Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Skoro beta jest blisko, w sumie to praktycznie dla niektórych już jest, to można powiedzieć plus minus że za pół roku będzie premiera gry nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 15:16, Slappy napisał:

Skoro beta jest blisko, w sumie to praktycznie dla niektórych już jest, to można powiedzieć plus minus że za pół roku będzie premiera gry nie?

To jest Blizzard więc wszystko jest możliwe...
Czasami ma wrażenie że dla ich studia czas płynie inaczej niż dla całej reszty świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 15:16, Slappy napisał:

Skoro beta jest blisko, w sumie to praktycznie dla niektórych już jest, to można powiedzieć
plus minus że za pół roku będzie premiera gry nie?

Teoretycznie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh.
Czekam na Diablo III z wywęszonym jęzorem. Co mnie podnieca? Wszystko, oglądałem jakiś gameplay z bety campaign, i kurczę ten mroczny klimat, jak te wrony i kruki odlatują i wtedy ciary przechodzą naprawdę, niby nic a jednak coś naprawdę dużo smaczków. Albo czytałem też o jakiś kamieniach runicznych, jest czar i za pomocą kamieni runicznych możesz rzucać aż czterema rodzajami tego czaru(żywioły itp.), miazga.
Cieszy mnie również fakt, że wymagania nie są wygórowane, więc każdy kto w przeciągu 5 lat wymieniał kompa powinien pograć.

Teraz zaczynam rozumieć co tak długo im zajęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 15:16, Slappy napisał:

Skoro beta jest blisko, w sumie to praktycznie dla niektórych już jest, to można powiedzieć
plus minus że za pół roku będzie premiera gry nie?

Bardziej prawdopodobnym terminem wydaje mi się połowa 2012. Pół roku to trochę za szybko, biorąc pod uwagę, że to nie jest jeszcze otwarta beta. Zwykle wydawali gry w ciągu lata lub na jesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 15:16, Slappy napisał:

Skoro beta jest blisko, w sumie to praktycznie dla niektórych już jest, to można powiedzieć
plus minus że za pół roku będzie premiera gry nie?

Prawdopodobnie nawet wcześniej.
Beta zapowiada się na naprawdę krótką. Dostępna jest tylko pierwsza połowa aktu pierwszego. Nie ma dostępu do skillruns, jak kończysz betę masz mniej-więcej 9poziom.
Są dwie główne rzeczy, które Blizzard chce przetestować:
1. Wytrzymałość i poprawność działania ich serwerów.
2. Jak największą różnorodność sprzętu graczy. Jeżeli ktoś kupił najnowszy sprzęt pod Diablo 3 i liczy na betę, to najprawdopodobniej zmniejszył swoje szanse :)

Ogólnie ludzie sądzą, że beta nie powinna potrwać dłużej niż 2-3 miesiące. Więc premiera w Grudniu jest realna. Oczywiście jest to przy założeniu, że Blizzard nie będzie miał problemów z czymś do czego gracze nie będą mieli dostępu w becie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 15:26, Arcling napisał:

> Skoro beta jest blisko, w sumie to praktycznie dla niektórych już jest, to można
powiedzieć
> plus minus że za pół roku będzie premiera gry nie?
Bardziej prawdopodobnym terminem wydaje mi się połowa 2012. Pół roku to trochę za szybko,
biorąc pod uwagę, że to nie jest jeszcze otwarta beta. Zwykle wydawali gry w ciągu lata
lub na jesień.


Otwartej raczej nie będzie a jeśli już by miała być to by trwała gdzieś 1 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.09.2011 o 15:37, Jeggred napisał:

Jeżeli ktoś kupił najnowszy sprzęt pod
Diablo 3 i liczy na betę, to najprawdopodobniej zmniejszył swoje szanse :)



Ja także wyszedłem z takiego samego założenia i dlatego mając do wyboru zgłosić do bety mojego intel core i5 z radeonem 5650 oraz mojego intel core 2 duo z radeonem 4890 to wybór padł na tego starszego oczywiście. Mam nadzieje, że nasza teoria się sprawdzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 20:30, KERMIy napisał:

Ja także wyszedłem z takiego samego założenia i dlatego mając do wyboru zgłosić do bety
mojego intel core i5 z radeonem 5650 oraz mojego intel core 2 duo z radeonem 4890 to
wybór padł na tego starszego oczywiście. Mam nadzieje, że nasza teoria się sprawdzi :D

Oczywiście zamierzasz dotrzymać warunków licencji i grać na kompie zgłoszonym do opt-ina? ;P

Mi się wydaje, że oni to losowo rzucają. Przy SC2 ludzie zgłaszający Maci, dostawali klucze w pierwszej fali, mimo że beta na Maci wyszła bardzo późno.

Jeśli mają dziesiątki/setki tysięcy zgłoszeń do bety, to raczej nikt ręcznie tego przeglądać nie będzie. Wybrać wszelkie warianty proców (wraz z ich taktowaniem), grafik (i kombinacji z ich pamięcią) itp., jakie ich interesują jest niemożliwe.

Natomiast, wybierając testerów na chybił-trafił, otrzymują najlepszą reprezentację populacji sprzętu, na którym gra będzie odpalana. Ewentualnie, jeżeli dojdą ich słuchy, że są problemy z konkretną serią proców, czy grafik, to wtedy pewnie rzucą więcej invitów ludziom z takim sprzętem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 20:51, Vel_Grozny napisał:

Natomiast, wybierając testerów na chybił-trafił, otrzymują najlepszą reprezentację populacji
sprzętu, na którym gra będzie odpalana. Ewentualnie, jeżeli dojdą ich słuchy, że są problemy
z konkretną serią proców, czy grafik, to wtedy pewnie rzucą więcej invitów ludziom z
takim sprzętem.


Pewnie masz rację, więc pozostaje nam tylko mieć nadzieję na wylosowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OFICJALNE WYMAGANIA SPRZĘTOWE BETY DIABLO 3
http://us.blizzard.com/support/article.xml?locale=en_US&articleId=40446

Diablo III Beta System Requirements


Please note that these system requirements are only for the Diablo III Beta, and are likely to change before the retail release.
MINIMUM SYSTEM SPECIFICATIONS


PC
OS: Windows® XP/Windows Vista®/Windows® 7 (Latest Service Packs) with DirectX® 9.0c
Processor: Intel Pentium® D 2.8 GHz or AMD AthlonTM 64 X2 4400+
Video: NVIDIA® GeForce® 7800 GT or ATI Radeon™ X1950 Pro or better

Mac
OS: Mac® OS X 10.6.8 or newer | Processor: Intel® Core 2 Duo
Video: NVIDIA® GeForce® 8600M GT or ATI Radeon™ HD 2600 or better

All Platforms
HD Space: 12 GB available HD space | Memory: 1 GB RAM (1.5 GB required for Windows Vista®/
Windows® 7 users, 2 GB for Mac® users) | Drive: DVD-ROM drive | Internet: Broadband Internet
connection | Display: 1024x768 minimum display resolution

(Note: Be advised that some wireless connections do not meet the minimums required to be a true Broadband Internet connecton. Wireless results may vary.)


RECOMMENDED SYSTEM SPECIFICATIONS


PC
OS: Windows Vista®/Windows® 7 (Latest Service Packs) | Processor: Intel® Core 2 Duo 2.4 GHz
or AMD AthlonTM 64 X2 5600+ 2.8 GHz | Memory: 2 GB RAM | Video: NVIDIA® GeForce® 260 or
ATI Radeon™ HD 4870 or better

Mac
OS: Mac® OS X 10.7 or newer | Processor: Intel® Core 2 Duo | Memory: 2 GB RAM
Video: NVIDIA® GeForce® GT 330M or ATI Radeon™ HD 4670 or better

Jaja jak berety, mój 3 letni PC zasadniczo spełnia wymagania rekomendowane, co prawda kartę graficzną mógłbym mieć lepszą, ale co tam. Cieszę się, jak dziecko z lizaka. Poza tym to wymagania dla bety, więc ostateczne może pójdą jeszcze ciut w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kapitalna sprawa,że spokojnie można będzie grać na laptopach. Niewiarygodne,że jeszcze dziś można robić gry z takimi wymaganiami. Blizzard i wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi, dlaczego wymagany jest napęd DVD. :D Ale ogólnie można się było spodziewać, że wymagania nie będą straszne. Będę mógł spokojnie pograć z moim Geforce''em 9600GT. :) Teraz tylko trzeba czekać na klucz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na grafikę która jest taka sama jak w starcraft 2 to wymagania są duże.

W becie będzie już system sprzedaży przedmiotów za prawdziwe pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 07:34, PERYFER napisał:

Patrząc na grafikę która jest taka sama jak w starcraft 2 to wymagania są duże.

W becie będzie już system sprzedaży przedmiotów za prawdziwe pieniądze?


Nie, będzie tylko system sprzedaży czyli aukcje za złoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli Diablo 3 jednak nie wyjdzie w tym roku.
Dość mam już tego czekania. Jeśli przed Diablosem twórcy Titan Questa wydadzą Grim Dawn, to moje pieniądze powędrują do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 14:58, Kopiec napisał:

Czyli Diablo 3 jednak nie wyjdzie w tym roku.



Oczywiście jest takie prawdopodobieństwo, jednak ja obstawiam, że ichni Pan dyrektorek celowo tak powiedział aby Blizzard w odpowiednim czasie mógł nas zaskoczyć, że Diablo 3 jednak wyjdzie na święta. Czy moja teoria się potwierdzi, zobaczymy :)

PS: tym bardziej, że zgodnie z planem wydawniczym, który wyciekł do sieci jakiś czas temu, D3 powinno wejść do sklepów w grudniu tego roku. A jak do tej pory wszystko szło zgodnie z tym planem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta informacja jest cokolwiek dziwna i nie do końca zgadza się z tym, co już słyszałem o tej konferencji na podcastach na diablofans.com, i w ogóle z rzeczywistością. Jestem wręcz przekonany, że ktoś coś bardzo źle przetłumaczył i teraz rozsiewa głupie ploty. Ot, "profesjonaliści".

Beta już się powoli rozpędza, wszyscy wiedzą, że ma być raczej krótka, zatem co Blizzard miałby robić przez kolejne 3-4 miesiące? To się kupy nie trzyma.

Zatem dopóki nie pojawi się jakaś potwierdzona informacja na którymś z oficjalnych portali Zamieci, ja bym się tym zbytnio nie przejmował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 16:19, GanD napisał:

Ta informacja jest cokolwiek dziwna i nie do końca zgadza się z tym, co już słyszałem
o tej konferencji na podcastach na diablofans.com, i w ogóle z rzeczywistością. Jestem
wręcz przekonany, że ktoś coś bardzo źle przetłumaczył i teraz rozsiewa głupie ploty.
Ot, "profesjonaliści".

Cytat z gamespot.com:
"The remaining two releases pertain to Diablo III. While Blizzard maintains that it hopes to release Diablo III in 2011, Tippl said that the game has not been factored into its earnings report expectations for the calendar year. Tippl also expects that a Diablo III expansion will be available before the end of 2014."
Źródło:
http://www.gamespot.com/news/6333260/blizzard-three-year-plan-includes-two-world-of-warcraft-starcraft-ii-add-ons

Czyli powiedział, że nadal mają nadzieję iż wydadzą Diablo 3 w tym roku, ale jako że nie mają 100% pewności więc nie brali pod uwagę przewidywanych dochodów ze sprzedaży Diablo 3 w ich raporcie na ten rok kalendarzowy.
W skrócie: Ludki z CDA powinni wziąć się za naukę angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się