Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2009 o 12:24, Bambusek napisał:

A wiesz co jest gorsze? Że Duńczycy drugą bramkę zdobyli ze spalonego i te żrące żaby
ciołki ją uznały :/

Nie jestem kibicem Legii, jednak zewsząd słyszę głosy, że zagrali dobry mecz a nawet dwumecz więc trochę szkoda, że odpadli. Tak znowu Lech rodzynkiem w dalszej fazie rozgrywek ,a i o fazę grupową może być ciężko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 11:18, kakinho1992 napisał:

Poprostu moim zdaniem nie sadza się na ławce zawodnika, który strzelił w ostatnim meczu
parę bramek, no chyba że kontuzja, albo nie zdążył w pełni zregenerować sił.


Ale Paluchowski jest młody i Urban zapewne obawiał się, że nie wytrzyma meczu o taką stawkę. Mięciel to doświadczenie i dlatego grał. Zresztą pokazał to przy karnym, bo tam ścięcie było, ale nie jakieś mocne. Ale doświadczenie Mięciela, wylożył się, karny. Paluchowski w podobnej sytuacji nie wiem, czy by nie próbował iść do końca, a okazja jakaś klarowna nie była. .

Jedyne o co można mieć pretensje do trenera to fakt, że późno zmiany wprowadzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 13:44, Gregory171 napisał:

Lech-Club Brugge
No to nie jest tak źle,choć na tym etapie Lech się raczej zatrzyma.


Cóż - mogło być też gorzej. Według mnie Brugge jest spokojnie do przejścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 13:44, Gregory171 napisał:

Lech-Club Brugge
No to nie jest tak źle,choć na tym etapie Lech się raczej zatrzyma.

Dlaczego? Ja uważam, że drużyna jak najbardziej w zasięgu "poznańskiej lokomotywy" Na pewno nie słabeusz, ale drużyna do ogrania w przeciwieństwie do Galatasaray czy Villareal, które udało się ominąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawie się zapowiada spotkanie Arsenal vs. Celtic. Faworytem jest oczywiście Arsenal, ale ma skład słabszy od tego w poprzednim sezonie. No zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Lecha znów się uśmiechnęło szczęście. Club Bruges był jednym z najsłabszych zespołów na jaki mogli trafić. Oby nie zagrali gorzej niż u siebie z Norwegami a będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 13:44, Gregory171 napisał:

Lech-Club Brugge
No to nie jest tak źle,choć na tym etapie Lech się raczej zatrzyma.


Przechodzą dalej. Oczywiście nie liczę na wygraną w stylu tej z poprzednim rywalem, ale coś w okolicach 1:0, 2:1 - jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Lech wygra to nie jest takie pewne. Wczoraj zwycięzka porażka u siebie nie daje powodu do dumg, gdy wcześniej wygrało się znacznym wynikiem. Wisła też miała przejść bez problemów, a wiemy jak to ostatnio było.

Celtic może wygra u siebie, lecz przejść Arsenal będzie bardzo trudno. Jednak każdy lubi niespodzianki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rywal Lecha ledwo awansował do IV rundy eliminacji zapewniając sobie awans o ostatniej minucie dwumeczu z Fc Lahti. Na wyjeździe było 1-1, a w Brugii 3-2. Wiem, że dochodzą takie aspekty jak dyspozycja dnia, to czy rywal "leży" czy "nie leży" danej drużynie, ale to o czymś świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Sosnowcu po 30 minutach wpadły już 3 bramki. Z tego dwa dla Lechii. Jak ta sytuacja się utrzyma, to jestem 35 zł do przodu. :D Swoją drogą, Cracovia nie zasługuje na grę w ekstraklasie, więc niech ją najlepiej wszyscy w tym sezonie wypunktują. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 19:10, MisticGohan_MODED napisał:

A więc Huntelaar w Milanie... powiedzmy se szczerze nie jestem jego fanem xp


W Realu nie wypalił. I moim zdaniem Mediolanu nie zawojuje. A Milan dużych wzmocnień w tym okienku transferowym nie zrobił. No zobaczymy jak im pójdzie w tym sezonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 18:20, Burszurasek napisał:

W Sosnowcu po 30 minutach wpadły już 3 bramki. Z tego dwa dla Lechii. Jak ta sytuacja
się utrzyma, to jestem 35 zł do przodu. :D Swoją drogą, Cracovia nie zasługuje na grę
w ekstraklasie, więc niech ją najlepiej wszyscy w tym sezonie wypunktują. :)

No i Lechia wygrała. Ten wynik potwierdza to że Cracovia powinna być w 1 lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2009 o 20:14, Gregwil napisał:

No i Lechia wygrała. Ten wynik potwierdza to że Cracovia powinna być w 1 lidze.


Teraz czekają ich spotkania z Legią i Lechem. :D Mogę im tylko życzyć "powodzenia". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 20:22, Burszurasek napisał:


> No i Lechia wygrała. Ten wynik potwierdza to że Cracovia powinna być w 1 lidze.


Teraz czekają ich spotkania z Legią i Lechem. :D Mogę im tylko życzyć "powodzenia". :D

Coś czuję że wtooa znowu będzie u Cracowii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 19:15, SongoX napisał:

> A więc Huntelaar w Milanie... powiedzmy se szczerze nie jestem jego fanem xp

W Realu nie wypalił. I moim zdaniem Mediolanu nie zawojuje. A Milan dużych wzmocnień
w tym okienku transferowym nie zrobił. No zobaczymy jak im pójdzie w tym sezonie...


Jak się sprawdzi to będzie następcą Inzaghiego, który już też ma sporo latek, a jakiegoś skutecznego egzekutora potrzebują. Ale mimo wszystko czarno widzę dobrą gre Rossonerich w przyszłym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować