Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2007 o 18:29, Be-Yacz napisał:

nie przeczytalem tego w fakcie. informacje ta podaja wszystkie media angielskie i hiszpanskie.
linkow nie moge chyba podac. czy moge :D ??


C. Ronaldo wyraźnie już powiedział że nie chce odchodzić z ManU, a tym bardziej do Realu nawet kontrakt podpsał juz (chyba) :)
A dopisek ode mnie to ze jakby poszedł do Realu to by sie zmarnował, widać na jakim poziomie zaczął grać Real a na jakim gra ManU. W ManU widać ze jest graczem klasy światowej, a nie myślę aby nadal był takim w Realu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ronaldo nic nie podpisal i nie podpisze. to oficjalnie machester united podaje do wiadomosci ze negocjuje nowy kontrakt. tylko negocjuje juz tak od pol roku. cris odejdzie z man utd do realu wczesniej czy pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 18:36, Be-Yacz napisał:

no w sumie to tak jest. praktycznie kazdy chce grac w realu.


W sumie to w Realu chą teraz grać co najwyżej młodzi południowcy a nie gwiazdy światowej piłki.
Nawet Raulowi już sie znudziło.

Dnia 12.04.2007 o 18:36, Be-Yacz napisał:

ferguson moze mu nie pozwoli ale
glazer tak. tak samo bylo z ruudem.


Póki co to Ferguson ma więcej do gadania niż Glazerowie. Zresztą sami sobie grobu nie wykopią bo tak się stanie jak sprzedadzą Ronaldo.

Dnia 12.04.2007 o 18:36, Be-Yacz napisał:

fergie powiedzial ze za mniej niz 20 mln euro nie odejdzie
a glazer opchnol go za 12 za jego plecami.


Ruud kosztował gotówką 12 ale melonów funtów. A real jeszcze sukcesywnie może w sumie dopłacić 8 przez 3 lata (takie tam klauzuliki jak król strzelców, liczba bramek, mistrzostwo Hiszpanii czy LM)

A powody odejścia RvN były dwa. Konflikt z Fergusonem i Ronaldo.
Ferguson nigdy się nie upierał że RvN musi zostać. Ani nie zaprzeczał ani nie potwierdzał.

Dnia 12.04.2007 o 18:36, Be-Yacz napisał:

agent ronaldo juz dogadal sie z mijatovicem co do
strategi zakupu ronaldo, i z jednej stroy naciskal bedzie real a z drugiej sam ronaldo.


Oni się mogą dogadywać i dwa razy dziennie. Obmyślać i milion strategii ale i tak nic z tego nie będzie.
Sam dobrze o tym wiesz ale marzenia kibica Realu trochę przesłaniają ci te prawdę.

Dnia 12.04.2007 o 18:36, Be-Yacz napisał:

analogiczna sytuacje mieliscmy z diarra. jak sie to skonczylo kazdy wie. pozdrawiam :)


Nie porównuj sytuacji Diarry z Ronaldo bo to tak jakbyś porównał Porsche do Stara.

P.S. Gdzie te linki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 18:39, Be-Yacz napisał:

ronaldo nic nie podpisal i nie podpisze. to oficjalnie machester united podaje do wiadomosci
ze negocjuje nowy kontrakt. tylko negocjuje juz tak od pol roku. cris odejdzie z man utd do
realu wczesniej czy pozniej


C. ROnaldo tak daleko jak mi na piszo na Hel :P Zrozum że C jest młody, a Ci go na siłę kupią i zmarnują. Tak postępuje real, tylko kasą i na gwiazdy polowanko, a o wychowankach to nie pomyślą.
Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wlasnie tak ci powiem ze srednio chce cristiano. wolalbym chyba quaresme. ale z doswiadczenia wiem ze jak prawsa bombarduje juz jakis czas nowymi informacjami na temat transferu to te w 95% sie sprawdzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od nastepnego sezonu baedzie gral soldado w realu (napisalem o tym pare zdan na gsie, tak jak i o c ronaldo). a do realu gwiazdy same sie pchaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kibice Górnika Łęczna nie mają powodów do zadowolenia:
http://www.90minut.pl/news.php?id=537857
Wspułczuje kibicom, ale jeżeli rzeczywiście Górnik Łęczna rbrał udział w procederze korupcyjnym to dobrze,
że podjęto zdecydowane decyzje.
A to informacja dotycząca Arki Gdynia:
http://www.90minut.pl/news.php?id=537833

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 18:57, Be-Yacz napisał:

a wlasnie tak ci powiem ze srednio chce cristiano. wolalbym chyba quaresme. ale z doswiadczenia
wiem ze jak prawsa bombarduje juz jakis czas nowymi informacjami na temat transferu to te w
95% sie sprawdzaja.


Zajrzałem pod link który zamieściłeś i nie widzę tutaj tych wszystkich różnych niezależnych źródeł.
Pisze o tym złożonym procesie wykupu jedynie Polska strona RMFC. Podejrzewam że na podstawie zagranicznych stron Realu.
Hiszpańskie sportowe media, dodam że zadufane w wielkości swoich klubów, w 95%, jeśli chodzi o transfery, piszą bzdury i swoje wymysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 18:58, Be-Yacz napisał:

a do realu gwiazdy same sie pchaja.


Tak to sie jakoś zatarło, że gwiazda to do realu... ale jak widać ostatnio, niewiele z tego wychodzi.. jak w jednej drużynie gra tyle gwiiazd to po pewnym czasie sie robi za ciasno bo każdy chce być tym numerem 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 19:21, pretorianie napisał:

Jak obstawiacie dzisiaj Puchar UEFA Tottenham - Sevilla? TVP2 20.30


hmm

1-0 dla Tottenhamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 19:10, Madia napisał:

Tak to sie jakoś zatarło, że gwiazda to do realu... ale jak widać ostatnio, niewiele z tego
wychodzi.. jak w jednej drużynie gra tyle gwiiazd to po pewnym czasie sie robi za ciasno bo
każdy chce być tym numerem 1.


Podobnym przypadkiem był maly konflikt niedawno w Chelsea właśnie z Ballackiem w roli głownej keidy to inni sie zdenerwowali że on dostaje wieką pensje chodziaż nic wielkiego na boisku nie robi.
Za duzo gwiazd daje problem bo każdy chce pokazać ze nią jest, przez co druzyna gra mniej składnie tylko indywidualnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 16:47, Madia napisał:

Za nimi stoi też ambicja co pokazali chociażby nie odpuszczając wyścigu o Mistrzostwo Anglii
(mogli równie dobrze uznać, że lepiej sie wkupić na Champions League).


Dla Anglików najważniejszy jest tytuł Mistrza Anglii dopiero potem inne puchary:) Pierwsza kasa;P

Dnia 12.04.2007 o 16:47, Madia napisał:

Każdy może wygrać :) - Twoje słowa :D poczekamy zobaczymy


Gdzieś tam musiałem zjeść "niech" i wyszło jakbym napisał jednoznacznie:) Na szczęście dalej napisałem że czas pokazać znów że nie pieniądze wygrywają:) Co już raczyłaś wyciąć z mojej wypowiedzi i zmienić jej ton..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 18:29, Be-Yacz napisał:

nie przeczytalem tego w fakcie. informacje ta podaja wszystkie media angielskie i hiszpanskie.
linkow nie moge chyba podac. czy moge :D ??

Wszystkie? Ja czytalem sobie wywiad gdzie mowi ze chcialby grac do konca kariery w ManU. Czy Real jest dobrym klubem? 1/8 to nie tam swietnie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować