Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Ech.

Tyle dlaczego wydawać 80 milionów na jednego piłkarza skoro za tą kwotę możemy mieć nawet 4 znakomitych graczy z których Real będzie miał większy pożytek. Wybaczcie mi, ale nawet ubóstwiany Ronaldo nie może pojawić się w 4 miejscach jednocześnie, biegać za czterech i wyrabiać boiskowej normy za 4 znakomitych graczy...

C.Ronaldo TAK jeżeli tylko przeszedłby za wykorzystując lukę w przepisach. W innym wypadku stanowcze NIE z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 18:48, Miluś napisał:

Ech.

Tyle dlaczego wydawać 80 milionów na jednego piłkarza skoro za tą kwotę możemy mieć nawet
4 znakomitych graczy z których Real będzie miał większy pożytek. Wybaczcie mi, ale nawet
ubóstwiany Ronaldo nie może pojawić się w 4 miejscach jednocześnie, biegać za czterech
i wyrabiać boiskowej normy za 4 znakomitych graczy...

C.Ronaldo TAK jeżeli tylko przeszedłby za wykorzystując lukę w przepisach. W innym wypadku
stanowcze NIE z mojej strony.



No tak ale Real zawsze kupował tych najdroższych zawodnikow np. Beckham i tego nie zmienisz a Manchester woli teraz sprzedać Ronaldo jak duzo kosztuje niż jak by miał odejsc za pare lat i mało kasy zaniego wezmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 18:08, cubba napisał:

Dzisiaj gramy z Macedonią :) a nie Mołdawią.

No tak sorry za błąd. Oczywiście, że to Macedonia. Ale nie zmienia to faktu, że liczę na zdecydowane zwycięstwa. Zarówno dzisiaj jak i jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 19:00, Br0nisław napisał:

Ty to se możesz mówić tak lub nie i tak nie masz na to żadnego wpływu.



Ej....Oświeciłeś mnie! Łał! Ty mój guru...Dobrze, że Ty Bronisławie masz siłę przebicia ;-]
Forum to miejsce gdzie mogę wyrazić swoją opinię, a więc tak się nie gorączkuj ;-]

Świetny post. Tak przy okazji, w j.polskim piszemy "sobie", a nie "se".

>Ale nie zmienia to faktu, że liczę na zdecydowane zwycięstwa. Zarówno dzisiaj jak i jutro.

Nie liczyłbym. Wyjdzie skład rezerwowy który rzadko ze sobą grywał, będzie to forma sprawdzenia przygotowania piłkarzy, więc na spektakularne zwycięstwo bym nie liczył choć zależy jak nam szczęście dopisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kto obstwia zakłady bukmacherskie, może powiedzieć, która strona jest najlepsza do typowania ?
Sportingbet, bwin, Unibet a moża jakaś inna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 19:14, Miluś napisał:

Nie liczyłbym. Wyjdzie skład rezerwowy który rzadko ze sobą grywał, będzie to forma sprawdzenia
przygotowania piłkarzy, więc na spektakularne zwycięstwo bym nie liczył choć zależy jak
nam szczęście dopisze.

To pewne,że mecz dzisiejszy i jutrzejszy to jeszcze dwa ostatnie etapy selekcji i dopiero mecz z Danią będzie prawdziwym sprawdzianem. Cieszy mnie to,że w pierwszym składzie przewidywany jest Grzegorz Bronowicki co znaczy,że być może będzie w stanie dojść do formy na Euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 18:57, Ludvic napisał:

No tak ale Real zawsze kupował tych najdroższych zawodnikow np. Beckham i tego nie zmienisz
a Manchester woli teraz sprzedać Ronaldo jak duzo kosztuje niż jak by miał odejsc za
pare lat i mało kasy zaniego wezmą.

Zakładając, że Ronaldo miałby kosztować 100 milionów, to jego transfer zwróci się maksymalnie po roku. Nie mówiąc o korzyściach sportowych, więc niech ManU sobie sprzedaje za te 100 baniek, i niech kibice łudzą się, że zarobili na tym transferze. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co za beznadzieja z macedonią. po pierwszej połowie, można by cała jedenastkę odesłać do kraju. tylko na kogo ich wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę przykro się ogląda ten mecz Polaków. Nie dlatego, że przegrywamy (dostaliśmy gola do szatni) ale dlatego, że ja nie widziałem składnych akcji. Nic się nie klei a są przede wszystkim akcje indywidualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie nawet nie martwi ta stracona bramka tuż przed przed przerwą. Dużo bardziej mnie martwi to, że nie widzę nawet szczątków naszego napadu. Nie stworzyliśmy żadnej sytuacji, nie jesteśmy żadnym zagrożeniem dla Macedończyków. Jeden, jedyny strzał Garguły w światło bramki, to był strzał ze stałego fragmentu gry.
Matusiak, jeśli nie zmieni swojej gry, to może już dziś się zacząć pakować.
BTW. Czy mi się zdaje, czy on lekko przytył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki :P W sobotę Apis gra z Bolesławcem(drugi zespół, bo ten wasz pierwszy gra w IV lidze). Ostatnio mój klub zniszczył 4:0 lidera z Kamiennej Góry. I zaczyna się nerwówka na koniec sezonu... zostaje twój zespół i Piast Zawidów, który jest 1 pkt przed nami. Nie wiesz ile zespołów spada z okręgówki? Jeżeli 2, to jest realna szansa, wystarczy do przodu z Zawidowem, jezeli 3 no to trzeba obydwa mecze wygrać i liczyć na 1 pkt Gryfowa w obydwu meczach(a grają z lubawką i z Markocicami). Liczę na szczęście - utrzymamy się :D Wy macie miejsce w połowie tabeli, wiec możecie się nam podłożyć :D

1-szej połowy nie oglądałem,jezeli chodzi o mecz polaków. Może to i dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej czytam relację z tego meczu tym bardziej zaczynam wątpić w nasz skład na Euro...
A pro po tego "czytania meczu" - jako że mieszkam za granicą nie mam specjalnie okazji oglądać meczu. Jednak kiedyś widziałem u znajomego, że ten ogląda mecze naszej reprezentacji w internecie... Czy znacie może jakąś stronę, na której są transmisje na żywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 21:26, Sob-styl napisał:

1-szej połowy nie oglądałem,jezeli chodzi o mecz polaków. Może to i dobrze...

Było trochę nudnawo... widać że Beenhakker testuje rezerwowych. I coś mamy pecha, że zawsze nam w ostatniej minucie dołożą. Ciekawe jak się zgrają Polacy do Euro. 12 dni :D

Nigdy nie wygraliśmy z Niemcami, więc najwyższy czas... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Matusiakiem z przodu nie będzie łatwo :/ Mam nadzieję, że Leo wreszcie z niego zrezygnuje (był łaskawy, ale po wywiadach wnioskuję, że niedługo się go pozbędzie). Może Saganowski, lub Żurawski do przodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nie powiem Ci jak to naprawdę wygląda. Po prostu nie mam pojęcia.

Dnia 26.05.2008 o 21:26, Sob-styl napisał:

Liczę na szczęście - utrzymamy się

Utrzymacie się, będę trzymał kciuki za was.

Dnia 26.05.2008 o 21:26, Sob-styl napisał:

:D Wy macie miejsce w połowie tabeli, wiec możecie się nam podłożyć :D

No ja nie wiem co to za propozycja, ale pewnie nie do mnie. Słyszałeś ostatnie przeinaczenie powiedzenia "dopóki piłka w grze wszystko się może zdarzyć"?
Teraz leci to tak "dopóki piłka w grze mecz można sprzedać"

Dnia 26.05.2008 o 21:26, Sob-styl napisał:

1-szej połowy nie oglądałem,jezeli chodzi o mecz polaków. Może to i dobrze...

Szkoda, że nie ma po prostu akcji. Bo ja rozumiem rezerwowy skład, rozumiem, że są zmęczeni po ciężkim treningu. Ale to nie zwalnia ich z tworzenia akcji. A właśnie tutaj tego brakuje. Proste tworzenie akcji. Macedonia nam pokazuje jak grać. Nie grają zbyt porywająco ale mają akcje. A my ani jednego ani drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro Matusiak ma jechać do domu to na Euro kto? Saganowski? No wybacz,ale jeżeli Radek zagrał dzisiaj źle to co powiedzieć o napastniku Southampton? Powodów do optymizmu nie ma jeżeli o naszę grę chodzi na pewno,ale jutro też jest dzień i kolejny sparing. Jak dla mnie to na dziś dzień po tym meczu wylatują Bronowicki (niestety,ale widać,że to nie ta forma),Saganowski i Pazdan bądź (nad czym ubolewam) Majewski,który też dziś zagrał słabo. Zupełnie nie wiem co chce Leo osiągnąć wystawiając go na prawej pomocy. Ciekawe co przyniesie jutrzejszy sparing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować