Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2009 o 10:19, NecroVisioneR napisał:

No i Barca znowu wygrała,ale co tam,jak patrzę na terminarz katalończyków to jestem pewien
że nadchodzi baaardzo zły okres dla tego klubu :)


A czemuż tak sądzisz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 10:23, nurbi napisał:

I mam pytanko wie ktoś może co to była za liga i jaki zawodnik z jakiego klubu ten z
tymi ....... na wierzchu xD


To raczej nie liga, tylko mecz reprezentacji. Po koszulkach wnioskuje, że Japonia - Włochy.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 11:34, NdysH napisał:

> No i Barca znowu wygrała,ale co tam,jak patrzę na terminarz katalończyków to jestem
pewien
> że nadchodzi baaardzo zły okres dla tego klubu :)

A czemuż tak sądzisz ??


Jak isę gra-kolejny z Bayernem-Sevillą-Valencią-Chelsea[prawdopodobnie] i z Realm-na pewno straci sie punkty,ale co tam-sami zobaczycie i wtedy pogadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 12:04, Bambusek napisał:

To samo czytałem w grudniu ... Też Barca miała tak punkty potracić i mieć drogę przez
mękę.


A nie potraciła-gdzie ta 12 pkt. przewaga Barcy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 12:03, Bambusek napisał:

> I mam pytanko wie ktoś może co to była za liga i jaki zawodnik z jakiego klubu ten
z
> tymi ....... na wierzchu xD

To raczej nie liga, tylko mecz reprezentacji. Po koszulkach wnioskuje, że Japonia - Włochy.





To zobacz jeszcze raz to musi być jakiś klub włoski http://www.hehe.com.pl/IMG/smiesznezdjecia/sport/jaja_na_wierzchu2.jpg
Ale mimo wszystko na trybunach było wielkoe UUUUUU ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 12:23, NecroVisioneR napisał:

Skąd wiesz że było "UUUUUU",to sie chyba działo w ułamku sekundy,ale na pewno ci bardziej
spostrzegawczy zobaczyli...wiadomo co:D:D


Na pewno tak było w niższych rzędach trybun bo pewnie dobrze widzieli a zawodnik musiał buraka strzelić ;-)

A zawodnik biegł i zanim się pewnie skapował i podciągną spodenki i majtki (których pewnie narcyz jeden nie założył) minęło co najmniej 10 sekund.

A i czy ktoś poznaje zawodnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 12:06, NecroVisioneR napisał:

A nie potraciła-gdzie ta 12 pkt. przewaga Barcy?:)


Tyle, że te punkty potracili później, a nie w tym kotle, który to tak miał zmiażdżyć Barcę ... No ale w sumie kibicom Realu nie pozostało nic innego jak dalej liczyć na to, że rywal punkty potraci :P Tylko przypominam, że Real będzie miał tych samych rywali z lidze i też nie jest powiedziane, że tak wszystko powygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kosztują, ale od tego jest ławka. Barca nie musi w lidze wygrywać po 6:0 przecież. Za 1, 2:0 ma takie same punkty. Ewentualnie może w LM zagrać jak teraz z Bayernem: 1 mecz na 100%, żeby sobie spokojną przewagę zapewnić przed rewanżem. Ale to już problem Guardioli, jak to zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 15:41, NecroVisioneR napisał:

Ale dla mnie bardziej chodzi o mecze w LM,teraz z Bayernem a potem z Chelsea-takie mecze
duuużo kosztują zawodników....


raczej drugi mecz z Bayernem bedzie tylko formalnością:p A pierwszym meczu też jakoś specjalnie sie nie nabiegali:P Nawet pomocnicy nie musieli na swoją połowe wracać:) Tak Barca zamknęła Bayern w ich połowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 15:58, Arkads napisał:

A mi po herbie na koszulce, zdaje się ze to jednak reprezentacja Włoch ;]


to na pewno nie sa Włochy, zwrócicie uwagę na flagę na brzuchu, no Włosi raczej takiej nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować