Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2007 o 21:10, mattex napisał:

właśnie właczyłem na TVP2 i patrze na wynik a tu 2:0 i zapowiada sie że nie skonczy sie tki
wynikiem tylko padnie więcej bramek dzisiaj . Wiedzia łem że Sevilla Bedzie wygrywać ale że
aż tyle i to od pierwszych minut :)


ołaaa ale wole żeby Sevilla awansowała :D to Tottenham gra tak źle czy Sevilla tak dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 21:21, Madia napisał:

ołaaa ale wole żeby Sevilla awansowała :D to Tottenham gra tak źle czy Sevilla tak dobrze?


Moim zdaniem to Sevilla gra tak dobrze. Ładne konstruktywne akcje, pressing, dobra obrona.
Sevilla jest już w 98% pewna awansu, bo Tottenham 4 bramek bez starty gola chyba nei strzeli :P
Ale grają brutalnie, żal mi ich nóg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2007 o 21:21, Madia napisał:

ołaaa ale wole żeby Sevilla awansowała :D to Tottenham gra tak źle czy Sevilla tak dobrze?


Ja myśle że to Sevilla gra dobrze bo ma bardzo fajne akcje coś czuje że dzisiaj bedzie bardzo wysoki wynik . Chociaż Tottenham próbuje ale jakos mu to nie wychodzi musi strzelic 4 bramki aby awansować to jest nie możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja szczerze się przyznam , że nigdy nie oglądam Pucharu UEFA i sam nie wiem dlaczego...Poziom nie jest taki słaby ( przecież grają tam czołowe drużyny lig europejskich ) . Być może nie ma tam za wielu gwiazd , które znam i drużyny też mi za wiele nie mówią ( przynajmniej nie wiem za wiele o taktyce drużyny i głównym składzie bo po nazwie kojarzę :P ). W każdym bądź razie będę oglądał Puchar UEFA wtedy kiedy będzie tam grała jakaś polska drużyna i zajdzie dosyć daleko ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>W każdym bądź

Dnia 12.04.2007 o 21:35, deih napisał:

razie będę oglądał Puchar UEFA wtedy kiedy będzie tam grała jakaś polska drużyna i zajdzie
dosyć daleko ;].

Zapytam ironicznie: w cuda wierzysz?
A tak na poważnie to ja oglądałam mecz Sevilli z Tottenhamem w zeszlym tygodniu i dobre widowisko było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2007 o 21:39, Madia napisał:

Zapytam ironicznie: w cuda wierzysz?
A tak na poważnie to ja oglądałam mecz Sevilli z Tottenhamem w zeszlym tygodniu i dobre widowisko
było ;)

Heh przed nami jeszcze wiele lat i wszystko się może pozmieniać. Reprezentację mamy jak na te czasy "bardzo dobrą" ( tak dobra nie była od wielu lat ) a drużyny dosyć przeciętne więc trzeba trochę poczekać na jakiś przebłysk. Taki sam jaki nastąpił niedawno kiedy naszą reprezentację zaczął prowadzić Leo ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 21:43, deih napisał:

Heh przed nami jeszcze wiele lat i wszystko się może pozmieniać


To wiele czasu będziesz czekać żeby obejrzeć puchar Uefa a lepiej zacznij teraz bo Sevilla z Totenhamem robią świetne widowisko ;D stracisz wiele ciekawych spotkań przez oczekiwanie na polski akcent w tych rozgrywkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 20:50, Quire napisał:

Mając cały czas nadzieję że w przyszłym roku cały czas będę miał dwa mecze przyjaźni.
A nie właśnie se przypomniałem że z ligi leci Arka i Górnik, to Pogoń sie utrzyma.

Ano właśnie ta Pogoń, lubiłem ten klub mimo iż nie ma sztamy, ale mi już niejeden kumpel opowiadał na naszym forum czytałem, że jak są nieraz mecze przyjaźni to padają hasła "Pogoń - Legia bez Zagłębia". "Legia k...." po meczu też się zdarzało, więc...
A atmosfera na naszym meczu przyjaźni - pierwsza klasa. :-) Ekstraklasa - rzekłbym. :D
Na pocieszenie przed meczem dodam, że od 4 lat kiedy są mecze Ruch - Zagłębie w II lidze Ruch nas jeszcze nie pokonał. I był tylko jeden remis, więc... przegrać po prostu nie mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wiesz ja jestem takiego samego zdania co Madia . Jeśli bedziesz czekał aż któraś z polskich drużyn zajdzie dalego w pucharze UEFA to możesz czekać bardzo długo bo sam widzisz na jakim poziomie jest w tym momecie Ekstraklasa . więc lepiej zaczni oglądać od tego meczu Sevilla : Tottenham bo naprawde warto ten mecz obejrzeć bo bardzo fajnie grają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh po pierwsze jest już coś koło drugiej połowy ( nie wiem bo nie oglądam ) a po drugie to i tak mówiłem , że do meczy Pucharu UEFA mnie nie ciągnie za bardzo i nie znam powodu dlaczego tak jest. No to najwyżej będę długo czekał przynajmniej w tym jestem dobry ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 22:11, mattex napisał:

No i mamy 2:1 bramka z przypadku no ale bramka :)


Właśnie mi tata krzyczy z pokoju że 2-2 :D Albo sie przesłyszałam albo rzeczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3'' i 2:2...nie no załamka :/ tylko zeby nie doprowadzili do 4:2 bo ja chcę Sevillę w finale :P
A ten Defoe to mnie zadziwil, wszedł i strzelił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 22:13, Madia napisał:

> No i mamy 2:1 bramka z przypadku no ale bramka :)

Właśnie mi tata krzyczy z pokoju że 2-2 :D Albo sie przesłyszałam albo rzeczywiście :D

Nie przesłyszałeś ledwo skończyłem pisac posta a tu druga bramka dla Tottenhamu . Niewiarygodne :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 22:14, wip_01 napisał:

3'' i 2:2...nie no załamka :/ tylko zeby nie doprowadzili do 4:2 bo ja chcę Sevillę w finale
:P
A ten Defoe to mnie zadziwil, wszedł i strzelił :D

Wątpię, żeby ich aż tak poniosło ;D

--> mattex
nie przesłyszałam sie.... należe do grona kobiet ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 22:14, wip_01 napisał:

3'' i 2:2...nie no załamka :/ tylko zeby nie doprowadzili do 4:2 bo ja chcę Sevillę w finale
:P
A ten Defoe to mnie zadziwil, wszedł i strzelił :D

Wątpię, żeby ich aż tak poniosło ;D

--> mattex
nie przesłyszałam sie.... należe do grona kobiet ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2007 o 22:18, Madia napisał:

--> mattex
nie przesłyszałam sie.... należe do grona kobiet ;D


Sorki nie wiedziałem . A jak myślisz czy Tottenham zdoła strzelić jeszcze 2 bramki bo ja uważam że nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować