Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Proponuję zakończyć całą dyskusję poprzez zmianę dyscypliny której można kibicowac proponuję golf, gwarantowany spokój i cisza ryzyko - można dostać piłeczką albo kijem, jednak warto zaryzykować, zwłaszcza patrząc na to jaką batalię tutaj toczycie, brakuje tylko udzielania odpowiedzi na sam przecinki, jeden skacze drugiemu w ten przecinek właśnie, zawsze jakaś riposta z jednej czy z drugiej strony musi być.
Pytanie mam, oglądając turniejowe wypociny polskich drużyn w pucharach co roku zadaję sobie pytanie czy polska piłka idzie na dno czy raczej na tym dnie już siedzi?
Jak uważacie wy, ja osobiście nie mam już sił oglądać takiego partwactwa w wykonaniu niektórych drużyn, do tego polska liga dzięki temu co prezentuje znudziła mnie, czasami już lepiej obejrzeć występ drużyny 2 ligowej z zapomnianego kraju gdyż zdaża się że te drużyny grają o niebo lepiej..:/

We wszystkim należy znaleźć umiar.. i zastanowić się nad dwoma powiedzeniami pierwsze:
Nigdy nie rozmawiaj z głupcem, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
Po drugie:
Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber beim Universum bin ich mir nicht ganz sicher
Wystarczy, że jeden i drugi pomyśli o tym swoim adwersażu o mój B. jaki on g.... i ta dyskusja nie ma żadnego sensu bowiem nie dojdziecie do żadnego konsensusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 00:09, Burszurasek napisał:

/.../
Mylisz się, po prostu nie toleruję napinaczy internetowych. Wiem, że moje słowa i tak
nic tutaj nie zdziałają, ale nie jestem w stanie się powstrzymać.


To świadczy o niedojrzałości bo najłatwiej przepędzić takich ludzi jak Vaako poprzez ignorację.

@Malcollm

Ja mimo że mam Cyfre+ nie obejrzałem w zeszłym sezonie ani jednego pełnego meczu polskiej "ekstraklasy". Po tych 10 minutach miałem ochotę sam coś porobić to szedłem na boisko albo z psem na spacer bo naprawdę nie było w oglądaniu tej kopaniny żadnej przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2009 o 00:10, Smooqu napisał:

To świadczy o niedojrzałości bo najłatwiej przepędzić takich ludzi jak Vaako poprzez
ignorację.


Mam jeszcze czas na to, aby dojrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 00:09, Malcollm napisał:

Pytanie mam, oglądając turniejowe wypociny polskich drużyn w pucharach co roku zadaję
sobie pytanie czy polska piłka idzie na dno czy raczej na tym dnie już siedzi?
Jak uważacie wy, ja osobiście nie mam już sił oglądać takiego partwactwa w wykonaniu
niektórych drużyn, do tego polska liga dzięki temu co prezentuje znudziła mnie, czasami
już lepiej obejrzeć występ drużyny 2 ligowej z zapomnianego kraju gdyż zdaża się że te
drużyny grają o niebo lepiej..:/


Mecze Wisły z Schalke czy Parmą to ostatnie, których chyba nie można nazwać dnem :( a od tego czasu jest tylko gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 00:05, Burszurasek napisał:

Mam się czuć doceniony, bo ścierwo się mną zainteresowało ? :P

Hmm, mam wrażenie, że do ciebie nic nie dociera. Czy naprawdę sprawia ci przyjemność gdy ludzie postrzegają cię jako prostaka i młotka? :)

Dnia 07.08.2009 o 00:05, Burszurasek napisał:

Sprawiedliwość być musi, a że ty jesteś takim tchórzem, co nie opuści swojego miasta,
to się nie dziwię, że do Madrytu nie pojedziesz >:D

A dlaczego mam opuszczać? Dla ciebie? Przeceniasz się. :)

Dnia 07.08.2009 o 00:05, Burszurasek napisał:

Zawsze dostosowuję poziom własnych wypowiedzi, do wypowiedzi rozmówcy. ;)

Ta rozmowa jest tego zaprzeczeniem.

Dnia 07.08.2009 o 00:05, Burszurasek napisał:

Udowodnij.

Mam ci udowodnić, że czołowe kluby europejskie czerpią potężne zyski ze sprzedaży gadżetów, koszulek i praw telewizyjnych? :D

Dnia 07.08.2009 o 00:05, Burszurasek napisał:

A ty się naucz pisać, bo to nie pierwszy Twój błąd w pisowni. ;)

Ależ ja umiem pisać. Błędy zdarzają się każdemu. Postaram się ich nie robić skoro ci to przeszkadza. :)

Dnia 07.08.2009 o 00:05, Burszurasek napisał:

Taki z Ciebie kibic właśnie ... Legia gra w europejskich pucharach, a ty siedzisz w domu.
;) Mama nie wypuściła ?

Nie, dlaczego? :)

Dnia 07.08.2009 o 00:05, Burszurasek napisał:

Miło mi to słyszeć. :D

Wiedziałem, że za mało cię chwalą. :)

Dnia 07.08.2009 o 00:05, Burszurasek napisał:

Idziemy łeb w łeb. :)

Znów sobie schlebiasz.

Dnia 07.08.2009 o 00:05, Burszurasek napisał:

Co ty chcesz od tych biednych pedałów ? :D Skrzywdzili Cię ? :D A może sam nim jesteś
i w ten sposób się kamuflujesz ? :D

Po pierwsze, nie pedałów, tylko homoseksualistów, po drugie nic od nich nie chce, gdyby nie fakt, że właśnie z jednym rozmawiam.

Dnia 07.08.2009 o 00:05, Burszurasek napisał:

A Tobie wystarczyłby jeden porządny wpierdol z przekopką. :D

Mówisz? :D

Dnia 07.08.2009 o 00:05, Burszurasek napisał:

Zagiąłeś mnie. ;(

Nie pierwszy raz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 00:08, Burszurasek napisał:

Jeżeli chodzi o Legię, ale i tak go straciłeś, nie będąc dzisiaj na meczu. LOL

xD

Dnia 07.08.2009 o 00:08, Burszurasek napisał:

Twojego i Twoją.

Nie ma to jak pogawędka z dresikiem. :)

Dnia 07.08.2009 o 00:08, Burszurasek napisał:

Ja również, ale dla warszawiaka z sercem umieszczonym w Madrycie, jestem w stanie oddać
się bez gadania :D

Fuj.

Dnia 07.08.2009 o 00:08, Burszurasek napisał:

Szacunek nie jest jednoznaczny ze strachem. Mylisz pojęcia, panie profesorze. :)

Ależ ja nie twierdziłem, że spuszczają głowy ze strachu. Wszak nie ma się czego bać. Tu potrzeba tylko delikatnego psychologa. :)

Dnia 07.08.2009 o 00:08, Burszurasek napisał:

Tak na marginesie, to robi się to już nudno, weź nie odpisuj. :P Albo jak coś, to na
gg.

Nie wiem czy sobie zdajesz sprawę, ale jakieś 4 godziny temu twierdziłeś, że kończysz dyskusję i już nie będziesz odpisywał, więc najpierw weż odpowiedzialność za swoje słowa, a potem nakazuj coś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2009 o 00:16, Andrzej320 napisał:

Hmm, mam wrażenie, że do ciebie nic nie dociera. Czy naprawdę sprawia ci przyjemność
gdy ludzie postrzegają cię jako prostaka i młotka? :)


Sam mnie wyzywasz, więc się odwal, historyku. :)

Dnia 07.08.2009 o 00:16, Andrzej320 napisał:

A dlaczego mam opuszczać? Dla ciebie? Przeceniasz się. :)


Ty się po prostu boisz. :) Chociaż nie chcę mieć później na głowie policji i sprawy o pobicie. :D

Dnia 07.08.2009 o 00:16, Andrzej320 napisał:

Ta rozmowa jest tego zaprzeczeniem.


Uwierz mi, że jest najlepszym dowodem. :)

Dnia 07.08.2009 o 00:16, Andrzej320 napisał:

Mam ci udowodnić, że czołowe kluby europejskie czerpią potężne zyski ze sprzedaży gadżetów,
koszulek i praw telewizyjnych? :D


Podaj mi statystyki. Tak ciężko ?

Dnia 07.08.2009 o 00:16, Andrzej320 napisał:

Ależ ja umiem pisać. Błędy zdarzają się każdemu. Postaram się ich nie robić skoro ci
to przeszkadza. :)


Wypociny połączone z błędami demotywują czytającego.

Dnia 07.08.2009 o 00:16, Andrzej320 napisał:

Nie, dlaczego? :)


Bo siedzisz w domu zamiast wspierać swój klub, jak przystało na kibica ?

Dnia 07.08.2009 o 00:16, Andrzej320 napisał:

Wiedziałem, że za mało cię chwalą. :)


Takie debile jak ty - zgadza się. :D

Dnia 07.08.2009 o 00:16, Andrzej320 napisał:

Znów sobie schlebiasz.


Nie, to ty nie dostrzegasz prawdy.

Dnia 07.08.2009 o 00:16, Andrzej320 napisał:

Po pierwsze, nie pedałów, tylko homoseksualistów, po drugie nic od nich nie chce, gdyby
nie fakt, że właśnie z jednym rozmawiam.


To go zablokuj, GG posiada taką funkcję. Albo wyprowadź się z domu.

Dnia 07.08.2009 o 00:16, Andrzej320 napisał:

Mówisz? :D


Ja to wiem. :D

Dnia 07.08.2009 o 00:16, Andrzej320 napisał:

Nie pierwszy raz. :)


Wmawiaj sobie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 00:09, Burszurasek napisał:

/.../
Mylisz się, po prostu nie toleruję napinaczy internetowych.

Kto jest napinaczem? Facet który rzuca błotem, czy ktoś kto stara się hamować? :)

Dnia 07.08.2009 o 00:09, Burszurasek napisał:

Wiem, że moje słowa i tak
nic tutaj nie zdziałają, ale nie jestem w stanie się powstrzymać.

To musi być ciężko twoim bliskim, żyć z osobą która nei może się powstrzymać i obraża, wyzywa, itd. w tak prostacki sposób. Masz szczęście, że ja taki nie jestem i mogę się oprzeć, wszak to nic trudnego, wystarczy cię zignorować, do czego niniejszym się zobowiązuję.

Z mojej strony koniec wielki kibicu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2009 o 00:20, Andrzej320 napisał:

xD


Jeszcze się śmiejesz, bo taki z Ciebie kibic, jak z koziej dupy trąba ? '';o Żałość. Chyba, że kupiłeś 20 koszulek, to ok, jestem w stanie Ci to wybaczyć.

Dnia 07.08.2009 o 00:20, Andrzej320 napisał:

Nie ma to jak pogawędka z dresikiem. :)


Po raz kolejny przypominam, że możesz zablokować ludzi z GG.

Dnia 07.08.2009 o 00:20, Andrzej320 napisał:

Fuj.


Nie tylko ty czujesz obrazę do siebie. :D

Dnia 07.08.2009 o 00:20, Andrzej320 napisał:

Ależ ja nie twierdziłem, że spuszczają głowy ze strachu. Wszak nie ma się czego bać.
Tu potrzeba tylko delikatnego psychologa. :)


Wiesz z doświadczenia, co nie ? :D Chyba, że jesteś w trakcie. :D

Dnia 07.08.2009 o 00:20, Andrzej320 napisał:

Nie wiem czy sobie zdajesz sprawę, ale jakieś 4 godziny temu twierdziłeś, że kończysz
dyskusję i już nie będziesz odpisywał, więc najpierw weż odpowiedzialność za swoje słowa,
a potem nakazuj coś innym.


Zakończyłbym, gdybyś zatkał japę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2009 o 00:23, Andrzej320 napisał:

Z mojej strony koniec wielki kibicu. :)


Yeah, w końcu. Tak jak mówię, nie znasz mnie dobrze, więc nie oceniaj. Mam tylko nadzieję, że dostaniesz to, na co zasługujesz. ;)
Pozdrawiam, EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 00:10, Smooqu napisał:

To świadczy o niedojrzałości bo najłatwiej przepędzić takich ludzi jak Vaako poprzez
ignorację.

Dokładnie. Moja świętej pamięci babunia mawiała, że mądry głupiemu ustępuje, co byłem łaskaw wprowadzić w życie z pomocą Burszurasek, bez którego to przysłowie nie miało by dzisiaj zastosowania.

Caceres w Juventusie, został wypożyczony.

"Grali jak nigdy, odpadli jak zwykle - pierwsze zdjęcia z meczu" Podsumowanie dzisiejszego meczu Legii. Gdyby Giza był łąskaw wykorzystać jeszcze jedną z jego świetnych okazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak dowartościowanie się poprzez forum. :D Szkoda tylko, że sam nie wpasowałeś się w tą definicję, bo bardzo długo ze mną pisałeś. Przykro mi. A babci mogę jedynie współczuć wnuka. :)

Gratulacje dla Lecha za awans, niech powalczą, chociaż oni są w stanie. Przynajmniej jak pojadą w świat, to nie będziemy słyszeć o kolejnych zamieszkach kibiców z policją, tylko po raz kolejny będzie można w TV podziwiać wspaniały doping oraz dobrą grę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 01:02, NecroVisioneR napisał:

No i jutro Real gra z FC Toronto,licze na to że opróćz Ramosa Pelle wystawi najsilniejszy
skład:) Oby...

Niestety nie zagra Ramos, nie liczyłbym też na Kake, czy Alonso w wyjściowej 11. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że są na dnie i je cały czas pogłębiają. Ale szkoda Legii rzeczywiście. W końcu porównując ten mecz do tych z FK Moskwa, to widać dużą poprawę, szkoda że nie zagrał Paluchowski, chyba jest w lepszej dyspozycji od Mięciela. I Szałachowski kolejny mecz bez kontuzji;) To jest chyba jedyny zawodnik, który jak wraca nawet po rocznejkontuzji od razu prezentuje bardzo dobrą formę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mięciel wywalczył karnego, po jego strzale przed 100% sytuacją stanął Szałach i ogólnie Marcin grał moim zdaniem bardzo dobrze. Dobry przegląd pola, dobre podanie, dobra technika. W zasadzie to należy krytykować głównie skuteczność i nieporadność przy stałych fragmentach gry po których padły bramki dla rywali. Jeśli teraz nie awansowaliśmy to nie wiem kiedy awansujemy. Legia grała naprawdę bardzo dobrze, ale miała wielkiego pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 01:49, Andrzej320 napisał:

Mięciel wywalczył karnego, po jego strzale przed 100% sytuacją stanął Szałach i ogólnie
Marcin grał moim zdaniem bardzo dobrze. Dobry przegląd pola, dobre podanie, dobra technika.
W zasadzie to należy krytykować głównie skuteczność i nieporadność przy stałych fragmentach
gry po których padły bramki dla rywali. Jeśli teraz nie awansowaliśmy to nie wiem kiedy
awansujemy. Legia grała naprawdę bardzo dobrze, ale miała wielkiego pecha.

Poprostu moim zdaniem nie sadza się na ławce zawodnika, który strzelił w ostatnim meczu parę bramek, no chyba że kontuzja, albo nie zdążył w pełni zregenerować sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 01:18, Andrzej320 napisał:

> No i jutro Real gra z FC Toronto,licze na to że opróćz Ramosa Pelle wystawi najsilniejszy

> skład:) Oby...
Niestety nie zagra Ramos, nie liczyłbym też na Kake, czy Alonso w wyjściowej 11. :)


A jednak,zapraszam na rm.pl do stosownego newsa o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 21:52, Andrzej320 napisał:

Co za pech Legii. ;/

Legia cały mecz przeważała, a te pajace awansowali po golach z rzutów rożnych.


A wiesz co jest gorsze? Że Duńczycy drugą bramkę zdobyli ze spalonego i te żrące żaby ciołki ją uznały :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować