Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Kompromitacjaaa! Śląsk zagrał tak jak w poprzednich dwóch meczach, czyli totalny piach, zresztą wiosną w lidze było to samo. Z Czarnogórcami się przyfarciło, ale ze Szwedami taka ściema już nieprzeszła. A Lenczyka chcieli na selekcjonera, ehe. Pamiętam jak prowadził GKS Bełchatów, też w lidzę prawie mistrzostwo zdobył?! ale potem jego team w pucharach odpadł gładko z jakimś cieniasami. Jutro zobaczymy, czy Szwedzi tacy dobrzy czy Śląsk taki słaby. Lech podejmie AIK, które jest obecnie wyżej w lidze od rywali Wrocławian. Wystarczyło Jodłowca ściągnął miesiąc temu i by takie megadrewno jak Pawelec nie grało. Od tej głupio straconej bramki tego meczu nie oglądałem, z drugiej strony i tak trzeba byłoby strzelić bramkę, a z taką grą w ofensywie to i tak Śląsk nie miałby szans. Przykre, że teraz mimo odpadnięcia ze Szwedami, brutalnie sprowadzeni na ziemię Wrocławianie będą nas na pewno godnie reprezentować w IV rundzie el. LE :]

Co do jutrzejszych meczy, to mimo wszystko i tej negatywnej atmosfery liczę na korzystne wyniki Lecha i Legii (minimum 1:1) oraz na fajny mecz pomiędzy Ruchem a Viktorią Pilzno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fornalik powołał piłkarzy póki co z klubów zagranicznych na mecz z Estonią:
http://www.90minut.pl/news/193/news1937976-Zawodnicy-z-zagranicy-powolani-na-mecz-z-Estonia.html

ogólnie wszyscy byli na Euro, nie ma żadnej niespodzianki, ani wielkich powrotów. Nie ma też zawodników pozostających obecnie bez klubów takich jak Benisz, Boruc, Peszko, Dudka. Nie ma też ulubieńca Smudy Matuszczyka. Za to są Obraniak, Perkis, Polański. Wygląda, że Fornalik powoła ok. 10 zawodników z polskiej ligi. Czekam z niecierpliwością na te powołania, to po nich będzie można coś więcej powiedzieć o kadrze Waldka :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że są Perquis i Polański, nie wiem czemu miałoby ich nie być, jak na Euro byli jednymi z lepszych w drużynie. Obraniak zawiódł, ale to piłkarz mający możliwości i bezsensowne byłoby niepowoływanie go.
Zobaczymy kogo powoła z polskiej ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2012 o 17:03, ManweKallahan napisał:

Dobrze, że są Perquis i Polański, nie wiem czemu miałoby ich nie być, jak na Euro byli
jednymi z lepszych w drużynie. Obraniak zawiódł, ale to piłkarz mający możliwości i bezsensowne
byłoby niepowoływanie go.
Zobaczymy kogo powoła z polskiej ligi.

Mi brakuje z lig zagranicznych chyba tylko Celebana z FC Vaslui, ew. kogoś młodego jak Salomon, czy Krychowiak, może jeszcze Glika w końcu awansował do serie A, a co do tej trójki, nie mówię, że ich nie powinno być, ale to nazwiska kontrowersyjne, ale jak widać Fornalik nie zwraca na to uwagi i wg mnie prawidłowo, jak już zostali raz powołani i odcięli sobie możliwość reprezentowania innych krajów, a są w formie to jednak powinni dostawać szanse :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 11:42, Vaksinar napisał:

Mam straszną chrapkę na nową wyjazdówkę Czerwonych Diabłów... Fantastyczna, niestety
w przeciwieństwie do domowej.

Co jest w tych nowych koszulkach, że budzą taką nięchęć. Jak dla mnie są tak świetne jak wyjazdowe. Wreszcie zmienili coś więcej niż kolor spodenek z białych na czarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2012 o 17:47, filip29 napisał:

> Mam straszną chrapkę na nową wyjazdówkę Czerwonych Diabłów... Fantastyczna, niestety

> w przeciwieństwie do domowej.
Co jest w tych nowych koszulkach, że budzą taką nięchęć. Jak dla mnie są tak świetne
jak wyjazdowe. Wreszcie zmienili coś więcej niż kolor spodenek z białych na czarne.


Podrzuć link do tych koszulek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że to ta krata. Ale powiedzmy, że to dla SAF''a. Dla mnie mogłaby być najbrzydsza na świecie i tak byłaby najlepsza. Co do wyjazdówek, to są wprost genialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki mówią same za siebie
Lech 0:3 i styl podobno do tego co zaprezentował Śląsk
Ruch 0:2 i obrona Częstochowy u siebie?!
Legia 1:2 ale ci chociaż walczą i w 10 prawie wyrównali
Śląsk 0:3
Kompromitacja to była wczoraj, a jak nazwać to co dzisiaj się stało. No chociaż jest okazja rozjechać ten cały PZPN, bo i tak polskie drużyny na ewentualnym zawieszeniu nie ucierpią. Repra i tak słaba, pewnie się nie zakwalifikuje na Mundial. Innego sposobu nie ma na poprawę, tak może za 10 lat się odbudujemy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największe szanse mają Legioniści. Wystarczy bramka i awans jest. Tym bardziej Legia prezentuje się najlepiej i ma ciekawy skład. Lecha skreśliłbym już dziś (choć moja natura nakazuje mi jeszcze wierzyć;). trochę więcej spodziewałem się po Ruchu. Czyżby braki Fornalika zaczynają dawać się we znaki? Tak jak mówiłem, oby przynajmniej Legii się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czegoś takiego to chyba jeszcze nie było, żeby wszystkie nasze drużyny na tym etapie rozdrywek zebrały oklep (no może poza Legią, ale ich gra też zbyt ciekawie nie wyglądała). Walka o mistrza w tym sezonie to będzie straszna kopanina i na dzień dzisiejszy to ciężko jakiegoś faworyta wskazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2012 o 22:35, Hoplita napisał:

Walka o mistrza w tym sezonie to będzie straszna kopanina i na dzień dzisiejszy to ciężko
jakiegoś faworyta wskazać.


Czyli to, co mieliśmy ostatnie dwa, moze nawet trzy sezony. Nic nowego :)

Wyniki dzsiejsze biedne strasznie. Legia powinna przejść, jak w końcu zachciało im się grać i przycisnęli to mogło być 2:2 gdyby nie poprzeczka. W rewanżu powinni sobie poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić tragiczny występ naszych zespołów w pierwszych meczach III rundy eliminacji. Wystarczyło trafić na jakieś solidniejsze ekipy i już nasi nie mają za wiele do powiedzenia w tym roku. Po Śląsku nie spodziewałem się za wiele, po tym co pokazali w dwumeczu ze słabiutką Podgoricą, do tego drużyna jest niepoukładana, brak solidnych wzmocnień, jakieś konflikty w zespole itp. W losowaniu trafili bardzo dobrze, ale i tak Szwedzi byli poza zasięgiem.
Legia ani się wzmocniła ani osłabiła, ale przypuszczałem, że pojawienia się na ławce trenerskiej Urbana nie zakończy się dobrze dla tej drużyny. Choć oni mają jako jedyni mają jeszcze realne szanse na awans, dzięki zrywowi w końcówce i zdobyciu bramki kontaktowej przy grze w 10.
Ruch wiadomo, że jest dobrze poukładaną drużyną co pokazał w II rundzie, ale pewnego poziomu póki co nie przeskoczy, tak było dwa lata temu z Austrią Wiedeń i podobnie wczoraj z Pilznem, który ma jednak doświadczenia z LM i pojedynków z takimi drużynami jak Barca czy Milan.
Najbardziej rozczarował Lech, który zebrał podobnie jak Śląsk łomot od Szwedów (swoją droga tej kraj piłkarsko kompletnie nam nie leży). Liczyłem tutaj na jakiś remis, ewentualnie minimalną porażkę, która dawała by realne szanse awansu przed rewanżem w Poznaniu, gdzie jednak Lech gra o wiele lepiej. Tymczasem Lechici, podobnie jak reszta naszych ekip, kompletnie zawalili drugą połowę i w zasadzie stracili szanse na awans do kolejnej rundy. Cóż tak to jest jak się w sprzedaje najlepszego napastnika, a na ataku grają zawodnicy, którzy strzelają jedną bramkę na kilka spotkań. Jak zwykle polityka transferowa polskich klubów przed rywalizacją w europejskich pucharach robi wrażenie.

@MisticGohan_MODED
> Ruch dostał za mocnego rywala ,a szkoda ;/

To i tak był jednaj z łatwiejszych rywali na jakiego mogli trafić, gdyż nie byli rozstawieni. Chociaż w sumie mogli trafić na ten Inter Mediolan, bo by przynajmniej kibice mieli co pooglądać ;p

@Hoplita
> Czegoś takiego to chyba jeszcze nie było, żeby wszystkie nasze drużyny na tym etapie rozdrywek zebrały oklep (no może poza Legią, ale ich gra też zbyt ciekawie nie wyglądała).

Nie trzeba daleko szukać. Podobna sytuacje miała miejsce dwa lata temu, gdy w tej samej rundzie Lech przegrał ze Spartą Praga w el. LM, a w el. LE przegrały Wisła z Karabachem, Ruch z Austrią, a Jagiellonia z Arisem. Tylko że wtedy były to na ogól minimalne porażki, które dawały nadzieje przed rewanżami. Później na szczęście udało się Lechowi awansować do grupy LE, gdzie nieźle walczył z Manchesterem City i Juventusem. W tym roku marnie widzę szansę na grę w grupie, w zasadzie cała nadzieje w Legii, bo Śląsk, chociaż zagra w IV rundzie el. LE, to nie ma tam żadnych szans z rozstawionym rywalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować