Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2010 o 21:02, Czarek188 napisał:

Eto teraz gra jak zawsze grał. Nic w tym dziwnego. IMO "dokształcił" się w Interze...

Eto juz sie wypalił. Miał taka sytuacje ze chyba tylko Podolski by nie trafił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za masakra...

Na tym meczu boję się mrugnąć w ogóle. Akcja za akcją. To, że obrońcy duńscy dwa razy podawali wprost na nogę kameruńczykom co raz przypłacili bramką Eto''o to inna historia, ale mecz jest niebywały. Plasuje się w czołówce najlepszych, nie na pierwszym bo się jeszcze nie skończył :D

Bramka duńczyków, miodzio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

N razie meczyk fajny, dużo walki. Dania zbyt dużo błędów w obronie popełnia i tylko szczęśliwie na razie remisują. Bo powinni przegrywać już ze 3:1. Kamerun jest jednak nieskuteczny. Grają lepiej i powinni prowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie znowu dobry mecz. Kameruńczycy i Duńczycy stworzyli ładne widowisko. Jak powiedział komentator: atak sunął za atakiem. Szkoda, że jedna z nich (na pewno Kamerun) lub obie, będzie musiała odpaść.
Potwierdza się zasada, że jeżeli porażka lub remis nic nie dają, i koniecznie trzeba wygrać, to drużyny potrafią i chcą walczyć.
A Holandia jako pierwszy zespół awansuje do 1/8 finału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Należy pogratulować obu drużynom. Jak dotąd był to zdecydowanie najlepszy mecz mundialu w RPA. Pierwszy mecz podczas którego ani razu nie ziewałem :D Mnóstwo pięknych akcji, bezbłędne podania w ataku. Najbardziej podobała mi się końcówka 1 połowy- te 3-4 ataki obu drużyn, jeden za drugim, cóż za emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Kameruńczycy muszą już pakować walizki, bo naprawdę zagrali dobre spotkanie, sami są jednak sobie winni, gdyby z podobnym nastawieniem wyszli na mecz z Japonią to ich sytuacja byłaby teraz zgoła inna. Brawa oczywiście też dla Duńczyków. Naprawdę kapitalne widowisko, śmiem nawet twierdzić, że to najlepszy mecz Mundialu jak do tej pory. Holendrzy mogą już świętować awans, z Kamerunem zagrają tylko o pietruszkę. Mam nadzieję, że TVP pokaże więc spotkanie Japonii z Danią, gdzie będzie się toczyła walka o awans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi Kamerunu bo pięknie grali. W ogóle imo najlepszy mecz na tych mistrzostwach. Jutro mam nadzieję obejrzeć niezłe widowiska na meczach Paragwaju i WKS vs. Brazylia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i można żałować Kamerun, że odpadł po tak pięknej grze, ale z drugiej strony, jeżeli mieliby grać dalej tak jak z Japonią to może lepiej, że nie będą obniżać i tak już niskiego poziomu mistrzostw :P
Niemniej trzeba pogratulować im oraz Duńczykom za prawdopodobnie najlepszy, a na pewno najbardziej emocjonujący mecz jak do tej pory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy mecz Kamerunu z Danią.Od początku spotkania widać było, że jest to mecz o wszystko , nie było kalkulowania i murowania bramki. Gra do przodu w wykonaniu obu zespołów,dużo strzałów i sytuacji podbramkowych, dwa piękne kontrataki Danii zakończone bramkami. Dla kibiców po kilku ostatnich nudnych spotkaniach prawdziwa piłkarska uczta. Myślę, że więcej takich spotkań będzie można zobaczyć już po fazie grupowej , kiedy przegrywający będzie odpadał i wszystkie drużyny będą musiały grać na maksimum swoich możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak teraz patrząc na taki piękny mecz i wyobrażając sobie emocje kibiców, niech Ci napinacze z innych ''''wielkich'''' państw patrzą i żałują:P anglicy, francuzi itd. To przed ms mówią jacy to nie są super i jakich to oni nie mają zawodników, a teraz wychodzi którzy kibice mogą być dumni ze swoich piłkarzy i każdą sekundę meczu oglądać z napięciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę jeszcze dodać do powyższych postów ? :-) Brawa dla Danii, współczucia dla Kamerunu oraz podziękowanie za świetny mecz i ducha walki aż do końca. Dania była jedynie (albo jak kto woli "aż") odrobinę bardziej skuteczna.

Natomiast jutro o 20.05 zapowiada się masakra. :-) Może nawet równie ostra jak dzisiaj. A to wszystko dopiero rozgrywki grupowe. No i mecz Włochów też trzeba będzie zobaczyć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te dobitki! ach... : O
Gratuluję danii. Szczerze nie spodziewałem się takiej gry. Cieszyła oko. Nie to co dzisiejsze poprzednie mecze. Gra pozycyjna... Do przodu i jak w mur. Piłka stracona. I tak w kółko...

Czy wy też wyciszacie telewizor na czas meczu?... Te wuwuzele dają tak po uszkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2010 o 23:18, Akoss-94 napisał:

Czy wy też wyciszacie telewizor na czas meczu?... Te wuwuzele dają tak po uszkach...


Jak Szpaku to nie wyciszamy:)

Meczyk fajny, Dania zagrała madrze z kontry i w sumie to wystarczyło. Kamerun cisł tylko brak skuteczności niestety i dlatego odpadają z turnieju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 23:18, Akoss-94 napisał:

Czy wy też wyciszacie telewizor na czas meczu?... Te wuwuzele dają tak po uszkach...


http://www.vuvuzela-time.co.uk/forum.gram.pl/forum.asp xDDD

A sam mecz Dania - Kamerun bardzo ciekawy i emocjonujący. Ciekaw teraz jestem jak Duńczycy poradzą sobie z J
Japonią, bo muszą wygrać, aby przejść dalej, naomiast zespołowi z Kraju Kwitnącej Wiśni wystarczy remis.

Generalnie mam przeczucie, że 1/8 finału odbędzie się bez udziału afrykańskich drużyn. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znakomity mecz, kto wie, czy nie najlepszy z dotychczas rozegranych. Mnóstwo akcji, kontrataków... No piękny futbol, po prostu. Wielka szkoda Kamerunu, bo grali z niezwykłym poświęceniem i zaangażowaniem. No, ale zawalili pierwsze spotkanie. Mam nadzieję, że Duńczycy utrzymają wysoki poziom z dzisiejszego spotkania.

Chcę więcej takich meczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować