Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

A ja oglądałem sobie mecz Liverpool-Porto. Całkiem ciekawe spotkanie, dużo goli szczególnie w końcówce (bo Kaz zszedl :D). No i niestety równolegle wygrał Besiktas, tak więc teraz Porto ma 8pkt i mecz z Besiktasem u siebie, a Marsylia i Liverpool, które mają po 7 grają ze sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2:1 dla Celticu ! Hip, hip ! Hura ! Pasiaści pokazali niezłą grę, podczas "wielkiej ofensywy" (bo atak szedł, fala za falą) wiele się wydarzyło, można rzec wręcz, że sędzia czasami był niesprawiedliwy. Jednak jest zwycięstwo, ból, łzy i zmęczenie...dało nam wiele ciekawych akcji i 2 gole dla Celticu.

91 min. - Massimo Donatti po dośrodkowaniu w pole karne strzelił ładnego gola.
44 min. - piękny gol naszego sąsiada z Czech. Jarośic strzelił cudownego gola, przez błąd obrońców Shakharu.
4 min. - Brandao poprzez wielki, brzydki błąd Kennedy-ego strzelił gola dla Shakharu Donietsk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FC Celtic - Szachtar 2:1

Aiden McGeady!!! Tak jak go chwaliłem po meczu z Milanem, tak dziś go chwalę po tym meczu. Miałem oglądać Porto z The Reds, ale Sergiusz Ryczel komentował Celtów to oglądam Celtów... :P Nie zawiodłem się...
Jedni lubią piłkę za mecze Barcy, w której Roni, albo Messi czarują pół boiska, dogranie i super gol, a ja kocham futbol za Celtic i "mówta co chceta". Wiara i walka do końca - gol w doliczonym czasie gry (w pełni zasłużony, ponieważ Celtowie przeważali) i "You''ll never walk alone" odśpiewane przez 60 tyś kibiców szkockiej drużyny.
Kocham to po prostu... :)
Teraz czas na skróty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emocjonujący mecz. Piękną grę pokazali. Ostatnie sekundy i mamy GOAL. I czy jest coś piękniejszego od radości kibiców oczekujących na zwycięstwo kochanego klubu ? Hmm ? :> Osobiście, nie lubię gry Barcy, ale nie będę wybrzydzał, bo tylko jeden klub mam w sercu - Górnik. Ale emocje w meczu z Shakharem sięgały zenitu, naprawdę coś pięknego. Pierwszy raz tak przeżywałem mecz przed telewizorem, aż babcia gapiła się we mnie jakby nie wiem na kogo :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się cieszą z wyniku meczu Celtic- Szachtar i ja również jestem zadowolony tak coś czułem że Szachtar jest za słaby ale gra Mariusza Lewandowskiego mnie zdziwiła bo naprawdę był ostoją drużyny.Denerwowały mnie tylko dwie rzeczy gra Celticu ciągle bokami ,bezmyślne marnowanie akcji i to że byli dla mnie zbyt stateczni wciąż stali umożliwiając obrońcą Szachtara dokładniejsze krycie.A zawodnicy Szachtara to kompletna porażka mieli przewagę i nie wykorzystali jedynie przewracać się dobrze umieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej żałosna była gra aktorska tego, no...nie pamiętam, ale aktorów to oni świetnych mają :]. No, marnowanych akcji było wiele...aż za wiele...a gra bokami aż mnie tak nie wkurzała, choć nie podobało mi się to...ryczałem do telewizora żeby zmienili ten styl, licząc na to, że mnie ktoś usłyszy, i usłyszeli...sąsiedzi :D. Ogólnie, to w obu drużynach było wiele błędów, ale gra i zwycięstwo Celticu było wprost "pikne"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bardzo ładny (a przynajmniej emocjonujący) mecz w Glasgow. Dobrze, że wygrali, bo wolę Celtic niż Szachtar. A z innych spotkań to super, że Werder Brema wygrała z Realem Madryt. Brawo. Wysokie wygrane Liverpoolu no i pobudka Chelsea. 4:0 na wyjeździe bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie mecz Celticu z Szachtarem mógł się podobać... Walka o każdą piłkę i żadna z drużyn nie próbowała grać jakoś asekuracyjnie. Mi się mecz podobał i przyjemnie się go oglądało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Real przegrał 3-2. Z tego co słyszałem i widziałem mecz był świetnym widowiskiem. Dużo akcji, otwarta gra i świetna brameczka (już 8 w tym sezonie) Robinho :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 23:56, mesiu59 napisał:

No i Real przegrał 3-2. Z tego co słyszałem i widziałem mecz był świetnym widowiskiem. Dużo
akcji, otwarta gra i świetna brameczka (już 8 w tym sezonie) Robinho :).

Robinho dobrze gra piłka go szuka zawsze jest tam gdzie piłka obiecującą ma przyszłość jak będzie tak dalej grał tylko niech zmieni klub bo nie pasuje do Realu on by sie tak przydał do Barcelony albo Arsenalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 00:03, mattex napisał:

Robinho dobrze gra piłka go szuka zawsze jest tam gdzie piłka obiecującą ma przyszłość jak
będzie tak dalej grał tylko niech zmieni klub bo nie pasuje do Realu on by sie tak przydał
do Barcelony albo Arsenalu :)

Klubu to raczej nie zmieni, ale Arsenal się o niego od czasów gdy jeszcze grał w Santosie stara. Ale teraz to już Robinho nie odejdzie, chyba, że by miałdramatyczną obniżke formy. A wracając do meczu to sprawiedliwy byłby remis ;). Ale cieszy fakt, że Real grał lepiej niż ostatnio w lidze przeciw Murcii :). Guti mnie troszke irytuje. Fenomenalne występy przeplata słabymi :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A się Werder nastrzelał. Co prawda tylko skrót widziałem, ale chyba dobre spotkanie rozegrał Clemens Fritz - parę rajdów bokiem boiska.
Dobrze... Miał Löw nosa powołując go do reprezentacji... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak czasami się zdarza nie zawsze zawodnik ma dobrą formę Guti nie jest już taki młody czasami ma przebłyski talentu tak jak Ronaldinho ale ich czas już powoli się kończy chociaż nie są przecież tacy starzy :) Masz racje Real nie odda takiego dobrego zawodnika jak Robinho będzie go trzymał do końca jego świetnej formy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 00:16, mattex napisał:

No tak czasami się zdarza nie zawsze zawodnik ma dobrą formę Guti nie jest już taki młody czasami
ma przebłyski talentu tak jak Ronaldinho ale ich czas już powoli się kończy chociaż nie są
przecież tacy starzy :) Masz racje Real nie odda takiego dobrego zawodnika jak Robinho będzie
go trzymał do końca jego świetnej formy :)

Bez przesady, Ronaldinho, teoretycznie, najlepsze lata ma przed sobą ;). Ona ma chyba 26, czy 27 lat tak? A Guti już 31 ;).

A wracając do LM, to jakbym miał wybierać co bym wolał by Real wygrał, LM czy La Liga, to wybrałbym La Liga ;). Szczerze mówiąc to nawet bym się nie smucił jak by Real z grupy nie wyszedł x), choć narazie jest pierwszy w grupie i prawdopodobnie wyjdzie z grupy z pierwszego miejsca... W LM robi się ciekawie dopiero od 1/8 finału :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak najprawdopodobniej będzie wyglądać piłka na Euro 2008, będzie się różniła tylko kolorem, natomiast będzie to taki wzór. Piłka nazywa się Teamgei2t czyli Teamgeist 2. Jest to kontynuacja wzoru z mundialu. Według mnie adidas znów przekombinował. Już pierwszy model dedykowany na Mistrzostwa Świata mi się nie podobał, ten jest jeszcze gorszy. Zbyt dużo tu różnych kresek i szwów, wszystko razem się plącze i nie wygląda estetycznie. Najbardziej podoba mi się Roteiro albo Total 90.

20071129122617

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 00:03, mattex napisał:

> No i Real przegrał 3-2. Z tego co słyszałem i widziałem mecz był świetnym widowiskiem.
Dużo
> akcji, otwarta gra i świetna brameczka (już 8 w tym sezonie) Robinho :).
Robinho dobrze gra piłka go szuka zawsze jest tam gdzie piłka obiecującą ma przyszłość jak
będzie tak dalej grał tylko niech zmieni klub bo nie pasuje do Realu on by sie tak przydał
do Barcelony albo Arsenalu :)


Nie ma sensu, żeby przechodził do Barcelony albo Arsenalu, gdyż po pierwsze są tam inni świetni napastnicy, po drugie moim zdaniem już wpasował się w Real, w jego grę... No i nieźle sobie tam radzi, biorąc pod uwagę fakt, iż jest tam również wielu wspaniałych piłkarzy, na tle których moim zdaniem się wyróżnia... Zmiana klubu chyba nic by nie zmieniła dla niego. Może lepiej niech zostanie jak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no prawda najacze ładniejsze a szczególnie t90 ;] ale ta niczego sobie nawet nawet ale za bardzo przypomina te z mundialu w niemczech ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować