Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2009 o 21:32, AssaxoN napisał:

Ja też gram z kumplami i gramy też tak zwane klasowe mecze ostatnio graliśmy przeciwko
jednej z klas i przegraliśmy, ale tylko dla tego, że nawierzchnia była taka, że nie dało
się grać tak się ślizgało a w dodatku za małe boisko było.


Ja zawsze myślałem że warunki dla obu drużyn na boisku są zawsze identyczne. No cóż, widze że jednak każdy ma swoje preferencje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja to nie gram z kolegami na trawie z dwóch powodów:
-zwykle nie można zebrać składów, żeby zagrać na dwie drużyny ;)
-boisko jest w opłakanym stanie. Ale na przyszły rok może będzie nowe, trochę lepsze i równiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 19:16, BoloMaster napisał:

kiedy odbędą się baraże o ekstraklasę i kto w nich wystąpi Arka czy Cracovia?



W barażach wystąpi Arka Gdynia z Podbeskidziem Bielsko Biała, niestety nie wiem kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 21:40, kedzior141 napisał:

No ja to nie gram z kolegami na trawie z dwóch powodów:
-zwykle nie można zebrać składów, żeby zagrać na dwie drużyny ;)
-boisko jest w opłakanym stanie. Ale na przyszły rok może będzie nowe, trochę lepsze
i równiejsze.


Rozumiem, że gracie na miejscowych boiskach ligowych, czy na takich własnej roboty i bramki zrobione z kłód itd? U mnie niestety klub nie pozwala grać na boiskach miejscowej drużyny(klasa A), a gra na takiej leśnych boiskach mija sie z celem. A to pełno robactwa jak jest gorąco lata, a tu górka, a tu dołek. Gra na mokrym igelicie to dopiero wyzwanie. Nie dość, że woda sie wsiąka, robią sie ogromne kałuże, to ślisko jak cholera. No minusem wycieraczki jest także, twarda nawierzchnia, więc bramkarza który sie zrzuca na następny dzień wszystko boli xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 21:52, shinoda napisał:


Rozumiem, że gracie na miejscowych boiskach ligowych, czy na takich własnej roboty i
bramki zrobione z kłód itd? U mnie niestety klub nie pozwala grać na boiskach miejscowej
drużyny(klasa A)


U nas też na takkich boiskach grać nie można, ale teraz robione jest nowe (własnej roboty) więc będzie równo, a bramki też są niezłe, jak na te warunki. Bo stare boisko strasznie zarosło :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 21:40, kedzior141 napisał:

No ja to nie gram z kolegami na trawie z dwóch powodów:
-zwykle nie można zebrać składów, żeby zagrać na dwie drużyny ;)
-boisko jest w opłakanym stanie. Ale na przyszły rok może będzie nowe, trochę lepsze
i równiejsze.


Ja od grudnia gram na Orliku i powiem że to świetna inicjatywa. Równa murawa, szatnia, łazienka, oświetlenie, piłki itd. Naprawdę kawał świetnej roboty. Szkoda tylko że tak rzadko można tam grać a to z powodu rezerwacji z wyprzedzeniem. Ale i tak nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Ja od grudnia gram na Orliku i powiem że to świetna inicjatywa. Równa murawa, szatnia,

Dnia 31.05.2009 o 22:29, Smooqu napisał:

łazienka, oświetlenie, piłki itd. Naprawdę kawał świetnej roboty. Szkoda tylko że tak
rzadko można tam grać a to z powodu rezerwacji z wyprzedzeniem. Ale i tak nie narzekam
:)


No, Orlik świetna sprawa. Zdarzyło mi sie zagrać dwa razy, i aż przyjemnie sie stało na bramce, jak lądujesz na mięciutkiej trawce:) Tylko strasznie gorąco na nich, pewnie te kawałki gumy, co wysypane są pod trawką, tak sie nagrzewają. Tylko strasznie wkurza ta guma, bo wpada do butów:P

Panie Premierze, Dobra robota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy jednej ze szkół w okolicy jest boisko które nazywacie ''Orlikiem'' (pierwszy raz się spotykam z tą nazwą:)). Ja na nim jeszcze nie grałem, ale znajomi bardzo sobie chwalą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 21:49, witkab napisał:

W barażach wystąpi Arka Gdynia z Podbeskidziem Bielsko Biała, niestety nie wiem kiedy.

To jeszcze nie jest pewne, Podbeskidzie może zostać wyprzedzone zarówno przez Koronę Kielce, jak i przez Znicza Pruszków. A w jeżeli w ekstraklasie zostanie podtrzymana decyzja o nie przyznaniu licencji ŁKS, to wtedy Arka będzie miała pewne utrzymanie, a w barażu zagra Cracovia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 22:33, shinoda napisał:

Tylko strasznie gorąco na nich, pewnie
te kawałki gumy, co wysypane są pod trawką, tak sie nagrzewają. Tylko strasznie wkurza
ta guma, bo wpada do butów:P


W sumie nie wiem po co jest granulat ale przez niego niestety mam odciski bo mi wpada w buty :) Ale on chyba pochłania część wody i bez niego trawa by oklapła.

Najfajniej się grało na początku stycznia między godzinami 20-22, 0 stopni celsjusza i pełno wody na boisku. Jak kończyliśmy to już lód był. Cały mokry byłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już się toczy dyskusja kto w jakich warunkach gra w nogę to ja się pochwalę gdzie gram. Zdjęcie robione z okna z mojego mieszkania.

20090601143317

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram praktycznie codziennie, koło szkoły mam świetne boisko ze sztuczną nawierzchnią. Tyle że szkoła jest w Poznaniu, a ja mieszkam poza miastem, więc zwykle gram przed lekcjami, po lekcjach albo na lekcjach:P Gra się naprawdę świetnie, 5 na 5, nawet mi, chociaż geniuszem nie jestem:P We wsi w której mieszkam też jest podobne, a niedaleko jest nawet Orlik ale tam nie bywam często, bo nie za bardzo mam czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Najfajniej się grało na początku stycznia między godzinami 20-22, 0 stopni celsjusza

Dnia 01.06.2009 o 11:19, Smooqu napisał:

i pełno wody na boisku. Jak kończyliśmy to już lód był. Cały mokry byłem xD


Największy bajer tych boisk to oświetlenie. Niestety cieciu włącza tylko jeden albo dwa jupitery. Często musimy mu dać z 30 zł na flaszke xD, żeby włączył wszystkie, ale dzięki temu można przez 2 godziny poczuć sie jak gwiazda grając przy oświetleniu jak na stadionie xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wsi czy w szkole boisko jest w opłakanym stanie, bez trawy, małe bramki...
W klubie u siebie ledwo, ledwo. Nie w każdym miejscu jest trawa,nie równe boisko.
Na najlepszym boisku jakim dotąd grałem jest stadion Górnika Łęczna.
Najgorsze - Motoru Lublin. Mimo, że chyba wtedy wypadłem najlepiej z drużyny to boisko było w opłakanym stanie, wszędzie kałuże, piłka się na nich zatrzymywała, a do tego deszcz.
Gdybyśmy mieli wszędzie boiska takie jak w Anglii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 12:19, Ziggy napisał:

No i wg tej stronki: http://www.chelsealive.pl/n-9869-carlo-ancelotti-oficjalnie-trenerem-chelsea.php
oraz paru innych Carlo Ancelotti już oficjalnie trenerem Chelsea! W sumie jestem zadowolony
i oby wypełnił u nas 3 letni kontrakt i to z nawiązką.


http://www.pilka.pl/oficjalne-ancelotti-nowym-trenerem-chelsea

No, bo jest :P

Ale szkoda dla Chelsea, że nie mogła zatrzymać Hiddinka bo spisywał się wyśmienicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też gram niemal codziennie na takim boisku. Takie małe brameczki są świetne do ćwiczenia celności i techniki ;) Jedyną wadą jest klatka schodowa za jedną z bramek (3 szyby poszły, na szczęście żadna nie z mojego strzału).

20090601162443

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.06.2009 o 16:13, Budep napisał:

Ale szkoda dla Chelsea, że nie mogła zatrzymać Hiddinka bo spisywał się wyśmienicie.

Nom wiadomo że chciałbym aby Hiddink został bo do Ancelottiego nie jestem do końca przekonany. Ale cóż jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 16:29, Hartus napisał:

Ja też gram niemal codziennie na takim boisku. Takie małe brameczki są świetne do ćwiczenia
celności i techniki ;) Jedyną wadą jest klatka schodowa za jedną z bramek (3 szyby poszły,
na szczęście żadna nie z mojego strzału).


Fajnie boisko :) Ja mam takie szczęście ze w Poznaniu jest sporo boisk ze sztuczną trawą, jedne lepsze drugie gorsze, ale najważniejsze, że jest w czym wybierać :) Szkoda ze obecnie czasu zbyt wiele nie ma na takie beztroskie granie :( tym bardziej ze na tenisa powoli przechodzę i zdarza mi się w piłkę grać głównie w futsala na zajęciach z w-f.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować