Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

100% racji. Za to chcę oglądąć Sneijdera i jego podania. Powinien mieć ze 3 asysty.

Nie chcę oglądać również samolubstwa Robbena, ale na 99% podobnie zagra CR. Tylko porównajmy towarzyszy Cristiano i Arjena. NIEBO, a ZIEMIA. No zobaczymy, 20 min jeszcze. Liczę, że Ozil będzie MotM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nudny mecz, oby się rozkręcił w 2 połowie. Niemcy póki co cieniutko w ataku, zawodzą, po Portugalii każdy sie spodziewał, ze będą piach grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w dupie mam czy bramka padla czy nie ale gdzie do jasnej cho*ery sa kamery ktore rozstrzygnęły by takie sytuacje. korupcja=Platini=uefa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 21:39, Mange napisał:

w dupie mam czy bramka padla czy nie ale gdzie do jasnej cho*ery sa kamery ktore rozstrzygnęły
by takie sytuacje. korupcja=Platini=uefa


Przecież powtórka wyraźnie pokazała, że gola nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam - przywyknijcie, że nasz chłopaki od ładnych kilku [nastu] lat grają zawsze 3 mecze :
Mecz otwarcia -> mecz o wszystko -> mecz o honor :) [czasem zwany meczem pocieszenia]

P.S.
A nie wygraliśmy wczoraj bo Adamiakowa nie zagrała.

P.S.2
Bardziej poważnie - w finałach widzę na razie hipotetycznie Hiszpanię i Niemców tudzież Rosję [która imho może być czarnym koniem tych mistrzostw]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu masz rację. Kowalczyk, Hajto to nie powinni się wypowiadać o przygotowaniu fizycznym i o grze reprezentacji.

Pasuje do nich zdanie "Jestę ekspertę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę nudą wiało, szachy, szachy. Niemcy bez Blitzkriegu? A Portugalia po staremu, zlepek róznych gwiazd i gwiazdeczek, nie przynoszących pożądanych rezultatów. Niby szlagier, ale znacznie lepszym widowskiem był mecz poprzednim. Co prawda ostatnie 10 min troszkę dynamiczniej rozegrano, ale ugh, czuję niedosyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ecko09
wiem bardzo dobrze ze bramki nir bylo ale wystarczyly centymetry by wpadla, a wtedy trzeba by bylo zdac na niezawodne oko sedziego.

no i koniec wyrachowanego i nudnego meczu, o wiele lepiej oglada sie mecze ala rosja czechy. cos czuje ze niemcy i dania wyjda z grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 22:48, vonArnold napisał:

A Portugalia po staremu, zlepek róznych gwiazd i gwiazdeczek, nie przynoszących pożądanych rezultatów.


Dzisiaj akurat grali zespołowo i trzeba być ślepym, żeby tego nie dostrzec. Niestety, Portugalia nie ma napastnika i rozgrywającego. Dlatego pewnie grali tak bojaźliwie, na remis. Cały mecz powinni grać w tempie ostatnich 15 min i byłoby nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 22:49, Lukas1694 napisał:

Ważne żeby wygrać z Czechami, a Czesi niech przewalą z Grecją, inaczej zostajemy w domu
;p


Właśnie lepiej, żeby to Grecy przewalili, bo inaczej to Rosja z Grecją w ostatniej kolejce sobie urządzą mecz przyjaźni i skończymy jak Włosi w 2004 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że jestem trochę negatywnie zaskoczony grą dwóch faworytów grupy B i obok Hiszpanów faworytów turnieju. Holendrzy może i zaczęli mecz dość ofensywnie i stworzyli kilka niezłych sytuacji, ale popisali się fatalną nieskutecznością. Duńczycy nie mieli wiele okazji ale wystarczyły 2-3 akcje by prowadzić po pierwszej połowie. Druga połowa podobna, Holandia ostro przycisnęła, na początku a później już bez pomysłu na mądrze grających Duńczyków. Robben zawiódł po raz kolejny, podobnie Van Persie, widać kłopot bogactwa w ataku jaki mają Pomarańczowi nie wychodzi jednak na dobre.
Co do drugiego meczu, to tutaj Niemcy zaskoczyli mnie dość statyczną grą, jakoś inaczej wyglądała ta ekipa jeszcze jakiś czas temu gdy rozbijała kolejnych rywali w meczach eliminacyjnych i towarzyskich. Poza tym chyba każdy wielki turniej w ostatnim czasie Niemcy zaczynali z wysokiego "C", wygrywając wysoko po ładnej dla oka grze. A dziś pokazali brak dynamiki w ataku, wolne rozgrywanie akcji, sporo głupich strat i niedokładności. Mecz wprawdzie wygrali, ale to tylko dzięki świetnej skuteczności Gomeza po dość przypadkowej akcji. Portugalia wyglądała dziś lepiej na boisku, ale zabrakło choćby odrobiny szczęścia w ataku (np. strzał Pepe) i lepszego wykończenia akcji, szczególnie w końcówce, kiedy mocno przycisnęli rywala. Może w przypadku Niemiec trener wyciągnął wnioski z ostatnich turniejów, gdzie grali świetnie na początku, ale w decydujących meczach w półfinale bądź finale czegoś zabrakło i tym razem postanowili zacząć spokojniej. Cóż przekonamy się w następnych meczach czy forma będzie szła w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 23:24, Ecko09 napisał:

Zresztą to już nie pierwszy polski napastnik, który ma za granicą świetny jeden sezon,


Porównywanie Lewego do Żurawskiego czy Jelenia lub Smolarka to przesada.

Liga niemiecka to top3 w tej chwili w Europie, a Lewy był ich najlepszym napastnikiem. Dla mnie to piłkarz o wielkim potencjale, który wciąż się rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować