Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2013 o 11:22, KibicRealu napisał:

Moim zdaniem wygra pewnie jak zwykle Messi.. ale ZP nalezy się w tym roku nikomu innemu
jak CR7. Gościu jest niesamowity, najlepszy moim zdaniem.

Na na nagrodę nie składają się same umiejętności i osiągnięcia zawodnika, ale i jego zespołu/reprezentacji.
Frank Ribery z Bayernem zdobył wszystko co było do zdobycia i spełniał tam wiodącą rolę.
Nie jestem sympatykiem żadnego z nominowanych, więc jestem obiektywny. W moim osądzie, to Francuz najbardziej zasłużył na wyróżnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2013 o 16:30, Transylvanian_Hunger napisał:

> Moim zdaniem wygra pewnie jak zwykle Messi.. ale ZP nalezy się w tym roku nikomu
innemu
> jak CR7. Gościu jest niesamowity, najlepszy moim zdaniem.
Na na nagrodę nie składają się same umiejętności i osiągnięcia zawodnika, ale i jego
zespołu/reprezentacji.
Frank Ribery z Bayernem zdobył wszystko co było do zdobycia i spełniał tam wiodącą rolę.
Nie jestem sympatykiem żadnego z nominowanych, więc jestem obiektywny. W moim osądzie,
to Francuz najbardziej zasłużył na wyróżnienie.


Messi wygrywał, gdy nie powinien było wygrać, więc sukcesy z drużyną nie mają znaczenia dla głosujących, wygra ulubieniec i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2013 o 17:17, Ecko09 napisał:

Messi wygrywał, gdy nie powinien było wygrać, więc sukcesy z drużyną nie mają znaczenia
dla głosujących, wygra ulubieniec i tyle.

Ty tak twierdzisz, ale przecież wyniki poszczególnych graczy przekładają się na efekt drużyny.
Bo na przykład, co z tego że piłkarz X jest świetny, przebojowy, bramkostrzelny etc. skoro ze swoją ekipą niczego nie ugrał.
Inna sprawa, że nagrody z reguły otrzymują zawodnicy ofensywni. Czy chociażby w trójce nominowanych znajdują się bramkarze czy obrońcy? Fakt, że to plebiscyt na "maskotkę" efektownie się prezentującą i dobrze sprzedającą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2013 o 17:29, Transylvanian_Hunger napisał:

> Messi wygrywał, gdy nie powinien było wygrać, więc sukcesy z drużyną nie mają znaczenia



Nie ja tak twierdzę tylko głosujący xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2013 o 19:01, Ecko09 napisał:

Nie ja tak twierdzę tylko głosujący xD

Oficjalna pozycja to jedno, a to co się ma w głowie to drugie.
Katolicy mówią, że seks przedmałżeńskie to grzech - a nastolatki raczej ślubów nie biorą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2013 o 17:17, Ecko09 napisał:


Messi wygrywał, gdy nie powinien było wygrać, więc sukcesy z drużyną nie mają znaczenia
dla głosujących, wygra ulubieniec i tyle.

Głupie gadanie o niesprawiedliwości. To normalne, że głosy są zawsze podzielone. Po prostu więcej osób uważało, że Messi grał lepiej. Zdobył 91 bramek w roku kalendarzowym. Z tego co mi wiadomo ZP przyznaje się za cały rok, a Barcelona miała znaczną przewagę w lidze w połowie sezonu. Poza tym wygrana pucharu króla i półfinał LM.
Nigdy nie da się dokładnie stwierdzić kto był najlepszy, bo o tym decydują ludzie. Jednak to, że wygrywa ulubieniec jest wyssane z palca przez osoby, które nie mogą się pogodzić, że nie wygrywa ich ulubieniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że Messi jest bardziej lubianym piłkarzem, bo Ronaldo ludzie odbierają jako aroganckiego dupka i nie można powiedzieć, że to nie wpływa na głosujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2013 o 20:19, filip29 napisał:

Tylko, że Messi jest bardziej lubianym piłkarzem, bo Ronaldo ludzie odbierają jako aroganckiego
dupka i nie można powiedzieć, że to nie wpływa na głosujących.

A kto z tych najlepszych piłkarzy nie jest aroganckim dupkiem, moim zdaniem większym jest Ibracadabra ;) Kasa jaką dostają już dawno wymknęła się z pod kontroli rozsądku, z drugiej strony to jest piękne ze nawet biedny chłopaczek może stać się milionerem jeśli tylko będzie prosto kopał piłkę.

Nie wiem ale chyba fascynacja piłką jakoś u mnie mija, po prostu jak widzę, że mimo wielkiej kasy, jaką dostają np. piłkarze takiej Legii, nie ma potem wyników - 0 pkt. słownie:ZERO bramek to przepraszam, ale ja nie będę dokładał nawet swojego zainteresowania - bo gdyby nie popularność tego sportu to tyle by nie zarabiali. Zawsze marzyło mi się by kupić sobie klub i odnosić z nim sukcesy, wydawało mi się, że jedynie brak funduszy to bolączka polskiej piłki, ale widzę że trzeba mieć nierówno pod sufitem by wydawać na tych nierobów własne pieniądze, ew. mieć kasy tyle, że równie dobrze można by wyrzucić je w błoto.

Nie mówię, że takiej Kryśce, Ibrze czy Messiemu nie należą się godziwe pieniądze, bo w końcu w tym co robią są najlepsi, a zdrowie ryzykują (gram po pracy w piłkę dla formy, i tam mimo ze gramy o złote gacie, to niektórzy ludzie potrafią połamać komuś innemu kości by tylko coś udowodnić), ale zdrowy rozsądek podpowiada, że to nienormalne. Zresztą w Polsce i nie tylko u nas wielu dostaje kasę tylko dlatego, że są znani.. z tego ze są znani. Tego już w ogóle nie rozumiem, bo tacy to dopiero nieroby, ale tak to już skonstruowany jest ten świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2013 o 20:59, Paoro napisał:

A kto z tych najlepszych piłkarzy nie jest aroganckim dupkiem, moim zdaniem większym
jest Ibracadabra ;) Kasa jaką dostają już dawno wymknęła się z pod kontroli rozsądku,


Moim zdaniem Ibra jest po prostu szczery, a dupkiem też raczej nie jest. Przynajmniej takie wrażenie odnoszę po jego wywiadach. http://www.youtube.com/watch?v=H8qVE_gmjok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2013 o 23:04, MisticGohan_MODED napisał:

Legia nie tylko strzeliła 2 gole, ale jeszcze wygrała :O
Nawet coś tak prostego Legia mogła spartaczyć i nie zostać najgorszym klubem w historii
xD

No fakt :D
Ale z drugiej strony no potrafiła fajnie grać. Ładne bramki. O co więc chodzi? Polska piłka to jakaś czarna dziura czy co?
Gruzin świetny piłkarz XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Falcao ma jakąś długą kontuzję? Bo nigdzie nie słyszałem takiej informacji a nie widzę go w meczach Monaco już od kilku spotkać. I kolejne pytanie o Boruca - ile jeszcze mniej więcej będzie pauzował? Orientuje się ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piłkarze City grają świetny radosny futbol, aż dziw bierze gdy przypomina mi się to że City potrafiło przegrywać z Cardiff i Sunderlandem ... Cóż to jest piłka i to jest piękne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

City u siebie jest nie do powstrzymania, 8 zwycięstw w 8 spotkaniach, 34 gole strzelone, 5 straconych. Jeśli przestaną tak często gubić punkty na wyjazdach to nie ma mowy, by ktoś im zagroził w walce o mistrza.

EDIT: 35 strzelonych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować