Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2010 o 00:56, POZDRO-Grizzly napisał:

Czy można gdzieś w necie oglądać na żywo mecze z MŚ ? Szukałem na stronie TVP i nic takiego
nie znalazłem ? Pytam się bo nie mam telewizora :)

http://sport.tvp.pl/plan-transmisji-internetowych-sporttvppl/do-obejrzenia-na-sporttvppl
Coś ewidentnie jest, tylko nie wiem jak to uruchomić, kazało mi zainstalować jakąś wtyczkę Microsoftu, dziękuję postoję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 00:56, POZDRO-Grizzly napisał:

Czy można gdzieś w necie oglądać na żywo mecze z MŚ ? Szukałem na stronie TVP i nic takiego
nie znalazłem ? Pytam się bo nie mam telewizora :)

Na kompie sie beznadziejnie ogląda mecze, juz nawet nie chodzi o bardzo slaba jakosc a o opoznienie, pare razy ogladalem bo nie mialem jeszcze wtedy rozszerzonego pakietu i czulem sie tak jakbym ogladal powtorki nie znajac wyniku. Czasami opuznienie jest tylko kilkunasto sekundowe ale to i tak razi
Lepiej sie do kogos wbij na sępa, to jest mundial nie mozna ogladac meczy byle jak:P
Ale jak juz musisz to pobierz jakis program np sopcast, nie ogladaj przez przeglądarke bo laguje, wyrzuca z transmisji a na dodatek trudno trafic na strone z nieograniczona iloscia widzow (o ile takie sa w ogole)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 00:56, POZDRO-Grizzly napisał:

Czy można gdzieś w necie oglądać na żywo mecze z MŚ ? Szukałem na stronie TVP i nic takiego
nie znalazłem ? Pytam się bo nie mam telewizora :)

http://www.polwizja-si.pl/news.php
Ja zawsze tutaj oglądam. Bardzo małe, wręcz zerowe opóźnienia, do tego jakość całkiem, całkiem. Wiadomo że nie to co TV, no ale jak TV w domu zajęte to co zrobić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 02:00, Ecko09 napisał:

Ja z tym włączonym mogę cały dzień siedzieć. Nie rusza mnie to ;P


W takim razie jesteś Murzynem ;]
Dzisiaj będą fajne mecze, Słowacja Paragwaj sobie obejrzę chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 12:10, Magok napisał:

Widać masz przyzwyczajenie do murzyńskich trąbek.


Możliwe...mi te wuwuzele (czy jak to sie nazywa) nie przeszkadzają. Gdyby koło mnie tysiąc takich trąbiło pewnie by było inaczej, ale tam w RPA niech se trąbią ile chcą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się może, czy dostępna jest w kioskach/sklepach jakaś specjalna gazetka poświęcona Mistrzostwom Świata, gdzie znajdują się wszystkie zespoły, składy, ustawienia? Pamiętam, że podczas mundialu w Niemczech można było takie coś kupić. Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No mi szkoda Kamerunu, ładną piłkę grali, szkoda, że nie dali rady rozwalić Danii, bo imo bardziej zasługiwali na awans :/ Teraz Paragwaj Słowacja, ta druga drużyna rozczarowuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 14:31, PJ_MW napisał:

Orientujecie się może, czy dostępna jest w kioskach/sklepach jakaś specjalna gazetka
poświęcona Mistrzostwom Świata, gdzie znajdują się wszystkie zespoły, składy, ustawienia?
Pamiętam, że podczas mundialu w Niemczech można było takie coś kupić.

"Przegląd Sportowy" wydał taki specjalny dodatek (Skarb Kibica 148 str) do swojego wydania w dniu rozpoczęcia Mistrzostw. tj. piątek 11.06. Ja to mam i używam na co dzień, ale wątpię czy gdziekolwiek to teraz dostaniesz.
Chyba, że jakieś miesięczniki specjalistyczne z takim jeszcze po kioskach leżą.
Musiałbyś się jednak dopytywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 14:31, PJ_MW napisał:

Orientujecie się może, czy dostępna jest w kioskach/sklepach jakaś specjalna gazetka
poświęcona Mistrzostwom Świata, gdzie znajdują się wszystkie zespoły, składy, ustawienia?
Pamiętam, że podczas mundialu w Niemczech można było takie coś kupić. Z góry dzięki za
odpowiedź.

Ja widziałem "Four Four Two-wydanie polskie" specjalnie o mistrzostwach świata. Nie wiem, jak z jakością, bo nie przeglądałem, ale anglojęzyczna wersja tego magazynu miażdży,rządzi i przepełnia stos, więc jest szansa, że nie jest to jakieś badziewie :) W Empiku jest tego sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 14:31, PJ_MW napisał:

Orientujecie się może, czy dostępna jest w kioskach/sklepach jakaś specjalna gazetka
poświęcona Mistrzostwom Świata, gdzie znajdują się wszystkie zespoły, składy, ustawienia?
Pamiętam, że podczas mundialu w Niemczech można było takie coś kupić. Z góry dzięki za
odpowiedź.


Piłka Nożna - tygodnik wydał to. Zwie się Skarb Piłkarski mistrzostwa świata 2010. Dostaniesz pewnie to w jakimś kiosku.

Co do tego 4-4-2 to jeszcze można mieć wersję e - http://audioteka.nextshop.pl/e-prasa/fourfourtwo_-_e-wydanie_p12810.xml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie jestem obiektywny, bo jestem całą duszą po stronie Nowej Zelandii i strasznie się w ten mecz angażuję, ale mam wrażenie, iż sędzia wypaczył wynik. De Rossi był tylko trzymany za koszulkę (co robią wszyscy i karnych się nie dyktuje), gdy został puszczony biegł jeszcze trochę i dopiero się przewrócił. Niewiarygodnie mnie to wkurzyło.
Druga rzecz to jakieś kuriozalne (i znowu, niezbyt obiektywnie mogę oceniać) faule w ataku Nowej Zelandii. Typowa walka o piłkę, a sędzia dyktuje faul za faulem.

Bramka dla nowozelandczyków moim zdaniem prawidłowo uznana. Cannavaro odbił piłkę nie będąc w ogóle pod presją, a Smeltz wyskoczył mu zza pleców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 16:26, Bithda napisał:

Nowa Zelandia na Mistrza! :D


Taa...ewidentny spalony, nie wiem jak sędzia mógł tego nie zauważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 16:53, Ecko09 napisał:

> Nowa Zelandia na Mistrza! :D

Taa...ewidentny spalony, nie wiem jak sędzia mógł tego nie zauważyć.

Ale potem odegrał się kontrowersyjnym karnym (tak, w tym Włosi są najlepsi, w symulacji) więc jest remis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 16:52, Avalon67 napisał:

Bramka dla nowozelandczyków moim zdaniem prawidłowo uznana.

Jesteś w błędzie. Cannavaro wyznaczał linię spalonego w momencie strącenia piłki głową przez jednego z Nowozelandczyków. Wtedy Szmelc był już bliżej bramki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować