Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2008 o 18:00, Vaxinar napisał:

Chciałbym ten klub w europejskich pucharach, tym bardziej że Legia już ma.


Tym bardziej że Groclinu już nie będzie . Podobno mają grać na licencji Śląska więc wydaje mi się , że jeśli nawet zajmą miejsce premiowane to nie powinni grać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 08:47, spider88 napisał:

Tym bardziej że Groclinu już nie będzie . Podobno mają grać na licencji Śląska więc wydaje
mi się , że jeśli nawet zajmą miejsce premiowane to nie powinni grać ;)

A ja ostatnio słyszałem, to były chyba "Wiadomości - Sport" że jeżeli Groclin zdobędzie miejsce premiowane grą w europejskich pucharach, to wystąpi w nich już jako Śląsk Wrocław (jeżeli dojdzie do połączenia, są problemy). Wydawało mi się, że nie będą mogli grać w PUEFA - ale wychodzi na to, że tak. No, chyba że TVP jest niedoinformowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 10:30, paweusz napisał:

A ja ostatnio słyszałem, to były chyba "Wiadomości - Sport" że jeżeli Groclin zdobędzie
miejsce premiowane grą w europejskich pucharach, to wystąpi w nich już jako Śląsk Wrocław
(jeżeli dojdzie do połączenia, są problemy). Wydawało mi się, że nie będą mogli grać
w PUEFA - ale wychodzi na to, że tak. No, chyba że TVP jest niedoinformowane.


To się właśnie nazywa nasze piekiełko . Skoro będzie to zespół występujący na licencji Śląska , to na jakiej podstawie miałby grać w PUEFA ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 22:19, Tokix napisał:

Zgadzam się, Chelsea pokazało klasę, w doliczonym czasie ostatniego meczu, pokazali że
grają piłkę na wysokim poziomie.
A co do Barcy, to gdzie był Ronaldinho ?! Fastfoodami się opychał, komercja niszczy człowieka,
porównać Ronaldinha tera a przed paru laty... Tera to tylko sława i pieniądze, zero footballu...:
/


Ronaldinho tłumaczy sie że ma kontuzje w co bardzo wątpię :) I Chelsea grała chyba najlepszy mecz w całej lidze mistrzów w tym sezonie więc nie powinno być jakiś wielkich problemów z Manchesterem ale myślę też że ManU sie tak nie podda przecież to finał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 11:10, Dekerinho6 napisał:

z Manchesterem ale myślę też że ManU sie tak nie podda przecież to finał...

Na pewno się nie podda i to jeszcze będzie walczył! Tak samo ja Chelsea. Jeśli Manchester wygra jutro to wygra lige angielską. Jeśli zremisuje to Chelsea ma duże szanse. A więc dwie świetne drużyny, które dążą do wygrania LM i swojej ligi, na pewno się nie poddadzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 11:02, spider88 napisał:

To się właśnie nazywa nasze piekiełko . Skoro będzie to zespół występujący na licencji
Śląska , to na jakiej podstawie miałby grać w PUEFA ??

Trudno nadążyć z tą sytuacją. Parę minut jak pisałem o informacji z Wiadomości, przeczytałem na onet.pl że jednak Śląska połączony z Groclinem nie będzie mógł grać w PUEFA (nawet nie wiadomo czy Śląska awansuje do wyższej ligi). Poza tym czytałem, że jest pewien spór między klubami bo Śląsk nie chce żeby Drzymała miał "większość" w klubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 12:31, Head Master napisał:

> z Manchesterem ale myślę też że ManU sie tak nie podda przecież to finał...
Na pewno się nie podda i to jeszcze będzie walczył! Tak samo ja Chelsea. Jeśli Manchester
wygra jutro to wygra lige angielską. Jeśli zremisuje to Chelsea ma duże szanse. A więc
dwie świetne drużyny, które dążą do wygrania LM i swojej ligi, na pewno się nie poddadzą!


Oby tak było jak mówisz ale najlepszym przykładem tego było właśnie mecz Manchester United Barcelona kiedy to Manchester pokazał mało co prawie że nic a najgorsze to to że Ronaldo nie strzelił gola z karnego ale to już nie jest takie ważne ale po tym co pokazał Manchester w meczu z Barcą to nie liczę na coś wielkiego :)
Chelsea po ostatnich ich meczach było widać że zależy im na Lidze Mistrzów więc musimy jeszcze trochę poczekać i sie dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 21:32, Invin napisał:

Ja nie pamiętam ani jednego takiego meczu, ale może mam wybiórczą pamięć. :P

To raczej putkologika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, a mierdkologika = dostanie bana na forum -> pisanie jak mnie to forum bardzo nie obchodzi ("i tak to forum jest ch..") -> ponowna rejestracja? ;] Jak tak to się cieszę, że jestem kibicem Barcelony :)

BTW zabrałem się z kolegą i ściągnęliśmy całe GD - do jutra jak dobrze pójdzie powinienem wyciąć wszystkie błędy sędziowskie. I w końcu padnie mit, że błędów było tyle samo po obu stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chelsea kupiła José Bosingwa z FC Porto. Jest to obrońca, ma 26 lat. Rusek jak zwykle przepłaca bo dał za niego 20 milionów euro. Jak widać nie potwierdzają się plotki jakoby Roman miał przykręcić kurek.

W United na pewno do zespołu przyjdzie napastnik. Prawdopodobnie będzie to ktoś z trójki: Benzema, Berbatov lub Huntelaar. Wszyscy są genialnymi napastnikami, jednak wydaje mi, że Benzema będzie najlepszym wyjściem.
Pewnie przyjdzie też ktoś do obrony, marzy mi się tu Gareth Bale z Tottenhamu.

No, i jutro około godziny 18 powinniśmy zotać mistrzem Angli :)

-------------------

W Wiśle niemal pewne jest odejście Dudki, jeszcze przed eliminacjami LM, moim zdaniem jest to świetna decyzja, tym bardziej, że dają za niego podobno 3 milioiny euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem tych piłkarzy, Jose przechodzi do Chelsea za 26 mln, a i tak zapewne będzie grzał ławę, kiedyś to się gra liczyła a teraz dostaje wielki kontrakt byle tylko kasa się liczyła i bimba mu to, że nie będzie grał, równie dobrze mógłby podawać ręczniki byle tylko taki szmal zarabiać...po prostu żenada w wykonaniu niektórych piłkarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.euro2008.wp.pl/kat,1002421,title,Jesli-zostaniemy-mistrzem-Europy-to,wid, 9939483,wiadomosc.html

"Jeśli Polska zostanie mistrzem Europy, jeszcze w czerwcu sam zgłoszę projekt ułaskawienia wszystkich. Historia pokazuje, że w takich podniosłych chwilach często daruje się winy przestępcom."

Jak powiedział minister Sikorski są takie żarty na temat różnych szczytów. To będzie szczyt głupoty, czy może... bezczelności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uważasz że będzie grzał ławę? Pewnie sam Grant ci powiedział że sprowadził Bosingwe jako ręcznikowego.
A tak w ogóle jeśli uważasz że przejście do jednego z największych klubów na świecie to żenada to nic tylko pogratulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 17:22, Br0nisław napisał:

Dlaczego uważasz że będzie grzał ławę? Pewnie sam Grant ci powiedział że sprowadził Bosingwe
jako ręcznikowego.
A tak w ogóle jeśli uważasz że przejście do jednego z największych klubów na świecie
to żenada to nic tylko pogratulować.


Nie, przejscie słabego (no, powiedzmy średniego) zawodnika do tak wielkego i utytułowanego klubu to żenada. Jaki Bosingwa miał wkład w zdobycie Pucharu Mistrzów przez Porto w 2004 roku? Zerowy. Szkoda, bo przydałby się nowy napastnik, nie moge już patrzeć jak Kalou pudłuje z determinacją która zarzyna zdrowy rozsądek na kanwie artyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie po to dostales BANa, zeby wracac pod nowa ksywka, na dodatek wracajac metoda na bezczelnego. Do widzenia - BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 19:57, walgierz napisał:

Ale Dolha puścił ciekawą bramkę. Nie ma co, Wisła nie popełniła błędu pozbywając się
go.

Lol, "pozbywając się go" :D Z tego co wiem, to pan Emilian sam odszedł korzystając z Prawa Bosmana i zostawiając tym samym Krakowian na lodzie, bez dobrego bramkarza (którym Pawełek nie jest). ;)

Co do nowego nabytku Chelsea - cieszę się, że wreszcie "mamy" piłkarza światowej klasy na prawą obronę - do tego zawodnika bez "wyrobionego" nazwiska, niewypalonego - idealnego do drużyny Abrahama Granta. Lepszy on niż Dani Alves, za którego Abramowicz musiałby wysupłać astronomiczną sumę, która raczej nie zwróciłaby się z nawiązką. Czas pokaże :)

Reasumując - nie sądze, by The Blues przepłacili na tym transferze, były zawodnik Porto przyda się Londyńczykom w następnym sezonie - wreszcie Chelsea nie będzie musiała polegać na przesuwanym z pomocy Essienie (ew. słabiutkim uzupełnieniu o nazwie Belletti). Tak trzymać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko jasne
Jaga w barażach po fatalnej rundzie rewanżowej
szkoda mi tylko kibiców Lecha którym dwa tygodnie temu Smuda obiecywał puchary a wyszło jak zwykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 20:35, demrenfaris napisał:

Lol, "pozbywając się go" :D Z tego co wiem, to pan Emilian sam odszedł korzystając z
Prawa Bosmana i zostawiając tym samym Krakowian na lodzie, bez dobrego bramkarza (którym
Pawełek nie jest). ;)


No, Emilian jest bramkarzem wybitnym, pokazał to mecz z Wisłą, kilka następnych udanych wystepów i dzisiejsze piłkarskie jaja ;P
Komentatorzy z C+ wspominali, że ponoć Smuda i zarząd Lecha chcą Dolhę sprzedać i po to pozwolili mu zagrać w dwóch ostatnich kolejkach (Polonia i ŁKS to nie potentaci). A tu Emilian zaskoczył wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować