Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Liczba goli w dwumeczu : 1, słownie jeden. I to po podaniu obroncy Barcy do Schooles''a. Żałosne, jeszcze jutro kolejne faaaaascynujace widowisko w postaci chelsea- liverpool, potem jeden ostatni mecz i koniec tej błazenady. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Druga połowa taka jakaś...nijaka. No ale cóż, Manchester bramek strzelać już nie musiał, a Barcelona po prostu nie umie. Dochodzimy do pola karnego, a potem po prostu klapa, piłkarze nie wiedzą co robić. Dość powiedzieć, że w czterech ostatnich meczach liczba naszych zdobytych goli wynosi 0 (słownie: zero). Dzisiaj i tak było jako tako, bo próbowali przynajmniej strzelać z dystansu...

Cóż, ogólnie szkoda, bo nie przegraliśmy z drużyną nie do ogrania. W dwumeczu pod względem gry gorsi nie byliśmy, pod względem tego, co z gry mieliśmy - już tak. Dosyć trudno jest wygrać dwumecz nie strzelając gola. Sami jesteśmy sobie po prostu winni, bo żadnego pogromu zapowiadanego przez tyle osób nie było - spokojnie było to do wygrania, gdyby tylko była skuteczność. Gdyby, gdyby...niestety cały ten sezon to pasmo nieustających gdybań. Niby nie brakuje nam dużo, niby wszystko jest na wyciągnięcie ręki, a jednak w ostatecznym rozrachunku zawsze czegoś brakuje.

Jakby to podsumować...Dziękujemy Frank za wszystko. I powodzenia. Gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynym plusem dzisiejszej porażki jest to, że prawdopodobnie będzie mała rewolucja w klubie. Nie mówię tylko o trenerze, kilku piłkarzy pożegna się z drużyną, Laporta do spółki z nowym trenerem powinni zrobić jakieś większe zakupy. Drugi sezon bez trofeum, więc najwyższa pora. :/

A mecz? Podania w Barcelonie tragiczne, niedokładność po prostu raziła. Skuteczności też oczywiście brakuje, Messi jak się znalazł pod bramką to nie trafił w piłkę. ;/ Reszta nawet całkiem nieźle, Ronaldo dość często zatrzymywany, Valdes co mógł to wybronił. Szkoda tylko, że Rijkaard długo czekał z wprowadzeniem Gudjohnsena. Ten piłkarz przydałby się do rzutów rożnych, poza tym jest ofensywniej nastawiony niż Toure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wynik cieszy, awans cieszy. Z grą trochę na bakier, ale na to można przymknąć oko. Mamy finał :D

Kapitalny gol Scholesa. Cały Paul. 25 m świetnie przyjęta piłka i masz bramkę :D Nie spodziewałem się jakiegoś pogromu, właśnie myślałem o 2-1, 1-0. Świetny mecz Wesa Browna. Wiele razy główką, czy wślizgiem wybijał groźne dośrodkowania graczy FCB. Może i 2 razy potraktował kolanem VDSa, ale pewnie nie chcący :P CR po raz kolejny nic wielkiego nie pokazał, czasami symulował aż miło, jednak sędzia nie dał się nabierać. Dziękuję Zambro za asystę przy golu Paula. Słabo grał Toure. W pierwszym meczu myślę, że był najlepszym piłkarzem to dziś, szczególnie w 1-szej połowie, kilka strat. Moim zdaniem FCB za dużo kombinowała. Szczególnie niekiedy Messi. Kiwa, kiwa dojdzie na 16m, i już nie wie - podać czy strzelać. Jednak myślę, że gdybym miał porównać to Messi > CR.

Jutro jestem z The Reds. Tak Ja, kibic ManU. W ostatnich latach z LFC gra nam się bdb, a z CFC to szkoda pisać... chociaż perspektywa pokonania CFC we finale LM jest dosyć kusząca... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wczorajszego meczu Barcy i Manchesteru United no powiem krótko mecz był słaby ;/ No niby była ta jedna bramka ale to dosłownie udana. Ja liczyłem na coś większego ze strony Barcy a oni nic prawie że nie pokazali a szkoda.UTD też liczyłem na coś dużo lepszego niestety też nie moge o UTD powiedzieć dobrego słowa a szkoda bo jakby sie uwzięli to mecz byłby strasznie zawzięty i by było co oglądać a tu nic cóż to chyba tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest. Manchester jest w finale. Nie lubię Barcy. Wolę Real Madryt. W tym roku chyba będzie finał. Manchester United vs. FC Liverpool. Chelsea chyba odpadnie. Tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 08:15, DanekZiom napisał:

Jest. Manchester jest w finale. Nie lubię Barcy. Wolę Real Madryt. W tym roku chyba będzie
finał. Manchester United vs. FC Liverpool. Chelsea chyba odpadnie. Tak myślę.

Oj wydaje mi się z Chelsea jest w ostatnich 2-3 tygodniach w lepszej formie niż drużyna z Anfield. W dodatku mają jeszcze dwa atutu w postaci własnego boiska i bramki strzelonej na wyjeździe. Myślę że tym razem pokonają Liverpool i nie są na straconej pozycji w konfrontacji z MU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 09:21, Mroczny Elf99 napisał:

> Jest. Manchester jest w finale. Nie lubię Barcy. Wolę Real Madryt. W tym roku chyba
będzie
> finał. Manchester United vs. FC Liverpool. Chelsea chyba odpadnie. Tak myślę.
Oj wydaje mi się z Chelsea jest w ostatnich 2-3 tygodniach w lepszej formie niż drużyna
z Anfield. W dodatku mają jeszcze dwa atutu w postaci własnego boiska i bramki strzelonej
na wyjeździe. Myślę że tym razem pokonają Liverpool i nie są na straconej pozycji w konfrontacji
z MU

Liverpool gra lepiej w Lidze Mistrzów niż w Lidze Angielskie. Ale na pewno finał Ligi Mistrzów wygra klub angielski:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 09:24, DanekZiom napisał:

Liverpool gra lepiej w Lidze Mistrzów niż w Lidze Angielskie. Ale na pewno finał Ligi
Mistrzów wygra klub angielski:D.


No to bez wątpienia jest pewne;) Żałuję trochę, że Barca nie weszła, no ale cóż..czasy kiedy Ronaldinho był w formie minęły..wtedy to było - te rajdy na bramke Messi-Ronaldinho-Eto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Manchester United - Barcelona 1:0

Szczerze mówiac, tydzień temu, przed pierwszym gwizdkiem sędziego na Camp Nou nie spodziewałem się, że Barcelona sprawi United tyle problemu. Na Old Trafford mecz był dużo bardziej wyrównany, chodź gdy zobaczyłem pierwszą jedynastkę bez Vidicia i Rooneya to myślałem, że nasze szanse na zwyciestwo znacznie zmalały. Jednak tak się nie stało, świetny mecz i strzał Scholesa, asysta Zabrotty też fajna. Cała obrona zagrała genialny mecz. Reszta też spoko. Zawiódł mnie tylko Ronaldo (jeśli Madryt chce za niego rzeczywiście da 120 milionów euro, to można go sprzedać).

Przed ManU jeszcze tylko trzy mecze, najpierw West Ham (zawsze z niemi gra się nam ciężko ale myślę, że po tak udanym półfinale nie stracimy z nimi punktów), później Wigan (z nimi akurat dobrze się nam gra) i na końcu finał.
Mam nadzieję, że w finale spotkamy się z Liverpoolem, sotatnie ten przeciwnik nam "leży" w tamtym sezonie dwa zwycięstwa w lidze, w tym również.

I na końcu dodam, że po raz pierwszy w finale Ligi Mistrzów zobaczymy dwie angielskie drużyny. Czy to nie kolejny dowód, że w ostatnich latach Premiership to najlepsza liga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 08:15, DanekZiom napisał:

Jest. Manchester jest w finale. Nie lubię Barcy. Wolę Real Madryt. W tym roku chyba będzie
finał. Manchester United vs. FC Liverpool. Chelsea chyba odpadnie. Tak myślę.

Jeśli chodzi o Chelseye to nie liczę na jej wygraną a ManU i liverpool no może być zacięty pojedynek i nie. Dobrym tego przykładem był mecz z Barcą więc bardziej liczę na akcje niż na gole i ManU jak sie weźmie ostro do roboty może wygrać Lige Mistrzów oby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chelsea, dzięki Riise, są na lepszej pozycji, a po ładnym meczu z Manchesterem w lidze angielskiej to im już do końca kibicuje, bo Barcelona odpadła. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 16:57, Ajacu15 napisał:

na kogo stawiacie dzisiaj wieczorem na chelsea czy liverpool?

Tak szczerze mówiąc to bardziej na Liverpool ale to wszystko sie zmienia tak jak w meczu Manchester-Barcelona ( No jak to w piłce nożnej ) :P wydawało sie że barca będzie górą a tu nic więc jeśli chodzi o mnie to obydwóm drużyną daje w zasadzie równe szanse no może nie do końca równe ale prawie że :P Liverpool-52% Chelseya-48% ale to nic nie jest wiadome :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się nie mogę doczekać dzisiejszego meczu półfinałowego Chelsea - Liverpool oczywiście chciałbym żeby Liverpool wygrał i sądzę że tak się stanie . A finał będzie Manchester - Liverpool to dopiero będzie mecz szkoda że angielski wolałbym żeby jedna drużyna była z ligi angielskiej a druga z innej ligi , ale cóż trzymam kciuki za Liverpool!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Michniewicz siepomylił. Prorokował finał PP Groclin-Zagłebie, a tymczasem po raz piaty w tym sezonie zagra Legia z Wisłą. To oznacza, że jeżeli Legia będzie wicemistrzem kraju to trzecia drużyna w tabeli uzyska awans do europejskich pucharów niezależnie od tego, kto ostatecznie zdobędzie PP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować