Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Tottenham Hotspur 4:0 West Ham United
Mecz bez historii. Co prawda goście zaczęli bardzo dobrze,ale Berbatov szybko ugasił ich zapał trafieniami w 8 i 11 minucie. Później graliśmy bardzo mądrze i konsekwentnie kontrolując spotkanie, taką grę chciałbym właśnie oglądać-zero nerwówki. Pod koniec pierwszej połowy czerwoną kartkę dostał jeszcze Luis Boa Morte co całkowicie pozbawiło Młoty złudzeń co do wyniku. W drugiej połowie tempo siadło,by podkręcić się znowu na ostatnie pięć minut,w których ustaliliśmy wynik trafieniami Gilberto i Benta. Cieszy zwłaszcza bramka tego pierwszego,bo po fatalnym meczu z PSV zmieszano go z błotem. Ramos jednak słusznie dał mu szansę (co prawda tylko z ławki,ale trudno się spodziewać by wygryzł Huttona),a ten odwdzięczył mu się bramką. W końcu zagraliśmy dobre spotkanie po dwóch słabszych występach,oby tak dalej. Co do Młotów to cóż...ich passa nie wygląda zbyt ciekawie to był trzeci kolejny mecz ligowy przegrany 0:4.

Udostępnij ten post

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wisła Kraków 2-0 GKS Bełchatów
Wisła powiększyła przewagę nad głównymi rywalami do Mistrzostwa (Legia, Lech, Korona) i drugi obecnie zespół (Groclin z tego co wiem), traci już 13 punktów. Legia 14. O reszcie nie wspomnę. Wygląda na to, że ta runda pomimo iż nieszczególnie efektowna jest - przy potknięciach rywali - szalenie efektywna dla klubu z Reymonta.
Słów kilka o meczu:
Zaczęło się nieszczególnie. Pierwsza połowa jakby niemrawa. Wiślakom brakowało ciągu do gry, ambicji, dokładności. Bełchatów nie zagrał wcale lepiej. Natomiast na trybunach było święto. Kibice doprowadzili sie do szaleństwa. Jak w amoku śpiewaliśmy i śpiewaliśmy... Bramki w pierwszej połowie nie padło.
Początek drugiej połowy nie zapowiadał zmiany obrazu gry obu zespołów. Jednakże potem wiślacka maszyna się rozkręciła i Marek Zieńczuk zdobył gola. Na trybunach dalej szaleństwo. To było niesamowite. Na boisku jakby ciekawiej, aczkolwiek było nieco nerwówy. Wiadomo jak to jest jak się prowadzi 1-0 - przypadkowy gol Bełchatowa i zabawa zaczyna się od nowa. Tak się jednak nie stało - to Wisła przypieczętowała zwycięstwo a konkretnie Paweł Brożek po świetnej akcji. Mogło być i 3-0 (słupek po rzucie wolnym), ale ja tam nie narzekam :P
Co mnie martwi? Ano to, że w kontekście słabej formy rywali Wisła zacznie grać na pół gwizdka (tak jak dziś w pierwszej połowie) a takie mecze ogląda się z bólem. Została ostatnia droga po Mistrza...

villareal położył barcę na kolana. 3-1,bo sędzia nie uznał prawidłowo zdobytej bramki. widać dlaczego villareal tak dobrze gra na wyjazdach...bardzo szybko potrafią przejść z obrony do ataku. dlaczego valdes nie dostał czerwonej kartki przy faulu na karnego? tylko jeden sędzia wie...ewidentny faul (nawet nie próbował udawać, że stara sie sięgnąć piłki) wychodzącego na czystą pozycję zawodnika...w każdym normalnym przypadku to wylot z boiska, ale nie na stadionie barcelony.