Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Real- Recreativo 1:0
No nareszcie zwycięstwo. Gra przekonująca, wynik już mniej. Real oczywiście, jak to ostatnio ma w zwyczaju, pierwsze 10 minut beznadziejne. Potem to już dominacja na boisku. Najbardziej aktywni byli Raul i Sneijder, ten drugi strzelił nawet bramkę, która jednak nie została uznana. Dopiero potem pięknie rozegranie z Gutim i piłka być może po rykoszecie wpada do bramki. Przez niemal całą drugą połowę Real nadal dominował. W międzyczasie jeszcze ręka Pepego. Ale przynajmniej tym razem niesłusznie nieuznany gol został zrównoważony przez niezauważoną rękę. Ale pretensji do sędziego mieć nie można, bo w obu sytuacjach bez powtórki po prostu nie szło zauważyć danego czynu. Ale nareszcie było dużo sytuacji, gry kombinacyjnej, klepek, strzałów z dystansu. Jasne, to przedostatnia drużyna w tabeli, ale wychodzenie z kryzysu od czegoś trzeba zacząć. A teraz to co mnie wkurza. Po pierwsze rażąca nieskuteczność. Raul kiwa dwóch zawodników, ma przed sobą bramkarza i całą bramkę nikt go nie atakuje, strzela 10km/h. Higuain potrafi się przepchać w gąszczu 6 przeciwników utrzymując się przy piłce, ale 3-metrowe podanie to nogi to już dla niego nadmiar wrażeń. A drugie co mnie wkurza to liczba fauli przeciwników. Teorii spiskowych się tu nie doszukuję, bo większość jest odgwizdywanych, ale to jest naprawdę denerwujące, że co idzie jakaś ładna akcja, to przeciwnicy po chamsku trzymają za rękę albo brutalnie podcinają. Jeszcze trochę i zostaniemy z Codiną w bramce, Metzelderem i Garcią w obronie i Saviolą z przodu, bo zasoby ludzkie się kończą w zastraszającym tempie. Kto był najważniejszym zawodnikiem Realu w ostatnich miesiącach?? Higuain. Więc kto musiał doznać wyglądającej poważnie kontuzji. Higuain. Nie wiem jak to będzie z Raulem i Saviolą z przodu. Chyba że drugiego napastnika zagra van der Vaart, co wbrew pozorom wcale nie jest głupim pomysłem. Na plus dziś zdecydowanie Drenthe, Sneijder i Raul (szkoda tylko, że gorzej ze skutecznością), Marcelo i Ramos, który dziś niemal bezbłędny i widać, że wychodzi z dołka. Za to na minus Casillas- co on wyczyniał na przedpolu toż to szok. Niech rękawice zmieni, bo nie mógł piłki w rękach utrzymać. Reszta poprawnie, bez większych błędów. Teraz czekam na BATE Borysow. Hala Madrid!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spójrz sobie na terminarz. Real przypadkiem w następnej kolejce gra zawsze z tym zespołem, z którym wcześniej grała Barca. Coś jeszcze o teoriach spiskowych?

Niech teraz Barca ładnie pojedzie Getafe i mamy 5 punktów przewagi nad drugim miejscem. Very nice przed grudniowym maratonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 14:24, Vaxinar napisał:

Hehehe... Szkoda, że nie robił tego w koszulce "God bless John Paul II" czy w czymś podobnym...
Już nawet jemu sodóweczka do łba strzeliła... Oj słabe główki mają Ci piłkarze i nie
chodzi mi w tej chwili o picie wódki, bo w tym to oczywiście nasi przodują.


Bądźmy poważni. Prywatne życie piłkarzy owszem, może i ma dużo wspólnego z ich formą, ale roztrząsanie takich "afer" zalatuje bardzo nieładnie. Prawdę mówiąc w nosie mam kto z kim śpi, który piłkarz zdradza żonę. Ja rozliczam ich z tego co prezentują na boisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 10:41, walgierz napisał:

Bądźmy poważni. Prywatne życie piłkarzy owszem, może i ma dużo wspólnego z ich formą,
ale roztrząsanie takich "afer" zalatuje bardzo nieładnie. Prawdę mówiąc w nosie mam kto
z kim śpi, który piłkarz zdradza żonę. Ja rozliczam ich z tego co prezentują na boisku.


Chyba nie bardzo zrozumiałeś o co mi biega... Mnie też mało obchodzi co robi piłkarz poza boiskiem. Boruc jednak zdawał się inny i dobrze wiesz o czym mówię. Dalej jednak szanuję gościa za weirność Legii. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie trafna ocena ale:
1. Raul zagrał tragicznie.
2. Nie zapominaj o Bueno. Dla mnie jest to promyk światła w ciemnej d*pie jakiej się teraz znaleźliśmy.
3. Możliwe że Higuain nie zdąży na GD. Tak samo Sneijder ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 13:12, Vaxinar napisał:

Chyba nie bardzo zrozumiałeś o co mi biega... Mnie też mało obchodzi co robi piłkarz
poza boiskiem. Boruc jednak zdawał się inny i dobrze wiesz o czym mówię. Dalej jednak
szanuję gościa za weirność Legii. :)


Jeśli chciałeś wierzyć w świętego Artura, to się zawiodłeś. Zwykły człowiek, ot co. W dodatku świetny bramkarz, jak tylko przykłada się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 10:10, marcinshinoda napisał:

do której? Młodzieżowej czy reprezentacji głównej?. Nie długo jakoś będzie zgrupowanie
zaplecza kadry. Tyrałą podobno interesuje sie Arka Gdynia i Polonia Warszawa. Szanse
na przejscie są dużo, on sam chce przejsc a gra na dodatek w drużynie B.


do kadry "a". swoją drogą nasza kadra średnią wieku zaczyna powoli przypominać kadrę młodzieżową:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 18:12, CoD1234 napisał:

Wisła przegrywa 1:0 ze Śląskiem. W 10 min. gola strzelił Mila. Czyżby Wisła miała stracić
aż 3 punkty!?

Livescore nie działa, ale na livegol wejść to ja umiem, nie musisz tu przepisywać :F
Lechia zremisowała z Piastem i jest to bardzo dobry wyniki dla ŁKSu, aby nie stracił kontaktu ze środkowo-dolną częścią tabeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 18:18, wip_01 napisał:

Lechia zremisowała z Piastem i jest to bardzo dobry wyniki dla ŁKSu, aby nie stracił
kontaktu ze środkowo-dolną częścią tabeli :)

Nie musisz przepisywać. Przecież każdy może wejść np. na pilkanozna.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 18:12, CoD1234 napisał:

Wisła przegrywa 1:0 ze Śląskiem. W 10 min. gola strzelił Mila. Czyżby Wisła miała stracić
aż 3 punkty!?

Już 2:0 dla Śląska i patrząc po grze Wisły to sytuacja się raczej gruntownie nie zmieni. Czyli pewnie spadniemy na 4 miejsce (chociaż jeszcze wszystko może się zdarzyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 18:22, Hoplita napisał:

> Wisła przegrywa 1:0 ze Śląskiem. W 10 min. gola strzelił Mila. Czyżby Wisła miała
stracić
> aż 3 punkty!?
Już 2:0 dla Śląska i patrząc po grze Wisły to sytuacja się raczej gruntownie nie zmieni.
Czyli pewnie spadniemy na 4 miejsce (chociaż jeszcze wszystko może się zdarzyć).

Chyba 2:1 i Wisła gra w 9. Mam nadzieję, że wygra 3:2, ale będzie cięszko. Naet dobry by był 1 mały punkcik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 18:33, CoD1234 napisał:

Chyba 2:1 i Wisła gra w 10. Mam nadzieję, że wygra 3:2, ale będzie cięszko. Naet dobry
by był 1 mały punkcik.

Nie w 10, tylko w 9... Sobolewski dostał dwie żółte za pyskówki z sędzią, a Baszczyński od razu czerwoną za... nie wiadomo co. Teraz już nic nie pozostaje, tylko utrzymać to 2:1 i nie przegrać więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wynik już się nie zmienił. Wynik był mi obojętny ale Śląsk kolejny raz zdobywa punkty z najlepszymi, czyżby zimą szykowały się wzmocnienia i walka o puchary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się jutro albo nawet zaraz dowiemy, za co ta druga czerwona. Jeżeli powiedział coś w nerwach sędziemu niecenzuralnego to zdaje się, że przepisy pozwalają za to od razu wywalić z boiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 18:47, Mistic napisał:

Coś wspaniałego! Wisła ograna, spada na 4 miejsce, dwóch zawodników straciła. Coś pięknego
:-)


Jednego. Teraz żeby mieć przymusową pauzę to trzeba od razu czerwoną dostać, za 2 żółte to po prostu się liczy w lidze jak 2 żółte i jeżeli nimi nie dobije do odpowiedniego limitu to w następnej kolejce normalnie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 18:36, Hoplita napisał:

> Chyba 2:1 i Wisła gra w 10. Mam nadzieję, że wygra 3:2, ale będzie cięszko. Naet
dobry
> by był 1 mały punkcik.
Nie w 10, tylko w 9... Sobolewski dostał dwie żółte za pyskówki z sędzią, a Baszczyński
od razu czerwoną za... nie wiadomo co. Teraz już nic nie pozostaje, tylko utrzymać to
2:1 i nie przegrać więcej.


No wiślaki.. tylko teraz nie pisać, że mecz przegrany znów po błędach Pawełka (jak to było z Lechem) i że wszystko pozostałe to była tego konsekwencja.. Błędy popełniali też inni przy pierwszym golu Marcelu, przy drugim Baszczu bodajże, a następna sprawa Sobolewski i Baszczynski coś sie chyba pogodzić z tym wszystkim nie mogli że bramki nie moga strzelić.. na 2:1 strzelił przecież Łukasiewicz samobója. Naprawde cięzko było by wygrać Wiśle ten mecz nawet w 11.. Śląsk to drużyna z góry tabeli, a z tymi silniejszymi drużynami Wisła coś przegrywa. Coś czuje że w zimie Skorża o ile pozostanie na stanowisku wykupi prawie cały Śląsk.. ;p

Kolejorz drugi, tylko przez tych farciarzy z Polonii, tak to już byłby tam gdzie jego miejsce, czyli pierwszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 18:47, Bambusek napisał:

Pewnie się jutro albo nawet zaraz dowiemy, za co ta druga czerwona. Jeżeli powiedział
coś w nerwach sędziemu niecenzuralnego to zdaje się, że przepisy pozwalają za to od razu
wywalić z boiska.

Czytałem, że Baszczyński dostał czerwoną kartkę za niecenzurowane słowo, powiedziane do sędziego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 18:58, Paoro napisał:

No wiślaki.. tylko teraz nie pisać, że mecz przegrany znów po błędach Pawełka (jak to
było z Lechem) i że wszystko pozostałe to była tego konsekwencja..


No co ty? Teraz będą mówić, że sędzia z Warszawy, chciał pomóc Legii i Polonii i dlatego te kartki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować