Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2008 o 17:15, Vaxinar napisał:

Beckhama to ja akurat...


Absolutnie nie podważam jego umiejętności i tego co prezentował grając dla MU.
Chodziło mi o to że przyciągnął również mnóstwo "chorągiewek".

Dnia 08.05.2008 o 17:15, Vaxinar napisał:


Przesadziłeś...


Może trochę ale w takiej dyspozycji to nawet za taką kasę go nie sprzedadzą.
Osobiście uważam że dla Czerwonych Diabłów pogra jeszcze najmarniej ze 3 lata.

Dnia 08.05.2008 o 17:15, Vaxinar napisał:

Co do Ślązaka - wybacz, ale jako mieszkaniec Warszawy masz chyba małe pojęcie. :)


Już nie Warszawa a podwarszawa":P

Dnia 08.05.2008 o 17:15, Vaxinar napisał:

Od niejednego Ślązaka dostałbyś w buzię na nazwanie go Polakiem.


Tych co znam nigdy mi nie dali do zrozumienia że nie czują się Polakami. Oczywiście nie neguje tego co napisałeś bo nie mam do tego prawa i wiedzy, będąc Mazowszaninem.

Dnia 08.05.2008 o 17:15, Vaxinar napisał:

Hmm. Zapytuję więc jeszcze raz? Czy ktoś w Hiszpanii kibicuje reprezentacji Hiszpanii?
Jak rozumiem Madryt i okolice czują się Hiszpanami?
I dlaczego Barcelona walczy o w La Liga? Cóż to za wyróżnienie dla Katalończyków zostać
Mistrzem Hiszpanii?


A jakiej reprezentacji mają kibicować? W jakiej lidze mają grać?
Nie ma takiego kraju jak Katalonia czy Kraj Basków. Zapewne jakby były, to ludzie z tych regionów nie kibicowali by Hiszpanii.

Co to by był za prestiż jakby Barcelona została mistrzem Katalonii mając jedynie za rywala Espanyol?
A jak zwyciężą w ogólnokrajowych mistrzostwach to zawsze mogą się chwalić że zwyciężyli tych ciemiężycieli co ich tak "gnębili i gnębią":)

Dnia 08.05.2008 o 17:15, Vaxinar napisał:

Teraz Amerykanin też powie Ci,...


Amerykanie = Indianie, reszta to imigranci.

Dnia 08.05.2008 o 17:15, Vaxinar napisał:

I bardzo dobrze. Oni po prostu wrócili na swoje miejsce. :)


Jakby jeszcze jakiegoś Polaka kupili to by było miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 18:27, .Darnok napisał:

Mnie tylko smuci...


Jeżeli masz na myśli czerwony ustrój to moim zdaniem przyczyna jest trochę inna.
Teraz już wiadomo że ten ustrój zabił nawet więcej ludzi niż naziści ale...
Nie robili tego w taki sposób. Wszystko było ciszej, bez obozów i tym podobnych.
Druga przyczyna jest taka że do dziś dnia słychać że było lepiej. Bo jednostka mogła mieć wszystko w dupie a i tak Państwo ją utrzymywało.

Dnia 08.05.2008 o 18:27, .Darnok napisał:

Dla mnie co najwyżej posiada...


Są to nasze subiektywne odczucia i podejście do sprawy. Także wszystko jest OK:)

Dnia 08.05.2008 o 18:27, .Darnok napisał:



Ja to bym zwolnił Skorżę za to że się go pozbył.
Oddać takiego gracza w perspektywie eliminacji LM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 23:56, BeYaczz napisał:

Jeszcze nigdy nie przeżyłem tak wielkich emocji, tak wspaniałych meczy...


Nie wiem, może z punktu kibica Realu rzeczywiście wyglądało to ciekawie. Ja w każdym razie zapamiętałem zespół poukładany, dobry, ale nie efektowny; skupianie się na obronie i kontry, bramki w ostatnich minutach meczu. Nie zniósłbym takiej Barcelony, dla mnie Blaugrana to zespół, który cały czas atakuje, ciągle jest presja na przeciwnika i dązenie do strzelania kolejnych bramek. I Guardiola na pewno tego nie zmieni.

mikal
Jeśli Pep ma taką koncepcję to rzeczywiście wygląda to dobrze. Nie rozumiem tylko, do czego nam kolejny srodkowy pomocnik. Mamy Deco, Xaviego, Iniestę i Gudjohnsena. Gramy przecież dwoma środkowymi i jednym defensywnym. Tylko, jeśli któryś z nich odejdzie to możnaby się martwić o tą pozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 12:04, Invin napisał:

> Jeszcze nigdy nie przeżyłem tak wielkich emocji, tak wspaniałych meczy...

Nie wiem, może z punktu kibica Realu rzeczywiście wyglądało to ciekawie. Ja w każdym
razie zapamiętałem zespół poukładany, dobry, ale nie efektowny; skupianie się na obronie
i kontry, bramki w ostatnich minutach meczu. Nie zniósłbym takiej Barcelony, dla mnie
Blaugrana to zespół, który cały czas atakuje, ciągle jest presja na przeciwnika i dązenie
do strzelania kolejnych bramek. I Guardiola na pewno tego nie zmieni.

No to w takim razie nie znosiłeś Barcelony w ciągu ostatnich dwóch sezonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 14:41, BeYaczz napisał:

No to w takim razie nie znosiłeś Barcelony w ciągu ostatnich dwóch sezonów.


W każdym meczu wysokie posiadanie piłki, dużo strzałów i bardzo długi czas spędzany na połowie przeciwnika - to było w dwóch ostatnich sezonach. Brakowało skuteczności, brakowało wykończenia i kogoś, kto potrafiłby strzelić porządnie z dystansu; a ostatnio brakowało nawet klasowych obrońców. Wiadomo, że były mecze, kiedy Barca grała bardzo słabo, ale takie się każdemu zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chodziło mi o to że przyciągnął również mnóstwo "chorągiewek".
Ano co to to napewno.
Ja Ci się szczerze przyznam, że ja chyba za styl bycia Ronaldo nie lubię. Nie przepadam też za Portugalią jeśli idzie o reprezentacyjna piłkę. Może to to...

> Już nie Warszawa a podwarszawa":P
Jak przygoda to... Tylko w Warszawie, w Warszawie... Jak Warszawa to w maju gdy kwitną bzy... :P

> Tych co znam
A czy to aby Ślązacy? Czy przyjezdni?

> Co to by był za prestiż jakby Barcelona została mistrzem Katalonii mając jedynie za rywala Espanyol?
A co to za prestiż wygrać ligę kraju, do którego się nie przyznaje?

> Teraz już wiadomo że ten ustrój zabił nawet więcej ludzi niż naziści ale...
> Nie robili tego w taki sposób. Wszystko było ciszej, bez obozów i tym podobnych.
Były obozu - łagry, jeszcze po carach.
Podobno Hitler się na nich wzorował. Rosjanie, jakby mieli honor to przyznaliby się (aczkolwiek Putin coś ostatnio napomknął), a nie zganiali na Niemców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 11:23, Quire napisał:

Chodziło mi o to że przyciągnął również mnóstwo "chorągiewek".

Ano co to to napewno.
Ja Ci się szczerze przyznam, że ja chyba za styl bycia Ronaldo nie lubię. Nie przepadam też za Portugalią jeśli idzie o reprezentacyjna piłkę. Może to to...

Dnia 09.05.2008 o 11:23, Quire napisał:

Już nie Warszawa a podwarszawa":P

Jak przygoda to... Tylko w Warszawie, w Warszawie... Jak Warszawa to w maju gdy kwitną bzy... :P

Dnia 09.05.2008 o 11:23, Quire napisał:

Tych co znam

A czy to aby Ślązacy? Czy przyjezdni?

Dnia 09.05.2008 o 11:23, Quire napisał:

Co to by był za prestiż jakby Barcelona została mistrzem Katalonii mając jedynie za rywala Espanyol?

A co to za prestiż wygrać ligę kraju, do którego się nie przyznaje?

Dnia 09.05.2008 o 11:23, Quire napisał:

Teraz już wiadomo że ten ustrój zabił nawet więcej ludzi niż naziści ale...
Nie robili tego w taki sposób. Wszystko było ciszej, bez obozów i tym podobnych.

Były obozu - łagry, jeszcze po carach.
Podobno Hitler się na nich wzorował. Rosjanie, jakby mieli honor to przyznaliby się (aczkolwiek Putin coś ostatnio napomknął), a nie zganiali na Niemców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 16:44, Don Zorro napisał:

Ej to temat piłki nożnej LOL


Pewnie dlatego taki tytuł ma. Ale nie do końca wiem, co Twój post wnosi do dyskusji - czyżby zatem spam?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 17:28, Bambusek napisał:

To może niech Jagiellonia przy okazji oprotestuje mecz w Poznaniu? Bo jakoś podejrzanie
panowie z Poznania szybko zapomnieli o tym, jak arbiter Podgórski im tydzień temu ładnie
pomógł. Moralność Kaliego?


Wiesz, ale tam były dwa nieuznane gole dośc kontrowersyjne prawda? To różnica.
Ja Lechowi teraz jak najlepiej życzę, czyli drugiego miejsca. Chciałbym ten klub w europejskich pucharach, tym bardziej że Legia już ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jagiellonia dostała dwie czerwone kartki zupełnie z powietrza. Chcesz mi powiedzieć, że to nie miało wpływu na przebieg meczu? Zresztą ciekawe czy ten protest też by był, gdyby Lech wygrał z Polonią nie tracąc frajersko bramki w ostatniej minucie.

Przy wicemistrzostwie Legii w pucharach zagra również 3 miejsce w tabeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 15:16, Invin napisał:

> No to w takim razie nie znosiłeś Barcelony w ciągu ostatnich dwóch sezonów.

W każdym meczu wysokie posiadanie piłki, dużo strzałów i bardzo długi czas spędzany na
połowie przeciwnika - to było w dwóch ostatnich sezonach. Brakowało skuteczności, brakowało
wykończenia i kogoś, kto potrafiłby strzelić porządnie z dystansu; a ostatnio brakowało
nawet klasowych obrońców. Wiadomo, że były mecze, kiedy Barca grała bardzo słabo, ale
takie się każdemu zdarzają.

LOL xD
Było wiele meczy gdzie Barcelona oddała w jednej połowie JEDEN strzał na bramkę i grała jak patałachy. Nie ma co, piękna gra. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech już nie mogę sie doczekać do finału Ligi Mistrzów Chelsea London-Manchester United mam nadzieje że mecz będzie zacięty chociażby ze strony chelsea ale zobaczymy już za niedługo sie to wyjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 21:24, BeYaczz napisał:

Było wiele meczy gdzie Barcelona oddała w jednej połowie JEDEN strzał na bramkę


Ja nie pamiętam ani jednego takiego meczu, ale może mam wybiórczą pamięć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam taką nadzieję ! :)
Wolałbym jednak aby w finale znalazła się Barca...
Ani Chelsea ani M.United zbytnio nie darzę sympatią .
Ale może będzie przynajmniej jakieś konkretne widowisko... Drogba vs C Ronaldo ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 21:59, Tokix napisał:

Też mam taką nadzieję ! :)
Wolałbym jednak aby w finale znalazła się Barca...
Ani Chelsea ani M.United zbytnio nie darzę sympatią .
Ale może będzie przynajmniej jakieś konkretne widowisko... Drogba vs C Ronaldo ! :)


Ja sie muszę przyznać że też bym chciał żeby to właśnie Barca grała ale niestety może następnym razem :)
Chelsea no nie powiem że tak strasznie przepadam za tą drużyną tak jakby trochę ją lubię dlatego że jak ich ostatnio oglądałem to walczyli i to dość ostro niestety w przeciwieństwie do innych dryżyn ;/ :((...
Manchester Lubię go Bardzo i liczę że coś pokaże !
Drogba vs C.Ronaldo
Nie liczyłbym na coś wielkiego ze strony Ronaldo ponieważ ostatnio nie jest za bardzo w formie Drogba gra ostatnio dobrze więc zobaczymy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, Chelsea pokazało klasę, w doliczonym czasie ostatniego meczu, pokazali że grają piłkę na wysokim poziomie.
A co do Barcy, to gdzie był Ronaldinho ?! Fastfoodami się opychał, komercja niszczy człowieka, porównać Ronaldinha tera a przed paru laty... Tera to tylko sława i pieniądze, zero footballu...: /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 11:36, Quire napisał:

>
Ja to bym zwolnił Skorżę za to że się go pozbył.
Oddać takiego gracza w perspektywie eliminacji LM.


Chciałbyś Skorżę zwolnić, chciałbyś, ja wiem, ja wiem ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować