Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Ciężko tam było powiedzieć który dotknął, jednak sądzę, że prawidłowo strzelony gol, sorry :D

Za to co Chiellini zrobił w polu karnym Reidowi powinnien być karny i karteczka, może nawet czerwona. Nie widać dokładnie, ale wyglądało to jakby włoch złapał go za kark od boku i ścisnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pomysł - świat powinien zrezygnować ze spalonych - dzięki temu sędziowie nie będą mieli takiego wpływu na wynik, a i gra będzie dynamiczniejsza, będzie za pewne więcej bramek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 17:34, Galadin napisał:

To ja mam pomysł - świat powinien zrezygnować ze spalonych - dzięki temu sędziowie nie
będą mieli takiego wpływu na wynik, a i gra będzie dynamiczniejsza, będzie za pewne więcej
bramek. :)

Teraz wiem skąd jest twój tytuł pod nickiem;]

Włosi byli lepsi, ale Preston był bezbłędny i narazie najlepszy bramkarz na MŚ (jeżeli chodzi o bronienie strzałów z dystansu)... Można ten wynik określić jako CUD piłkarski.

Grisza354
Czy to wygląda na dział Pro Evo? Wogóle to napisałeś o którą wersję ci chodzi? Bo jest w edycji 2006 ale 2010 nie ma, ja mam spolszczenie zawodowej grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 17:34, Galadin napisał:

To ja mam pomysł - świat powinien zrezygnować ze spalonych - dzięki temu sędziowie nie
będą mieli takiego wpływu na wynik, a i gra będzie dynamiczniejsza, będzie za pewne więcej
bramek. :)

Wtedy gra by nie miala zadnego sensu i graloby sie tylko dlugimi podaniami pod bramke, idiotyczny pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejna kompromitacja faworyta na mundialu, przed turniejem jako maksymalny wynik Włochów stawiałem 1/4 ale Włosi mogą nie osiągnąć tego stopnia turnieju....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czym byli lepsi..? NO tak w biciem głową w mur - wbijali ciągle wysokie piłki w pole karne licząc na to, że wyżsi Zawodnicy z NZ nie będą podskakiwać, moim zdaniem lepsi byli NZ - ich celem był zwycięstwo/remis a Włochów tylko zwycięstwo - więc kto był lepszy? w kładzeniu się na trawę to tak byli lepsi ..:) z taką grą to się nie obroni MS i to nawet dobrze.... bo to co prezentują Włosi to bida z nędzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 18:07, Malcollm napisał:

W czym byli lepsi..? NO tak w biciem głową w mur - wbijali ciągle wysokie piłki w pole
karne licząc na to, że wyżsi Zawodnicy z NZ nie będą podskakiwać, moim zdaniem lepsi
byli NZ - ich celem był zwycięstwo/remis a Włochów tylko zwycięstwo - więc kto był lepszy?
w kładzeniu się na trawę to tak byli lepsi ..:) z taką grą to się nie obroni MS i to
nawet dobrze.... bo to co prezentują Włosi to bida z nędzą

Nie lubię Włochów ale jednak w dominacji gry byli trochę lepsi. Gorzej już z organizacją... I bardzo dobrze! Przed NZ jeszcze jeden mecz, kto wie, może wygrają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 19:17, MisticGohan_MODED napisał:

Ale i tak daleko nie zajda bo grają tragicznie :P


A kto gra dobrze? W ogóle co to za mistrzostwa, gdzie odpadają najlepiej grający (Kamerun).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 19:59, el_machete napisał:

A kto gra dobrze? W ogóle co to za mistrzostwa, gdzie odpadają najlepiej grający (Kamerun).


Mi też szkoda Kamerunu, bo bardzo ładnie grali, nie zasługiwali na odpadnięcie.

btw z kim Włochy mają ostatni mecz? Jak z Paragwajem, to będzie niezły show xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 20:12, Budo napisał:

> A kto gra dobrze? W ogóle co to za mistrzostwa, gdzie odpadają najlepiej grający
(Kamerun).

Mi też szkoda Kamerunu, bo bardzo ładnie grali, nie zasługiwali na odpadnięcie.

btw z kim Włochy mają ostatni mecz? Jak z Paragwajem, to będzie niezły show xD

Ze słabą (jak dotąd) Słowacją. Mają 1pkt na koncie, sądzę, że oddadzą zwycięstwo Włochom bo nie mają szans. A może jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi szkoda najbardziej Nigerii. Zagrali dobrze mecz z Argentyną i grali dobrze z Grecją dopóki jeden piłkarz nie dostał czerwonej kartki. Szanse na wyjście z grupy niby są, ale będzie bardzo trudno.
Włochy dziś znów zawiodły zremisowały z Nową Zelandią, z którą teoretycznie powinni wygrać. Meczu nie oglądałem i nie wiem czy to zła gra Włochów czy dobra gra Nowej Zelandii zadecydowały o wyniku, ale przypuszczam, że to pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny mecz w wykonaniu Brazylii do 70minuty. Potem puściły nerwy WKS i zaczęli faulować. Zero zainteresowania bójkami sędziego, niesłusznie uznany gol, nie powinien dawać kaki drugiej żółtej kartki, faul na Elano to czerwona z góry i wywalenie na więcej niż 1 mecz... Obstawiłem wynik 3:1... no i mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

strasznie się zawiodłem postawą WKS. Sędzie chyba najgorszy jakiego widziałem. A co do Brazylii coś myślę, że dużo nie osiągną. Nie mają dobrego rozgrywającego. Kaka w bardzo słabej formie. Ale to już błąd trenera, że nie brał Ronaldinho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WKS powinien konczyc w 9.
Kaka nie powinien dostac czerwonej
O golu Fabianu juz nie wspomne:D
Sędzia beznadziejny, to byl chyba najgorzej sedziowany mecz tych mistrzostw. Szkoda mi Brazylii, juz nie chodzi o Kake bo na 1/8 finału wroci, ale o Elano ktory moze juz w ogole na tych mistrzostwach nie zagrac a gral bardzo dobrze.
Mam nadzieje ze WKS dostanie wycisk od Korei Północnej w trzecim meczu.
A jutro mam nadzieje ze zobacze ponizony Honduras, tak z 6 bramek by wystarczylo. Hiszpania musi wyjsc z grupy, pozniej sie o nia juz nie bede bał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pie**lę, jak ja nienawidzę nasterydowanych, maksymalnie napakowanych Murzynów, którzy poza brutalną siłą niczego nie potrafią pokazać i jak nie idzie to faulują na potęgę. Brazylia wygrała taktyką i umiejętnościami technicznymi (no ale czego innego można było się spodziewać), więc ci z WKS zaczęli bezczelnie faulować, a kartki i tak poszły w kierunku Brazylii. Pierwsza dla Kaki jak najbardziej słuszna, nie powinien tak odpychać przeciwnika, zwłaszcza przy takim wyniku, ale druga to aktorstwo na poziomie Busquetsa i De Rossiego. No żesz po prostu krew mnie zalewa. Elano nie wiem, czy nie złamał sobie nogi przy chamskim ataku przeciwnika, Robinho i Fabiano to po 2 razy zwijali się z bólu, Kaka też oberwał masę razy i nic. A raz Kaka stanie na drodze przeciwnikowi, to ten leci się zwijać z bólu i Kaka wylatuje. No nie no, to jest w ogóle jakaś parodia. Po prostu brutalna siła faule i złośliwości. Jedyni, którzy coś grali bardziej finezyjnie to Toure i Drogba- oni zresztą zrobili gola. I z mojej strony- naprawdę szacun dla Yaya Toure, gość grający na defensywnym pomocniku, który z racji swojej pozycji ma niejako "licencję na faulowanie", gra normalnie, bez chamskich wejść. Raz tam zdzielił po głowie Kakę, ale zaraz obaj się przeprosili i było normalnie. A reszta to już prostu- nie chcę mówić co myślę, bo by to było rasistowskie, ale jak widać, Mundial nie jest dla wszystkich i, jak mówil Al Bundy, "to nie Kalifornia, nie można po prostu wejść". Sędzia też w ogóle nie ogarniał. 2 ręce Fabiano w jednej akcji, faule na Bastosie, Elano, Kace, Fabiano, Robinho i w ogóle nie panował nad meczem. Dobrze, że Brazylia ma już awans, to nie wiem, jakimi bym tu ku**ami rzucał na temat wyrzucenia Kaki. Oczywiście zdania co do powtórek video przez ten mecz nie zmienię- dalej jestem im przeciwny. Podsumowując- szacun dla Toure, świetna gra Brazylii, beznadziejna, chamska reszta (poza Drogbą) WKS i beznadziejny sędzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 22:32, Nightdew napisał:

strasznie się zawiodłem postawą WKS. Sędzie chyba najgorszy jakiego widziałem. A co do
Brazylii coś myślę, że dużo nie osiągną. Nie mają dobrego rozgrywającego. Kaka w bardzo
słabej formie. Ale to już błąd trenera, że nie brał Ronaldinho.

Ogarnij się trochę, Kaka miał 2 asysty i w mojej opinii, zresztą nie tylko mojej, po słabym początku rozkręcił się i udanie dyrygował drużyną. Czerwona niesłuszna, więc do oceny jego gry może się wliczać co najwyżej słuszna pierwsza żółta kartka. To oczywiście nie był Kaka z idealnego sezonu 2006/2007, ale zagrał naprawdę udany mecz. Zresztą Gazeta.pl "Brazylia awansuje rozbijając WKS, ale traci świetnego Kakę". Nie żeby oni się jakoś super znali, ale jednak po rzeczywiście dość słabym pierwszym meczu Kaki, teraz grał świetnie.

A co do Ronaldinho to chciałbym Ci przypomnieć, że na Mundialu w 2006 roku, gdy był w dużo lepszej formie niż teraz (był po zdobyciu Ligi i Ligi Mistrzów z Barcą), został pierwszą "10" Brazylii od 1958 roku, która nie zanotowała ani gola ani asysty. Więc pchanie go na siłę do składu bo miał dobry sezon w Milanie nie pasowało Dundze, którzy ponad szeroki uśmiech i megamagiczne sztuczki preferuje solidność i pewność Kaki, który poza tym potrafi wrócić do defensywy, co u Morreiry raczej niespotykane. Jak widać, Kaka potrafił poprowadzić zespół do przekonywującego zwycięstwa nad drużyną, która była typowana jako najgroźniejsza z drużyn afrykańskich. Także no, może wielka forma Kaki to to nie jest (dobrze powiedział drugi komentator, że Kaka odzyskuje pewność gry, bo po kontuzjach o to ciężko), ale mówienie, że jest w bardzo słabej formie to nie bardzo.

Aha i nie obraź się za to "ogarnij się" na początku, po prostu chciałem "w zawadiacki sposób" rozpocząć myśl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować