Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2007 o 19:21, pretorianie napisał:

Jak obstawiacie dzisiaj Puchar UEFA Tottenham - Sevilla? TVP2 20.30


No myśle że bedzie Tottenham 1 - 2 Sevilla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Ty mówisz, w końcu to królewski Real Madryt, jak będzie chciał to pstryk i mają kogo chcą. :)
Ja tylko nie rozumiem jednego w tym wszystkim - wszyscy o tym opowiadają tak, jakby C Ronaldo grał w jakimś dobrym klubie i przyszedł czas, aby zagrać w klubie najlepszym, aby sięgnąć po największe trofea.
A przecież równie dobrze może to zrobić w ManU, nie wiem po co mu do Realu przechodzić, ale ja za nim płakał nie będę.
Co innego Ruud, którego lubiłem. Beckham to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 18:22, demrenfaris napisał:

Skoro LM to rozgrywki najlepszych a Europa sie jednoczy to grac powinni tam ci, ktorzy zasluzyli.
Nie powiesz mi chyba, ze taki Arsenal nie bylby poszkodowany gdyby Dinamo, ktore pierze w sparingach
powiedzmy 4-0 bylo w 1/8 a londynczycy nie to gdzie sprawiedliwosc? Stop generalizacji!


Jak drużyny słabsze dostaną większe szansę na grę w eliminacjach, to dorównają Arsenalom i innym drużynom. Mnie chodzi o zasady, a nie o jakąś nienawiść do Zachodniej Europy- powinno się dawać wszytkim równe szanse na grę, a i tak w końcu tylko naprawdę najlepsi zagrają w późniejszych fazach LM. Sytuacja, jak w LM grają sobie 4 drużyny z jednego kraju, nie podoba mi się nie tylko mnie. Naprawdę nie chciałbyś, żeby zobaczyć polskie klub(y) w fazie grupowej, kosztem tych z Zachodu? Przecież po paru latach nawet jakby dostawalali po tyłku, bogaciliby się i mieli szansę na wyrównaną walkę. I byłoby co oglądać. Wiem, że zależy tobie na poziomie ale trzeba być sprawiedliwym a nie patrzeć tylko na budżety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 19:38, Vaxinar napisał:

Co Ty mówisz, w końcu to królewski Real Madryt, jak będzie chciał to pstryk i mają kogo chcą.
:)

No nie zawsze tak jest..chcieli mieć ( i nadal chcą :P ) Ronaldinho i C Ronaldo ale jakoś nie mają ;]...Więc to co mówisz to mija się trochę z prawdą ;].

Dnia 12.04.2007 o 19:38, Vaxinar napisał:

Ja tylko nie rozumiem jednego w tym wszystkim - wszyscy o tym opowiadają tak, jakby C Ronaldo
grał w jakimś dobrym klubie i przyszedł czas, aby zagrać w klubie najlepszym, aby sięgnąć po
największe trofea.

Z Realem na razie tego nie zrobi bo Królewscy nie mają formy ( przynajmniej w LM ) a Manchester raczej nie odda Realowi C Ronaldo...Chyba , że za baaardzo dużą sumę ;).

Dnia 12.04.2007 o 19:38, Vaxinar napisał:

A przecież równie dobrze może to zrobić w ManU, nie wiem po co mu do Realu przechodzić, ale
ja za nim płakał nie będę.

Ja też nie . Chłopak jak przegrywa to płacze po prostu nie umie jeszcze ( po tylu latach dodajmy ) pogodzić się z porażką.

Dnia 12.04.2007 o 19:38, Vaxinar napisał:

Co innego Ruud, którego lubiłem. Beckham to samo.

Taak...i patrzcie jak skończyli...Beckham wyjeżdża gdzieś do ameryki ( raczej aby się tam reklamować :P i zdobywać jeszcze więcej kasy ) a Ruud ma pecha bo tylko on w Realu ma dobrą formę. Czasami ktoś inny z drużyny ma chwilowy przebłysk na jeden mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 19:45, deih napisał:

No nie zawsze tak jest..chcieli mieć ( i nadal chcą :P ) Ronaldinho i C Ronaldo ale jakoś
nie mają ;]...Więc to co mówisz to mija się trochę z prawdą ;].

Poważanie? A wiesz co to ironia?

Dnia 12.04.2007 o 19:45, deih napisał:

Beckham wyjeżdża gdzieś do ameryki

Bo jak się jest pantoflem to się tak ma.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niezle, Milan dokopał Bayernowi 2-0, choc ten byl bardzo bliski strzelenia gola w samej koncowce... Mecz bardzo mi sie podobal. :) A zwłaszcza gra Seedorfa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

real skupia sie na lidze i mu to dobrze wychodzi. 3 tygodnie temu byl 4 teraz jest 3 z 2 punktami straty do lidera i z najlepsza gra z pierwszej czworki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając serwisy piłkarskie natrafiłem na plotkę z Faktu na temat transferu Fabiańskiego do Barcy :D Podobno Rijkaard oglądał video z grą Fabiana i bardzo mu sie spodobała :P
Tu jest cały news: http://www.transfery.info/news-full-3306.html
Ciekawe ile w tym prawdy, ale klamstwa :P

PS. Szybciej to Boruc chyab stałby sie Katalończykiem niż Fabian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 19:45, deih napisał:

No nie zawsze tak jest..chcieli mieć ( i nadal chcą :P ) Ronaldinho i C Ronaldo ale jakoś
nie mają ;]...Więc to co mówisz to mija się trochę z prawdą ;].

Widze ze jestes troszke niedoinformowany.
Wiec z ronaldinho to byla taka sytuacja ze wszystko juz bylo uzgodnione. ale perez wpadl na pomysl by najpierw sciagnac beckhama a ronaldinho za rok. ronnie nie chcial czekac i poszedl do barcy. z c ronaldo to nie dziwne ze go nie maja bo trudno by w srodku sezonu bylo otwarte okienko transferowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 20:02, wip_01 napisał:

PS. Szybciej to Boruc chyab stałby sie Katalończykiem niż Fabian :)


TEż mi sie tak wydaje, ale Fabian też dobry jest ;P no i tańszy nić Boruc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 20:04, Madia napisał:

TEż mi sie tak wydaje, ale Fabian też dobry jest ;P no i tańszy nić Boruc :D


Dobry jest ale pożytku wielkiego by z nigo nie było, bo nie ma doświadczenia na europejskich terenach :P
Legia pograła "trochę" z Fabianem na bramce w Europejkach no ale czy w porównaniu w doświadczeniami Boruca to dużo...
Poczekamy zobaczymy.
Mam nadzieję ze Fabian postara sie jeszcze bardziej i trafi do jakiegoś dobrrego zagranicznego klubu, bo ten talent zmarnować się nie może :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydział Dyscypliny Polskiego Związku Piłki Nożnej wydał wyrok w sprawie sześciu klubów zamieszanych w aferę korupcyjną. Pierwszoligowy Górnik Łęczna, który jako jedyny nie przyznał się do zarzutów, został zdegradowany o dwie klasy rozgrywek, ukarany grzywną w wysokości 270 tysięcy złotych i odjęciem dziesięciu punktów na starcie kolejnych rozgrywek.
Arka Gdynia została zdegradowana o jedną klasę rozgrywek. Musi również zapłacić 200 tysięcy złotych, a sezon 2007/2008 rozpocznie z pięcioma ujemnymi punktami.

Wśród drugoligowców najsurowiej ukarano Górnik Polkowice - degradacja o jedną klasę rozgrywek, dziesięć ujemnych punktów i 50 tysięcy złotych grzywny. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski zacznie rozgrywki w niższej klasie z sześcioma ujemnymi punktami i zapłaci 50 tysięcy złotych. Z kolei Podbeskidzie Bielsko-Biała rozpocznie kolejny sezon z sześcioma ujemnymi punktami, a także ma uiścić 50 tysięcy złotych.
Czytaj dalej
REKLAMA
Zawisza Bydgoszcz wcześniej wycofał się z rozgrywek i Wydział Dyscypliny odstąpił od wymierzenia kary.

Jednocześnie WD podjął decyzję o odwieszeniu Arki Gdynia i Górnika Łęczna.

Kary będą obowiązywały od nowego sezonu. Decyzja ws. Arki jest prawomocna. Pozostałym klubom przysługuje prawo odwołania.

Ponadto Wydział Dyscypliny postanowił, że mecze nierozegrane przez gdynian w okresie zawieszenia powinny się odbyć w innych terminach. Tymczasem Komisja Ligi Ekstraklasy SA podjęła decyzję o nałożeniu na Arkę walkowerów...

Żałosne,a gdzie bełchatów,zagłębie,cracovia,pogoń?W 1 lidze..Arka korzystała z fryzjera do tego prezes ma 28 zarzutów i 2 liga a my (Górnik Łęczna) 3,żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 20:05, Be-Yacz napisał:

haha nigdy nie uwierze :) fakt. rotfl


Info pokroju przejścia Ronaldo do Realu.

Fakt i wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2007 o 20:19, Manieklbl napisał:

Żałosne,a gdzie bełchatów,zagłębie,cracovia,pogoń?W 1 lidze..Arka korzystała z fryzjera do
tego prezes ma 28 zarzutów i 2 liga a my (Górnik Łęczna) 3,żałosne...


Ja myśle, ze Łęczna dostała najgorzej bo sie nie przyznała... też uważam, że to nie fair bo Arka była najbardziej w tym gównie i jak już do trzeciej to oboje... co do tych klubów wymienionych przez Ciebie powyżej... nie martw sie też ich sprawiedliwość dosięgnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 20:31, Vaxinar napisał:

Mocium Panie... w sobotę o godzinie 18 minut 30 siadasz przed telewizorkiem razem z całą Warszawą
i włączasz TVP3. :>


Ano zrobię to dla Ciebie i Zagłębia. Mając cały czas nadzieję że w przyszłym roku cały czas będę miał dwa mecze przyjaźni.
A nie właśnie se przypomniałem że z ligi leci Arka i Górnik, to Pogoń sie utrzyma.

====> Be-Yecz

No nie narzekam. MU na czele Premiership i w półfinale LM. W domu wszyscy zdrowi, głodny nie chodzę a i na piwo mi zostaje. Jedyne co mnie martwi to to że na forum muszę czytać jakieś dziwne posty sfrustrowanego przedszkolaka.
Pozdrawiam i polecam się wyspać bo jutro Pani przedszkolanka jakąś akademie o dobrym wychowaniu może naszykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się człowiek dobrze w fotelu rozsiąść nie zdążył, a tu Sevilla z Tottenhamem prowadzi 2:0... Przyznam, że takiego obrotu spraw się nie spodziewałem, szczególnie po tym to Anglicy zaprezentowali tydzień temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie właczyłem na TVP2 i patrze na wynik a tu 2:0 i zapowiada sie że nie skonczy sie tki wynikiem tylko padnie więcej bramek dzisiaj . Wiedzia łem że Sevilla Bedzie wygrywać ale że aż tyle i to od pierwszych minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować