Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Mimo, iż jestem kibicem Legii Warszawa staram się być obiektywny. Trzeba przyznać szczerze, że Legia ma w tej chwili poważny kryzys od kilku spotkań i ten mecz z Wisłą również to potwierdza, że nie wszystko jest w porządku. Taka jest prawda, że niestety, ale Krakowianie kontrolują grę przez cały czas i zmierzają dumnie ku zwycięstwu w tym meczu. Modlę się żeby Legia ten pojedynek, chociaż zremisowała, ale widzę, że są marne szanse na to:(. Mam nadzieje, że Urban wyciągnie w końcu odpowiednie wnioski i odpowiednio ustawi naszych chłopaków na kolejne mecze, ponieważ póki, co widać, że nie wie jak wpłynąć na formę Legionistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 21:16, pretorianie napisał:

W 80 minucie Wisła nadal prowadzi z Legią po bramce w 19 minucie Zieńczuka. Oby Wisełka wygrała.

Teraz Legia miała akcję meczową. Wrzutka do Gizy, a ten z ok. 5 metrów przestrzelił. Wisła już chyba wygrała ten mecz ... Choć jak już wcześniej pisałem wolałbym remis ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 21:18, kolektor napisał:

> W 80 minucie Wisła nadal prowadzi z Legią po bramce w 19 minucie Zieńczuka. Oby Wisełka
wygrała.
Teraz Legia miała akcję meczową. Wrzutka do Gizy, a ten z ok. 5 metrów przestrzelił. Wisła
już chyba wygrała ten mecz ... Choć jak już wcześniej pisałem wolałbym remis ...

Rozumiem Ciebie, że wolałbyś remis, ale ja bardzo lubię Wisłę i dla niej chciałbym mistrzostwa. Więc niech zostanie tak jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 21:22, pretorianie napisał:

Rozumiem Ciebie, że wolałbyś remis, ale ja bardzo lubię Wisłę i dla niej chciałbym mistrzostwa.
Więc niech zostanie tak jak jest.

Jeśli nie chodziłoby o Koronę, to oczywiście byłbym za Wisłą. No ale w takiej sytuacji ... :) Mała już mnie wyzywa na wszytskie strony xD
EDIT: Koniec meczu. Wisła-Legia 1-0. Nie jest idealnie, ale ten wynik też mnie cieszy. W końcu Legia traci dystans do Korony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i brawo! Wygrana Wisły pozwala na powiększenie przewagi. Chociaż tak jak już wszyscy chyba zauważyli dystansu od pewnego czasu nie traci do Wisły Korona Kielce i uważam, że będzie to najgroźniejszy rywal Wisły w tym sezonie do zdobycia mistrzostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 21:18, kolektor napisał:

Teraz Legia miała akcję meczową.


Jedną... :)

Właśnie koniec! Jazda, jazda, jazda!!! :D
Mimo iż tylko jednobramkowe prowadzenie mecz bardzo dobry, szczególnie druga połowa, gdzie były minuty ciągłego napory Wisły... Zieniek króla strzelców mam nadzieję zdobędzie w tym roku. Szkoda, że Brożek nie świeci już tak jak na początku sezonu, no ale trudno. Mogło być znacznie wyżej, w perspektywy całego meczu Wisła jak najbardziej zasłużenie wygrywa z warszawską Legią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2007 o 21:28, Vaxinar napisał:

Szkoda, że Brożek nie świeci już tak jak na początku sezonu, no ale trudno.

No właśnie ostatnio Brożek mówił, że chciałby tak strzelać jak w tej chwili robi to Zieńczuk. Nigdy nie lubiłem Zieńczuka ale trzeba przyznać, że w tym sezonie strzela znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wisła IMHO zasłużenie wygrała szlagier z Legią. Mimo wszystko mecz pozostawił dużo niedosytu, tylko jedna bramka no i kilka zmarnowanych sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 21:28, Vaxinar napisał:

> Teraz Legia miała akcję meczową.

Jedną... :)

Dokladnie:P.

Dnia 28.10.2007 o 21:28, Vaxinar napisał:

Właśnie koniec! Jazda, jazda, jazda!!! :D
Mimo iż tylko jednobramkowe prowadzenie mecz bardzo dobry, szczególnie druga połowa, gdzie
były minuty ciągłego napory Wisły... Zieniek króla strzelców mam nadzieję zdobędzie w tym roku.
Szkoda, że Brożek nie świeci już tak jak na początku sezonu, no ale trudno. Mogło być znacznie
wyżej, w perspektywy całego meczu Wisła jak najbardziej zasłużenie wygrywa z warszawską Legią...


Powiem krotko to byl bardzo dobry mecz w moim odczuciu mnostwo sytuacji, Zieniu po raz kolejny pokazal ze mimo tego ze gra na skrzydle to i tak nie zapomnial jak sie gra w ataku(w Lechii byl przecierz napastnikiem).

Co do Brozka to... ja mysle ze jak Niedzielan wyzdrowieje to bedziemy miec Brozka i Zienczuka na dwoch pierwszych miejscach w klasyfikacji strzelcow... tylko nie wiem w jakiej kolejnosci:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2007 o 21:28, Vaxinar napisał:

Jedną... :)

Właśnie koniec! Jazda, jazda, jazda!!! :D
Mimo iż tylko jednobramkowe prowadzenie mecz bardzo dobry, szczególnie druga połowa, gdzie
były minuty ciągłego napory Wisły... Zieniek króla strzelców mam nadzieję zdobędzie w tym roku.
Szkoda, że Brożek nie świeci już tak jak na początku sezonu, no ale trudno. Mogło być znacznie
wyżej, w perspektywy całego meczu Wisła jak najbardziej zasłużenie wygrywa z warszawską Legią...

Już o tym gadaliśmy, ale takie coś u kibica Legii brzmi.... "dość" dziwnie :) Ale dla Koronki lepszy byłby remis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 21:36, ostry3000 napisał:

Mecz zacięty ale zasłużona wygrana dla Wisły.
Jak komuś jeszcze mało emocji na dziś to polecam trwający mecz PSG - Lyon.


Dobrze że Wisła wygrała ale myślałem że wygra wyżej . A w meczu PSG-Lyon stawiam oczywiście na Lyon . Szkoda mi tylko wczorajszego przegranego meczu Górnika Zabrze z Koroną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 20:36, fataem napisał:

I potwierdza regułę. Chociaż staje się coraz bardziej zadziorny. Dzisiaj przepychał Muchę.


Jeśli mowa o początku meczu, to traktuję to jako dobry żart. Bo ja widziałem niepotrezbne i chamskie wejście bramkarza skalkulowane na podgrzanie atmosfery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to bardzo ciekawe, bo znam osobiscie trzech redaktorow dwoch najwiekszych polskich stron o Juventusie i jednego z aktywnych forumowiczow z tamtych stronek i zaden z nich nie uwaza Moggiego za winnego, predzej za kozla ofiarnego. Moge wiec wiedziec jak obliczyles w ogole 95%? Spytales 100 osob i 95 tak odpowiedzialo, czy jakis specjalny algorytm, ze akurat 95%?

Co do zdjęć wyżej to ciekawi mnie jaka kara za race będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ŁOŁ :). Sevilla pocisneła Valencie 3-0 ;]. To nie dobrze, bo za 3 dni, gdy będą grali z Realem, będą się chcieli odkuć ;].

Ale najważniejsze, że Real ciągle jest liderem :). Super ;).

Legia. Przegrała zasłużenie. Ale po pierwszej połowie sprawiedliwszy byłby remis. 8pkt straty i mistrz już jest baardzo daleko :). Licze na drugie miejsce przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://sport.onet.pl/0,1248713,1631741,wiadomosc.html

Kiedy czytam coś takiego, to naprawdę nie wiem - śmiać się czy płakać... Czy ci ludzie naprawdę mogą aż tak głupi? Czy może są zwyczajnie zazdrośni i przemawia przez nich zawiść? Jeśli pan Lato rzeczywiście ma takie plany, cała piłkarska Polska powinna wznosić modły, żeby nigdy nie został wybrany na prezesa PZPN, bo może się to zakończyć ponownym zepchnięciem Polski do piłkarskiego średniowiecza:/
Mam nadzieję, że 17 listopada Leo zamknie wszystkim Engelom, Latom, Janasom czy innym geniuszom polskiej piłki usta i Polska po raz pierwszy awansuje do ME. Ciekaw jestem co wtedy powiedzą ci panowie. Zapewne za wszelką cenę będą starali się umniejszyć wagę sukcesu... ale to raczej im się nie uda... miejmy nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 10:56, Rafal G napisał:


Ja takie newsy zawsze traktuje z przymrużeniem oka. Spocony Jasiu ostatnio coś cicho siedzi, to znalazł się następny z tamtego pokolenia. Zasłużyli się dla polskiego futbolu, na stałe wpisali się do kart jego historii, ale bazując na tym co zrobili 30 lat temu nie możemy ich traktować jako wielkich, zawsze-mających-rację fachowców. W końcu z jakiegoś powodu to Leo jest selekcjonerem.

Czekam na listopad i nasz upragniony awans z pierwszego miesjca. ME chyba nigdy nie były jeszcze tak blisko i aż głupio byłoby to zmarnować. Nie sądzę jednak, że zamknie to usta wszelkim niedowiarkom. Krytykanci zawsze się znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować