiłbym jacht i dobry samolot
5. Jadałbym obiady w drogich restauracjach, a noce spędzał w towarzystwie wielu pięknych kobiet :D
6. Reszte wpłaciłbym do szwajcarskiego banku
7. ... a na koniec wpadłbym do Polski i wystrzelał kilku ludzi z rządu po pyskach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, wprowadził bym wreszcie w fazę ostateczną, mój plan przejęcia kontroli nad światem, na który non-stop brakuje mi funduszy (umundurowanie dla agentek, chomiki, i części zamienne do laseru kosztują, a cholerstwo non stop się zacina na kilka centymetrów przed kroczem cwaniaczka w fraku który i tak później kończy w basenie z krokodylami.) Nie wspominając o fakcie że części do mojej super-giga-potężnej broni też kosztują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować