Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Na serio.
Lech i Legia jeszcze nie wiadomo. Legia niech trafi na Austrię Wiedeń, a jak Lech nie trafi na VFB Stuggart to będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszych meczach, to Lech Poznań i jego gra całkiem mnie się podobały. Widać było pomysł na grę, dobrą współpracę między poszczególnymi formacjami i skuteczność (sporo celnych strzałów na bramkę). Muszą tylko uważać bardziej na prostopadłe podania między dwóch obrońców. Był tylko mały szkopuł -> bramkarz Kotorowski. Nie bardzo się rozumiał z obrońcami, na linii gra całkiem nieźle - ale jak mu przyjdzie wyjść do piłki to jego obrońcy stoją i czekają na interwencję Kotorowskiego, albo blokuje napastnika defensor Lecha a bramkarz nie wie co robić. Nie dziwne, że działacze Kolejorza szukają nowego goalkeepera.
O meczu Legii to za wiele nie powiem, bo usnąłem przy tym meczu - niewyspany byłem po robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 12:38, jcl99 napisał:

Na serio.
Lech i Legia jeszcze nie wiadomo. Legia niech trafi na Austrię Wiedeń, a jak Lech nie
trafi na VFB Stuggart to będzie dobrze.

A wiecie może kiedy jest losowanie i z jakiej paki w ogóle w eliminacjach do PUEFA gra Vfb Stutgart ?? Czyżby w lidze byli tak daleko że grali w Intertoto i stamtąd weszli , bo tak sądze że nie z Intertoto ,ponieważ stamtąd zwycięzca od razu wchodzi do Pucharu UEFA , może ktoś mnie uświadomić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 13:03, heaton 1992 bdg napisał:

A wiecie może kiedy jest losowanie i z jakiej paki w ogóle w eliminacjach do PUEFA gra
Vfb Stutgart ??

http://90minut.pl/liga.php?id=3776
Rzuć okiem na sam dół. Z takiej paki. Z tego co tu widzę weszli do UEFA właśnie przez Intertoto. Nie wiem czy zaczynali od pierwszej rundy wstępnej czy dopiero teraz... Co do losowania to nie wiem czy nie dzisiaj.
Legia może trafić na Dnipro Dnipropietrowsk (Ukraina), Austrię Wiedeń, Herthę Berlin, FK Moskwa, VSC Debreczyn (Węgry) lub SV Salzburg (Austria), zaś rywalem Lecha będzie VfB Stuttgart (Niemcy), FC Zurych (Szwajcaria), Grasshoppers Zurych (Szwajcaria), Slovan Liberec (Czechy) bądź FC Vaslui (Rumunia). Te zespoły to na onecie znalazłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Trafiliśmy najgorzej jak można FC Barcelona - Wisła Kraków/Beitar :/
> Fajnie! Może pojadę do Krakowa i zobaczę Messiego... I wcale jeszcze nie trafiliśmy-
> musimy jeszcze wygrać z Beitarem. :P

Messiego to zobaczysz jak pojedziesz sobie do Chin na turniej olimpijski:)

FC Zurich - Lech Poznań
Legia Warszawa - FK Moskwa

No i się chyba puchary dla Polskich drużyn skończą w sierpniu:|

Legia trafiła jedną z trzech najgorszych drużyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo.

Legia Warszawa - FK Moskwa. Bardzo trudny rywal i nie sądze aby legia dała rade.
Lech Poznań- Grasshoppers Zurych. Lech gra z czołowym klubem z ligi szwajcarskiej, ale bez gwiazd. Jak najbardziej w zasięgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 13:23, Quire napisał:


FC Zurich - Lech Poznań
Legia Warszawa - FK Moskwa



Sprostowanie,FC Zurich nie gra z Lechem :) Grasshoppers Zurych - Lech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie będzie łatwo Lechitom a tym bardziej warszawskiej Legii , cóż zobaczymy , okaże się wszystko '''' w praniu '''' , myślę jednak że dadzą radę i wejdzie choć jedna drużyna do Pucharu UEFA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś czuje że z tym roku polskie drużyny skończą tak jak rok temu...
mistrz Polski nawet nie wejdzie do III rundy eliminacji
a Legia i Lech też szybko odpadną
niestety nasza piłka jest jedną z najsłabszych w Europie i trzeba się z tym pogodzić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 13:48, BoloMaster napisał:

coś czuje że z tym roku polskie drużyny skończą tak jak rok temu...
mistrz Polski nawet nie wejdzie do III rundy eliminacji
a Legia i Lech też szybko odpadną
niestety nasza piłka jest jedną z najsłabszych w Europie i trzeba się z tym pogodzić:/

Dodaj że piłka klubowa , bo z reprezentacją aż tak źle nie jest . W rodzinie często mi opowiadają , że kiedyś to była i piłka reprezentacyjna jak i też piłka klubowa . Może dlatego , że nasi rodzimi gracze nie mogli wyjeżdżać do zagranicznych klubów . Wtedy cała nasza reprezentacja grała w ojczystej lidze i mieliśmy dość mocną ligę , takie jest moje zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 13:48, BoloMaster napisał:

coś czuje że z tym roku polskie drużyny skończą tak jak rok temu...

Ja nie jest jakimś optymistą, ale nie lubię skazywania drużyn przed wyjściem na murawę.
Wisła spokojnie może awansować do III rundy eliminacyjnej Ligi mistrzów. Porażka 2:1 w Izraelu niczego nie przesądza, to nawet niezły wynik - w przypadku zwycięstwa 1:0 Wisła już by awansowała. Wiślacy mają dobrą drużynę, poukładaną i wiedzą co grają. A spotkanie na Reymonta i doping kibiców na pewno pomogą. Wierzę w wyeliminowanie Beitara.
Grasshoppers i FK Moskwa to dobre drużyny, ale nie z najwyższej półki - nie chciałem żeby Lech i Legia trafiły na Herthę i Vfb Stuttgart, bo niemiecka piłka to już najwyższy poziom europejski. Nasze drużyny spokojnie mogą powalczyć ze szwajcarskim i rosyjskim klubem, awans nie jest wcale taki odległy. Trzeba zagrać swoje i wszystko jest możliwe. Polska mentalność, jeszcze nic się nie stało a już się rokuje najgorsze. O odpadnięciu można pogadać, ale jak się już odpadnie a nie przed meczem - tym bardziej, że nie będziemy grać z potęgami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo wszystko jestem optymistą, parząc na wysokie zwycięstwa Lecha i Legii a co do Wisły moim zdaniem jest to drużyna lepsza od Beitara i w Krakowie powinno być dobrze, jedyne co martwi to kontuzja Głowackiego.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mówią "powalczymy, będzie dobrze" , a później "nie wyszło, coś było nie tak, nie mieliśmy formy" itd. Jak tu nie być pesymistą i wierzyć jak ten głupi (nie Ty:P) w awans? Przeciez - nie oszukujmy sie - polski futbol to nedza. Nigdy sie nie udaje wchodzic, chodz zawsze za oczekiwania. To nie ma sensu. Jak juz sie wejdzie, to wiadomo jak jest. Ostatnie czy tam przedostatnie miejsce w grupie i kompromitacja. Mowie tu o klubach jak i o reprezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 14:00, Budep napisał:

Zawsze mówią "powalczymy, będzie dobrze" , a później "nie wyszło

A mają mówić "to drużyna spoza Polski, może lepiej oddajmy mecz bo przecież się nie uda" ?

Dnia 01.08.2008 o 14:00, Budep napisał:

Jak tu nie być pesymistą i wierzyć jak ten głupi (nie Ty:P) w awans?

Można być po prostu kibicem... Jeżeli się nie wierzy z sukces, to po co kibicować, oglądać mecze i przeżywać spotkanie sportowe. Poza tym w sporcie nie ma pewnych meczy i 100% przewidywalności.

Dnia 01.08.2008 o 14:00, Budep napisał:

Przeciez - nie oszukujmy sie - polski futbol to nędza.

Zatem przestańmy się nim interesować...

Dnia 01.08.2008 o 14:00, Budep napisał:

Nigdy sie nie udaje wchodzic, chodz zawsze za oczekiwania.

W ostatnich latach Wisła i Groclin pokazały można powalczyć ze europejskimi markami. Może teraz jest pora na to, żeby znowu jakiś klub z polski powojował w Europie ? Kto wie.

Dnia 01.08.2008 o 14:00, Budep napisał:

To nie ma sensu. Jak juz sie wejdzie, to wiadomo jak jest.

To lepiej nie wejść ? Przez lata Polacy narzekali, że reprezentacja nie dostaje się na żadne wielkie imprezy. Teraz nikt nie cieszył się z awansów tylko narzekano, że nie wychodzimy z grupy. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale po latach kadra i tak zaczęła odnosić jakieś sukcesy. Co do klubów, to każdy awans to kasa od UEFA i chwile radości na klubów i kibiców. Wolę, że polskie kluby awansowały 1 czy 2 rundy niż odpadały od razu.

Dnia 01.08.2008 o 14:00, Budep napisał:

Ostatnie czy tam przedostatnie miejsce w grupie i kompromitacja. Mowie tu o klubach jak i o reprezie.

Co byś pisał jakby do tych grup w ogóle nie awansowali ? Narzekałbyś, że nie możemy wejść w fazy grupowej "żeby się skompromitować" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,wid,10214068,wiadomosc.html

Szlag mnie jasny chce trafić.
"Wisła gorzej trafić nie mogła"... No fakt, bo przecież Barcelona to jest w tej chwili europejska potęga, która idzie jak chce przez La Ligę i Ligę Mistrzów.
Ale oczywiście polskie dziennikarzyny i pismaki a''la Szpakowski muszą się podniecać Barceloną, Henrym (którym oczywiście się tak nie jarali za gry w Arsenalu, mimo iż byla 100 % lepsza), Messim i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barcelona to nie aż tak trudny rywal , odeszło kilku czołowych piłkarzy , na pewno jak coś Wiśle wysoko nie wleją lecz zapewne i tak Wisła nie da rady ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serce mówi co innego, co innego rozum. Jednak jak co roku będę siedział przed TV i wierzył. Poza tym wszyscy już się szykują na Barce, a tutaj trzeba Beitar przejść :P Co moim zdaniem nie będzie łatwe. Ale też, jak przejdziemy Beitar, a dostaniemy od Barcy, to zostaje jeszcze P.UEFA. Ale Ja widzę to czarno. Znaczy sie klubową piłkę. Zamieszanie w PZPN, przesunięcie rozpoczęcia rozgrywek w oe, słabe występy repry na imprezach międzynarodowych, brak awansów do fazy grupowej w rozgrywkach europejskich itd. Co do Wisły - Ona nie ma składu na LM, nie oszukujmy się. Jak nie ma kto zmienić Głowackiego, no to...

Mimo wszystko - wierzę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 15:09, heaton 1992 bdg napisał:

Barcelona to nie aż tak trudny rywal , odeszło kilku czołowych piłkarzy , na pewno jak
coś Wiśle wysoko nie wleją lecz zapewne i tak Wisła nie da rady ..


Barca zmiecie Wisłe na 100%.


Mam prośbę zagłosujcie na moim gramsajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 15:09, heaton 1992 bdg napisał:

Barcelona to nie aż tak trudny rywal , odeszło kilku czołowych piłkarzy , na pewno jak
coś Wiśle wysoko nie wleją lecz zapewne i tak Wisła nie da rady ..


nie wcaleO_o odeszła kilka a ile zostało:/ Wisła jak awansuje to chociaż sporo zarobi za prawa transmisyjne;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować