Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Pierwszy gol Raul. Faulu Gutiego nie było i gol słuszny.
Drugi gol Robbena po rzucie wolnym podyktowanym za faul na Ramosie. Faulu nei było, gol nie powinien paść.
Trzeci gol Gonzalo słuszny to chyba oczywiste.
Czwarty gol po karnym. Karny słuszny, Puyol wykonał ewidentny ruch do piłki rękoma.

Mikal, proszę, nie ośmieszaj się. Już wystarczy, że twoja stronka stała się pośmiewiskiem tak kibiców Realu, jak i kibiców Blaugrany. Tylko najwięksi ślepcy widzą to tak jak ty. Sędzi pomógł Realowi, co nie zmienia faktu, że Real wczoraj grał dla Barcelony piłkę z kosmosu i gdyby był skuteczniejszy, wynik mógłby być wyższy, więc ty dziękuj niebiosom, że Barcelona nie została ośmieszona jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 10:19, Quire napisał:

A to akurat mnie nie dziwi. To samo było przerabiane z pięknisiem "Dejwidem".

Beckhama to ja akurat lubiłem, ale pamiętam że miałem mu za złe przez 2 lata jak go sprzedali. :)
Beckahm długo grał, dużo dał Man United, był kapitanem, był też kapitanem Reprezentacji Anglii, która jest jedną z moich ulubionych.

Dnia 08.05.2008 o 10:19, Quire napisał:

Najpierw to SAF musi sprzedać CR7 a żeby to się stało ktoś musiałby dać ze 100 milionów funtów

Przesadziłeś. Zresztą Ronaldo i tak odejdzie. Może za rok, może za dwa lata.
Ja to widzę tak - United teraz pnie się na szczyt... Dosłownie, bo mamy szansę na obronienie Mistrzostwa Anglii, zasługujemy na nie cały sezon nie licząc pierwszych meczy gramy ładnie, w zeszłym sezonie 1/2 LM, teraz finał. Ta drużyna wejdzie na szczyt i jak to zawsze bywa, w końcu opadnie, skład trzeba będzie przebudować i pracować na nowo latami. A Ronaldo... Ronaldo mimo iż będzie w formie nie jest to typ piłkarza, który zostanie z klubem na te lata, w których to przyjdzie nam ledwo wyjść z grupy LM i walczyć o 3 - 4 miejsce w lidze.

Dnia 08.05.2008 o 10:19, Quire napisał:

Polubiłeś to Ty go chyba jedynie w grze:)

No wiesz, nie doszukuj się tu podtekstów. :P

Dnia 08.05.2008 o 10:19, Quire napisał:

Na Sycylijczyka możesz swobodnie powiedzieć Włoch, na Ślązaka Polak a na Walończyka Belg.

Z Sycylijczykiem się zgadzam, nie wiem jak to wygląda w Belgii, aczkolwiek niektórzy chcą jej podziału na dwa regiony językowe. Śmiano się nawet, że Belgia w postaci Unii chce Europę jednoczyć, a sama się rozpaść może.
Co do Ślązaka - wybacz, ale jako mieszkaniec Warszawy masz chyba małe pojęcie. :)
Od niejednego Ślązaka dostałbyś w buzię na nazwanie go Polakiem.

Dnia 08.05.2008 o 10:19, Quire napisał:

A spróbuj ty powiedzieć za Baska czy Katalończyka Hiszpan to od razu w ryj.

Hmm. Zapytuję więc jeszcze raz? Czy ktoś w Hiszpanii kibicuje reprezentacji Hiszpanii? Jak rozumiem Madryt i okolice czują się Hiszpanami?
I dlaczego Barcelona walczy o w La Liga? Cóż to za wyróżnienie dla Katalończyków zostać Mistrzem Hiszpanii?

Dnia 08.05.2008 o 10:19, Quire napisał:

Tam mieszkają Kanaryjczycy a nie Hiszpanie.

No akurat to co innego. Teraz Amerykanin też powie Ci, że jest Amerykaninem a nie Anglikiem, a Brazylijczyk że jest Brazylijczykiem a nie Portugalczykiem.

Dnia 08.05.2008 o 10:19, Quire napisał:

A że ma lata chude to nie znaczy że muszę się od nich odwracać.

Za to Ci chwała. :)

Dnia 08.05.2008 o 10:19, Quire napisał:

póki co wczoraj zapewnili sobie awans do Bundesligi.

I bardzo dobrze. Oni po prostu wrócili na swoje miejsce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 11:09, .Darnok napisał:

Bo samo założenia jest oczywiste - Roger nigdy Polakiem przecież nie będzie.


Hmm, no nie zgodzę się.
Dajmy na to 10 lat mieszkania tutaj, język, kultura, trochę historii, obyczaje i zwyczaje.
Wtedy moim zdaniem Polakiem będzie. O ile zostanie.

http://wislakrakow.com/www/showarticle.php?articleid=17954

Co my teraz zrobimy?! ;-(

;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 16:25, Invin napisał:

> Jeśli chodzi o symulowanie to może popatrzmy na

No tu się zgadzam, powinna być żółta dla Valdesa. Takie rzeczy po prostu w futbolu nie
powinny mieć miejsca.

Za podobne świrki Dida został odsunięty na kilka meczów...

Dnia 08.05.2008 o 16:25, Invin napisał:

Sam doskonale wiesz, co dla kibiców znaczą Gran Derby. Poza tym, przegrana znacznie zmniejszyła
szanse Barcy na wicemistrza.

Barca już nie ma matematycznych szans na wice.

Dnia 08.05.2008 o 16:25, Invin napisał:

Bo Real na boisku był po prostu lepszy i ciężko temu zaprzeczyć. Ale, co by nie mówić,
to sędzia pomógł im zdobyć dwie pierwsze bramki.

Nie, tylko drugą.

Dnia 08.05.2008 o 16:25, Invin napisał:

> Tak szczerze to nie ma teraz trenerów godnych czy to Realu czy to Barcelony.

Mourinho, Laudrup.

Dnia 08.05.2008 o 16:25, Invin napisał:

Włocha bardzo bym nie chciał w Barcelonie. Wolę Barcę, która dużo strzela i dużo traci,
niż taką, która przede wszystkim gra na zero z tyłu, a potem martwi się o bramki. Nie
chce, żeby było to, co Capello zrobił w Realu. ;)

Nie chcesz majstra? xD W tym sezonie też nie chcieliście, dlatego wygrał Real. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 22:02, .Darnok napisał:

Nie mogę też pojąć, jakim cudem w Jagiellonii nie zmieniony został kapitan. Która to już czerwona kartka tego bramkarza? W dodatku w takiej sytuacji, w 89 minucie... to już Kałużny lepiej się w końcówce zachowywał na bramce :D


No, Kałużny to zaliczył taką interwencję, że czapki z głów. Może jeszcze pograć kilka sezonów w piłkę, tym razem na bramce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 14:00, Quire napisał:


Napewno masz rację. Myślę że be krzyża jakoś bym to olał. Ot kilku matołków chciało wyrazić
swoją opinię publicznie. Ale nie można przejść obojętnie jeżeli wpisane sa w to jakies
faszystowskie, hitlerowskie i jakieś inne owskie ideały które są po prostu ZABRONIONE
(czy słusznie to inna sprawa, pod inną dyskusję)


Mnie tylko smuci, że podobnego rodzaju oznaczenia, chociaż związane z innym totalitarnym ustrojem, nie są tak samo tępione i wyszydzane, baa - są nawet modne. W sumie jak kibice Legii zrobili sektorówkę z Walterem a''la Che to nie było wielkiego skandalu ;-)))

Dnia 08.05.2008 o 14:00, Quire napisał:

Polakiem jest z nadania. Jak kto woli Obywatelem Naszego Kraju. Nie zmienia to faktu
że to Polak. A co za tym idzie do wojska z nim niech odsłuży:P
Możemy się z tym nie zgadzać i wyrażać dezaprobatę ale róbmy to w cywilizowany sposób.


Dla mnie co najwyżej posiada polskie obywatelstwo, co do nazwania go Polakiem, to mamy odmienne zdanie.
Bardziej bym nazwał Polakami osoby od lat, niemalże od pokoleń przebywające za granicą, które znają język, kulturę, historię, a nie mają naszego obywatelstwa.

P.S.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1715,wid,9930950,wiadomosc.html?ticaid=15da2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 17:16, Vaxinar napisał:


Hmm, no nie zgodzę się.
Dajmy na to 10 lat mieszkania tutaj, język, kultura, trochę historii, obyczaje i zwyczaje.
Wtedy moim zdaniem Polakiem będzie. O ile zostanie.


Naprawdę myślisz, że zostanie tu 10 lat? :D
Będę zdziwiony, jak zostanie po Euro - no, chyba, że zawalimy turniej.
Ale później? To nie jest Eduardo, który po zakończeniu kariery zamieszka w Chorwacji.

Dnia 08.05.2008 o 17:16, Vaxinar napisał:


AAAAAAAAAA
Jak oni mogą?!
Idę pod siedzibę klubu z oficjalnym protestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znana jest już kadra na euro, wygląda tak:

bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Tomasz Kuszczak (Manchester United), Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn)

obrońcy: Jacek Bąk (Austria Wiedeń), Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela), Paweł Golański (Steaua Bukareszt), Mariusz Jop (FK Moskwa), Adam Kokoszka (Wisła Kraków), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Grzegorz Bronowicki (Crvana Zvezda Belgrad)

pomocnicy: Dariusz Dudka (Wisła Kraków), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Rafał Murawski (Lech Poznań), Łukasz Garguła (PGE GKS Bełchatów), Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg), Radosław Majewski (Groclin Grodzisk Wlkp.), Michał Pazdan (Górnik Zabrze), Roger Guerreiro (Legia Warszawa)

napastnicy: Euzebiusz Smolarek (Racing Santander), Wojciech Łobodziński (Wisła Kraków), Maciej Żurawski (AE Larissa), Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze), Radosław Matusiak (Wisła Kraków), Marek Saganowski (FC Southampton).

A więc z drużyny wypaldli:

Wojciech Kowalewski (Kolporter Korona Kielce)
Arkadiusz Radomski (Austria Wiedeń)
Michał Goliński (Zagłębie Lubin)
Dawid Janczyk (CSKA Moskwa)
Łukasz Piszczek (Hertha Berlin)
Artur Wichniarek (Arminia Bielefeld)

Odejście Kowalowskiego jest słuszną decyzją, odpadnięcie Radomskiego i Golińskiego też kontrowersji nie budzi (chodziaż moim zdaniem mniej wartościowi są Wawrzyniak i Pazdan) ale brak Janczyka, Piszczka i Wichniarka mi się nie podoba, co Leo widzi w takim Matusiaku ?. Dziwne jest też przesunięcie (przynajmniej na papierze) Łobodzinskiego do ataku, napastnik z niego żaden.
Roger też mi do kadry nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 18:44, temek napisał:

Odejście Kowalowskiego jest słuszną decyzją,

Zgadzam się. Trudno było oczekiwać,żeby wygryzł kogoś z "wyspiarskiej trójki"

Dnia 08.05.2008 o 18:44, temek napisał:

odpadnięcie Radomskiego i Golińskiego też
kontrowersji nie budzi (chodziaż moim zdaniem mniej wartościowi są Wawrzyniak i Pazdan)

Co do Golińskiego zgadzam się,dla mnie jego obecność w kadrze była pomyłką (podobnie zresztą jak Pazdana) liczyłem natomiast,że Radomski pojedzie. Wrócił po długiej kontuzji i poza meczem z USA w którym wcale tragicznie nie wypadł więcej szans na pokazanie się nie dostał. Szkoda bo w dobrej formie byłby dla nas z pewnością wzmocnieniem. Zamiast niego wyrzuciłbym Wawrzyniaka,który dla mnie jest zwykłym przeciętniakiem lub Kokoszkę,który może jest materiałem na dobrego obrońcę,ale swoją szansę pewnie jeszcze nie raz dostanie.

Dnia 08.05.2008 o 18:44, temek napisał:

ale brak Janczyka, Piszczka i Wichniarka mi się nie podoba,

Janczyk- pomyłka nie wiem co on w ogóle robił w tej szerokiej kadrze, Piszczek-niby ma formę zdobył nawet ostatnio bramkę w Bundeslidze,ale w kadrze nie pokazał nic co miałoby stanowić podstawę do zabrania go na Euro. Najbardziej żal mi Wichniarka, podobnie jak Radomski nie został na poważnie przetestowany,a już go skreślono. jego doświadczenie mogłoby się na Euro przydać.

Dnia 08.05.2008 o 18:44, temek napisał:

co Leo widzi w takim Matusiaku
?.

Cała Polska wie,że Matusiak na Euro pojedzie,jest ulubieńcem Leo.

Dnia 08.05.2008 o 18:44, temek napisał:

Dziwne jest też przesunięcie (przynajmniej na papierze) Łobodzinskiego do ataku, napastnik
z niego żaden.

Jak dla mnie to on i Ebi jednak skończą na skrzydle.

Dnia 08.05.2008 o 18:44, temek napisał:

Roger też mi do kadry nie pasuje.

To już uprzedzenie. Trzeba go przecież sprawdzić skoro już dostał to obywatelstwo.

A więc trzech do wylotu. Jak dla mnie:Kokoszka,Wawrzyniak i Pazdan. Niech Leo nie wpadnie tylko na pomysł nie zabrania Majewskiego,albo odrzucenia,któregoś z napastników,bo w tej kwestii i tak krucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 18:32, .Darnok napisał:

Naprawdę myślisz, że zostanie tu 10 lat? :D

Nie. Podałem po prostu przykład, że Polakiem zostać może. :)

Dnia 08.05.2008 o 18:32, .Darnok napisał:

AAAAAAAAAA Jak oni mogą?!

Nie znają się! A to nasza gwiazda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ostatniej chwili: Laporta potwierdza odejście Rijkaarda!

Punktualnie o godzinie 19:12 podczas konferencji prasowej Joan Laporta potwierdził krążące od dłuższego czasu plotki. Sezon 2007 - 08 będzie ostatnim sezonem Franka Rijkaarda w Barcelonie.

Po trwającym blisko pięć godzin spotkaniu zarządu prezydent wydał krótkie oświadczenie - "Zarząd zdecydował, że z końcem sezonu Frank Rijkaard odejdzie ze stanowiska trenera FC Barcelony, a jego miejsce zajmie Josep Guardiola".

Co o tym myślicie? Ja swoje zdanie przedstawię później, bo pewnie trochę się rozpiszę, a teraz nie mam na to za bardzo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 17:21, BeYaczz napisał:

Za podobne świrki Dida został odsunięty na kilka meczów...


Mogą go odsunąć, to fakt, ale w meczu wg przepisów nie może dostać od razu czerwieni tylko za symulowanie.

Dnia 08.05.2008 o 17:21, BeYaczz napisał:

Barca już nie ma matematycznych szans na wice.


Rzeczywiście, myślałem, że zostały 3 kolejki.

Dnia 08.05.2008 o 17:21, BeYaczz napisał:

Nie, tylko drugą.


Moim zdaniem obie, Ertonowi tłumaczyłem już dlaczego tak uważam. Nie wiem natomiast, co usprawiedliwia zagranie Gutiego? Przypadkiem? Z rozpędu? Wyglądało jednoznacznie, a za takie zagranie wylatuje się z boiska.

Dnia 08.05.2008 o 17:21, BeYaczz napisał:

Nie chcesz majstra? xD W tym sezonie też nie chcieliście, dlatego wygrał Real. xD


Nie chce majstra grając tak, jak grał Real za Capello. Barcelonę od dziecka kocham właśnie za ofensywną, techniczną grę, a nie skupianie się na obronie.


-----------------
Guardiola trenerem, czyli możemy skończyć spekulacje na temat przyszłego szkoleniowca.
http://www.barcaserwis.com/index.php?co=aktualnosci&id=15185


mikal15
Dla mnie Guardiola to nie najlepszy pomysł. Drużynie potrzebny jest ktoś, kto ich doskonale zmotywuje, kto im pokaże, że mają grać na 110%. A Guardiola nie wydaje mi się dobry do tego. Poza tym, obawiam się, że nie ma najlepszego rozeznania w europejskiej piłce, jeśli planujemy większe zakupy i małą rewolucję w klubie to przyda się trener, który ma już koncepcję drużyny, wie o kogo się postarać na okienku transferowym. Mam tylko nadzieję, że zna się na stałych fragmentach, bo jest to jedna z cech, która w Barcelonie będzie bardzo mile widziana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 20:07, mikal15 napisał:

Co o tym myślicie? Ja swoje zdanie przedstawię później, bo pewnie trochę się rozpiszę,
a teraz nie mam na to za bardzo czasu.


Jesli okaze sie drugim Klinsmannem to jak najbardziej bedzie pozytywnie, jesli bedzie kolejnym Rehhagelem to delikatnie mowiac bedzie barce ogladac dosc kwasno...
Ja osobiscie zatrudnilbym albo Ten Cate albo Slomke ewentualnie staralbym sie za wszelka cene zdobyc Hiddinka (ew. Arene)... chociaz Czesiek z Lubina tez jest wolny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2008 o 18:44, temek napisał:

ale brak Janczyka, Piszczka i Wichniarka mi się nie podoba, co Leo widzi w takim Matusiaku

Może to że zdobył w eliminacjach bramkę najpierw w meczu z Serbią u nas przez co uratował 1 pkt. a później na wyjeździe strzelił jedyną bramkę meczu i tym samym zapewnił Polsce 3 pkt. A ani Wichniarek ani reszta tych zawodników których wymieniłeś nie zdobyli ani jednej bramki Mało tego w eliminacjach nie wiem czy grali chociaż 1 mecz. Raczej nie, chociaż żeby mieć 100% pewności to musiałbym sprawdzić.

Dnia 08.05.2008 o 18:44, temek napisał:

?. Dziwne jest też przesunięcie (przynajmniej na papierze) Łobodzinskiego do ataku, napastnik
z niego żaden.
Roger też mi do kadry nie pasuje.

A tutaj się zgodzę, bo nie wiadomo dlaczego on jedzie.
Chyba tylko dlatego, że nasz ukochany prezydent tak się starał i spieszył żeby gościu dostał obywatelstwo. I żeby ten niewiarygodny trud naszego prezydenta nie poszedł na marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 21:18, Matunio napisał:

Ja osobiscie zatrudnilbym albo Ten Cate

Po tym co pokazał jako pierwszy trener w Ajaxie, to ja podziękuję :)

Powiem tak. Zmiana na pewno była konieczna. Co do tego nikt żadnych wątpliwości nie miał. Zawsze pisałem, że chcę trenera z doświadczeniem, no cóż Guardiola jest tego dokładnym przeciwieństwem. Doświadczenie ma praktycznie żadne (choć znów przywołam Del Bosque, no i może jeszcze Urbana :) ). Ale zostawiając już tą kwestię.

Jeśli ten plan, o którym pisał Sport rzeczywiście istnieje, to jestem zadowolony z jego założeń - wzmocnienie Barcelony siłowymi zawodnikami, zmiany w systemie gry podczas sezonu, ale równocześnie zachowanie stylu gry nastraja optymistycznie. Poza tym świetnie, że mówi się od samego początku o przygotowaniu fizycznym (ostatnio wypadł nam Sylvinho [''] Jakbym policzył wszystkie urazy w tym sezonie to na pewno koło 50 by się uzbierało). Niewątpliwie Pep styl gry zachowa, na pewno również zna ten klub od podszewki - w końcu był jego kapitanem.

Laporta niesamowicie dużo ryzykuje. Jeśli Guardioli się nie powiedzie, to praktycznie jestem przekonany, że po sezonie Laporta poda się do dymisji, a jeśli nie to przegra wybory w 2010 roku. Naprawdę Joan obdarzył go sporym zaufaniem, bo w przypadku niepowodzenia spora część winy spadnie na niego - w przypadku zatrudnienia trenera z nazwiskiem byłoby sporo łatwiej, wielu ludzi uznałoby wtedy, że zrobił wszystko co mógł. Teraz jest inaczej, Laporta sporo ryzykuje, ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa :)

Obaw mam sporo. Pierwsza związana jest już z eliminacjami LM. Mając w pamięci start Rijkaarda, a dokładając do tego przebudowę zespołu oraz EURO boję się, że może dojść do katastrofy. I nawet nie chodzi mi o to, że nie zagralibyśmy w LM - tylko, że Pepowi niesamowicie ciężko byłoby się podnieść po takim ciosie, od razu ludzie chcieliby jego głowy, dziennikarze na samym wstępie nie daliby mu żyć.

No ale to najczarniejszy scenariusz. Osobiście mam przeczucie, że albo będzie wóz, albo przewóz - nie będzie takiego przeciętniactwa jak teraz, czyli 3 miejsce w lidze, półfinały LM i CdR. Będzie albo koszmarnie (pod tym pojęciem rozumiem pozycję w ogóle poza pucharami, ba poza eliminacjami LM) albo świetnie. Takie mam przeczucie i nie wiem dlaczego, ale mam także przeczucie, że spełni się ten drugi wariant. Czego oczywiście sobie i wszystkim cules gorąco życzę ;)

Dziękuję za wszystko Frankowi. Za dwa mistrzostwa, za wspaniały Paryż. Mam do niego szacunek i mam nadzieję, że kibice zasiadający na Camp Nou też go pokażą, mimo niekorzystnego wyniku w GD odpowiednio żegnając go podczas jego ostatniego meczu na Camp Nou. Bo nie ma wątpliwości, że to nasz najlepszy trener w XXI wieku, ba - najlepszy od czasu Cruyffa.

I powodzenia Pep. Niech dane ci będzie jako trener zdobyć jeszcze więcej. http://www.soccer24-7.com/forum/attachment.php?attachmentid=16878

P.S. Teraz będzie można już poplotkować o transferach, bo wiadomo już raczej, że będziemy grali 4-3-3. Moje pobożne życzenia to prawy obrońca, dwóch stoperów, lewy obrońca, defensywny pomocnik, środkowy pomocnik, prawy skrzydłowy i lewy skrzydłowy. A skończy się zapewne na prawym obrońcy, stoperze, defensywnym pomocniku, środkowym pomocniku, lewym skrzydłowym oraz...napastniku. Podobno Pep chce mieć wysokiego, świetnie grającego głową napastnika w zespole, ale jeśli tak to czy Henry odejdzie? Bo Eto''o, Henry, Bojan i ten czwarty to na jedną pozycję zdecydowanie za dużo...cóż, zobaczymy w każdym razie na pewno dziennikarze kupią nam każdą rewelację EURO, a mam nadzieję, że Pep tego nie powtórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no i byłbym zapomniał, jeszcze kwestia asystenta. Jednym będzie na pewno Villanova, czyli współpracownik Pepa z Barcy B, drugim zaś podobno ma zostać ktoś z nazwiskiem. Ciekawe kto to będzie. Czy jakiś starszy, doświadczony trener, czy kolega Guardioli z boiska, czy może zostanie Eusebio? Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 20:12, Invin napisał:

Nie chce majstra grając tak, jak grał Real za Capello. Barcelonę od dziecka kocham właśnie
za ofensywną, techniczną grę, a nie skupianie się na obronie.

Jeszcze nigdy nie przeżyłem tak wielkich emocji, tak wspaniałych meczy, z tak doskonałymi zakończeniami, jak za Capello. I za to mu serdeznie dziękuję.On też uzdrowił Real i teraz będziemy zbierać tego owoce jeszcze przez wiele lat. Ramon Calderon wypowiedział wspaniałe słowa:
"potencjalne transfery, oprócz umiejętności czysto piłkarskich, będą musiały wykazywać się nienagannym zachowaniem, postawą, życiem rodzinnym... To kluczowe. Nie przyjdzie osoba, która nie jest poukładana. Zwycięstwa są ulotne i musimy dbać o tę ekipę".

Te błędy popełnili Perez i Laporta.

Co do Pepka, to jak dowiedziałem się, że będzie trenowałBarcelonę to się bardzo ucieszyłem. iha. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 22:56, pretorianie napisał:

> Roger też mi do kadry nie pasuje.
A tutaj się zgodzę, bo nie wiadomo dlaczego on jedzie.
Chyba tylko dlatego, że nasz ukochany prezydent tak się starał i spieszył żeby gościu
dostał obywatelstwo. I żeby ten niewiarygodny trud naszego prezydenta nie poszedł na
marne.


Nie przesadzasz? Za co Roger jedzie? Może za takie podania, jak choćby wczoraj do Grzelaka, po którym był rzut karny? A może za taką bramkę jak w Bełchatowie?

Roger jak jest w formie, a obecnie zdecydowanie jest, chociaż jeszcze nie w najwyższej, umie podać dobrze piłkę do napastników. I to zarówno po ziemi jak i górą. A u nas bywa z takimi zagraniami krucho, co zresztą mecz z Belgią pokazał.

Jak wczoraj zobaczyłem wynik Grand Derby to wiedziałem, że zaraz będą tutaj kłótnie dotyczące tego spotkania. Absolutnie mnie nie zawiedliście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.05.2008 o 00:04, Bambusek napisał:

Nie przesadzasz? Za co Roger jedzie? Może za takie podania, jak choćby wczoraj do Grzelaka,
po którym był rzut karny? A może za taką bramkę jak w Bełchatowie?

Oczywiście, że nie przesadzam.
Roger nie wystąpił w ani jednym meczu eliminacyjnym, ani razu nie był próbowany w kadrze.
To dlaczego ma dostać szansę??? A taki Radomski, który porządnie nabiegał się podczas tych eliminacji, ma jechać do domu??? A wiem już!!!! Bo Roger nie był Polakiem tak???
Wiem, że niektórzy zarzucą mi rasizm. Ale to co zrobił nasz prezydent na spółkę z tzw "ludźmi futbolu" woła o pomstę do nieba. Z bycia Polakiem zrobili sobie po prostu jaja.
A zresztą nie ma o czym gadać/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować