Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2007 o 22:00, mike91 napisał:

No Legia wygrała w Lubinie 2-0 . Drugiego gola strzelił Korzym. No to mam nadzieje że Legia
udowodniła niedowiarkom że w tym sezonie walczą o najwyższe cele.

A Be-Yacz sie mylil jak zawsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 22:02, BezimiennyHak15 napisał:

A Be-Yacz sie mylil jak zawsze :D

;/
150zł zgarnołem więc jak zawsze miałem racje, że Legia wygra xD. Świetne uderzenie Korzyma. Chinyama jest kocur ;). Legia MISTRZ xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 22:03, Be-Yacz napisał:

> A Be-Yacz sie mylil jak zawsze :D
;/
150zł zgarnołem więc jak zawsze miałem racje, że Legia wygra xD. Świetne uderzenie Korzyma.
Chinyama jest kocur ;). Legia MISTRZ xD.

A ile postawiles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 22:09, MisticGohan_MODED napisał:

Milan vs Sevilla 2:1 !!!

Chociaż 1 bramkę Dida zwalił niemiłosiernie to jednak w końcu się otrząsnął i zaczął coś grać
:D

Chura! Sewilla to kurduple :D FORZA MILAN!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 22:07, BezimiennyHak15 napisał:

> > A Be-Yacz sie mylil jak zawsze :D
> ;/
> 150zł zgarnołem więc jak zawsze miałem racje, że Legia wygra xD. Świetne uderzenie Korzyma.

> Chinyama jest kocur ;). Legia MISTRZ xD.
A ile postawiles?

30zł na Legie pół/koniec spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 22:10, BezimiennyHak15 napisał:

Hura! Sevilla to kurduple :D FORZA MILAN!!!

Bez wyzwisk proszę. I pisz bez błędów (pogrubiłem)
Sevilla niestety przegrała 3-1, ale Milan okazał się lepszy. Ten karny na pierwszy rzut oka wątpliwy, ale na zbliżeniu było widać że Drago nawet nie dotknął piłki, a nogi Kaki owszem. Cóż, trudno się mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec zmagań o Superpuchar Europy. AC Milan po 94 minutach gry wygrał z FC Sevillą 3:1. Moim zdaniem był to świetny mecz, popis umiejętności gwiazd obu drużyn i ciekawych akcji. Najpiękniejszą bramką była oczywiście ta na 2:1 dla Milanu, gdy po genialnym górnym podaniu przez pół boiska Jankulovsky doskonałym wolejem i strzałem w długi róg nie dał szans bramkarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 22:48, reykan napisał:

Koniec zmagań o Superpuchar Europy. AC Milan po 94 minutach gry wygrał z FC Sevillą 3:1. Moim
zdaniem był to świetny mecz, popis umiejętności gwiazd obu drużyn i ciekawych akcji. Najpiękniejszą
bramką była oczywiście ta na 2:1 dla Milanu, gdy po genialnym górnym podaniu przez pół boiska
Jankulovsky doskonałym wolejem i strzałem w długi róg nie dał szans bramkarzowi.

Jak na razie mecze Sevilli najlepszymi w tym sezonie ;) 5-3 z Realem i 1-3 z Milanem - majstersztyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boski mecz, a ten strzał z woleja piłkarza Milanu mnie rozwalił...Strzelił bramkę z takiego kąta i jeszcze z pierwszej piłki - perfekcyjnie. Na początku byłem pewien że Sevilla wygra bo ciągle agresywnie atakowała i miała przewagę jednego gola. Ale cóż, piękny mecz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiedziałem, że Milan tanio skóry nie sprzeda, co było widać po świetnej akcji i niestety spalonym na końcu pierwszej połowy. Mama też im mocno kibicowała, bo jej ulubionym piłkarzem jest Dida:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milan vs. Sevilla 3:1 :D

Ale nie ma co spotkanie było na wysokim poziomie :]
Bramka Jankulovskiego owszem była najładniejsza :D Pallop w banie od Kaki też ładnie zarwał xD
Ale zasłużenie Pirlo najlepszym zawodnikiem spotkania :] Alves , Kaka i Seedorf też pokazali klasę :]
Dida niepewnie ,ale jakoś wytrzymał do końca ;p

No i oczywiście kulturalne zachowania po meczu :]

---
Legia 6 mecz bez porażki i straty bramki ! :D
No to teraz liczymy tak do 7 ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gattuso... jak można nie lubić tego gościa? :D
Rany, żeby każdy tak podchodził do spotkania, uwielbiam jego podejście do gry.... Za samego Gattuso lubię Milan. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi Tato o meczu powiedział gdy w IM grałem heh. Czekam na skrót na youtube a co do Gattuso to się zgadzam z Vaxinarem tyle że bez ostatniego zdania :P Milanu nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 23:13, Vaxinar napisał:

Rany, żeby każdy tak podchodził do spotkania, uwielbiam jego podejście do gry....

Ja też. Ale nie chciałbym bym mieć nóg jego rywali :) Nieźle są skopani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do was gdzie wy oglądaliście mecz AC Milan-Sevilla?? Ja nawet nie wiedziałem że ma miejsce tak ważne wydarzenie w programie nic nie napisane było.

Przejżałem kilka kolejek polskiej ligi i zauważyłemże legia ma całkiem nie trudnych przeciwników jeszcze zdobędzie punkty.Tylko 10-13 może się dla nich okazać pechowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 23:13, Vaxinar napisał:

Gattuso... jak można nie lubić tego gościa? :D
Rany, żeby każdy tak podchodził do spotkania, uwielbiam jego podejście do gry.... Za samego
Gattuso lubię Milan. :D


Milan lubię i uważam się za kibica tego klubu od czasów holenderskiego trio czyli Rijkarda Gullita i Van Bastena, czyli jakieś wczesne lata 90. Co do Gattuso, to widać, że chłopak zawsze wkłada całe serce w grę zarówno w klubie jak i w reprezentacji. Nie pamiętam zupełnie kontekstu wypowiedzi ani z czyich ust te słowa padły, ale któryś ze znanych trenerów zapytany tuż po zdobyciu Mistrzostwa Świata przez Włochów w ubiegłym roku którego z zawodników złotej ekipy chciałby mieć u siebie, bez zawahania wskazał właśnie na Gennaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 23:53, Klimos napisał:

Co do Gattuso, to widać, że chłopak zawsze wkłada całe serce w grę zarówno w klubie jak i w reprezentacji.


A tego niestety dziś - w erze pieniędzy, nie oszukujmy się - brakuje niektórym najemnikom. Niektórzy deklarują miłość do klubu, czy coś w tym stylu, ale nie widzę w nich tego co widzę u Gattuso. Śmiem nawet twierdzić, że ten gośc jest powoływany do reprezentacji Włoch i ma miejsce w składzie Milanu głównie za podejście, serce, a na drugim miejscu za umiejętności.
Pamiętam mecz (to był bodajże mecz Włochów z kimś, ale mniejsza o to) i Gattuso musiał zejść, bo jakiś tam problem z nogą. Krew się leje, siedzi już z boku boiska i lekarz go opatrują a tu nagle akcja rywali po jednej ze stron, akurat po tej co go opatrywali. Lekarz dalej coś tam robi, a ten się poderwał, coś tam zaczął krzyczeć, gestykulować, myślałem, że rzuci się na tego rywala co z piłką biegł. Uspokoili go i dalej się nim zajęli lekarze, ale jak go opatrzyli to chodził wzdłuż lini, widać było, że chce wejść. :D
Fenomen po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować