Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Fabregas w Chelsea. Cóż, ciekawe czy ktoś skorzysta z jego oficjalnego przyzwolenia na jego uśmiercenie. Tak czy inaczej, liczę na kreatywność kibiców Arsenalu w wymyślaniu przyśpiewek ze słowami ''Fabregas'', ''c**t'' itp. Ehh, a był tu dawniej niemal legendą...

EDIT: Żeby nie było, z tym uśmierceniem chodzi o to, że dawniej sam powiedział, iż daje na to przyzwolenie, jeśli kiedykolwiek podpisze kontrakt z Chelsea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 17:22, JayL napisał:

Fabregas w Chelsea. Cóż, ciekawe czy ktoś skorzysta z jego oficjalnego przyzwolenia na
jego uśmiercenie. Tak czy inaczej, liczę na kreatywność kibiców Arsenalu w wymyślaniu
przyśpiewek ze słowami ''Fabregas'', ''c**t'' itp. Ehh, a był tu dawniej niemal legendą...


Bardziej to mnie zastanawia, że zdecydował się grać pod wodzą Mou. W sumie to dobry ruch ze strony Barcy, odzyskali część kasy za niego, a prawdę powiedziawszy, nie grał wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grał wiele? Nie jestem fanem Barcy, ale przejrzałem jego statystyki na whoscored.com i był chyba najlepszym środkowym pomocnikiem zespołu w zeszłym sezonie.

Co do Mou, faktycznie ciekawy wybór. Gość z niemal 0 szacunkiem do Wengera, który uczynił Fabsa tym kim jest, dodatkowo wojna z czasów pobytu Jose w Realu. Ale cóż, widać nie ma to dla niego znaczenia. Dobija tylko to, że wszystkie jego dawniej wypowiadane deklaracje okazały się słowami rzucanymi na wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w wielkim błędzie wszyscy kibice Barcy jadą teraz po zarządzie ,kasa marna (inne kluby wyciagneły by minimum 40 przykłady Ozila czy Higuain ) a dwa był oprócz Alexisa i może Messiego (słaby sezon duża krytyka ) jednym z 3-4 najlepszych piłkarzy Barcy w tym sezonie spójrz na liczbe asyst przegrał tylko z genialnym Di Maria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 18:04, JayL napisał:

Nie grał wiele? Nie jestem fanem Barcy, ale przejrzałem jego statystyki na whoscored.com
i był chyba najlepszym środkowym pomocnikiem zespołu w zeszłym sezonie.


Paradoksalnie statystyki nie oddają jego gry. Wiele bramek zdobył gdy grał jako fałszywa "9" pod nieobecność Messiego. Asysty to oczywiście jego atut, bo wiele bramek Messiego padło po jego podaniu, ale po takim zawodniku należało się spodziewać lepszej gry. Co prawda to trenerzy nie potrafili dać mu szansy i tu w nich upatruje porażki Cesca w Barcelonie. Fabregas nie miał jednej określonej pozycji i miotał się po różnych pozycjach. Co prawda był w zeszłym sezonie jednym z lepszych, ale ogólnie ten sezon dla Barcy był fatalny, więc ciężko wskazywać go jako jednego z wygranych, bo każdy zawodnik Barcy był na przegranej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym uśmierceniem to jest fake...Mówił tylko w wywiadzie, że jeśli ma wrócić do PL to tylko do Arsenalu.
Chyba że jesteś w stanie mi podać oficjalne źródło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, poczytałem trochę i ponoć to fake. Co nie zmienia faktu, że rzuca słowa na wiatr, a jego przywiązanie do barw Arsenalu to jedna wielka ściema. Rozumiem, że w Barcie go nie chcieli, ale to nie jest powód, by iść do zespołu będącego największym [nie mylić z najbardziej znienawidzonym, if you know what I mean ;p] rywalem klubu, który go wychował. Nie dziwię się Wengerowi, że nie chciał ładować tyle kasy w pozycję, która jest aż za dobrze obsadzona, kiedy inne wymagają wzmocnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś problem z satelitami w całej Europie i mundial chwilowo nie może być nadawany na żywo, choć w Ameryce Południowej jest wszystko ok. Ehh, cały czas lecą reklamy... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 21:13, Prince_Miki napisał:

Jest jakiś problem z satelitami w całej Europie i mundial chwilowo nie może być nadawany
na żywo, choć w Ameryce Południowej jest wszystko ok. Ehh, cały czas lecą reklamy...
:/


Taki kij, bo w Niemczech ceremonię otwarcia pokazali bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 22:36, Prince_Miki napisał:

Jak Chorwacja zdobyła gola to jakoś to szybko przeminęło, a jak Brazylia strzeliła to
wszyscy się podniecają.

Są gospodarzami także jakieś malutkie faworyzowanie i budowanie napięcia przez komentatorów zrozumiałe. W tym wypadku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować