Zaloguj się, aby obserwować  
Industry

Co byś zrobił gdybyś miał 50 miliardów??

304 postów w tym temacie

Hmmm.... pomyślmy... napewno rozkręciłabym jakiś biznes, może sieć księgarń? Napewno szalałabym na giełdzie. ( 3:D ) Kupiłabym sobie niewielki domek z duuuużym podwórkiem a na nim kilka wiatrakczków jakiejś elektrowni. Ale moim głównym celem byłoby zalożenie GORZ ( generalny/główny ośrodek rehabilitacji zwierząt) i wynajęcie zespołu weterynarzy ,którzy by pomagali (starali się,to tylko marzenia) wszystkim schroniskom w Polsce.. no i oczywiście wspieranie producentów gier i zarąbisty komp =) A edukacjii to nie wspomnę.. nie lubię się uczyć ale z taką kasą w ręku ( i w portfelu) zrobię wyjątek ,bo nie chcę być jak Paryż Hilton....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2007 o 21:03, Union Pacific napisał:

2. Kupiłbym troszkę nowych samochodów, minimum za 20 mld.


Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile byłoby tych samochodów... . Nawet gdyby przyjąć, iż kuppujesz sobie same Maybachy i za każdy płacisz 4 miliony złotych(złote detale, tapicerka ze skóry krokodyla, etc), a droższych aut niż one nie ma, to starczyłoby ci na 13 500 aut. Pozostałe 30 mld dolarów, nie pokryłoby nawet ich utrzymania, a co dopiero zapotrzebowanie na benzynę...

Tak o to pozbawiłem człowieka marzeń:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma aut droższych niż 4 miliony? :> To dopiero początek kwot. Co do utrzymania, nie jeździłbym nimi na okrągło, to pewne. Może jakieś muzeum bym otworzył?.... Bez problemu. W dodatku, nie musiałbym oczywiście Maybachów kupowac, myślałem np. o Irmscherach, Yes''ach, Mercedesach, Pagani itp. oczywiście wozy byłoby tyle, że wydałbym ta kase spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat :) Ja gdyby, miał 50 milinów :
1. Kupił Subaru Impreze :)
2. Kupił wille.
3.Kupił wypaśny komputer :)
4. Kupił dużooo książek fantasy.
5. Kupił sobie skuter Gilere Runner 50 :)
6. Kupił 3 zgrzewki Pepsi :)

No i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

50 miliardów złotych?
Dom w Argentynie (oczywiśćie z chłopakiem XD), inwestycja w Boca Juniors i cóż... potem zyski. Reszta na cele charytatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 21:57, mateusz.1994. napisał:

kupil bym sobie najlepszego kompa
kupil bym porsche carrera GT
kupowal bym wszystkie fajne gry
reszte bym przekazal na jakis cel charetatywny


Nie uśmiecha mi się przekazanie podatku w wysokości kilkuset milionów z okazji przekazania ok. 50mld na cel dobroczynny ;DDD
BTW. Za taką kasę to bym wykupił licencje na większość gier i ludzie by zasysali za free :D ode mnie :DDDD, co fanie no nie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 19:36, Raziel93 napisał:

Zbierałbym dalej. Poważnie.


Wiesz ile to jest 50 miliardów? Zdajesz sobie sprawę ile to jest? Chyba nie. Za tyle kasy to byś był "Panem Świata" prawie. Bill Gates to byłby wtedy nikim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2007 o 22:05, bartog123 napisał:

BTW. Za taką kasę to bym wykupił licencje na większość gier i ludzie by zasysali za free :D
ode mnie :DDDD, co fanie no nie ? :D



Czyli by pobierali np. NFS Pro Street w 100% legalnie? Ciekawy pomysł... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 21:57, mateusz.1994. napisał:

kupil bym sobie najlepszego kompa
kupil bym porsche carrera GT
kupowal bym wszystkie fajne gry
reszte bym przekazal na jakis cel charetatywny


Resztę byś oddał i na przeglądy Porsche by Ci zabrakło.O paliwie nie wspomnę. :-)
Chyba , że jakieś nędzne resztki w postaci kilku miliardów zostawił byś sobie na skromną wegetację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja polowe bym oddal na cele dobroczynne a 2 polowe zainwestowalbym.... moze wykupilbym akcje CDProjekt:)no coz mozliwosci jest sporo a pieniadz robi pieniadz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomarzyć zawsze można...

1. 20 mld na cele charytatywne (trza budować se opinię i pomagać ludziom) ;)
2. 10 mld dla mnie (nowy komp, nowe gry, super szybki net, nowy dom etc.)
3. 10 mld dla rodziny i znajomych (a co? Niech mają :P)
4. 5 mld łapówki dla B. Gatesa za stworzenie niewieszającego się Windowsa do powszechnego użytku.
5. 5 mld dla polityków z Polski, aby wypier... niczali z Polski.

Oczywiście jest to lista z przymrużeniem oka - ale jeśli chodzi na poważnie - zamiast punktu 4. i 5. dajcie "10 mld na ciężkie czasy". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm zrobiłbym sobie dłuugi weekend, to 1
2 Zrobiłbym wreszcie upgrejd kompa [jupi :D]
3 delikatnie zasugerował ekipie Obsydianu do dokończenia tego co spartaczyli w KotOR2 [a co idziemy na całość,płace i wymagam ;p]
4Wyjechał daleko z Polski,jednocześnie zdobywając tu wpływy w "ogólnie znany sposób" Wyobrażacie sobie namanipulacje na jaką skalę pozwala taka forsa? :D
5 To co by zostało wpłaciłbym do banku w Szwajcarii,albo kupił jakieś dochodowe przedsiębiorstwo i tak zarabiał i oszczędzał przez 50 lat a na starość wybudował jakąś stacje orbitalną albo super niszczyciel gwiezdny :P
PS Wujek Brama ma "troszkę" ponad 50 mld majątku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 22:06, CzystyZysk napisał:

> Zbierałbym dalej. Poważnie.

Wiesz ile to jest 50 miliardów? Zdajesz sobie sprawę ile to jest? Chyba nie. Za tyle kasy to
byś był "Panem Świata" prawie. Bill Gates to byłby wtedy nikim...

Wiem, ale Ja tak mam, że nawet jakbym miał 50 miliardów, to i tak pewnie bym z 1000zł uzbierał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*Sporą część przekazałbym rodzinie
* Volvo VN 780
* Tak jak ktoś tu wspomniał: Dragon Ball AF ^^
*Cele charytatywne
*Na odnawialne źródła energii
*Coś dla Greenpeace :)
*Jeszcze parę innych drobiazgów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał 50 miliardówto:

1. Wycieczka z dziewczyną dookoła świata (tak z rok by wystarczył żeby przy okazji się poopalac i nie byc w każdym miejscu tylko pare godzin a pare dni)
2. Zakupiłbym te oto samochody:
* Peugeot 206- mam do niego sentyment
*Fiat Grande Punto- piękny, taki do miasta żeby się nie wyróżniac
*BMW M5- piekny i szybki
*Ferrari F430- a co, czasem się gdzieś nim przejedzie
*Mercedes SLR- coś pieknego
*Mercedes CLS- sportowa limuzyna
3. Dalej zakupiłbym sobie nowiutki komputer za jakieś 20tysięcy zł (wszystko co najlepsze i najnowsze, zero limitu na kase)
4. Jakaś plazma wielka
5. Domek w Alpach, na Hawajach
6. Własny helikopter żeby nie stac w korkach
7. Super drogą kolie, kolczyki czy co tam innego dla mojej dziewczyny
8. Ubrania od Armaniego, Gucciego itp.
9. Kupiłbym sobie jakiś mały klub piłkarski i wprowadziłbym go do LM/UEFA
10. 1milard rozdałbym biednym i przyjaciołom wedle uznania

No i do tego skakałbym z radości. Aha, jeszcze zapomniałem o jednym. Odrazu wynająłbym ochronę dla całej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polowe pewnie ulokowalbym na jakims cholernie korzystnym koncie bankowym, coby moja rodzina pierdyliard pokolen w przod nie musiala sie o nic martwic. Reszte rozwalilbym na kompy, karabiny, Hummera, rozkrecilbym w Polsce wielka wytwornie muzyczna produkujaca i promujaca ciezkie granie, zabrylantowalbym swoja piekna i podrozowalbym w losowo wybrane miejsca prywatnym odrzutowcem z platyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować