Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2009 o 12:46, Dark_elves napisał:

W sumie to już jest ponad, wczoraj słyszałem że 365 mln ( Albiol, Arbeloa, Ronaldo, Kaka,
Benzema, Granero, Negredo, Garay)

Jak się liczyć nie potrafi to trzeba zdać się na liczenie innych, co jak widać na powyższym przykładzie, nie zawsze wychodzi na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 12:43, shinoda napisał:

Vaako? Już sie pogubiłem, tylko on miał wcieleń. Odradza sie jak feniks xD



Tak to pewnie on... Znów będzie męczyć. A Real w tym roku i tak nic nie ugra zapewne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 12:59, Andrzej320 napisał:

> A Real w tym roku i tak nic nie ugra zapewne
> ;)
Czy tylko mi wydaje się to żałosne? :D

Tak tylko tobie. Zresztą ty zwykle masz inne zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 13:35, HunterO7 napisał:

> > A Real w tym roku i tak nic nie ugra zapewne
> > ;)
> Czy tylko mi wydaje się to żałosne? :D
Tak tylko tobie. Zresztą ty zwykle masz inne zdanie...



Nie tylko jemu,mnie również jeżeli chodzi o ścisłość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 13:46, NecroVisioneR napisał:

Nie tylko jemu,mnie również jeżeli chodzi o ścisłość:)


W zasadzie to bardziej mi chodzi o to, że ten gość jest irytujący. Nie mam osobiście nic do Realu, tylko według mnie to zlepek indywidualności i nie wierzę, że wygrają np. La Liga czy Ligę Mistrzów w tym roku. Jeśli jednak pokażą, że są dobrą drużyną jako całość to możliwe. Póki co silni są raczej tylko na papierze. Czy nie mam racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 13:51, haderQ napisał:

> Nie tylko jemu,mnie również jeżeli chodzi o ścisłość:)

W zasadzie to bardziej mi chodzi o to, że ten gość jest irytujący. Nie mam osobiście
nic do Realu, tylko według mnie to zlepek indywidualności i nie wierzę, że wygrają np.
La Liga czy Ligę Mistrzów w tym roku. Jeśli jednak pokażą, że są dobrą drużyną jako całość
to możliwe. Póki co silni są raczej tylko na papierze. Czy nie mam racji?


Będe złośliwy 1:0 z amatorami z Irlandii ;] A Vaako wyśmiewał mnie jak pisałem, że Real będzie potrzebował kilku miesięcy na zgranie.

A co do transferu Xavi Alonso, który ma być kreatorem gry w Realu. Hmm kreatorem w Liverpoolu zawsze był Steven Gerrard, wg Real powinien wybrać innego zawodnika na swojego lidera. Jak już tyle wydają to mogliby przekonać Lamparda, Fabregasa czy Gerrard''a. Ale "Nie dla psa kiełbasa panie Perez" xD


Zastanawiam sie także nad Manchesterem City. Mają tam 3 b.dobrych napstników i jednego dobrego Santa Cruz. Jak trener ustawi zespół z Tevezem, Robihno oraz Adebayorem? 4-3-3? A może Robihno na skrzydle, tak jak w Football Manager:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 13:56, shinoda napisał:

A co do transferu Xavi Alonso, który ma być kreatorem gry w Realu. Hmm kreatorem w Liverpoolu
zawsze był Steven Gerrard, wg Real powinien wybrać innego zawodnika na swojego lidera.
Jak już tyle wydają to mogliby przekonać Lamparda, Fabregasa czy Gerrard''a.

Sęk w tym, że Real nie chciał piłkarza typu Lampard czy Gerrard. Chciał piłkarza typu Alonso, który by rozrzucał piłki do Kaki czy Cristiano. To nie jest przypadek, że priorytetem na tą pozycję był właśnie Alonso, a nie ktoś inny.

Dnia 06.08.2009 o 13:56, shinoda napisał:

Ale "Nie
dla psa kiełbasa panie Perez" xD

Śmiesznie brzmią słowa "nie dla psa kiebłabasa panie Perez" po tym jak Florentino sprowadził Kake, Ronaldo, Benzeme itd. Ja wiem, że to fajnie brzmi i można sie pocieszyć, że się pojechało po Realu, ale warto oczasem pomyśleć by nie palnąć głupstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 13:56, shinoda napisał:

Zastanawiam sie także nad Manchesterem City. Mają tam 3 b.dobrych napstników i jednego
dobrego Santa Cruz. Jak trener ustawi zespół z Tevezem, Robihno oraz Adebayorem? 4-3-3?
A może Robihno na skrzydle, tak jak w Football Manager:)


Myślę, że to będzie najlepsze rozwiązanie, rodem z FM-a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 13:56, shinoda napisał:

Zastanawiam sie także nad Manchesterem City. Mają tam 3 b.dobrych napstników i jednego
dobrego Santa Cruz. Jak trener ustawi zespół z Tevezem, Robihno oraz Adebayorem? 4-3-3?
A może Robihno na skrzydle, tak jak w Football Manager:)


Craiga Bellamy też imo zalicza się na dobrego napastnika. No w tym sezonie w Man City będzie niezła walka o pozycję atakującego. Mogą nieźle namieszać w Premier League ;) A co do Robinho to najprawdopodobniej będzie na skrzydle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2009 o 12:59, Andrzej320 napisał:

Czy tylko mi wydaje się to żałosne? :D


Chyba tak, bo jak dla mnie zbiór gwiazdeczek, który nie będzie potrafił się zgrać, nie ugra nic konkretnego. Ja osobiście liczę na to, że La Ligę wygra w tym roku Barcelona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 14:51, Burszurasek napisał:

Chyba tak, bo jak dla mnie zbiór gwiazdeczek, który nie będzie potrafił się zgrać, nie
ugra nic konkretnego. Ja osobiście liczę na to, że La Ligę wygra w tym roku Barcelona.

Jak możesz przypuszczać, że chyba tak, skoro kilka postów wyżej masz dowód, że nie? Żałosne jest zakładanie, że Real nic nie wygra, choć sezon jeszcze się nie zaczął, a Real kupił jednych z najlepszych piłkarzy świata. Wstrzymajcie się ze swoimi napinkami jeszcze kilka tygodnii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2009 o 15:02, Andrzej320 napisał:

Jak możesz przypuszczać, że chyba tak, skoro kilka postów wyżej masz dowód, że nie? Żałosne
jest zakładanie, że Real nic nie wygra, choć sezon jeszcze się nie zaczął, a Real kupił
jednych z najlepszych piłkarzy świata. Wstrzymajcie się ze swoimi napinkami jeszcze kilka
tygodnii.


Niby co to za dowód ? Mogą mieć najlepszych piłkarzy świata, ale jeżeli nie nauczą się grać drużynowo, to wywalczą wielkie G.
Piłka nożna to sport drużynowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 15:14, Burszurasek napisał:

Niby co to za dowód ? Mogą mieć najlepszych piłkarzy świata, ale jeżeli nie nauczą się
grać drużynowo, to wywalczą wielkie G.
Piłka nożna to sport drużynowy.

Nie rozumiesz tego co czytasz. Przeanalizuj te zawiłe treści jeszcze kilka razy, a może zrozumiesz co miałem na myśli. No offence.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2009 o 15:20, Andrzej320 napisał:

Nie rozumiesz tego co czytasz. Przeanalizuj te zawiłe treści jeszcze kilka razy, a może
zrozumiesz co miałem na myśli. No offence.


Nie czytałem Twoich postów, zanim sam się dopisałem, więc nie za bardzo wiem do czego pijesz.
Jak dotąd jedyny argument, jaki w naszej rozmowie rzuciłeś, to fakt, że Real kupił kilku najlepszych piłkarzy światy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 16:30, Burszurasek napisał:

Nie czytałem Twoich postów, zanim sam się dopisałem, więc nie za bardzo wiem do czego
pijesz.

No to skoro nie wiesz na jaki temat toczy się rozmowa to się nie udzialaj.

Dnia 06.08.2009 o 16:30, Burszurasek napisał:

Jak dotąd jedyny argument, jaki w naszej rozmowie rzuciłeś, to fakt, że Real kupił kilku
najlepszych piłkarzy światy.

Nie rozumiem CO mam popierać argumentacją, bo nie wiem o czym mówisz, jak ty sam, jak wcześniej przyznałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2009 o 17:00, Andrzej320 napisał:

No to skoro nie wiesz na jaki temat toczy się rozmowa to się nie udzialaj.

No przepraszam bardzo, nasza rozmowa zaczęła się od momentu, jak napisałem, że Real nie powalczy zbytnio w tym sezonie. Co mnie obchodzi Twoja poprzednia przepychanka ?

Dnia 06.08.2009 o 17:00, Andrzej320 napisał:

Nie rozumiem CO mam popierać argumentacją, bo nie wiem o czym mówisz, jak ty sam, jak
wcześniej przyznałeś.


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=72&pid=44347

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 17:42, Burszurasek napisał:

No przepraszam bardzo, nasza rozmowa zaczęła się od momentu, jak napisałem, że Real nie
powalczy zbytnio w tym sezonie. Co mnie obchodzi Twoja poprzednia przepychanka ?

No to skoro cię nic nie obchodzi, to po co odpowiadasz na MÓJ post? Skoro uważasz, że Real nie powalczy w tym sezonie to twój problem, zobaczymy co będziesz mówił po sezonie, bo narazie to sobie możesz gdybać. Real dokonał wielkich zakupów, ma wielkiego trenera, jest wielkim klubem, oczekiwania są wielkie. Czy sobie poradzi, to się okaże.

Dnia 06.08.2009 o 17:42, Burszurasek napisał:

Mam przedstawić argumentacje na to, że "zbiór gwiazdeczek, który nie będzie potrafił się zgrać, nie ugra nic konkretnego", czy może na to, że ty "osobiście liczysz na to, że La Ligę wygra w tym roku Barcelona"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2009 o 17:52, Andrzej320 napisał:

No to skoro cię nic nie obchodzi, to po co odpowiadasz na MÓJ post? Skoro uważasz, że
Real nie powalczy w tym sezonie to twój problem, zobaczymy co będziesz mówił po sezonie,
bo narazie to sobie możesz gdybać. Real dokonał wielkich zakupów, ma wielkiego trenera,
jest wielkim klubem, oczekiwania są wielkie. Czy sobie poradzi, to się okaże.


Bo ten autonomiczny post, nie wchodzący w skład żadnej dyskusji, był zbyt prowokujący ? A Real może i dokonał wielkich zakupów, lecz zakończy sezon jak zawsze. Bez zwycięstwa w Lidze Mistrzów.

Dnia 06.08.2009 o 17:52, Andrzej320 napisał:

Mam przedstawić argumentacje na to, że "zbiór gwiazdeczek, który nie będzie potrafił
się zgrać, nie ugra nic konkretnego", czy może na to, że ty "osobiście liczysz na to,
że La Ligę wygra w tym roku Barcelona"?


Na to, że Ziemia krąży wokół Słońca, a nie Słońce wokół Ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować